Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Iza kurde nie wiem co mi sie ubzdurało,że to Ty idziesz do dr Z. a to faktycznie Jopka pisała...przepraszam Cię ja już po prostu chyba ze zmęczenia nie jarzę co i jak 🌼 a co do okresu to jeszcze nie dostalam czekam na nowy miesiac w tym juz był.Coś mi mówi,że fige z tej wizyty 5go bedzie:/mam w miarę regularne cykle,a teraz miałam 6go;/ mała mi zwymiotowała :(((((((((((( dalam jej za duze grudki w obiadku i w efekcie mam pol dnia sprzatania...mala musialam wykapac i przebrac.Wypiła mleko a ja idę dalej czyscic fotelik do karmienia :/ masakra co za dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz nic się nie dzieje :) Mam nadzieję,że Twój dzień się skończy pozytywnie-może mąż jakąś niespodziankę zrobi albo Maja :) Idę sie pozbierać do lekarza.Angel zapisałam żeby zapytać o Twoją wadę wzroku. Zobaczymy co mi powie. Ta pomarańczowa-cudo. Niby nie moje klimaty ale bardzo mi się podoba :) Dziewczyny odezwę się albo bardzo późno albo dopiero rano bo zaraz po Sofimedzie jadę 200km i zanim dotrę do celu trochę minie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz i jak przeżyłaś wczoraj ? Izus generalnie to też nie jest mój kolor ale , jakoś w tym roku naszło mnie na kolorowe ciuchy a nie tylko czarne białe itd. Poza tym ta sukienka kosztuje 18 zł :d Napisz jak po wizycie :) Uff czeka Nas chyba dziś bardzo ciepły dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie Dziewczyny ale wczoraj już nie miałam siły pisać a dzisiaj od rana młyn. Na wizycie było super! Mała waży 2100 i wszystkie przepływy itd. ma w normie. Bedzie miała długie nóżki (po tatusiu) więc mam 2 komplety na 56cm ale teraz kupie już chyba na 62cm żeby nie okazały się za małe :) Angel pytałam o Twoją wadę. Wskazaniem jest 10 dioptrii dopiero chyba, że okulista wypisze jako wskazanie tą wadę. Inną opcją jest zaświadczenie od psychiatry, że panicznie się boisz porodu naturalnego. Ja muszę do chirurga zadzwonić i się umówić na konsultacje bo z tą nogą moją cyrki. Wieczorami mi cała drentwieje ;/ Co u Was ciekawego? Jak plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za zapytanie widzisz jedni mowia ze od 8 drudzy ze od 10. Ehh ooo mi tez cierpna nogi a szczególnie jedna w okolicy stopy ;/ Myslisz, że to przez ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ciężko powiedzieć, ja mam problem z biodrem i pachwiną i noga mi masakrycznie drętwieje a druga ok, żadnych skurczy nic. Nie wiem czy u Ciebie nie wynika to z pracy siedzącej. Ciągle przy biurku. Może to przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tez tak myslę, że to od siedzenia, tylko pojawiło się to dopiero teraz. Musiałam prawko przełozyc bo wczoraj nie mogłam noga ruszac. Zresztą musiałam jechac autem i stwierdziłam, że dobrze zrobiłam bo ta noga na sprzęgle mi sie trzęsła az z bólu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Ci ale dobrze, że masz wizytę niedługo to bedziesz mogła zapytać swojego lekarza. Ja się umówiłam właśnie do Promedu do mojej gin na 17.07 bo jej kontrakt na szczęście przedłużyli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) my po imprezach Piotra i Pawła teraz czekamy na zakonczenie euro ;) dziś za to zaliczony plener z Majką - kocyk w cieniu w parku nad stawem z dzikimi kaczkami :D super miejsce obczaiłam i pewnie będę tam częściej z małą angel ten feralny dzien jakos zleciał choć nie powiem zmęczona byłam sprzataniem ..niby upały jeść się staremu nie chce a co dopiero dzieciątku;( fotelik do karmienia umyty wietrzył się do wieczora na balkonie.Dziś chyba jadę z mężulkiem po spacerówkę yupiiiiiiii:D w koncu dał się namówić na kupno po moich opowiadaniach jak sama zniosłam i wyniosłam wózek z małą po schodach.Mało brakło a musiałabym zęby zbierać jak Wy dziewczyny dajecie radę? ten weekend to jakiś kosmos :/ nie chcę robić smaka,ale u nas w lodowce sie juz chlodzą desperadosy a i kawka mrozona dziś idzie jedna za drugą mniamm Iza,super wieści malutka juz nie taka malutka ;P jestem taka podekscytowana nie długo przywitasz córcię :D nie moge sie doczekac jak przeslesz foty na maila i ujrzę to maleńkie szczęscie;)jakie imię wybraliście?hehe pytanie jak przy chrzcie;P dobrze,że gin przedłużyli umowę w Promedzie,bo nie zostaniesz sama sobie przed porodem uff kamień z serca! Asia hop hop jak tam Twoje maleństwa? Jopka,a Ty gdzie się podziewasz?nauki ciąg dalszy?;) wizyta juz za 4 dni ciekawe co tam slychac u Twojej dzidzi:P a ja dalej czekam na okres i czuję,że przyjdzie i wizytę przełożę znów...Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jakie pustki tutaj :) Inezz nie mów, że musisz wnosić wózek na górę po schodach , ehh pewnei w niskim bloku mieszkasz ? Kurcze te bloki są nie przemyślane pod kątem matek z dziećmi. U mnie na szczęście jest winda :D Byliśmy w sobotę w schronisko i jak wszystko dobrze pójdzie to będziemy mieć pieska :D Kurcze w ogóle w sobotę trochę mi dogrzało , w niedziele już było lepiej, a dziś to już bajka normalnie :) W czwartek mam usg genetyczne i juz się zaczynam bać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :) Powróciłam do świata :) i co najważniejsze z dzidziusiem wszystko dobrze ! Waży 2650g serducho i wszystkie przepływy w normie ułożony w gotowości :) tylko owinięty pępowiną ale doktorka powiedziała że nie ma co się martwić bo 80 % maluchów tak ma. Moja wątroba cała i cholestaza odeszła w niepamięć a już mnie nastraszyli że za tydzień wywołają poród ale póki co wszystko jest ok i 17.07 mam ostatnią wizytę. Oj zapowiada się ciężki dla nas tydzień upały ponad 30 st. :( Oby się coś zmieniło ! Pozdrawiam! Miłego Dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj no to dobrze , że się wszytsko wyjaśniło :) Oj upały zapowiadaja ale tez opady deszczu więc może się uda nam jakos przetrwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam angel chodzilo mi o schody od windy na dół mam ich sporo, a nie ma podjazdu na wozki i jak slusznie zauwazylas blok kompletnie nie przystosowany do matek z dziećmi ;/ mam windy dwie towarową i osobową a blok ma 10pięter więc minus to brak podjazdów nieszczęsnych;/ euro euro i po euro wynik bardzo po mojej mysli :) witaj esietere bardzo się cieszę,że już wróciłaś do nas i z maleństwem wszystko dobrze :* Iza,Asia hop hop:) ja kupilam spacerówkę i jestem happy jak Majeczka wstanie śmigamy na pierwszy spacer w nowym ferrari:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel podziwiam cie ze teraz chcesz psa :):) ja nie wiem czy ogarnelabym psiaka , dziecko, wychodzenie na siku z nim i wogole :):) Inezz ja tez kupuje spacerowke jak tylko mala troche podrosnie, bo ten wozek to jakas katorga :) fajny na dluzsze spacery ale jak ktos idzie ze mna :) a wyciaganc go z samochodu to troche sie nameczyc trzeba :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakuska ja zaluje ze kupilam wozek 3w1,bo to co piszesz to swieta prawda fajnie jest jak ktos idzie z Tobą pomoże znieść a jak czlowiek sam siedzi od rana do 17 to juz inaczej sie patrzy masz jakąś upatrzoną?? moja jest rozkładana do pozycji leżącej,bo Maja jeszcze nie siedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszedzie w kazdym sklepie dzieciecym w galeriach handlowych...w entliczku pentliczku kolo parku wodnego no multum tego jest;) czego szukasz konkretnie? i kiedy chrzest?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za Kościołem Mariackim :) Kurczę u mnie w sumie przed klatką jest płasko ale w klatce mam jakies 10-15 stopni . W jednym bloku jest chyba taka winda dla osób niepełnosprawnych i na nią mozna dać wózek z dzieckiem ale to jest jeden blok na całe osiedle. Ja sie cieszę, że nie mieszkam w 4 piętrowcach u Nas , kurcze pamietam jak Moja ciotka mieszkała na 4 pietrze i taskała się z wózkiem dzieckiem i zakupami. Niby są wózkownie , ale klucza nie ma no i strach zostawić :) Oj mój sie uparł, ale nie bierzemy szczeniaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo wlasnie na malym rynku chyba sa :) to sie tam przejde :) ogolnie mam upatrzona na allegro juz ale chce roz porownac :):) chrzest mamy 22 lipca :):) te wozki 3 w 1 sa fajne ze wzgledu na wygode dziecka malego w gondoli i na fotelik ze mozna wpiac w stelaz bo to mi ulatwia z nia poruszania sie samochodem wiecej plusow nie widze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inez mozesz sie pochwalic co to za model masz?? i ile kosztowala? takiej wlasnie szukam zeby sie na plasko rozkladala? bo tak za msc juz chcialabym uzywac, tym bardziej ze przed nami wakacje na ktore jedziemy pociagiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam pod Mariackim są nawet 2 chyba :) wiem, że na pewno na Kalwaryjskiej jeszcze jest i hmm nie wiem czy gdzies na Grodzkiej nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kalwaryjska mi za daleko :):) ale dzieki :) wybiore sie na rynek :) oby tylko nie bylo dzis goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie pewnie drogo w galeriach choc jak juz po chrzcie rzucilam okiem na ceny w entliczku to jakos mnie nie przeraziły...ja się nie znam gdzie i co w centrum(nie doczytałam) .Mała miała ciuszki po chrześnicy męża także nie musiałam złamanego grosza wydać. a no spacerówka jest bo możesz wpiąć w stelaż fotelik samochodowy! jest lekka i tania same plusy z zakupu jestem zadowolona http://allegro.pl/leo-wozek-spacerowy-mirage-graco-oslonka-gratis-i2442843401.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) oj ja miałam ciężki weekend nie dość ze gorąco to jeszcze głupia dałam się namówić na wyjazd na wieś a tam sto razy gorzej niż w mieście oddychać nie ma czym a kawal drogi i już myślałam ze w aucie zwariuje, godzina jazdy to już nie dla mnie a jeszcze mojemu się piwa zachciało i wrobił mnie w prowadzenie w auta :/ stopy to już mam takie banki ze już się w żadne buty nie mieszczę nawet japonki nie wchodzą bo palce mam jak serdelki :P widzę ze pojawił się temat wnoszenia wózka i ja mam z tym ogromny problem bo mieszam na 4 pietrze a windy brak a mało tego nie wiem czy w drzwi mi się zmieści :D jak kupie ten jeden obok drugiego to ciężko to widzę :P a ogólnie z Maleństwami wszystko w porządku wczoraj się trochę z nimi pobawiłam ja im puk puk i oddawały hehe :P a tak szczerze to już bym chciała żeby to była końcówka... każdy jak się dowie ze mam bliźniaki w sobie to tylko teksty jak musi być mi ciężko i jak sobie daje rade w to gorąco a mnie to już wkur**a powoli. a jeszcze w sobotę jest jakiś mega zjazd rodzinny to znowu zostanę zmacana po brzuchu na każdą stronę i wypytana o wszystko i po raz setny będę to samo powtarzać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza? niespotykane :P krakuska zapisałam sobie ta stronę w sumie fajnie to ktoś wymyślił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :)Mnie wczoraj nie było bo byłam badania rano zrobić i później musiałam przerejestrować auto, uff oczywiście Moj Tata się umówił ze mną w samo południe ! Jak dojechałam na miejsce ba jedyne 30 km to tyłek mi wsiąknął w fotel a ciuchy mogłam wykręcać :D Ale biorąc pod uwagę temperaturę to i tak się dobrze czułam. Kurcze pokłóciłam się wczoraj z Moja Babcia o tego psa co go mamy mieć, najpierw z nia była kłótnia o dziecko, że jak to , że nie damy rady itd, teraz, że pies i dziecko to tragedia..... ,że to obowiązki ehh. Czemu ona nie może zrozumieć , że jestem dorosła i Mój tez i bierzemy odpowiedzialność za Nasze decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×