Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Dziewczyny dobrze kojarzę , że Iza chodziła do ortopedy czy któras inna z Was ? Jak pomyliłam to sorki. Ogólnie chodzi o to, że gin mi napisał, że problemy ze stawem skokowym mogą wynikac z ciązy i, że najlepiej jak bym sie udała na konsultację. Poszukuje kogos sprawdzonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Tak to Iza miała jakieś problemy z nogą a dziś coś milczy mam wiarę, że wszystko ok. Może znów ją spotkam jak będę w szpitalu? I ciekawe czy esistere już wreszcie urodziła? Jak o nich myślę, że one są już tak blisko to robię się coraz bardziej nie cierpliwa. Dobrze, że nie mam wszystkiego kupionego, bo jak bym już tylko czekała w pełnej gotowości, to chyba bym zaczęła po ścianach chodzić. Smarujecie się jak są takie upały? Ja mam z tym problem bo jak tylko wyjdę z domu to dosłownie z brzuszka mi się leje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja tu dopiero pierwszy raz ale widzę że wiele nas łaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zniecierpliwienia to fakt czym bliżej tym wzrasta. ja jestem w 39 tc więc na dobrą sprawe odliczanie sie już zaczęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o ortopedę to ja chodze do poradni na ul. łazarza do p.dr Solarza-rewelacyjny człowiek tylko ma specyficzne poczucie humoru , a co do stawu skokowego - to od 2ch tygodni mecze się z bólem- spowodowane to jest oczywiście dodatkowmi kg, po porodzie przejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Moloko :) a skad jestes i gdzie bedziesz rodzic? to Twoj pierwszy dzidzius i bedzie to chlopiec czy dziewczynka? :) dziewczyny tez tak wlasnie mysle co z Iza i mam nadzieje ze wszystko ok a Esister pewnie juz na porodowce tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Hej moloko82! Asia ubiegła mnie z pytaniami do Ciebie :) Fajnie, że do nas dołączyłaś :) Spowiadaj się ładnie co u Ciebie słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Kurcze a może Iza padła podczas prasowania, bo pisała, że ją to czeka i że tego nie lubi. Oferowałam w razie czego swoją pomoc ale nikt konkretnych propozycji nie składał ;P Pewnie siedzi i pisze projekt albo się znów gdzieś za miastem zaszyła. Trzeba być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Asia a wiesz może jak jest podczas CC w Rydygierze? Chodzi mi o to czy facet może siedzieć przy tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i moloko jesli masz ochote to dopisz sie do naszej tabelki :) LOGIN-----------------*DP------*FP---------*PŁEĆ- --------*W.Szpital Iza1508-------------- 15.08------CC?---------córka----------Rydygier fabi784..........................27.08.....--.sn?................syn.......... ...Narutowicz? Asia1160----------.----19,10--------??..........-syn i corka .....--Rydygier Angel-------------------19.01------CC-------chłopiec---------Kop ernika Jopka------------------16.12------CC?------ --?---------------------? maryjka----------------07.10------cc-----córeczka----- --Kopernika? esistere-------------- 25.07------sn---------syn----------Rydygier inka_1988-------------15.09------sn---------córka--------- -Rydygier? Krakuski -pomocna dłoń *LOGIN Kanatika...............Kamil2006/Natalia2011............. .dr Bogutyn................ Rydygier Krakuska123 ineezz...................Maja Anna ur 6.12.2011...................Kopernika Iwcia00...............Dawid 3.10.2011......cc.......................Zeromski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molok dzięki za info , kurde ja mam 2 kg na plusie wiec średnio od tego może nawalić staw ;/ Obecnie cierpię na ból łydek magnzez mam w tabsach i nie wiem co jest grane dzis odbieram wyniki krwi ciekawe czy ta infekcja mi przeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zadnym szpitalu chyba w polsce nie mozna byc podczas cc niestety, a napewno nie w rydygierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Jakiś tam znajomy mojego M, z którym wspólpracuje miał CC chyba w Warszawie (znaczy się jego żona) i ponoć był przy niej cały czas, Ale nic więcej nie wiem ani co to za szpital ani czy takie coś dodatkowo ich kosztowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co a moze rzeczywiscie Iza poszla rodzic :P nie bylo by to w sumie dziwne 2 tyg wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zaraz polece do rydygiera sprawdzic czy lezy jakas Iza u nich bo mam 10min na nozkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Krakowa To moja pierwsza ciąża Bede rodzic w Rydygierze Lekarz prowadzący Pani dr Dorota Nowak-Stelmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze pierworodne to syn. Juz nie możemy się odczekac, chociaz strasznie sie boje samego porodu. Jutro idę na ktg zobaczymy co u synka słychac. Od tygodnia mam straszne skurcze i rozwarcie na palca ale akcji porodowej jak widac brak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nie z huty, wręcz przeciwnie z drugiej strony miasta -podgórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Ooo moloko to pewnie się widywałyśmy w Promedzie a jak nie ze mną się widywałaś to z Izą bo ona chodziła w inne wtorki miesiąca niż ja :) Hehe aż mnie ciekawość zżera :) Niech no sobie ja przypomnę jakąś dziewczynę z większym jak mój brzuszkiem Hmm była taka naturalna blondynka - bardzo jasne włosy, ale ona to już pewnie jest po bo jak ją widziałam ze 2 msc temu to już ledwo stała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co to i ja moze sie przeniose do tej lekarki to bedzie wszystkie do niej chodzily jedna za druga :D a tak na serio to nawet przez chwile sie nad tym zastanawialam nawet dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodziłam do lekarza na nfz i może z 3 x prywatnie do sofimedu więc raczej nie miałysmy okazji sie zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Angel czekałam na okrzyk twojej radości :) Moloko gratuluje synka i zazdroszczę, że już a sumie się go doczekałaś :) Ja miesiąc jak nic jeszcze muszę się męczyć. A jakie wybraliście imię dla synka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×