Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Inezz własnie czytałam, że nie powinno się jeść surowego, a pieczony można :) To tak jak z rybami wędzone są nie wskazane,. ale pieczone smazone lub gotowane sa ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Kurcze ja tak liczę każdą złotówkę a ty Asia to dopiero masz wydatki, bo większość rzeczy musisz kupić podwójnie. A nie masz możliwości od kogoś z rodziny wózek pożyczyć? Pisałaś kiedyś, że u was bliźnięta są popularne? Angel chwilami Ci zazdroszczę, że masz jeszcze tyle czasu. Ja zaczynam się denerwować, że nie zdążę wszystkiego kupić albo, że kupię czegoś za mało. W nocy jak mnie jakoś dziwnie brzuch zaboli to spać nie mogę, bo się martwię, co by to było jak ja bym już rodzić zaczęła. Z drugiej strony jak każda z nas zacznie Ci po swojemu doradzać, to pewnie uciekniesz z tego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa popularne ale niestety nie utrzymujemy kontaktu z ta czescia rodziny. bo jedne blizniaki ma siostra babci (dwujajowe) wiec dziewczyny sa juz dorosle drugie blizniaki kolejna siostra babci (jednojajowe) i ta sama sytuacja i sa jeszcze jedne u kuzynki ktora jest w grecjii wiec kontaktu raczej brak. ja zaraz sie biore za liste rzeczy do kupienia i powiem Wam ze ta stronka ktora kiedys ktos podal http://margot.krakow.pl/ jest bardzo fajna i duzo tu tanich rzeczy i chyba tam bede kupowac bo daleko nie ma a wszystko czego potrzeba tam jest (a raczej wiekszosc) a moze jakis rabat dadza jak zrobie takie wielkie zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i kiedys ktos pytal o hurtownie Semma na rybitwach i dowiedzilam sie ze prowadza tam sprzedaz detaliczna ale do swoich cen hurtowych doliczaja 20% marży. mama kolezanki tam pracuje i mogla bym miec niby tylko 10% marzy ale ceny tam wcale nie sa male wiec nie oplaca mi sie kombinowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
To ja dałam ten sklep ;) Wiem tylko, że oni nie mają sklepu stacjonarnego, tylko raczej punkt odbioru zamówień, ale Pani przez telefon powiedziała mi, że jak przyjdę z lista rzeczy, które mnie interesują, to mi ewentualnie pokaże co jest do wyboru (wzory, kolory itd). Też planuje kupić tam kilka rzeczy, bo na niektóre produkty maja niższe ceny. Co do rabatów to kurcze nie pytałam. Wiem, że w sklepie free trade na ul. Centralnej (w połowie drogi między rondem czyżyńskim a M1) przy płatności gotówką przy zakupie wózka jest rabat 5% a na resztę rzeczy rabat 3% po przekroczeniu 1000zł. Ceny też mają atrakcyjne szczególnie na wózki i handlują takimi tańszymi wózkami do 1500 zł. Entliczek natomiast przy gotówce proponuje następujące rabaty: ponad 1000zł - 5%, ponad 2500zł - 10%, ponad 5000zł - 15%. Niestety w entliczku wiele rzeczy jest droższa więc ten rabat to w sumie taki pic na wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie tak planuje zrobic ze zrobie sobie liste z ich stronki i pojechac wiec mam nadzieje ze klopotu nie bedzie ale wczesniej jeszcze zadzwonie dopytac :) ale zakupy planujemy dopoeiro na poczatku sierpnia hehe po wyplacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Może jutro albo w czwartek mam się spotkać z koleżanką i pojeździć po sklepach. Wybieram się do światu dziecka koło placu centralnego i do czarodzieja na os złotej jesieni to dam znać jakie tam mają rabaty i ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Aha dziewczyny nie wiem, czy ktoś o tym już pisał ale polecam założyć sobie kartę rossnę w rossmanie. Od samego początku na art dla dzieci (mleko, pieluchy, kosmetyki, zabawki itp.) jest rabat 3%. Ogólnie ta karta działa tak, że jak w przeciągu 90 dni od założenia zrobi się 6 razy zakupy to po tych 90dniach uzyskuje się większy rabat. Nie pamiętam dokładnie ale można wejść na stronę rosmana i poczytać. W każdym bądź razie nic to nie kosztuje a przy kupnie paczki pampersów już parę złotych mniej się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam o tym i to jest tak ze masz najpierw 3% rabatu i jesli w ciagu 90 dni zrobisz min 6 razy zakupy na ta karte to masz 4% i znowu kolejne 90 dni i kolejne 6 zakupow i kolejny jeden procent rabatu. max mozna miec 10% rabatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
tak tak dokładnie po każdych 90dniach rośnie rabat o 1% tylko trzeba sobie pilnować, żeby zrobić te zakupy minimum 6 razy w przeciągu 90dni. Ja już dziś byłam kupić chusteczki i oliwkę (dla siebie) i rabat się nabił. Tylko nie wiem czy ta karta działa od razu czy po zarejestrowaniu w necie. Bo ja najpierw się rejestrowałam a później dopiero zakupy robiłam. To przy rejestracji niby trzeba podać datę narodzin dziecka to wpisałam, że rok temu :P Bo to jest dla tych co już dzieci mają a nie dla tych co się spodziewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ale ja pewnie tez będe wszystko na ostatnia chwilę załatwiać. Na razie mam tylko wybrane to łóżeczko i powiem WAm, że na all z przesyłka mi wychodzi 230 zł, a w tej hurtowni na rybitwa 280 zł + 20 % co pisałyście. Pojedziemy tam oglądnąć i zamówię przez neta. Siatkę ciuszków mam , ale dużo różowych jak pisałam trudno maluch przeżyje :D Generalnie jestem mile zaskoczona bo znajomi którzy mają dostęp do ciuszków sami proponują i pytają czy chcemy :) Kurcze najgorsze to jest to, że czeka nas mały lift łazienki ( wierzcie lub nie ale mam farba olejna ściany pomalowane) Mój wymyślił jakieś regipsy i farbę na to :) No i meble do pokoju musimy kupic za swoje mamy upatrzone w brw:) Wy macie na pewno ten plus, że rodzicie jak jest ciepło a my z inezz w zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel z jednej strony dobrze ale chodzic w taki upal jak wieloryb to tez nie jest fajne :) kurde wlasnie probuje rozkminic co mi tu moje malenstwo wystawia czy to glowka czy pupka :P angel zerknij tez sobie na ta stronke tu maja lozeczka turystyczne a sklep jest w krakowie. to ten co inka wspominala na centralnej http://www.free-trade.cracow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie ma kołyski ;p Kiedys wrzucałaś fajne łóżeczko z all takie pomarańczowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to co chwile zmieniam zdanie, raz mi sie takie podoba a na drugi dzien inne :D i chyba jednak kupie wozek jeden obok drugiego bo taki co ja bym chciala kosztuje conajmniej 2tys a uzywane sa po1200 i zniszczone mega. wiec wole kupic nowy za 1200 jeden obok drugiego full wypas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz racje mi dzis kolega polecił wózki tako jumper, albo na stronie xlander są używane po renowacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki :) Coś dzisiaj tutaj cicho. Wczoraj byłam na ktg w szpitalu. Uwielbiam tą naszą Panią dr. Swoją drogą przyznać się, która powiedziała mi cześć :) Akurat musiałam wchodzić do gabinetu i nawet słowa nie zamieniłyśmy :( Kupiłam wczoraj po wizycie łóżeczko i komode a teraz porządkuje rzeczy. Nawet nie wiedziałam,że tyle niepotrzebnych gratów mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Hej dziewczyny :) Cześć Iza, to byłam ja :) Ale miałaś wczoraj minę hehe totalnie Cię zaskoczyłam. Ja też przepraszam, że się nie zatrzymałam byliśmy spóźnieni na wykład w szkole rodzenia a ja jeszcze musiałam pędzić to wc. Tak później myślałam, że pewnie na ktg przyszłaś bo na rodzącą nie wyglądałaś. Ustaliłaś już termin cc? Jak będziesz mieć chwilę to daj krótki opis gdzie tam się idzie jakąś kartę zakłada przed wizytą na izbie przyjęć bo słyszałam, że jest z tym lekkie zamieszanie. Ja wczoraj kupiłam w sklepie internetowym smyk fotelik do samochodu maxi cosi cabrio 2012 i jestem z siebie bardzo dumna bo udało mi się go wyczarować w najniższej możliwej cenie 422,10 zł do tego dobrałam sobie 2 prześcieradła na gumce po 16,19 zł i kołdrę z poduszką antyalergiczną za 49,49zł. Jeżeli któraś byłaby zainteresowana robieniem zakupów w internetowym sklepie smyk.com to dziele się z wami kodem rabatowym, który daje 10% zniżki. Kod ten wpisuje się po wprowadzeniu produktów w koszyk. Kod rabatowy: MN2012 Warto przeglądnąć ich stronę, bo kilka rzeczy mają w fajnych cenach, jeszcze jak się do tego doda ten rabat i bezpłatną przesyłkę to naprawdę można parę groszy zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka jesteś okropnie podobna do koleżanki z byłej(4 lata temu) pracy :D Skąd wiedziałaś, że to ja? Minę miałam bo raz mnie zaskoczyłaś a dwa ja się panicznie boje szpitali. Mój M mówi, że wyglądam wtedy jak mała dziewczynka :D Wszystko co i jak się dowiedziałam opisze później :) tylko nie wiem czy Wam coś to da bo ja na to cc będę się umawiać. Wiem, że między 6-10.08 i zgłaszam się na oddział. Swoją drogą nie wiedziałam, że ten szpital taki wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Pamiętam Cię z Promedu a jak zobaczyłam twojego M to już byłam pewna, że was widywałam. Ta moja pamięć do twarzy :) Szkoda tylko, że ty musiałaś mnie widzieć akurat jak tak nie korzystnie wyglądałam ;) Myślałam, że mi wczoraj głowa pęknie i ziewało mnie co 5 minut, chyba mi ciśnienie spadło. Najgorsze jest to, że położyłam się spać z bólem głowy i myślałam, że do rana przejdzie a przed 5 obudził mnie tak koszmarny ból, że aż musiałam sobie oczy rękami zakrywać bo miałam wrażenie, że jak mnie światło razi to boli jeszcze bardziej. Na szczęście udało mi się usnąć jeszcze raz. A rano jak już wstałam to z kolei złapał mnie taki dziwny skurcz hmm tam w środku... chwile trzymało i puściło bez powrotu. I co? zaczynam wpadać w panikę, że mój czas też powoli się zbliża... A przed ktg musiałaś jakąś kartę zakładać? Bo ja kiedyś coś gdzieś czytałam, że trzeba za tym latać i ciężko się dowiedzieć co, jak i gdzie się załatwia przed KTG. Kurcze tobie już naprawdę niewiele czasu zostało, żeby się zorganizować. Pochwal się mebelkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) ! My jeszcze w 2 packu codziennie chodzę na KTG i badania i cały czas mówią że to już dziś a tu nic :) ale cóż widać Małemu się nie spieszy :) Iza a Ty kiedy masz kolejne KTG ? może wreszcie i ja Cię zobaczę :) Inka co do smyka to faktycznie masz rację ja też parę rzeczy tam kupiłam bo wbrew pozorom było taniej a jak chodzisz na szkołę rodzenia do Rydygiera to tam w tej salce co zajęcia były reklamóweczki dla przyszłych mam i w 1 z nich nie pamiętam zielonej czy różowej była zniżka 20 % do smyka więc jak jeszcze takowe tam są to polecam :) tylko niestety rabat ten nie łączył się z wyprzedażą a teraz pewnie połowa sklepu w przecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Widziałam te siateczki i tak sobie pomyślałam, że pewnie są tam jakieś próbki i reklamy, ale nikt ich nie rozdawał a sama się częstować nie będę bo nie ruszam tego co nie moje :) Może na ostatnich zajęciach zostanę obdarowana. Ten kod promocyjny o którym pisałam o dziwo połączył się z innymi udzielonymi już na stronie rabatami. Sama byłam w szoku. Kod jest ważny do 24.12.2012 więc może jeszcze będzie okazja z niego skorzystać. Kurcze chciałabym urodzić jakoś tak nagle, żeby nie musieć czekać i się niecierpliwić :) Ale jak by się tak dało to chyba każda by tak wolała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Angel co ty dziś tak cicho? Mam wiarę, że to nie jest efekt wczorajszej wizyty u dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo a nam dawali bodajże na 2 zajęciach fajnie że się łączy ten Twój kod pewnie skorzystam :) Dziekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
esistere jak masz chwilkę to zdradź mi tajemnicę czy po tym jak już kupiłaś tako lareta to czy nadal jesteś z niego zadowolona? Bo ja się na niego czaję i w sumie lepszej opcji dla siebie nie widzę tylko mój M nosem kręci bo inny wózek sobie wymarzył. Jaki kolor wybrałaś? I ile płaciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esistere wczoraj jak byłam w szpitalu to sobie pomyślałam, że może gdzieś leżysz na sali i nawet nie wiemy, że się mijamy. A tu okazało się, że Inkę w przelocie spotkałam :) Inka na ktg kazała mi moja P. DR przyjść i ona mi robiła. Żadnej karty nie zakładała. Oprowadziła mnie po salach i pokazała co i jak żebym była spokojniejsza. Fajnie było bo nikt nas nie pospieszał a ja bardzo lubię z nią rozmawiać bo zawsze coś ważnego doradzi :) Kupiłam wczoraj proszek lovela i płyn do płukania dzidziuś. Pranie chyba jutro będę robić bo dzisiaj popołudniu z koleżanką się umówiłam :) Co do wózka to dostanę jak się okazało od dalekiej kuzynki bo jej dziecko już 5 lat ma i nie używa więc pożyczy :) Nie wiem jaka firma ale w przyszłym tyg Wam napiszę jak już bedzie u mnie :) Co do mebli to kupiłam komodę z ikei i łóżeczko także nic specjalnego :) Dziewczyny coś zajęte dzisiaj i nić nie piszą. Też jestem ciekawa jak Angel po dentyście ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×