Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kupujaca1244

Jaka pralkę polecacie?

Polecane posty

Gość kupujaca1244

Miałam gorenje ,prała dzielnie przez 18 lat.Chyba pora na zmianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli byłaś do tej pory zadowolona z pralek Gorenje, to może warto trzymać się sprawdzonej marki? :) 18 lat to naprawdę długo, niewielu producentów może się pochwalić taką żywotnością swoich produktów. Napisz, jaki masz budżet na nową pralkę oraz na obecności jakich funkcji/programów najbardziej Ci zależy, a chętnie doradzę najodpowiedniejszy model :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka pralka
zastanawiam sie nad tym modelem gorenje WS 50129 P Martwi mnie tylko czy rzeczywiście przy tych gabarytach jest ładowna na 5kg? Do tej pory miałam model o wymiarach 60 na 60 i tez wsad 5 kg. Nie chce za duzo elektroniki .gdzieś wyczytałam ze trudno je wypoziomować.Zmieści mi się także model 60 na 60 -dotąd taki miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupująca124dfg
Podbijam temat Hm.....tragedia jednak ta 5 ks gorenje jest za mała na koce ,puchow ekurtki.Na dodatek nie policzono w wymairach wypukłosci drzwiczek i to daje prawie 56 cm. Ogladam LG ale boje sie chinskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku[ujaca 13456
hej ja wiem ze temat ograny ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz niestety wszystko
chyba jest chińskie , whirpoola składają w chinach i każdemu odradzam :( pralka po roku często się psuje a w lepszym wypadku zacina , candy jest ponoć niezła wszyscy co mają to chwalą najwcześniej psuje się za 5lat tylko części do niej są dość drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do modelu WS 50129 P to nie ma się co obawiać tego, że zmieści mniej niż standardowa, 60-centymetrowa pralka. W związku ze swoją wąską budową (44cm) świetnie nadaje się do niewielkich łazienek, a jednocześnie ma podobny zakres funkcji jak pralka o klasycznej głębokości. Ponadto ma duże, 33-centymetrowe drzwi, więc łatwo można do niej wkładać większe rzeczy jak np. koce czy zimowe kurtki. Ten model posiada również specjalny program samoczyszczący SterilTub, który niszczy wszystkie bakterie i zapewnia higienę we wnętrzu pralki - nie ma więc mowy o tak częstym brzydkim zapachu np. ręczników po wyjęciu z prania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aryanooost
ja lubię patrzeć na konkrety - sprawdzam po prostu podstawowe funkcje. Żeby mieć pralkę energooszczędną i dobrze piorącą nie trzeba wydawać fortuny. Przykład: http://www.ceneo.pl/14353531

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliicee
Dopisuję się do wątku: w jaką pralkę warto teraz zainwestować? Jakie modele się sprawdzają? Chodzi mi o pralkę dość standardowych rozmiarów (ok 6 kg wsadu), funkcjonalną i solidną. Rozsądna cena wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byniarik
Poszukaj sobie Amiki, ja mam amikę i działa naprawdę bardzo dobrze, ciężko na coś narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amecka
ja polecam beko i electroluxy wg mnie sa najlepsze i maja dosc czesto rozne promocje producenckie np takie http://www.electro.pl/AGD_Promocje,1676.html teraz jest darmowa dostawa wiec zawsze to stówka w kieszeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam LG mam kupiłem ich orogram dlugo trwa podczas prania ---polecam kupno polskiej marki beko zalety wyłapuje wlosy z psa kota i inne czemu jej nie kupiłem bo za pużno się dowiedziałem to co jest pieknie wyglądające nie jest praktyczne .Sprzedawca zawze będzie chcieć wcisnąć ci coś będzie zachęcał a efekt jest inny tak jak ja to już miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hirelka0
Ja jestem posiadaczką tego modelu: http://www.skapiec.pl/site/cat/302/comp/5643271 - jest niewielki ponieważ ma jedynie 40 cm głębokości na czym mi głównie zależało ponieważ mam niewielką łazienkę (wiadomo jakie są niektóre łazieneczki w blokach). Tak więc pralka nie zabiera cennej przestrzeni w pomieszczeniu. Poza tym mieści dość sporo ponieważ 5 kg prania co jak dla mnie i dzieci jest wystarczające. Może programów mogłoby być więcej ale jak na cenę za jaką ją kupiłam to nie ma się czego czepiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec din
Ja polecam pralkę Whirpool. Kupiłam ją w sklepie Neonet, gdzie mi doradzono i służy mi ona już 12 lat bezawaryjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Neonet kupiłam pralkę Indesit w promocji i jestem z niej zadowolona, służy mi bezawaryjnie. W ogóle polecam ten sklep, bo mają dużo dobrego sprzętu w niskich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×