Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana bardzo

ALLEVO

Polecane posty

Gość Anulka6096
Witam ! Dziś kończę z fazą startową :-) a w zasadzie już wczoraj zjadłam sałatkę zamiast koktajlu bo czekoladowy staje mi już w gardle :p bilans -6,7 kg. W tej chwili waże 69,7 także upragniona 6 z przodu wkoncu jest :p zaczynam fazę utraty wagi zobaczymy jak pójdzie :-) a Wy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahadlo
Ja mało allevo, ale ogólnie też mało jem. Dzisiaj trochę pofolgowałam ale raz w tygodniu sobie pozwalam :D ja mam swoją upragnioną 5 z przodu :) ważyłam dziś 59,4 :D Anulka gratulacje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allesund
Hej, byłam na allevo rok temu (tylko na fazie startowej, jakieś niecałe 2 tygodnie) schudłam 8kg i waga utrzymuje się do tej pory! no, z małymi wahaniami raz kilo więcej, a raz kilo mniej ;) ale nie bójcie się efektu jojo i po zakończonej diecie! Oczywiście przy w miarę racjonalnym odżywianiu. Mówię w miarę bo oczywiście zdarzały się ogromne desery czy pizza na obiad ;) ale raz na jakiś czas nikomu nie szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka6096
Hej! Najważniejsze nie zapominać się i potem żywić zdrowo :) ja teraz stosuje jedno allevo zazwyczaj na śniadanie, miało być więcej w fazie utraty wagi ale przestały mi smakować te koktajle. W zamian za to jak jestem w pracy robię sobie sałatkę i wystarcza mi na dwa razy :) a jak jestem w domu to robię sobie warzywa gotowane ewentualnie jakies gotowane miesko :) w tej chwili ważę 69 kg, także 7,4 za mną:) największa radość kiedy ubrałam sukienkę której od nowości nie zakładałam bo była zwyczajnie za mała hihih :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahadlo
Super Anulka! Ja też jadam jeden albo dwa koktajle czy tę super zupkę.. Chociaż w weekend odpuściłam totalnie bo jestem chora.. Całe szczęście waga wzrosła tylko 0,5 kg więc nawet nie podpinam tego pod przytycie :P Ciśniemy dziewczyny :D Ja dziś się zabieram za ćwiczenia, bo flakiem zostać nie można :) a pro po ubrań, ja weszłam w swoje piękne spodnie <3 zamówiłam je w grudniu przez internet i okazały się za małe.. Teraz są idealne <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Mam do odsprzedania kilka mix pack I mix pack dwa. Po bardzo dobrej cenie. Chetnie komus z krakowa lub okolic . Chetnych prosze o kontakt mailowy katarzynakubin@yahoo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka6096
Witam:) dawno mnie nie było więc napiszę co u mnie:) allevo zakończone i narazie już go nie używam. Jeśli ktoś chciałby zacząć tą dietę szczerze polecam, zmienia przede wszystkim myślenie. Poświęcenie w fazie 1 jest ogromne i wymaga dużej dyscypliny. Jest to do przejścia, poza tym utrata wagi sprawia radość:) ja zakładałam przejść przez wszystkie fazy tak jak zalecają, ale niestety po czasie smak koktajli zaczyna być nie do przeżycia:p oczywiście zdarzyły mi się wpadki np. W tłusty czwartek pochłonęłam 1 pączka, a week walentynkowy to spora dawka pizzy i burbonu hihih :D ale na szczęście nie wpłynęło to na moją wagę:p Od zakończenia 1 i 2 fazy, jem niskokaloryczne posiłki ( głównie owoce, warzywa, jogurty, sery białe ) komponowanie sałatek jest proste, można je robić ze wszystkiego ( a kaloryczne dodatki w malutkich ilościach) poza tym zero pieczywa, makaronów, tylko ryż i kasza gryczana i od czasu do czasu mięso. Do tej pory od 16.01.15 schudłam z 76,4 do 67,1 i waga dalej spada, plus dodatkowo pedałuje na rowerku stacjonarnym 1-1,5h przez 3-4 dni w tyg, a także skakanka około 15min i kilka ćwiczeń w pokoju:D jestem bardzo zadowolona, efekty widać i jedziemy dalej :))) a co u Was, jak dieta i efekty? Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta bez pszenicy dr Davisa jest dietą niskowęglowodanową i jednocześnie wysokobiałkową. Brak węglowodanów w diecie niesie ze sobą wiele skutków ubocznych, takich jak kłopoty z koncentracją i pamięcią, bezsenność, rozdrażnienie, apatia, a nawet depresja. Wszystko dlatego, że głównym źródłem energii dla mózgu są właśnie węglowodany, które biorą udział w procesie produkcji serotoniny - hormonu szczęścia. Nadmiar białka w diecie również może przyczynić się do pogorszenia stanu zdrowia. Z tego powodu dieta Dukana została oficjalnie uznana za szkodliwą dla zdrowia. Na szczęście, w przeciwieństwie do diety wysokobiałkowej niesławnego dietetyka, dieta Davisa obfituje w zdrowe tłuszcze w postaci orzechów i olejów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta Angi
Hej, dużo Wam nie mogę powiedzieć, bo Allevo stosuję od wczoraj, lecz chciałam wypowiedzieć się na temat smaku produktów, które jadłam. Czytając opinie natknełam się na bardzo dużo pochwał dla smaku koktajlu bananowo-malinowego czy jakoś tak. MI np. on w ogóle nie podchodzi. Dla mnie czuć w nim taką sztuczną słodkość i ciężko mi się go pije. Co do zupy brokułowej - jest OK. Wiadomo, że nie będzie to domowy krem z brokułów, ale nie jest źle. Dodaje trochę pieprzu i jakoś idzie :) Mogę wypowiedzieć się jeszcze odnośnie grzybowej, która jak na razie zajmuje u mnie czołowe miejsce. Może dlatego, że ogólnie lubię grzybową. Też dodaje trochę pieprzu i prawie jak zwykła zupka chińska w smaku. Wiadomo, nie ma się co spodziewać, że będzie pysznie, smacznie i cudownie, ale jakieś konsekwencje wcześniejszego stylu życia, trzeba ponieść :) Napiszę więcej jak spróbuje innych smaków i opowiem Wam, jak rezultaty mojego odchudzania :) Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do zakupu produktów allevo w bardzo niskiej cenie produkt naprawdę skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej informacji udzielę tel 535043345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×