Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana bardzo

ALLEVO

Polecane posty

Gość WiolkaMors
Co do Allevo to nie mam zdania , nie mniej sama próbowałam weight loss i niestety u mnie się nie sprawdził, więc do suplementów podchodziłabym bardzo ostrożnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allevo? Polecam! Początkowo zauważalna różnica w obwodzie, potem waga zaczęła "lecieć". Choć jak to w dietach bywa początki najtrudniejsze, jeśli osoba ma w sobie tyle determinacji i chce to wytrwa na tej diecie. Ja zakupiłam zestaw 2-tygodniowy i załamałam się pierwszego dnia. Posiłki wydawały się nie do "zjedzenia", ale, że szkoda było mi by kartoniki zalegały kurzem, zmusiłam się i radzę by zacząć koktajle łączyć z mlekiem o wiele lepiej smakują niż z wodą. Teraz jestem na Allevo 4 tydzień i na prawdę zaczęło mi smakować to jedzenie. Co najważniejsze, weszło mi w nawyk by posiłki spożywać z zachowaną częstotliwością a nie jak wcześniej to bywało o którejkolwiek i ilekolwiek... W chwilach słabości przegryzałam ogórka :) Szczerze polecam. A dla osób rozpoczynających-wytrwałości życzę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja dzisiaj zaczynam 3 tydzień na diecie z allevo. Przez pierwszy tydzień jadłam same allevo w drugim tyg dołączyłam śniadania oczywiście dość lekkie. Miałam jeść od dzisiaj juz 2 posiłki normalne ale troche nagrzeszylam w weekend i za kare jeszcze kilka dni pociągne na samym śniadaniu. Nie ważyłam się jeszcze także nie wiem ile zgubiłam ale myślę ze 4-5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco chanelkae
Czy ktos tu jeszcze jest? Zaczynam allevo od piatku :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taisa
Hej, Przyłączam się do Ciebie. Od jutra startuję. Do zrzucenia mam ok 14 kg. Niestety to skutek długo trwającej terapii hormonalnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahadlo
ja dziś zamówiłam ale zacznę dopiero po sesji.. czytając to wszystko trochę się boję, że wyrzuciłam pieniądze w błoto... no ale może nie będzie tak źle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, jestem na Allevo od 12.01, dzis minie pierwszy tydzien. Od poczatku wdrozyłam sniadania, lekkie ok 100-150kcal. Niestety dwa dni ze sniadaniami w formie koktajlów mnie przerosły smiech.gif Wiec sniadanka normalne, reszta allevo. Mam 1,70 m wzrostu i przed rozpoczeciem przygody z Allevo wazyłam 64,4 kg, po 6 dniach (czyli dzis) ważę 61,5 kg wiec jak widać bilans niezły. Na pewno jeszcze tydzien na Allevo bede w fazie kick start, w trzecim tyg albo wdroze kolejny posilek albo kontynuuje sniadania normalne a reszta allevo usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heyyyy kobitki, ja dzis dostalam paczuszke z zapasem na 2 tyg i. Od piatku stratuje. Jak wam idzie? U mnie ok 40kg do zrzucenia, ale to dlugoterminowo, narazie cgce zejsc ponizej setki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka6096
Witam! Stosuje allevo od 7 dni, waga startowa 76,4 , dzisiaj 73,1 takze efekt jest dobry. Ja jadam 3 saszetki tego specyfiku bo cale zycie jestem nauczona 3 posilkow i raczej tego nie zmienie. po zupkach zwymiotowalam i nie mam zamiaru juz wiecej wlozyc ich do ust, natomiast koktajle robie z mlekiem 0,5 i sa do wypicia:D glod nie doskwiera mi tak bardzo jak okropny bol glowy. Wtedy ratuje mnie soczysta schrupana marchewka , badz kawa z 1 lyzka cukru:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahadlo
Od której zupki zwymiotowałas? Ja zaczynam od jutra... Boję się trochę. Z wodą jak smakują koktajle? Bo niestety mleka nie mogę spożywać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka6096
Zupka porowo-ziemniaczana blee:/ ale niektorym smakuje wiec moze Tobie przypadnie do gustu:-) jesli chodzi o koktajle z woda to dla mnie troszke gorsze niz z mlekiem ale dobrze zrobione w blenderze czy tez w shakerze tez beda do przelkniecia :) najwazniejsze zeby nie bylo grudek, ktore psuja caly smak, wiec jesli ktos nie ma zadnych sprzetow to polecam przelac przez sitko:) mam dodatkowo blonnik z allevo jest naprawde super, zapycha zoladek i co najwazniejsze nie ma zadnych zaparc . Wdroze ten blonnik na stale do mojego zycia:) nie boj sie bedzie dobrze, jest ciezko ale wytrwalosc wynagradza sie spadkiem cyferek na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahadlo
Ja już sporo zrzuciłam bo 20 kg.. Ale nie umiem od roku zejść niżej a nadwagę wciąż mam, może to pomoże. No nic, juto zacznę! Dam znać w niedziele jak mi idzie :) Do Walentynek chcę zrzucić 4 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahadlo
Dziś drugi dzień.. Niestety nie dam rady być tylko na produktach allevo bo mdli mnie od picia/jedzenia tego.. Ale spokojnie! Wczoraj w ciągu dnia zjadłam tylko trochę sałatki, a dziś śniadanie prawie normalne.. jajecznice z połowy jajka z maluteńką kromką ciemnego pieczywa. Inaczej nie dam rady. Ogólnie wszystko przy pierwszych trzech łykach/łyżkach jest dobre.. Przy każdym kolejnym jest coraz gorzej.. Koktajl jagodowo-truskawkowy ujdzie, czekoladowy nawet smaczny, zupa ziemniaczano-porowa fee ale da się zjeść, zupa grzybowa jadalna. Potem przetestuję koktajl bananowo-maliwnowy :D aa i waga startowa ze wczoraj: 61,9 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka6096
Ja po 10 dniach 4,6 mniej na wadze :-) jak narazie wytrzymuje chociaz mialam juz kilka pokus na ktore nie dalam sie namowic :-) jedynymi grzeszkami byly 3 wafle ryzowe i kilka marchewek takze to mysle ze mam rozgrzeszone hihi:p mi tez jest ciezko ale uparcie bede dazyc do celu bo jeszcze sporo do stracenia przede mna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka6096
Wahadlo daj znac jak smak koktajlu bananowo-malinowego bo planuje kupic w fazie stabilizacji jakis inny smak dla urozmaicenia i nie wiem czy bedzie dobry:) poza tym dzisiaj bylam w rossmanie maja tez produkty smart food czy cos takiego sa tam makarony, placki i omlety. Za sztuke wychodzi kolo 6 zl ale mozna kupic jako zamiennik raz na jakis czas:) z tego probowalam te placki smakuja jak omlet z jajka sa nawet dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahadlo
Anulka, właśnie jestem po koktajlu bananowo-malinowym i muszę przyznać, że serio mi smakował :) ładnie zeszło Ci kg! Gratuluję :) Trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelikinssoll1978awzql
Od poniedziałku jestem na 3-4 saszetkach dziennie i spadło 3,2kg. Czuje się dobrze. Dojadam sobie rzodkiewką lub zielonym ogórkiem. PIje herbate i kawe, oczywiście bez cukru. Jest ok. Myślę, że dwa tygodnie spokojnie dam radę, a że mam do zrzucenia bardzoooo dużo to może i dłużej. Pozdrawiam. Trzymajcie kciuki. Jasne http://per.pe/q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahadlo
A nie czujecie się słabe i nie boli Was głowa? Bo ja niestety się tak czuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka6096
Dobrze wiedziec, wiec taki smak sobie zakupie :-) ja przez pierwsze 4 dni bylam slaba, glowa mi pekala ale wspomoglam sie kawa z mlekiem i lyzka cukru albo herbata i jak reka odjal glowa przestala bolec. W ciagu nastepnych dni bol glowy ustawal wiec teraz juz dobrze sie czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość countfalmaurie1978xyqev
niepowiedziałabym zeby to była chemia,sa tam wszystkie witaminy niezbedne organizmowi,Gdyby to była sama chemia to napewno bym sie nietruła tym Ten kto ma czas na gotowanie,miksowanie i tym podobne to samemu mozna zrobic sobie z warzyw zupki dietetyczne czy koktajle. Jasne http://smartmobi.info/bbXp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka6096
Witam, dzis 14 dzień diety waga spadła o 5,1kg. W drugim tygodniu tylko kg spadł ale może dlatego, że akurat wypadła mi miesiączka i trochę przystopowało. Jestem jednak zadowolona z efektu:-) Przedłużam wszystkie fazy o 3 tygodnie ( wiec startowej jeszcze tydzien ) bo niestety waga nadal dużo za duża :/ i chcę trochę dłużej tą dietę stosować. A jak wasze efekty,samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka6096
Witam, dzis 14 dzień diety waga spadła o 5,1kg. W drugim tygodniu tylko kg spadł ale może dlatego, że akurat wypadła mi miesiączka i trochę przystopowało. Jestem jednak zadowolona z efektu:-) Przedłużam wszystkie fazy o 3 tygodnie ( wiec startowej jeszcze tydzien ) bo niestety waga nadal dużo za duża :/ i chcę trochę dłużej tą dietę stosować. A jak wasze efekty,samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahadlo
Gratuluję Anulka! Bardzo ładny wynik :) Ja trochę oszukuję, moja faza startowa bardziej przypomina fazę utraty wagi bo jem sobie śniadanko i czasem jakiś owoc alb sałatę z czymś, w każdym bądź razie od soboty mam 1,5 kg mniej więc i tak nieźle :) Liczę na to, że do w mojej "fazie startowej" zejdzie około 3 kg. Anulka tylko nie przesadź z tą fazą startową bo to dość niebezpieczne. Teraz po 1 kg na tydzień i tak dojdziesz do celu :) Mi do mojej wymarzonej wagi brakuje jeszcze 5,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka6096
No to super 1,5kg ladnie :-) wiem nie bede zbytnio przesadzac, dokupilam sobie takie zwykle dania gotowe niskokaloryczne i zamiast jednego koktajlu bede zastepowac wlasnie tym jedzeniem , a potem wdrazam faze 2 i biore sie za lekkie obiadki :-) poza tym to bedzie troche jak dieta light albo cambridge ktorej faza startowa ma 3 tygodnie . A u mnie jeszcze 12kg nadwagi :D 58 to bylaby najlepsza waga dla mnie bo jestem dosc umiesniona wiec jak wieszaczek raczej nigdy nie bede wygladac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahadlo
12 kg to wcale nie tak dużo jak się wydaje :) jak już zaczniesz więcej jeść to proponuję jakieś ćwiczenia, basen, ogólnie jakiś ruch :) Już mnie tak nie obrzydzają te zupki i koktajle, kwestia przyzwyczajenia. Hmm.. Ja ważyłam 82 kg przy wzroście ledwo 160.. myślę, że moją idealną wagą będzie 55 kg :) Też nigdy nie będę chudziutka bo lubię jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahadlo
Po 7 dniach mojej fazy startowej czyli ze śniadaniami i czasem czymś jeszcze ( ale zdrowoooo) 1,9 kg na wadze mniej :) efekty są widoczne na wadze i w lustrze :) Do zrzucenia pozostało 5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka6096
Witam! Ważne, że waga w dół:-) jak na tydzień to super schodzi u Ciebie :D u mnie niestety waga staneła i szaleje, raz mniej drugiego dnia więcej... Niby mnie to nie załamuje ale trochę jednak jest to denerwujące:( ale cóż nie poddaje się i walczę dalej :p już tyle pokus pokonałam ( np. Patrzenie jak znajomy je kebaba a ja z butelką wody hehe ) że już mnie nic nie ruszy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahadlo
Ja dziś bez allevo bo szłam pierwszy raz na pole dance :) Ale jadłam zdrowo więc w porządku, no i spaliłam kalorie! Nie poddawaj się, zawsze przychodzi moment w którym waga stanie. Trzeba go przetrwać! :) ja od jutra powrót do allevo :) dziś miałam równe 60 kg, ostatnio tyle ważyłam jako dziecko hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×