Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana bardzo

ALLEVO

Polecane posty

Gość savelica
Witam dziewczyny :) sluchajcie, przebrnelam przez te cholerne 14 dni :) :) :) jak dla mnie strasznie ciezko, jak mialabym zaczac jeszcze raz to samo nie wiem czy bym wytrzymala, ale jak by mnie ktos zapytal czy poleciłabym allevo, to z cala pewnością TAK !!! Po pierwsze w krotkim czasie pozwala na zrzucenie kilku kg, co motywuje do dalszej pracy nad soba, a po drugie ta dieta jest cholernie latwa, nie trzeba się meczyc i przygotowac pracochłonnych posiłków. A teraz moje wyniki startowałam z waga 71,8 kg, po 14 dniach mniej 5,1 kg :) Nie jadlam niczego innego, ale pilam sporo kawy z odtłuszczonym mlekiem i czasami ze skondensowanym light. Dzis na sniadanie koktajl, potem w pracy dlugo wyczekiwany baton allevo, potem znow koktajl a w domku piers z kurczaka i salata z pomidorami :) grejguz na Twoim miejscu skoro jeszcze karmisz piersia nie stosowałabym tej diety, ostatecznie poszłabym z wydrukiem składu koktajlu czy zupy i skonsultowala z lekarzem. inwersja zycze powrotu do zdrowia i trzymam kciuki za Twój udany start. Przede mna tez dluga droga do zrzucenia jeszcze 7 kilosow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwersja
Savelica dziekuję. A nie czujesz się osłabiona ? To co napisałaś jeszcze bardziej mnie zmotywowało, własnie o to chodzi , bo jeżeli na starcie w krótkim czasie poczujesz efekt , to mobilizuje do dalszej pracy nad sobą. Ja od dzisiaj zaczęłam i po 3 "posiłku" złapał mnie głód, zobaczymy co bedzie dalej. Jezeli chodzi o smak to koktajle są całkiem w miarę, zupa zieniaczana tez, lecz kiedys probowałam zupy brokułowej - nie jest zbyt dobra ale da sie zjeśc. To dopiero pierszy dzień zobaczymy jak pójdzie dalej. Ja mam do zrzucenia ok 30 kg więc czeka mnie dluga praca i nie zamierzam się caly czas odchudzac z allevo , tylko po max 6 tygodniach z allevo mam zamiar przejśc na zdrową racjonalna diete 1000 kcal i cwiczenia, ale od czegoś trzeba zacząć żeby ruszyc tą masę cielska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka77
Część dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka77
Jestem na allevo od wczoraj. Przez jeden dzień mam spadek 0,70 dag. To chyba dobrze. Mam pytanie: czy mogę w dniu jeść więcej niż jedną zupkę, czy trzeba jeść 2 koktajle owocowe, 2 czekoladowe i zupę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. anielka77 ja tez jestem na allevo od wczoraj i taki sam spadek wagi zaliczylam:) zjadlam 2 zupki,1 koktajl owocowy i 1 czekoladowi i 1 baton... a wieczorem tak mnie salo ze zjadlam kanapeczke i troszke kielbaski:) dzies sprobuje samo allevo a jak bedzie ssalo to zamienie kanapke na lisc salaty...no moze dwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka77
Mam nadzieję, że ssanie szybko minie, daje sobie 3 dni. Żołąd może się skurczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ila3000
Witajcie dziewczyny. Ja już jestem po 2 tygodniach diety 6 kg mniej. Mieszałam Allevo z DietaLight - w składzie są podobne, ale ta druga jest smaczniejsza i nie byłam wogóle głodna. Jak ktoś chce może jeść tylko zupy - ale są niedobre i lepiej mieszać posiłki. Ja na podwieczorek jadłam batonik i popijałam kawą z chudym mlekiem i nie czułam się jak na diecie. Teraz jest gorzej, bo powoli trzeba przejść na normalne jedzenie i dalej gubić wagę. Na śniadanie zjadłam szpinak z jajkiem i dopiero o 13-tej koktail czekoladowy. Chyba mi się żołądek skurczył, bo nie jestem głodna. Matkom karmiącym nie polecam żadnej diety, bo zrobicie krzywdę sobie, a nie maluszkowi. Trzeba przeczekać - wiem co mówię, bo 10 lat albo byłam w ciąży, albo karmiłam (3 dzieci). Jedynie można odstawić słodycze, pieczywo, ziemniaki, ograniczyć tłuszcz i smażenie. Trzymajcie się, dam znać jak mi dalej idzie, bo jeszcze z 10 kg do zgubienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejguz
Dzięki za odpowiedzi. Mnie zgubienie 15 kg nie zaszkodzi, maluchowi też (aktualnie ma niecałe 5 miesięcy ale waży, wielkość główki, długość - na 7-8 miesięcy, siada, 2 zęby tuż przed wyjsciem, itd.) Ale faktycznie allevo sobie odpuszczę, bo skład nieco "chemiczny" jak na karmienie. Suplementuję się tak samo więc jak w po poprzedniej ciąży, wtedy schudłam z 78 na 65 kg i było super. Pozdrawiam wszystkie odchudzające się i życzę wspaniałych efektów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka77
Mam w tej chwili kryzys, chce mi się jeść, a jeszcze 12 dni. Jak dam radę. Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejguz
Myśl i miej przed oczami siebie w nowej wersji :) Mnie pomaga. I pij wodę kiedy czujesz ssanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka77
ok, dzięki za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwersja
Anielka 77 ja też jestem po drugi dniu diety i strasznie mni ssie z głodu ale postanowiłam wytrzyać. Kuiłam dzisiaj po 1 saszetce z diety light i zjadłam zupe kurczkowa i wypiłam koktajl czekoladowy, wczesniej allevo. Nie wiem czemu w allevo zalecaja 2 tygodnie fazy startowej a diecie light 3 ??? Porównywałam sklad i wartos kaloryczną i jest podobna, wiec skad ta róznica?? Czy można mieszać " posilki" allev i light?? Skad podobny ale zastanawia mnie skad rożnica 2 i 3 tygodnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwersja
Ila 3000 ja tez chce mieszać, bo light jest smaczniejsza i ozna w suie iec 3 rodzaje zup 3 rodzaje koktajli i wten sposob moze jakos przezyje 2 tygodnie a potem astepna faza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwersja
Anielka 77 i Asienka05 piszcie jak wam idzie. Też czuje ssanie szczególnie wieczorem, musze chyba w zwiazku z tym chodzic wczesniej spac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny. ten glod to koszmar...wczoraj nie dosc ze podjadalam to jeszcze wieczorem moj mąż nie zjadl calej kolacji i gdzie te dwie kanapeczki wylądowały...no właśnie-w moim burczącym brzuchu!:) tak ze waga stanęła:) ale dzis nowy dzien i nowa motywacja...miedzy czasie opijam sie jeszcze mnostwem roznych herbat ziolowych i czarną kawą...wczesniej mimo tego waga szła w dół wiec nie szkodzą,ale te kanapeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka77
Cześć wszystkim. Po dwóch dniach 1, 20 mniej. Cieszę się strasznie. Oby tak dalej. Ale jestem cały czas głodna. Obiecałam sobie,że nie skuszę i nic nie będę podjadała. Wczoraj poszłam wcześniej spać, bo miałam taki ślinotok jak moja rodzinka jadła posiłki. To już moja ostatnia dieta, więc wszystko postawiłam na jedną kartę. Albo schudnę, albo będę grubasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka77
To super. Też bym chciała zgubić 10 kilo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka799999999999
Witajcie dziewczyny:) jestem tu nowa, na 5 posilkach allevo zyje od poniedzialku, nie mam wagi w domu, jutro dopiero kupie, ale waze gdzies okolo 76 kg przy wzroscie 170 cm, zupki pyszne, koktajle pupelnie mi nie smakuja. jak wasze postepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka77
U mnie dzisiaj lepiej, tak sądziłam, że trzy pierwsze dni są krytyczne. Aby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggggyyyyyyyyyyy
Tak, jasne.....pic przez dwa tygodnie jakis szajs zeby potem powrocic do starych nawykow i przytyc jeszcze wiecej niz przed dieta....cudow nie ma, tylko zdrowa zbilansowana dieta i aktywnosc fizyczna dadza dlugotrwale rezulatay i to nie przez jakis czas ale caly czas... A ta guzikowa to wyglada jak jakas chuda szkapa w tej reklamie, strasznie brzydko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka77
Od września 2012 r do grudnia byłam na diecie u dietetyczki, straciłam kupę kasy na wizyty i schudłam tylko ze 3 kilo. Więc próbuje co innego, a efekty są. Do dobrej zbilansowanej diecie też jest efekt jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Jestem na allevo od soboty,jak na razie 3kg mniej:-)Pierwszy dzień był najgorszy,myślałam,że nie dam rady,ale teraz już jest ok.Na śniadanie jem batonika,później ok 14 zupke i w sumie już nie jestem głodna.Wieczorem koktajl,ale podjadam czasem kalarepe,rzodkiewke i ogórka zielonego,to sama woda w sumie,więc nie zaszkodzi:-)Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was wszystkie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwersja
Ja dzisiaj trzeci dzień na diecie i jakas maskra Glod moze taki straszny minał ale jeste słaba. ZObaczymy co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka77
Madziak 52 to jesz tylko 3 posiłki dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka77
Ja też 3 dzień, ale myślę że od jutra z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde dzewczyny wielki szacunek,ja po 3 dniach tylko 1kg ale z podjadaniem,po prostu ten glod jest tak silny ze nie daje rady... dzis koncza mi sie produkty i juz wiem ze jak zdecyduje sie dalej kontunuowac to tylko zupki bo na koktajlach umre z glodu:) piszcie o sukcesach,moze sie bardziej zmotywuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka77
Ja nie podjadałam i po 3 dniach tylko 1,40. Ale dzisiaj jest znacznie lepiej. jak się chce zjeść baton to trzeba wtedy zrezygnować z zupy albo koktajlu? Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielka 77,tak jem tylko trzy posiłki,bo więcej nie daje rady,no i te warzywka podjadam:-)A naprawde mam sporo do zrzucenia:-(Co do tego,czy jak zjesz batona to musisz z czegoś zrezygnować,to nie wiem,ale w sumie to on ma 200kcal a zupa tylko 100kcal,więc chyba trzeba to tak rozłożyć,żeby w sumie w ciągu dnia było ok 500kcal,ale nie jestem pewna:-)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwersja
ja dzisiaj 4 dzien, wieczorem mnie bierze głod, wiec pojadlam kawałek marynowanej paryki, ale chyba tam pisze ze w razie problemu mozna jakies warzywko skubnąć? Jutro musze dokupić allevo, d jura ma byc nowa promocja w rossmanie, poza tym kupię z diety light zupę i koktajl mocca dla urozmaicenia smaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×