Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prostopadły

uczuciowy vs erotyczny

Polecane posty

Czesc Kochanie nie rozpieszczaj mnie tak od rana bo sie rozplyne👄 nie przepraszaj nie masz za co:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 👄 Muszę troche na zapas dla Ciebie cos miłego zrobić , żeby weekend szybko minął Ci jak i równiez mi a zapowiada sie piękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie ok cos tam do zrobienia mam. O weekend sie nie martw fakt ze nie popiszemy ale jakiegos maila wyslac zawsze moge;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie cieszę :) Ja dzisiaj tez mam troche pracy , ale pisze jak tylko mogę , stęskniłam się za Tobą 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja rowniez tesknie szkoda ze wczoraj nie wyszlo ale jak to mowia co sie odwlecze.....;-) W piatek praca tak nie boli majac swiadomosc ze wolne przed Nami a Ty jakies plany Sloneczko masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jest Dzień Matki , juz jestem zaproszona do nich , nie musiała mnie zaporaszac sama stawiła bym sie u Mamy. W niedziele nie wiem co będe robiła , jak będzie ciepło to leżak i opalanie się na słonku trochę , a wieczorem to zalezy co mi przyjdzie do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no tak ja nigdy o tym dniu nie pamietam, opalanko mowisz chetnie bym sie poopalal z Toba;-) niestety prawie caly weekend mam zajety:O komunia w niedziele a tak mi sie nie chce ratunkuuu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę Ci , przeleci szybko napewno i będzie miło 👄 Masz coś na @ , tylko zawału nie dostań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Kochanie, delikatnie mowiac strasznie pobudzajace i takie namietne,rozmarzylem sie pragne Ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podzialalo tym bardziej jak wiem,ze tego chcesz tak jak ja, w ogole to naprawde bylo takie prawdziwe do spelnienia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takiego bloga zalozylem ale nigdy nic nie dodalem kilka historii mam:-) moze wspolprace nawiazemy Kochanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ❤️ chyba za bardzo nie masz czasu teraz, to ja też znikam na jakis czas Do później 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze trochę i wreszcie koniec . Jak mi się już nic nie chce , najchętniej już poszła bym do domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj krolewno dziekuje samopoczucie w porzadku pomimo tego,ze dzis poniedzialek, no i znow mo pisac z Toba bezcenne:-) Szkoda ze w sobote nie udalo sie spotkac ale nic straconego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koliber już daj sobie spokój
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×