Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prostopadły

uczuciowy vs erotyczny

Polecane posty

Gość do kogo to
To pytanie bylo. Ktos chcial duchowi pokazac jaki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl byl tym aniolem
inaczej koliber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl byl tym aniolem
zreszta co mnie to obchodzi co ona wypisuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogo to
to w koncu motyl to koliber czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl=koliber=aniół
i wiele innych nicków. zazdrosna i zakochana w duchu cafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogo to
to po co wkreca innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch ja przecież olewa
i robi ją w chooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch ja przecież olewa
tak , bo jakby motyl nie był kolibrem i aniólem to by się nie obrażał, a ona zawsze strzela focha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja fochem nie strzeliłam Sami osadziliscie mnie ,to po co mam tutaj być . Bawcie sie w detektywów dalej ale innym kosztem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To robila mnie w chooja czy nie bo kurwa juz nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilem Ci ze nie wierze im tylko o przeslankach ktore daja do myslenia, a Ty nie potrafisz ich wyjasnic, kurwa wracam di siebie bo tsm jednak jest normalniej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz twoja sprawa Nie jestem taką osoba za kogo mnie uważasz teraz i oni Juz Ci napisałam kończę raz na zawsze z tym bagnem Forumowym bo inaczej tego nie potrafię nazwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo Ci sie rozmawialo ciesze sie, ale to Ty nie potrafisz zrozumiec ze mozna miec watlpliwosci i chciec je wyjasnic? Tylko od razu sie oburzasz i wielce obrazasz normalni ludzie potrafia sie dogadac jesli nie maja nic do ukrycia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz co mnie zabolało najbardziej ? Chyba nie wiesz albo nie potrafisz zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak juz powiedziałam To co pisałam to jest prawda a jak ktos nie wierzy w to i mysli co innego trudno to ocenić jak jest się nie w skórze mojej teraz Ja idę zaraz do domu , odrobiłam to co miałam odrobić w pracy Baw się dobrze naprawde mna sie nie przejmuj , moze kiedyś jeszcze się spotkamy na Forum ale napewno nie szybko Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28.05.2012] 10:25 [zgłoś do usunięcia] :To Ja: 11:08 [zgłoś do usunięcia] :To Ja: to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umiesz grac na uczuciach, byc moze przesadzilem w tych postach i dalem sie poniesc ale takie wlasnie mialem watpliwosci. Jak chyba kazdy, w necie trafia sie na roznych ludzi w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wy się
kochacie czy walczycie ze sobą? bo z gorącego romansu wyszedł gorący konflikt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor topiku został kolejną
ofiarą koliberka Koliberek przywalała się do ducha pod nickiem czarnuszka i aniół i udało się jej samego ducha oszukać. Podrywała Upssa. (odszedł zniesmaczony gdy dowiedział się, że aniółem jest koliber). Podrywała węża nazistę i pisała z nim pieprzne kawałki na topiku. Romansowała z Przemasem - analfabetą. Dowalała się do zboczonego brunecika na topiku " Rozdrabniając się" ( koliberek była tam pod nickiem pijana mucha). dopóki brunecik nie powiedział że woli inną kafeteriankę. Wtedy koliber obraziła się na śmierć :D Teraz adoruje saama pod nickiem Jakaś Madam. Ta stara baba ma jakiś problem z facetAMI, że tak postępuje. Czuje się niedowartościowana. Jest emocjonalnie niedorozwinięta. Zatrzymała się na pewnym etapie. Przez takich zjeboow jak ona czy duch- nie da się normalnie korzystać z kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wierz w co chceszi co chcesz słyszeć, ja tylko weszłam tylko to powiedzieć . Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bim bom bim bom bim bom
moty sie najebal jak zwykle i pierdoli tak, ze sam diabel tego nie rozczyta :D przyznaj sie, ilu naiwnych facetown na kafe.pl w chuja zaladowalas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Ja na niczyich uczuciach nie gram , tylko ktoś potrafi wszystko zepsuć w jednej chwili :( Ja sie nie muszę nikogo o nic prosić taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empatyk
Dajcie jej spokoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech każdy karmi się tym co lubi. Tam gdzie jednemu smakuje tort, inny woli gorczycę. Nikt nie będzie potępiał miłośnika swetrów z wielbłądziej wełny, samemu lubiąc jedwab. To dotyczy również takich wyborów jak tematyka czata czy forum. Ja sama trafiłam tutaj, ponieważ... na ten natrafiłam w google i tyle :D Chętnie zerknę na omawiane i ocenię to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×