Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prostopadły

uczuciowy vs erotyczny

Polecane posty

Nawzajem :) A co do szczęścia to jak to ktoś kiedyś napisał szczęście ma to do siebie że trzeba sobie na nie zapracować i ja sie z tym zgadzam :) Wystarczy tylko dobry partner/partnerka i praca nad związkiem by później czerpać z niego wszystko co najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostopadly
Hej Slonce;-) daj mi jeszcze z 1 h na razie nie moge:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niespodziewanie mam wiecej pracy niz moglem sadzic ale najblizsza godzina spokojna powinna byc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak już bywa w pracy , nic nie poradzimy Ale wczoraj poleniuchowałam w ogrodzie do późna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chyba popilam;-) ja tez dosc pozno spac poszedlem po 1 myslalem,ze wstac nie bede mogl a odziwo obudzilem sie o 5,20 i jestem wyspany:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytasz w moich myślach , a komary mnie tak pogryzły że szkoda mówic :( Szkoda tylko że Ciebie nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez najchetniej wczorajszy wieczor spedzilbym z Toba;-) Zaradzilbym komarom,przytulil,pocalowal byloby duzo milej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrazam sobie, albo lepiej zebym sobie nie wyobrazal, jeszcze troche pracy zostalo i skupic sie nie bede mogl:-D Z reszta i tak juz mi ciezko;-) Juz sie konca nie moge przez Ciebie doczekac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy na ochlode to mam watpliwosci, moze poczatkowo ale pozniej krew szybciej krazy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kusisz,kusisz Kochana i to dosc skutecznie, uwazaj zebym czasem za chwile nie zapukal w Twe okienko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm ale byloby zaskoczenie miłe , mogloby być częściej tak . Ty do mnie a ja do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdzie nie jest napisane,ze tak nie bedzie;-) cos w koncu sprawilo,ze sie na forum spotkalismy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dosc osobliwy przypadek bo z 2 miesiace na tym forum nie bylem:-) tym razem wszedlem a tam Ty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rzeczywiście przypadek jest , taki ciekawy topik załozyłes , ja broniłam Uczuciowego a Ty Erotycznego i tak się wszystko zaczeło 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie musisz pisac:-) A na temat wpadlem przypadkowo, czyli taki splot przypadkow sprawil ze ciagnie Nas teraz do Siebie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×