Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

wczoraj na imprezie...

Polecane posty

moja koleżanka zdecydowanie szuka faceta , ale poznaje samych frajerów i dupków- jest bardzo ładna , inteligentna i szalona , ale ma pecha do facetów...przyszła wczoraj z typem , który nawet z nią nie potrafił rozmawiać...jej eks też był tylko dupkiem i byłem zszokowany , że była z kimś takim jak on .... macie pecha dziewczyny , bo mężczyzn coraz mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, że chociaż raz... jestem zszokowany stanem tych dupków...co oni sobą reprezentują ? qrwa - miałem ochotę skopać mu dupę i wyjść , ale dałem na luz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se mała
Witaj rev i przyznaję rację: prawdziwych facetów deficyt wielki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , no wiesz...miałem robić awanturę na imprezie i zacząć kłótliwe dyskusje...nie była to moja impra...dawałem tylko do zrozumienia aluzje i tyle...wystarczyło , bo dziewczyny dokładnie wiedziały o czym mówię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka se mała niektórzy , to nawet na materac sie nie nadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rev klon ble ble luzera
i creama z kazda pierdola leci na forum. Takie dupki ruchaja co tydzien nowa laske a ty siedzisz na forum i wylewasz zale wiec nie wiem komu mam bardziej wspolczuc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev klon ble ble luzera pisze bo mi chodzi o koleżankę - a typy o których pisze nie maja szans na seks , bo ani seksu , ani związku nie mają...nie umieją sie nawet dobrze określić , więc jadą na ręcznym...cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se mała
oj rev :D tu przyznam rację,na materac musi być mężczyzna z którym będzie jeszcze można porozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku skąd wy znajdujecie takich typów , czy naprawdę nie ma nikogo ciekawszego?a może nie stać was na kogoś lepszego? mała wam rzadko buzia się zamyka , więc musicie nawet gadać do materaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisie pole
dzięki, że chociaż raz... jestem zszokowany stanem tych dupków...co oni sobą reprezentują ? qrwa - miałem ochotę skopać mu d**ę i wyjść , ale dałem na luz... to tchnie zazdrością o tę że "koleżankę" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skąd wy znajdujecie takich typów , czy naprawdę nie ma nikogo ciekawszego?a może nie stać was na kogoś lepszego?" Nie wiem jakiego typa znalazła twoja koleżanka, ja wiem, ze stać mnei an kogoś lepszego i nie potrafię przymknąc oczu i dawać że to jest fajny facet, jak taki nie jest. Śledziłeś mój topik rev, ze mnie poznałeś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tchnie zazdrością o tę że "koleżankę" no cóż...zazdrością to nie , ale przynajmniej nie jest mi to jakoś obojętne , bo to nie pierwsza osoba z tym problemem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku nikogo nie śledzę ...nie trudno było poznać... jeżeli stać cie na kogoś lepszego , to nie znaczy też , ze masz podbijać poprzeczkę za każdym razem , bo wylądujesz tak samo jak ona...wychodzi na to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisie pole
ależ tak obwarzanku to zazdrość :D .przyszła wczoraj z typem , który nawet z nią nie potrafił rozmawiać.. są różne szkoły relacji damsko-męskich, przy niektórych rozmowa wręcz przeszkadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka131 czasem trzeba być chłopcem , ale bez przesady... bycie czasem chłopcem , dziecinnym małym dzieckiem , jest czasem przydatne w relacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie chodzi o to, że mnie stac na kogoś lepszego, bo to brzmi arogancko. Ja po prostu nie czuję pożądania do słabych facetów. Potrzebuję kogoś na kogo będę spoglądała z dumą, może być to skromny mężczyzna, ale mężczyzna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisie pole tak, jasne - pękałem z zazdrości i serce mi pękało - wymyśl coś lepszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku jesteś typem kobiety , która szuka "faceta jako idola" i uważaj z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze zazdrosc
bo co innego? moze to byl jej fuck friend do tego nie potrzebuja rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisie pole
rev - ależ ty nie masz serca :D ty masz tylko węch psa tropiącego i wzrok poggladacza- masturbanta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze zazdrosc bo co innego? moze to byl jej fuck friend do tego nie potrzebuja rozmowy oczywiscie , ze zazdrość - ja sadze , że to pewnie też zakochanie albo miłość 💤 nie był jej fuckfriend i nie chodzi tylko o rozmowę ... fiku uważaj , bo idol jest trudny do obycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisie pole jasne , ze nie mam serca i chodzi mi tylko o jedno - jak typowemu psu (nie mylić z milicjantem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku ale ten szczególnie ....np.chce mieć na wiele spraw wpływ i często dochodzi do spięć - wiadomo , ze z wami babami obchodzenie się musi być też na waszych warunkach , co często się kłóci z racjami mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×