Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

wczoraj na imprezie...

Polecane posty

fiku pokazuje foty tylko konkretnym księciuniom , którzy mogą stanowić o zapaleniu żarówki w jej mroku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno ktoś by się znalazł (tylko po co dawać szansę?!) i na pewno ktoś już widział - ciekawe co pomyślał...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy są ślepi przez całe życie, ja widzę chociaż część kolorów. Dobre i to. tak ...ja na przykład jestem ?"niepełnosprawny na widok" fizycznie i psychicznie , co sprawia , że odcinam niektórym pole widzenia ..:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa czyli znowu muszę skrócić swoje ego :( fiku widocznie go zawiodłaś - on chciał więcej , a Ty nie - lub odwrotnie dobrze że teraz już dbasz o forumowiczów na babskim forum i nikt nie odejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklamujesz sie na forum , że szukasz drania , więc dziwaczne typy będą sie starały kleić - niektórzy z nich pewnie szukaja takiej wrednej jędzy , co by postawiła do pionu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz krótkie nogi , więc pewnie ginęłaś w tłumie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli rozbiłaś przedstawienia na wysokości? piłaś wtedy alkohol? a jak jest teraz z alkoholem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie tam przedstawienia? zwyczajnie tanczyłam :) bez jakichś rewelacji :) oczywiscie że po alko, jedno piwo stanowiło baterię na całą noc ;) teraz piję srednio 1-3 drinki przez cala noc i na mnie tak ni dziala, ale tanczyc lubię, tylko w tancu w parach jestem kłodą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przynajmniej podkreślałaś walory ładnym zapachem i szmatami? jakich perfum używasz? i jak się ubierasz na imprę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak , to dla twego przyszłego drania polecam - CAROLINA HERRERA 212 VIP sprawdź go , to padniesz i sie spocisz z wrażenia, bo Tobie się on spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×