Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

wczoraj na imprezie...

Polecane posty

Oczywiście niesłusznie i bez podstaw? A serio, sam się kreujesz zwykle, więc łatka tak czy owak zgodna jest z Twoim założeniem. niekoniecznie - jeżeli Cię zaskakuję to znaczy , ze nie wiesz o mnie wystarczająco , prawda?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisie pole
rev nie oslabiaj mnie :D jak ja widzę kolesia który ma chociaż jedną cechę mojego ex- dupka to wieję gdzie pieprz rośnie :D to co napisałam było po to aby ci uświadomić, że twoja teoria ma luki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
revolver a ja teraz powiem taką moją życiową mądrość ,którą odkryłam na podstawie mojego filmowego życia uczuciowego, "Jeżeli facet jest rozlazły to wina jego matki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najmądrzejszy, jeśli takim mianem obdarzane są pewne siebie, silne, szczere i posiadające zasady kobiety to czemu nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisie pole teraz cie osłabię...:classic_cool: skoro uciekasz przed choćby jedną cechą twego eks u innego faceta , to nie możesz pisać bez obsesji na tym punkcie , a więc twoje torie są głównie skupione na tym przykładzie , a więc?...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka ale niektórych facetów może przygnieść ciężar życia - kazdy przypadek ma swój przykłąd - można dopiero potem ich szufladkować :classic_cool: więc "rozlazły", moze miec rózne podteksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Najmądrzejszy, jeśli takim mianem obdarzane są pewne siebie, silne, szczere i posiadające zasady kobiety to czemu nie" a jeżeli (co jednak bardziej prawdopodobne) obdarzana są nim babochłopy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że w swoim mniemaniu jesteś idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisie pole
nie osłabisz mnie rev :D ja nie mam obsesji, mnie się po prostu wyostrzył węch na cwaniaczków, kłamców, kretaczy, dziwkarzy i tchórzy teraz rozpoznaję ich już po tak zwanych znamionach zewnetrznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, widzę że nasz forumowy "macho" został w okrutny sposób zdemaskowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam obsesji, mnie się po prostu wyostrzył węch na cwaniaczków, kłamców, kretaczy, dzi**arzy i tchórzy teraz rozpoznaję ich już po tak zwanych znamionach zewnetrznych twoje oceny mogą być błędne względem pozorów danego przykładu - a są tacy , po których byś nie poznała... p.s.strasznie musisz być nieszczęśliwa skoro kazdego faceta chcesz prześwietlać jak milicjantka bez pały - niektórzy nie lubią przesłuchań , wolą rozmowy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najmądrzejszy, mi do życia epitety nie są potrzebne;) Nie musze nigdzie przynależeć. Oferma, bardziej prawdopodobne bo co? Bo Ty tak kogoś nazwiesz? Bo większość tak kogoś nazwie? Biorąc pod uwagę, że większość ludzi to idioci to powodzenia w opieraniu się o ich opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
".. teraz rozpoznaję ich już po tak zwanych znamionach zewnetrznych" oooooo:) to jacyś słabi cwaniacy, jak się dają rozpoznać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo większość tak kogoś nazwie?" tak. a nazywanie jakiejś niezidentyfikowanej "większości" idiotami to może jest dobry sposób na podniesienie samooceny ale czy tak naprawdę to o czymkolwiek świadczy? to jednak ta większość stanowi normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisie pole
strasznie musisz być nieszczęśliwa skoro kazdego faceta chcesz prześwietlać jak milicjantka bez pały - niektórzy nie lubią przesłuchań , wolą rozmowy ja nie chcę :D ja nauczyłam się uważnie słuchać, patrzeć i wyciągać wnioski co prawda lekcja była dość droga, ale per saldo - opłaciła się :classic_cool: a od milicjantów bez pały to ty jesteś specjalistą :P, jeden w tym towarzystwie wystarczy w zupełności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisie pole poza tym , jeżeli uznamy , ze wiedza jest" przypominaniem" a cechy nabyte - to każdy facet będzie posiadał je wszystkie , a jedynie ich nie wykorzystywał - to samo z kobietami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"strasznie musisz być nieszczęśliwa skoro kazdego faceta chcesz prześwietlać jak milicjantka bez pały" oj ty jesteś za to strasznie szczęśliwy, jakże by inaczej. i z tego szczęścia spędzasz pół przepięknej niedzieli na kafeterii próbując (jak widać - nieudolnie) przekonać ludzi co do swojej doskonałości. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisie pole
najpiękniejsza_kobieta_na_kafe -toć własnie piszę dokładnie to co masz na mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o to że jak jest nie zdecydowanym takim właśnie chłopcem to przeważnie matka na to wpływa ,bo mu wpierdala do łba od dzieciaka do głowy np takie bzdety " oj ta x. to taka i taka daj sobie spokój , ja ci dzieciaku nie wybieram ale byś może inną znalazł, ty jesteś jeszcze młody to sobie znajdziesz może inną jak ta ci powiedziała coś nie pomyśli" a taki kluch siedi i myśli jaki to on nie jest wspaniały i drze japę tylko "mamo pić, mamo jeść " a mama leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisie pole
lisie pole poza tym , jeżeli uznamy , ze wiedza jest" przypominaniem" a cechy nabyte - to każdy facet będzie posiadał je wszystkie , a jedynie ich nie wykorzystywał - to samo z kobietami bzdura rev nie zrobisz z osła czystej krwi araba choćbys się skichał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ty jesteś za to strasznie szczęśliwy, jakże by inaczej. i z tego szczęścia spędzasz pół przepięknej niedzieli na kafeterii próbując (jak widać - nieudolnie) przekonać ludzi co do swojej doskonałości. twoje kompleksy ,poczucie niższości , które niewątpliwie masz oraz głupota świadczą o takim podejściu ? rozumiem - ale to naturalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zrobisz z osła ogiera :D piękne, aż zapiszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KW - lepiej być babochłopem niż ofermą :D Ninka131 - większość matek ma jakieś zdanie na temat potencjalnych partnerów swoich dzieci. Nie ma w tym nic nowego czy złego. Jak jest niezdecydowanym, to słucha matki, a nie jest taki BO matka mu coś pcha do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka - propo maminsynków i mamusi która jedzonko podsuwa pod nos, facet specjalnie dla mnei nauczył sie parzyć herbatę :D🖐️ ale prawda jest taka że on by się wyrobił, nauczył wszystkiego, wyrósł z mamusi i nei dlatego z nim zerwałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×