Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

wczoraj na imprezie...

Polecane posty

zdaje się że kolejna rzecz wam się myli. otóż określenie "wie czego chce" to nie to samo co "wie czego chce laska i jest gotowy spełniać jej oczekiwania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
revolver - myśle,że kobieta nawet jak jest twarda i chłodna to gdy faceta traktuje jako zabawkę do łóżka i jest to jednorazowo to jej to nie ruszy,ale jeśli tego jednego faceta traktuje jako zabawkę wielokrotnego użytku to jej serce też dyga. uwierz , że nawet czasem po jednym razie twarda i stanowcza kobieta potrafi wymięknąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa czy zaskakiwanie ma być odbite na kalce? leż trzeba albowiem mężczyzna nie MUSI wyskakiwać (to że wyskakuje oznacza że nie jest meżczyzna a siusiumajtkiem walącym w piaskowinicy łopatką kolezanki po łbie ) Jest cała masa dostępnych (wiem, wiem, nie dla ciebie mozliwosci aby sobie poradzić z nazwijmy to- rozhisteryzowaną babą oczywiście , ze są inne sposoby :classic_cool: a gęba na kłódkę to ostateczność wyprowadzenia z równowagi mężczyzny...każdy ma cierpliwość do pewnego momentu znam sporo bab które bardzej wiedzą czego chcą niż niejeden facet ja też ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka wydaje mi się , ze masz podobny problem do mojej koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie kobiety są rozlazłe uczuciowo Rev, a to bardzo złe ;) najpiękniejsza_kobieta_na_kafe Ja faceta dla siebie żadnego nie poznałam na imprezie, tzn żadnego z którym bym była. Ale są gdzieś koleżanki , ktoś tam też do mnie próbuje i wtedy to najczęściej wychodzi widać to podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka właśnie bardzo dobrze , że kobiety są uczuciowe - po to są i dlatego istnieją , dla uczuć - co jednak dziś nie zawsze się sprawdza , zwłaszcza przy babochłopach , które chcą być męskie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisie pole
a gęba na kłódkę to ostateczność wyprowadzenia z równowagi mężczyzny...każdy ma cierpliwość do pewnego momentu zgadzam się acz odnosi sie to również do kobiet :D one też mają cierpliwość która się kiedyś kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:09 [zgłoś do usunięcia] najpiękniejsza_kobieta_na_kafe To nie chodzi o to, że mnie stac na kogoś lepszego, bo to brzmi arogancko. Ja po prostu nie czuję pożądania do słabych facetów. Potrzebuję kogoś na kogo będę spoglądała z dumą, może być to skromny mężczyzna, ale mężczyzna. Najpiękniejsza, jak znajdziesz takiego, to zapytaj, czy ma bliźniaka i daj mi znać kurcze.. gdzie są normalni, fajni faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaskakiwanie rodzi się z łamania schematu. Twój już znam. Sam sobie go narzuciłeś, rev... "mam dosyć fiku" To wypij piwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo mam podszywa :classic_cool: chyba temat teraz sie zakonczy , bo podszyw się popisze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolałabym częściej się kierować mózgiem niż sercem ,bo na tym źle wyszłam ostatnimi czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rev, napisz co masz na myśli jako "babochłopy". Bo jak wiesz na kafeterii to pojęcie funkcjonuje poparte konkretnymi przykładami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisie pole
właśnie bardzo dobrze , że kobiety są uczuciowe - po to są i dlatego istnieją , dla uczuć - co jednak dziś nie zawsze się sprawdza , zwłaszcza przy babochłopach , które chcą być męskie ... mała uwaga - czasami jak pan nie potrafi wydobyć kobiety z kobiety to ma babochłopa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Najpiękniejsza, jak znajdziesz takiego, to zapytaj, czy ma bliźniaka i daj mi znać kurcze.. gdzie są normalni, fajni faceci" po raz kolejny powtórzę: zostali złożeni w ofierze na ołtarzu feminizmu, partnerstwa i równouprawnienia. jak wy sobie wyobrażacie to równouprawnienie skoro wciąż chcecie silnych i dominujących facetów? równouprawnienie to jest wtedy, gdy pan prezes żeni się z ładną i miłą sekretarką, nauczycielką czy pielęgniarką ale pani dyrektor bierze sobie za męża nauczyciela, kasjera albo kierowcę. a jeżeli kierowca nie spełnia oczekiwań pani dyrektor i ona by chciała pana prezesa to kupa, bo pan prezes jest szczęśliwy z sekretarką i panią dyrektor nie jest zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaskakiwanie rodzi się z łamania schematu. Twój już znam. Sam sobie go narzuciłeś, rev... mylisz się - to Ty przyczepiłaś mi łątkę :classic_cool: a babochłop to typowa karierowiczka , traktujaca facetów przedmiotow - manipulantka oszukująca sie , że jako kobieta może życ bez faceta...chce mieć jaja , a może je tylko przyczepić...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała uwaga - czasami jak pan nie potrafi wydobyć kobiety z kobiety to ma babochłopa kobieta musi się zakochać , by wyszła z niej prawdziwa kobieta , wiesz o tym ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci są coraz bardziej zniewieściali i nie dają sobie rady na tej pozycji często,więc babki chcą być coraz bardziej męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"faceci są coraz bardziej zniewieściali i nie dają sobie rady" nie zniewieściali tylko są PARTNERAMI. o to walczycie od lat a tu nagle wyskakujecie z pretensjami o to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisie pole
kobieta musi się zakochać , by wyszła z niej prawdziwa kobieta , wiesz o tym ? nie... to nie działa w odniesieniu do gówniarzy pokroju mojego ex-małża którzy zakochanie uznają za otwartą furtkę do uzyskiwania bezzwrotnych korzyści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz się - to Ty przyczepiłaś mi łątkę Oczywiście niesłusznie i bez podstaw?:classic_cool: A serio, sam się kreujesz zwykle, więc łatka tak czy owak zgodna jest z Twoim założeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka od facetów wymaga się tyle , ze niektórzy nie znoszą juz tempa i sie chowają lub nie mają siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie... to nie działa w odniesieniu do gówniarzy pokroju mojego ex-małża którzy zakochanie uznają za otwartą furtkę do uzyskiwania bezzwrotnych korzyści ale już pisaliśmy wcześniej , ze Twój eks nie musi reprezentować gatunku męskiego jako najlepszy przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×