Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadciaga grabarz

Topik indywidualny.

Polecane posty

Gość fajansiarz kogo bronisz że się
tak rzucasz?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny prawdziwy wniosek, brawo, aż chciałbym coś Ci dać w nagrodę :classic_cool: Jeśli stawiasz orendżu takie pytanie, to znaczy że porobiłeś sobie jakieś błędne założenia, ale to już wyłącznie Twój problem :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno małpki na biegunie południowym są na wyginięciu i największe firmy owocowe postanowiły je utrzymać przy życiu i wszystkie banany z całej ełropy napiertalają na biegun 🖐️ wiem, wariactwo jakieś no ale rządów nie przeskoczysz :(:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, jest jeszcze jakaś nadzieja w firmach z Ameryki Łacińskiej :O Ustalę co i jak :classic_cool: Jakiś dziwny orendż... żeby prosić o zdjęcie tego co się chce :O Z piwem też tak robisz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla przyjaciół zostawiłam sobię na deser :classic_cool: Faju ❤️ 🌼 Pajluszku ❤️ 🌼 Ciup ciup ciup, jak siĘ cieSzĘ, żE wAs MaM ❤️ 🌼 ❤️ ((((:classic_cool:))))) :P A tak na poważnie robię se sałatkę z tuńczykiem i powiem Wam, że nie wygląda to najlepiej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też robiłam ostatnio sałatkę z tuńczorem. i mimo, że od początku do końca stałam przy niej i ją pieściłam, pieprzyłam itd to ponoć była bez smaku :D mi smakowała, ale zjadłam jej minimalne ilości gdyż reszta została szybko skonsumowana. a taka bez smaku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Paltzu, ja na tlenie z nimi pogadam 😴 Ewentualnie na łindows liw mesendżer, jeśli zdarzy się tak że jakimś cudem nie będą mieć tlena :O Och, dziękuję bardzo, Myszell i wzajemnie 😭 🌼 (ja oczywiście będę bardziej powściągliwy) :classic_cool: Powiem Ci, że chętnie bym se pożarł trochę sałatki z tuńczykiem, nawet jakby miała konsystencję rzygów :classic_cool: Jeśli miałaś na myśli wygląd :D Faktycznie nie wyglądasz najlepiej z tymi statystykami :O Ale zostawmy ten temat, nie psujmy se początku weekendu :classic_cool: Dobra, zbieram się, bo moje zadekowanie się tutaj nie zmierza do niczego dobrego :O Pa, dziewczęta :classic_cool:🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosz, Myszell, ale Ty jesteś niecierpliwa :classic_cool: Normalnie bardziej niż Peeśpe :classic_cool: PS. Podejrzewam w sumie, że z tą sałatką nie chodziło o wygląd :O:D No ale liczy się pierwsze skojarzenie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Bo się czuję jakbym siedział w kurtce i nie mógł wyjść bo w kółko coś :classic_cool: A nie wiem czy wiesz jakie to denerwujące 😴:classic_cool: To idę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dedykacją dla Pajluszka :classic_cool: Murzyn wchodzi do baru z przepiękną, kolorową papugą na ramieniu. -Wow - mówi barman. - To coś niesamowitego, skąd to masz? -Z Afryki - odpowiada papuga :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, i jeszcze jeden, na jutro kurva :classic_cool: Idzie przez pustynię facet niesiony przez czterech murzynów w lektyce. Nagle pada strzał. Jeden z murzynów pada martwy. -Gość w lektyce: Kurva, to już czwarta guma w tym tygodniu :classic_cool: Dziękuję, dobranoc :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam coś napisać ale peerdolę, nie napiszę :classic_cool: Wczoraj na jakimś orendżu napisałam o tym, co robię w łóżku ze swoim facetem i napisali mi, że jestem jeszcze gorszą ścierą niż Madonna także :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×