Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadciaga grabarz

Topik indywidualny.

Polecane posty

Gość oho, żona? czyja?
:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona chyba się poszła opalać
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ady
Żona buduje szalupe :classic_cool: Przywiąże Swego meża do niej, podpali i puści z falami Bałtyku :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję chłopu
choć z drugiej strony nie powinien długo cierpieć w ogniu na wodzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opuszczony przez Paltza
dobra, ale wejdę na tę szalupę tylko wtedy, gdy jako prowiant dostanę cały zapas sałatki z tuńczykiem, zrobionej przez Myszlę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi by wystarczył chlebek
pokrojony rączką Myszell i posmarowany przez nią masełkiem i mógłbym iść na rzeź :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opuszczony przez Paltza
aż tak nisko się nie cenię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi by wystarczył chlebek
chodzi o cenienie innych 😴 cześku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opuszczony przez Paltza
wię, ale trzeba znać również swoją wartość :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi by wystarczył chlebek
trzeba też samemu wybrać właściwą drogę, Peja w tym nie pomoże, najwyżej coś podpowie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszel nlogged
Wow, kto aż tak bardzo ceni sobie moją kuchnię? :classic_cool: Dzisiaj mogę zrobić dobrze wszystkim, zapraszam na tortillę wieczorem :classic_cool: Kanapki z masłem, resztki sałatki i browar też się znajdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opuszczony przez Paltza
albo radę damy albo jak tynk odpadamy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opuszczony przez Paltza
ps: myślę, że wiesz kto ceni Twoją kuchnię :classic_cool: ps2: mój post nie jest na wierzchu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi by wystarczył chlebek
każdy człowiek z aktywnym zmysłem smaku ceni sobie kuchnię Myszell, gdyż uwielbia kosztować przygotowanych przez nią specjałów i mieć to jedyne w swoim rodzaju uczucie jakby anioł zatańczył mu na języku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszel nlogged
(((((((((((:classic_cool:))))))))))))))))) Fay, otrzymujesz grą prą w postaci deseru za ten anielski tekst :classic_cool:)))))) Hahahahah, Garę jak jesteś głodny i tylko ja mam pełną lodówkę, to nagle jestem Twoją przyjaciółką, tak? :classic_cool: Właśnie przeczytałam, że Stuley jest z Łodzi :o Kto mnie przygarnie do innej metropolii??? 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszel nlogged
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, nie Stuley tylko Prawik91, chociaż w sumie to jak porównać Ashley Olsen do jej siostry albo odwrotnie :o :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opuszczony przez Paltza
nie jestę głodny i też mam pełną lodówkę :classic_cool: a poza tym myślałem, że już jesteś moją przyjaciółką 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszel nlogged
jak to już? A jakieś wpisowe, cokolwiek? :classic_cool: Lubię żelki np :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mości rycerz na białym koniu
a pianki mogą być? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszel nlogged
pianki też są w pytę :classic_cool: ale musisz załatwić transport :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mości rycerz na białym koniu
kiedyś wpieprzyłem 2 opakowania pianek na raz :classic_cool: potem mdliło mnie przez cały dzień :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszel nlogged
mnie nigdy niemdli po takich rzeczach :classic_cool: Dzisiaj np zjadłam loda, kilka kabanosów pleśniowych (jakaś nowość z Biedronki, spr und zaakcept :classic_cool:), a na koniec poprawiłam szejkiem truskawkowym i nic :classic_cool: Jestem jak bomba atomowa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszel nlogged
no tyle, że nie tak nie wybucham, c'nie? :classic_cool: wyszło niezręcznie, przepraszam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mości rycerz na białym koniu
a potrafiłabyś zjeść całe opakowanie ptasiego mleczka bez żadnych konsekwencji? :classic_cool: ps: a w Łodzi mam kogoś z rodziny więc może przekazać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszel nlogged
ptasiego mleczka akurat kurva nie lubię :P no to jesteśmy umówieni na te pianki :classic_cool: w sprawie słodyczy i alkoholu jestem bardzo zawzięta wiec nie myśl sobie, że się wymigasz :classic_cool: Fajansa zalało 😭 właśnie przeczytałam, że miał u siebie urwanie chmury 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mości rycerz na białym koniu
jak można nie lubić ptasiego mleczka? 😭:classic_cool: przecież ma taki zajeeebisty und delikatny smak :classic_cool: a wiesz co Ci powiem? ja ostatni raz żelki albo pianki jadłem w 6 klasie podstawówki :classic_cool::D dopiero dzisiaj przypomniałaś mi o istnieniu tego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszel nlogged
to podobnie jak ja ptasie mleczko :classic_cool: chociaż mam tego w domu ze trzy paczki, leżą i czekają na kogoś, kto to zje :classic_cool: Przesłałabym Ci, ale nie wiem dokąd 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszel nlogged
wgle to powiem Ci, że dużo mam takich nietkniętych słodyczy w domu :o jak na mnie to naprawdę dużo :classic_cool: kilka paczek sezamków, parę tubek mentosów, jakiś ohydnych batoników typu pawełek :o zaniosę to chyba jakiemuś bezdomnemu, sporo się ich tu pałęta :classic_cool: Jeden nawet zorganizował sobie wózek inwalidzki i popierdziela nim przez ulicę niczym jeździec enduro :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mości rycerz na białym koniu
istnieniu tego przysmaku* :classic_cool: przesłać? przez te upały roztopią się zanim opuszczą pocztę 😭:classic_cool: zaproś mnie do siebie to opierrtolę je w 0,1283818382 sec :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mości rycerz na białym koniu
u mnie w barku też kiedyś leżało multum słodyczy, ale byłem zbyt mały, aby je wziąć 😭:classic_cool: teraz wszystko znika w mgnieniu oka :classic_cool: ja pawełki lubię tylko ze względu na nazwę :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×