Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadciaga grabarz

Topik indywidualny.

Polecane posty

Gość garę arę
z ass to mouth znam jedynie z filmów, jedyne, co ktoś zechciał wziąć ode mnie do buzi to ... w zasadzie nic nigdy nikt nie wziął :o :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, okazało się słuchaj proszę ja tziebie, że jakieś kijowe te ermaksy :classic_cool: Tzn nie, żebym sama sprawdzała, bo takowych nie noszę, ale qmpela dała za nie 3 stówki i śmierdzą ponoć niemiłosiernie od środka :classic_cool: Także nazwa conajmniej przekłamana :classic_cool: :D p.s. Bardzo mi przykro, ułatwię to Paltzowi i napiszę to za nią. W dniu dzisiejszym okazało się, że jest osobą uzależnioną od narkotyków, w tym, od wąchania kleju. Pomóżmy jej przez to przejść, wszyscy razem, tu i teraz.. :( :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Chciałam pomóc.. ale nie będę się wtrącać...nie to nie... myślałam, że chcesz mi zaufać...powierzyć swoje zdrowie, może i życie..ufałam Ci i co?.... pamiętaj, zawsze możesz napisać albo zadzwonić....pa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestę wizytówką tego topeła :D:classic_cool: i wcale nie zawsze! :classic_cool: na 172 pe eś peczka ma pierwszy post :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×