Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiel

imieniologia- powiem ci kim jestes

Polecane posty

Witajcie, od paru dobryh miesiency zajmuje sie badactwem imion, tzn. Obserwoje osobe o danym imieniu, po czym zapisoje jej zachowania I tak ze wszystkimi imionami. Pozwolilam sobie zabawic sie we sledzia. a dzisiej chce sie z wami podzielec mojo znajomoscio tzw. Imieniologio. Tagze zachencam chentnych do podawania imion a ja wam powiem kim jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjwbgfiujkl
Izabela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iklpm?
Kuba , nie Jakub :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjwbgfiujkl
No i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczne od swojje znajomej z fejsbuuka. sandra- to tlosta dziewa ktura wyrrzej sra niz dope ma, lobi wrzucac swoje zdjencia robione lewo renko aparatem, wydaje jej sie ze jest pienkna i, ze chlopy leco na jej natoralny wyglond, a prawda jest taka, ze ona pomrze jako dziewica orleanska. W loszku nie ma jej wcale, bo nie ma z kim byc, ale gdyby josz jej sie ktos napatoczyl to bylaby jak stonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatkamamama
🖐️------> Wioletta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela, osoby o tym imieniu czensto poruwnywane so do beczki od piwa ze wzglendu na tosze. Istoty te lobio sobie wypic, a co za tym idzie ruwnierz dobze zjesc, stond majo takie wielke bzochy. Izabela czensto jest agresywna w stosonku do najblirzszych, bez powodu, zas dla obcych lagodna jak owieczka, wrecz ciapkowana uslogoje wszystkiem, jest parobkem. W luszku izabela lobi odwarzne stroje, czensto pzebiera sie za kopcioszka albo za sierotkie marysie I wklada partnerowi dlogopisy miendzy posladki gdyrz sprawia jej to dziko roskorz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koba- lobi wszystko pruc, najczensciej plec damsko, w sumie to wszystko co sie rosza I na dzewo nie ucieka, jest amantem, ciongle kogos wyrywa, akceptoje dlogie wlosy u menrzczyzn I lobi sie organizowac. Goli sobie klatkie maszynko sowjej matki od bikini. W luszku lobi pozycje spod nazwy: taczka jebaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papała
Ej Ty wróżko! Czy Ty masz jakieś problemy z ortografią???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wioletta- jest to osoba usilnie donrzonca do slawy, nie warzne w jaki psosub zdobytej, warzne aby o niej muwili (ja. Mam podobnie, ale nie jestem wjoletto). Lubi chodziec do kosciola po to zeby podkradac ksiendzu ofiare z tacy, jest zlodziejko I nie przepusci niczego co sie swieci. Wioletty w luszku lobio cisze I spokuj I charmonie I nostalgie I apatie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wioletta- jest to osoba usilnie donrzonca do slawy, nie warzne w jaki psosub zdobytej, warzne aby o niej muwili (ja. Mam podobnie, ale nie jestem wjoletto). Lubi chodziec do kosciola po to zeby podkradac ksiendzu ofiare z tacy, jest zlodziejko I nie przepusci niczego co sie swieci. Wioletty w luszku lobio cisze I spokuj I charmonie I nostalgie I apatie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O to my prosimy :D
Ania i Piotr :) czesc Fiel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iklpm?
Włosy mam poldlugie , klaty nie gole , dziekuje Fiel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iklpm?
Włosy mam poldlugie , klaty nie gole , dziekuje Fiel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iklpm?
Włosy mam poldlugie , klaty nie gole , dziekuje Fiel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wioletta- jest to osoba usilnie donrzonca do slawy, nie warzne w jaki psosub zdobytej, warzne aby o niej muwili (ja. Mam podobnie, ale nie jestem wjoletto). Lubi chodziec do kosciola po to zeby podkradac ksiendzu ofiare z tacy, jest zlodziejko I nie przepusci niczego co sie swieci. Wioletty w luszku lobio cisze I spokuj I charmonie I nostalgie I apatie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatkamamama
Ale nie musiałaś mi to tyle razy powtarzać-----> przecież nie jestem jakas nie kumata......chyba ,że nie chciałaś mi tego napisać😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubus dloge to znaczy dlorzsze jak cetymentr, dzis morze I nie golisz klaty, ale niedlogo zaczniesz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubi chodziec do kosciola po to zeby podkradac ksiendzu ofiare z tacy, jest zlodziejko I nie przepusci niczego co sie swieci. - to dowaliła :P aż boję się co ja przeczytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastolatko chcialam ci ulatwic dojscie do slawy, bardziej utkniesz we glowach innych. Katarzyna-osoba o tym imieniu nadorzywa alkochol, ma terz sklonnoscu do wszczykiwania sobie cheroiny, ale twierdzi, ze to nic zlego I od czasu do czasu morzna. Ciongle ci sie wydaje, ze ejstes w cionrzy I zanim lekaz to potwierdzi informojesz szefa w pracy I calo rodzine, a potem okazoje sie ze kreski nie ma. Masz sklonnosci do nadwagi, na sniadanie zjadasz kawal ciasta, I muffinkie, twierdzac, ze dzis tak skromnie. Jak sama uwarzasz nogi masz dlorzsze jak wyrzsza jestes I jak idziesz miastem to jest szal cial. Ale to tylko Twoje zdanie bo w rzeczyiwstosci patrzo na ciebie bo nie mogo uwiezyc ze taka groba maciora zalorzyla take krutke mini. W loszku jestes jak biedronka masz na calym ciele krosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iklpm?
Tzn takie 10-15 cm ,klaty nie gole bo nie jestem gejem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kcem!
Natalia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O to my prosimy :D
Pominelas mnie Fiel :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszel fajfer
Właśnie, ja też chcę Anie i Piotra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania- toosoba ktura ruwnierz uwarza sie za pienkno, we wsi karzdy jo pzelecial, a ona mysli, ze na nio leco, a tu chodzilo tylko oto rzeby zadupcyc. Ma fryzore na chlopa, ogulnie sama ma problemy z osobowosico I nie wie kim chce byc, dlatego w gaciach brocha, a na twazy krocha. Obgadoje sonsiaduw I podglondoje dlobionc pzy tym w nosie. W loszku z piotrem jest klodo, desko, drotem, lerzakem, patykem, pusto botelko, krawenrznikiem, kolpakiem,. Mysli o innych chlopach rzeby sie podniecic, piotr na nio nie dziala bo pierdzi potczas stosonku. piotr- to osoba nie smiala na codzien, ale jak sie nachleje to ochocho, nie ma rzeczy niemozloiwych, gwalci anie kiedy tylko ,ma ochote, a ta lerzy jak dywan I wyczekoje konca. Czensto myje jej zemby swoim penisem. W szkole nie mial koleguw bo wycieral o nich gile, a matka mu nie robila kanapek. Do dzis nie umnie sobie kroic kotletuw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz oberwiesz :D ja wcale kiecek nie noszę...a już mini :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O to my prosimy :D
:D Prawie sie poplulam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×