Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madlen50

Dieta 1000 kcal:)2 miesiące 10kg!NO TO OGARNIAMY!!!:)

Polecane posty

Gość Lilma53
Witajcie Dziewczyny! Pizzerinka-może spróbujesz sprzedać to auto? Wczoraj poćwiczyłam na stepperze pół godziny.Dziś planuję to samo.Więcej nie daję rady,może z czasem będzie lepiej. Muszę się zmobilizować,bo moje uda są strrrrraszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Editha-jaki masz wzrost? Pytam,bo startujemy z tej samej wagi i mamy ten sam cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane kolezanki,alez pieknie na dwoze wlasnie sie opalam hmmm a moja mala z kolezanka siedza w piaskownicy(od wczoraj jest u mnie kolezanki córka na wakacjach) ja narazie sie nie warze obiecalam sobie ze zważę sie dopiero na koniec miesiaca zobaczymy co waga pokarze . a z tym autem to troche nie far...ale tak nieraz bywa i wtedy nerwy naruszone mamy na maxa-powodzenia i spokoju zycze . dziewczyny leżę i się wytapiam-uwielbiam taką pogodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski dzisiaj już samopoczucie lepsze. Planowaliśmy kupić auto, ale za kilka tysi mniej, ale trudno, teraz już mamy 3 :) muszę koniecznie jedno sprzedać, obojętnie które. Mąż nie był aż tak bardzo zły, szczęśliwy też nie, ale jak widział co ja wczoraj przeżyłam to już nawet nie chciało mu się na mnie krzyczeć, sama sobie zrobiłam karę tymi nerwami, później jeszcze ta karta do bankomatu, masakra. Na szczęście już dzisiaj lepiej. Za to moja waga pokazała dzisiaj 59,9 Dietko SF powiedz mi, te obwody spadają Ci dzięki ćwiczeniom, nie? Ja nienawidzę ćwiczyć, mam w domu siłownię, steper, orbitreka, ping-ponga i nic, dupa totalna, nie robię nic. Może teraz z tą znajomą jakoś się wyrwę na te kijki, razem zawsze raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorze ze psychicznie juz lepiej u ciebie :) Tak dzieki ruchowi :) Mialam Taka figure jak ty ale jeszcze kilka cm wiecej -spodnie powinnam nosic r 40 bo 38 pekaly w szwach ;) Ale kupilam mniejsze :) I skakanke hehe pozniej stepper :) Godzina roweru godzina steppera Na poczatku skakalam na skakance godzine I zeszczuplalam strasznie w 2tyg :) Stepper jednak przyjemniejszy bo wlaczam film online I stepuje sobie :) jak film wciagajacy to nie wiem kiedy mija godzina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga ladnie ci pokazala ! Ale do wymodelowania ud bez cwiczen sie nie obedzie bo nawet Jesli schudniesz do 45 kg to skora moze obwisnac heh A masz cellulit? Ja mialam okrutny ! Nie zartuje chyba wiekszego u nikogo nie widzialam a dupe rozlana na boki ! Tyle sobie tluszczu nagromadzilam ze masakra Nigdy wiecej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm Ja z tego spadalam ;) nie mam bo z talia ok a stepper nie obciaza stawow Poczytaj o efektach twistera na jakims forum Cena nie jest wysoka postawisz obok sciany badz kanapy I bedziesz mogla sie zlapac Na talie ok na biodra I nogi za cienki Ale cwiczac tail cos tam zrobisz z nogami ale nie bardzo wiem z ktora partia ud bo nie wykonujesz ruchu nogami nie ma obciazenia bedziesz krecic biodrami bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam Twister to suuuper sprawa. Jak zaczynałam się na nim "kręcić" to po 2-3 minutach miałam zakwasy, ale w miarę treningu wszystko minęło ładnie wyrabia się na nim talie i skośne mięśnie brzucha. Poza tym jest niewielki i lekki- wszędzie mozna go ze sobą zabrać SUUUPER Tak jak myslalam talia I skosne brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam Twister to suuuper sprawa. Jak zaczynałam się na nim "kręcić" to po 2-3 minutach miałam zakwasy, ale w miarę treningu wszystko minęło ładnie wyrabia się na nim talie i skośne mięśnie brzucha. Poza tym jest niewielki i lekki- wszędzie mozna go ze sobą zabrać SUUUPER Tak jak myslalam talia I skosne brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twister fitness jest urządzeniem sportowym, które możemy wykorzystać w domowych warunkach. Ćwiczenia na twisterze znakomicie pomagają odchudzić się, zlikwidować boczki oraz poprawić ogólną kondycję. Podczas ćwiczeń na twisterze obrotowym wykonujemy dynamiczne skręty tułowia, dzięki czemu angażowane są m.in. mięśnie skośne brzucha. Pamiętajmy by wykonywać ruch tylko biodrami, a nie całym ciałem. Na twisterze nie należy jednorazowo ćwiczyć zbyt długo i intensywnie, gdyż można wówczas odczuć ból w odcinku lędźwiowym kręgosłupa przez przeciążenie. Natomiast umiarkowane ćwiczenia przyniosą bardzo dobre efekty w postaci wysmuklenia talii, wyrzeźbienia ud i pośladków, a także płaskiego brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę! :) Dziś zamówię na allegro, więc pewnie w poniedziałek dojdzie. No właśnie czytałam opinie i napaliłam się. Niestety odpuszczam bieganie na tydzień, bo po dzisiejszym biegu (o 5 :) ) tak mnie bolą kolana, że ledwo chodzę. czytałam, że stepper też je obciąża, a nie chcę przestać ćwiczyć, stąd wynalazłam ten twister.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieto SF czy ja mam cellulit, mam i to chyba 10 stopnie :) masakra, mój mąż mówi, że te nogi to jakby mi ktoś doczepił, są niepasujące do całej reszty. Cellulit straszny Nie cierpię swoich nóg Z tą skakanką to fajny pomysł, kiedyś od mężusia dostałam taką super skórzaną skakankę, może sobie poskaczę :) ale godzina - szacun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Ten twister nie zajmuje dużo miejsca więc jest dla każdego.Bo np.skakanka jest dka kogoś z ogrodem,chociaż ja wstydzę się sąsiadów i nie będę ćwiczyć w ogrodzie. Właśnie skończyłam ćwiczenia na stepperze-pół godziny.Zaczęłam ćwiczyć wcześniej,nie czekam do wieczora bo potem jestem zmęczona i idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski muszę coś zjeść, już mi niedobrze z głodu, rano zjadłam jajecznicę z 2 jaj (bez tłuszczu) z 3 ogórkami małosolnymi - to była 9 rano, chyba trochę za mało. Co byście radziły żeby zjeść, (gotowca ze sklepu) bo jestem jeszcze w pracy - coś niskokalorycznego, a żeby mnie zapchało na jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Pizzerinka-ja Ci nie doradzę,bo nie kupuję gotowych dań,po prostu nie lubię,wszystko gotuję sama. Masz zbyt długą przerwę między posilkami.Ja gdybym tyle godzin nie jadła to potem wymiotłabym całą lodówkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski,le sie dzisiaj opalilam,jutro znow opaanko,zapraszam do siebie kto lubi :-) uwielbiam taka pogode pisalam wczesniej na dworze ale coś mi komp sie chyba zagrzal od tej temperatury i padł :/ ten twister jest fajna sprawa...musze o nim pomyslec tym bardziej ze taka mała kasa,ja w srode badz czwartek bede miala rower stacjonarny wiec juz sie nie moge doczzekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski ;) ja dzis po miescie biegalam i znowu kase stracilam... ale musialam.kupic chrzesnicy prezent na urodziny ;p mysle ze ksiazeczka o kubusiu puchatku sie spodoba czterolatce ;) z jedzeniem mysle wporzadku...nie liczylam.kcal jeszcze ale nie jadlam duzo... ;) na kolacje wsune jakis serek wiejski :p wczoraj wieczorem mialam maly napad na jogurty i zjadlam dwa... ale jeszcze duzo czasu przed spaniem wiec mysle ze nie pojdzie w boki ;p wieczorem z.siostra pojade chyba jeszcze do tesco to na cwiczenia zostaje pozny wieczor...to 2h hula hop planuje i moze twister albo stepper.. zobacze ;p no i skakanka na mnie patrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ćwiczyłam z 5 min na orbitreku, spaliłąm 11 kcal :) do tego nie mam kondycji, męczę się po 1 minucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pizzerinka na orbitreku bardzo szybko zlapiesz kondycje ;p pilnuj tetna tak zebys cwiczyla na fat burn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jest taki upal ze sie nie da cwiczyc. Ja kupilam rowerek i dopiero wieczorem wsiadam na niego i spalam 1000kcal. Ale to dopiero od trzech dni, zobaczymy na ile mi zapalu starczy. Ale ogolnie nie lubie takich upalow, bo jestem oslabiona. Co do diety to w pracy zjadlam nektaryne i salatke- kapusta, jajo, pomidor, tunczyk, kukurydza i lyzka majonezu. Poza tym pije hektolitry wody, juz druga butelka koncze.... No i zgrzeszylam jedna mufinką, bo siostra pyszne rzeczy piecze. Ale co tam. Mysle zeby na kolacje nic juz nie jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilma ja mam 166 wzrostu. Zawsze wazylam okolo 56 kg ibylam super laska (mnie tluszcz w biust idzie) a po ciazy sie roztylam troche, wiadomo nie myslalam o diecie, byly wazniejsze sprawy. No i suma sumarum doszlam do 67kg. Udalo mi sie 2 kg zrzucic i postanowilam dalej tracic, bo po co mi to. Mam pytanie dziewczyny o jakies zestawy obiadowe, bo ja poki co na salatkach, no i raz zupe sobie na wodzie ugotowalam. Ale mam ochote na cos bardziej konkretnego. Macie jakies dobre dania.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko ja jak wróciłąm z pracy zrobiłam sobię sałatkę: sałata masłowa, lodowa, cebulka, papryka i kiełki, do tego troszkę tuńczyka (zostało mi z wczorajszej sałatki) i troszkę łososia (resztę zjadł mi mąż zanim zdązyłąm dodać do sałątki) i polałam to sosem (też soatł mi z wczoraj) jogurt naturalny ok 50 g ząbek czosnku, starty imbir, sól i pieprz) taką sałatkę polałam łyżką sosu - pycha a teraz zrobiła spaghetti - ugotowałąm szklankę makaronu(już po ugotowaniu wyszła szklanka, nawet nie pełna) do tego sos - puszka pomidorów, 3 pulpeciki gotowane (też miałam z wcześniejszego obiadu - ale może być 100 g mięsa drobiowego, ja poprosiłam panią w sklepie, żeby zmieliła mi pierś z indyka), do tego wszystkie zioła jakie mam w kuchni - u mnie zamiast kwiatków, na parapecie w kuchni rosną zioła, troszkę papryki surowej i pół małej cebvulki, wszystko tazem połączyłam nie dodając oliwy i mam super danie (myślę, że ok 350 kcal) jest tego tak dużo, że będę miała na dwa razy, teraz zjem jedną porcję i za godzinkę drugą. Fajnie jeść takie dania na diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×