Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madlen50

Dieta 1000 kcal:)2 miesiące 10kg!NO TO OGARNIAMY!!!:)

Polecane posty

Gość pewnie jak powiedziales ile
odpowiadam tylko na tytuł, nie czytałąm żadnego postu nie wiem jak to mozliwe, bo ja była 3 miesiące równo na diecie 1000kcal (dodatkowo mam pracę fizyczną) i schudłam 3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kolezanki powyzej Ja na 1500 schudlam ok 3 na miesiac Zalezy tez co jadlas :) Ja w zyciu nie schudlabym 10 kg w 2mies bo startowalam z prawidlowej wagi aczkolwiek mysle ze przy sporej nadwadze I zwiekszonej aktywnosci fizycznej jest to mozliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innocenceS
Cześć dziewczyny :) Widzę, że Wam tu całkiem nieźle idzie :) Chętnie się dołączę do grupy wsparcia. Muszę zrzucić minimum 10 kilo. Przy wzroście 174 mam 72 kilo.. Rok temu ważyłam 64, a i tak ciągle się odchudzałam bo byłam za gruba.. No a teraz w nic nie wchodzę. Kupuję ubrania a kilka tygodni później są małe.. Strasznie się zapuściłam ;/ I tak tyję i tyję zamiast zrzucać wagę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że udało się zaczernić nick. Muszę kupić centymetr żeby podać swoje wymiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka21
Cześć dziewczyny ;) moge sie do Was dołączyc? samej jakos ciezko brak motywacji checi a tu przy 173 cm az 73 kg i chcialbym bardzo bardzo osiagnac 60 kg przez 3 miesiace wakacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Witam nową współodchudzaczkę:) Dziewczyny,dziś na spacerze spotkałam znajomą,z pół roku jej nie widziałam.Ma dziecko 1,5 roku.Tak schudła że szok! Niestety,wstydziłam się zapytać,czy odchudzała się,czy samo tak wyszło.Wiem, że jeszcze karmi piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta fast slim - przeczytałam Twoje porady na 14 stronie i widzę ile błędów do tej pory robiłam - masakra.. Mirabelka ja też dzisiaj się dołączyłam i widzę że mamy podobny cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Witam kolejną nową współodchudzaczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super być nową wspołodchudzaczką :) "kilka" przeczytanych wpisów i kilka moich a czuję że dam z wami radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Dieta-chciałabym bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z papierosa :) I slyszalam jak chlopy mnie obgadywali ze schudlam hehe :) Mile to :) maz mi wczoraj powiedzial ze mnie polowy juz nie ma :) Rzuce palenie jak osiagne cel ostateczny 88 cm w biodrach I 48 cm w udach Czyli za Jakies 2 miesiace W tym tygodniu pracuje do 5.30 p.m . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta slim fast to moj email pyska66@gmail.com witam nowe osoby;)) nie cwiczylam do kur..wy bo od 15 do teraz mam gosci-,- ;//////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh wierz mi ze cie pokocham za to upominanie mnie! :p chol.era chce poskakac na skakance ale w domu goscie...-,- oezuuu! heh do 55kg do mi 10kg brakuje :( 2miesiace minimum.. oczywiscie jak mi waga ruszy ! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam ogromne dupsko i kita jak slonica z tylu grudy doslownie jak kalafior!!! przez jeansy bylo widac ten tuszcz i bruzdy az sie wkurwilam pewnego dnia jak szlam na mecz ze za cholere nie bede ladnie wygladac! chocby dolce gabbany zalozyla to i tak wygladalabym okrutnie!!! poszlam w jakim sweterku dlugim i zakrywalam wylewajacy se tluszcz i patrzalam z zazdroscia na laski w opietych jeansach!! wiesz ile par spodni wyrzucilam przez rozwalone zamki?! poszlam na ten mecz-moj maz gral wtedy zezarlam tam ostatniego loda i powiedzialam sobie dosc!!! teraz inne matki na placu zabaw patrza na mnie z zazdroscia i mam tego swiadomosc i dobrze mi z tym!!! ja chce 88 w biodrach i 48 w udach chocbym miala zemdlec na tym stepperze to osiagne cel ! najlepiej czulam se w dresach - tylko one nie zostawialy sladu na moim ciele.zawsze pelno sladow od gumek w majtkach nawet i chlop ci tego nie powie nie nie on cie kocha akceptuje moj mi dopiero powiedzial jak schudlam ze ta dupe to juz mialam taka ze byl przerazony hehe w koncu moze mnie objac w pasie :P wpadki tez mialam ale cwiczyam wtedy wiecej! pieke ciasta, gotuje dla rodziny ale ja tego nie jem bo wiem ze nie warto po kazdym cm mniej samoocena gwaltownie wzrasta! moglam schudnac to moge rzucic palenie bo mam silna wole jak sie okazalo czasem nie chcialo mi sie skakac to chodzilam zmierzla! to bylo gorsze niz rzucanie palenia-jak to mowi moj maz jednostka cwiczeniowa musiala byc zrobiona :P lezalam czasem na kanapie do 21 i zbieralam sie do ogrodu skakac bo wiedzialam ze nie zasne wazysz wiecej wiec wiecej kcal spalisz wykonujac te same czynnosci co ja! dom sprzatalam z uporem maniaka-a mam 2 lazienki i 4 pokoje mylam podlogi kafelki pralam dywany kosiam trawe hehe dom blyszczal a ja chudlam jak zjadlam zestaw w mcdonaldzie to na drugi dzien szlam do pracy pieszo! 45 minut :P juz wecej nie jadlam fast foodow bo wole dluzej pospac i wypic kawe wiesz po co se odchudzasz! wiec sie przyloz! raz a dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moją dietą jest kiepsko nawet bardzo ważę z jakieś 62kg i dalej za chiny nie idzie ruszyć jako założycielka powinnam Was wspierać i dawać przykład a tu licho...Da się schudnąć 10 kg w dwa miesiące ja jestem tego dowodem.Ale ruch ruch jeszcze raz ruch fakt faktem był np tydzień gdzie jadłam ok 800 kcal czasem 1100 rożnie ale grunt że kilogramy spadły:)Muszę codziennie mówić ile zjadałam tu na forum bo inaczej to cieniutko...Witam koleżanki:)Jesteście podobnego wzrostu jak ja hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mądry ludź z ciebie! ;* dalas mi naprawde duzo do mysleniaa... teraz wezme sie za siebie konkretnie! raz porzadnie i do konca az osiagne wymarzony wyglad! bede miala ladne cialo! i dzis do chol.ery tez poskacze! chociazby to byla 12 w nocy! nareszcie ktos mi madrze cos powiedzial.. bo takie sr.anie w banie "och schudniesz schudniesz..jedz mniej poruszaj sie" -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dolonczylam... ze takie sr.anie w banie.to na mnie nie dziala... a ty mi dalas porzadnego kopa! < 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka21
Jestescie super dziewczyny najwazniejsza motywacja ! mam dosc diet 2 tygodniowych i obzerania sie chce w koncu schudnac ! Co takiego najszesciej jecie? bo ja myslalam zeby jesc po prostu wszytsko oprocz slodyczy itd tylko w malych ilosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem na sniadanie chleb razowy zytni, jakies jajka, serki wiejskie, pomidory, ogorki, salate na obiad zupy(bez smietan,zageszczaczy) ja zageszczam kaszka manna... , ryz brazowy, kasza gryczana, czasem ziemniaki, do tego micha surowki z kapusty i marchewki, salata z jogurtem naturalnym, mizeria, gzika, albo np cukinia , warzywa na patelnie... no mnostwo mozliwosci na kolacje jakis jogurt, jablko, grapefruit, jajko gotowane.. podaje jadlospis pod siebie bo jestem wegetarianka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, witam również serdecznie nowe Odchudzaczki :) Dietko, naprawdę mądrze napisałaś i aż chce się ćwiczyć czytając o twoich osiągnieciach :) Podeślesz mi foty motywujące? Ja postaram się motywować Ciebie do rzucenia faj, kiedy będziesz już na to gotowa, bo wiadomo, że przede wszystkim trzeba bardzo chcieć. Pyska_66, ja też jestem wegetarianką :) menu podobne do Twojego, ale ja staram się nie jeść jaj i jak najmniej produktów odzwierzęcych. Myślę za jakiś niedługi czas przejść na weganizm. Jak widać w stopce zważyłam się i pomierzyłam. Waga może nawet byłaby mniejsza, ale mam jakieś problemy z wizytami w WC :( No i w związku z tym brzuch jak balon. Wczorajszy dzień zaliczam do bardzo udanych: bilans kalorii troszkę ponad 1000 (nie liczę co do jednej), 30 min. pływania non stop i 15 min. w saunie. Dziś rano bieganie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolina ja jajka jem rzadko..no ale zdarza sie ;) a z produktow odzwierzecych to bym chyba nie zrezygnowala bo uwielbiam bialy ser :) np teraz do serka wiejskiego wkroilam sobie dwie papryczki chilii :p niebo raczek pieklo w gebie :p ale lubie tak ;) i milo spotkac druga wegetarianke ;) bo w mnie w rodzinie i wsrod znajomych nie jestem rozumiana... wszedzie tylko mieso mieso i mieso... bleee ;p no a tak poza tym to dzien dobry wszystkim!;) zaraz wstane i zjem sniadanie ;p a pozniej trzeba pocwiczyc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Pysia POCWICZYC :) Fragolina podaj maila ale ja jestem szersza od ciebie jedynie Brzuch cie moze motywowac :) Mi maz powiedzial ze mam juz nie chudnac ;) Wiadomo kobieta powinna miec uda I kawalek dupy ;) ale on nie ma centymetra w oczach to sobie jeszcze zesmukleje :) Milego dnia dziewczyny :) Pysia milych cwiczen-oblej sie potem I zaraz sie lepiej poczujesz :) U mnie zaduch Straszny I zaczelam dzien od 2bananow bo nie mam apetytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×