Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madlen50

Dieta 1000 kcal:)2 miesiące 10kg!NO TO OGARNIAMY!!!:)

Polecane posty

editha mi.np ciezko wyrobic ten 1000kcal przeciez jest tak.wiele rzeczy co ma malo kcal.. np fasolka szparagowa, kalafior, bób, pomidory ogorki, kapusta i inne warzywa... maja blonnik i zapychaja... ;)) musisz popatrzec w tabele kaloryczne ;) jest wiele produktow malokalorycznych ;)) jeszcze 15min i bedzie rowne dwie godziny krecenia hula hop.anionowym ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Cieszę się,że nasz topik się rozkręcił:) Ja też nie mam kiedy ćwiczyć bo dziecko zajmuje mi prawie każdą chwilę. Najmniej kalorii mają warzywa,natomiast o rzeczach tłustych i słodkich powinnyśmy zapomnieć:( Dieta SF-można powiedzieć,że stworzyłas Swój nowy wizerunek.Nowa figura,nowa fryzura-podziwiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś zaczelam źle I śniadanie bułka IIśniadanie bułka 3 wafle ryżowe na obiad bedzie wiec pierś z kurczaka z fasolka kolacja jogurt i tyl 50 minut na rowerze to spale te buły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze to najrozsadniejsza dieta, bo w sumie mozna jesc duzo roznych rzeczy wiec i organizm dostaje nizebedne mineraly, witaminki itp. Co do mni to tez raczej cwiczyc juz nie mam sily, wiadomo praca potem wieczor z rodzinka. Ale mam rowerek wiec co wieczor jezdzei sobie sprawdzam ile spalilam kalorii:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak czytaam o Waszych wszysch osiagnieciach to az mnie zzera zazdrosc. Nie wiem jak do tego stanu sie doprowadzilam. Kurcze zawsze wazylam okolo 54 kg. A potem ciąża, praca, obowiazki domowe i jakos sie zapomnialo o zdrowym odzywianiu... No i sa konsekwencje. Ale sie przestalam sobie podobac i stad dietka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Editha przestalas sie sobie podobac a wkrotce zakochasz sie w sobie :) Jak przechodze kolo wystawy sklepowej to patrze na swoje odbicie I sie usmiecham :) Tez tak bedziecie mialy -moze I nartystyczne ale kogo to obchodzi :P Nasza sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ty to jestes niesamowita! Ile dokladnie zrzucilas i w jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od maja tylko 7 kilo niecale ale ile cm tluszczu sie pozbylam ! Cwicze dziennie I do pracy jezdze na rowerze Ciezko pracowalam na swoja figure ! Mialam w udach Az 59 cm teraz ponizej 50 W biodrach 101 Hehe teraz jak Modelka 90 Jeszcze 2cm I bede jadla ok 2000 ale cwiczenia zostawiam bo ujedrniam tylna strone ud Nie mialam nadwagi nigdy-nawet po ciazy ale otluscilam Tylek I nogi do granic mozliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważasz że moje plany są realne? Marzę póki co o 60 kg do końca wakacji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli to twoja 1 dieta to jak najbardziej. Nawet jakbys chudla 2kg na miesiac to luzik -ale przy pierwszej diecie zejdzie woda wiec moze byc nawet 6 kg w 1 miesiacu Doloz ruch I bedzie sukces :) Waga nigdy nie spada rownomiernie. Ja czasem 1,5 kg na tydzien a czasem 20 dkg Zaleznie od Dni cyklu ,wizyt w toalecie Najlepiej sprawdzac wymiary co tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No I ja Jem wiecej ok 1500 kcal ze wzgledu na duza aktywnosc fizyczna Mi Zalezy na jedrnym ciele a nie na duzym spadku wagi bo jeszcze troche I bede wychodzona z wiszaca skora-a tego sie boje bardziej niz zmarszczek ;) Masz wyznaczony cel wiec go realizuj I napewno ci sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Editha, Twoje plany są bardzo realne. tyle to jak dobrze się weźmiesz schudniesz w m-c. Tylko trzeba być cierpliwym, bo właśnie ta waga i wymiary różnie spadają. ja się dopiero tego uczę. Dietko, a nie boisz się zmarszczek od palenia (dla mnie to największy motywator był)? Zobacz jaka byłabyś odmieniona, gdybyś jeszcze rzuciła faje :) Zapisałam się na stronkę z takim kalkulatorem i na dzień dzisiejszy: Nie palisz już: 34 dni Twoje oszczędności: 201.96 PLN! Wydłużone życie o: 2 dni i 20 h Płuca zregenerowały się o: 1.04 % dzięki niewypaleniu 374 trucicieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslicie ze salatka z kalfiora, pomidora, szynki drobiowej, troszke sera zoltego i lyzka majonezu bedzie ok na kolacje? Bo na obiad planuje zupke warzywna na wodzie samej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy ile tej sałatki, ale składniki jak dla mnie OK i gdybyś zjadła to co rano, zupę warzywną i sałatkę to myślę, że akurat 1000 wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety lubie duzo jesc;-) Dzieki za pomoc. Odezwe sie wieczorem, kolo 21 i zdam relacje jak mi poszlo. Czy jest tutaj jescze ktos czy tylko my?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski przepraszam, że nie pisałąm wcześniej, ale dzisiaj miałąm okropny dzień. Coś mnie podkusiło, żeby licytować samochód przez internet i przez źle naciśnięty przycisk (nie ten co trzeba) wtopiłam 1700 zł, cały dzień dzwoniłam, żeby to odkręcić i du..pa nie udało się. Jestem na maksa wnerwiona Dieto SF dostałąm Twoje zdjęcia, przepraszam, że nic dzisiaj nie wysłałam tak jak obiecasłąm, ale sama rozumiesz w tej sytuacji, nie miałam głowy do tego, zaraz poszukam coś w aparacie może mam jakieś swoje zdjęcie to Ci wyślę jak wróciłąm z pracy to waga pokazałą 60,1 ale to chyba z nerwów. Zobaczymy jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pizzerinka a c sie stanie jak go jedna nie kupisz? pojedziesz i bedziesz na ogledzinach narekac ze to ze sro :P najwyzej dostaniesz negatywa i tyle nie zaplacilas mam nadzieje jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz pizzerinko co dalej z ta sytuacja mierzylam sie dzis i znowu mam mniej uff znikam kurde w oczach jednak duzo sie ruszam bo ten rower... stepper w pracy czasem tez pot mi leci po cyckach :P pracuje interwalowo hehe robie wszystko szybko spoce sie jak swinia siadam pije kawe necik i znowu zapieprzam i tak kilka razy :P wyliczylam ze w pracy spalam ok 500-700 kcal :P zobaczymy po wakacjach hehe ide do garazyku na stepper dzis 1h 30 min bo wczoraj dalam ciala :P powodzenia dziewczyny pizzerinka relacjonuj na biezaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nowe dziewczyny przepraszam ze sie nie wypowiadam na temat kalorycznosci ale ja sie na tym nie znam:P nie jem nic smazonego , ziemniaki okazjonlanie tak samo jak makarony mam ochote na serek wiejski to sprawdzam kalorie i jem chce parowke to jem nawet jakby miala 200kcal to zjem gdy mam ochote :P pieczywo tylko wasa wafle ryzowe chleb orkiszowy czasem gdy mi sie przeje zjem jedna bulke pszenna na tydzien owoce jem do woli-nawet banany i czasem winogrona :P truskawek nie ma tu fajnych wiec uzaleznilam sie od kiwi :) na sniadanie staram sie owsianke lub milk szejka jajek jem malo bo nie lubie ryby i tunczyka pozeram w duzej ilosci bo uwielbiam-tunczyka czasem samego prosto z puszki :) jak gotuje zupe dyniowa albo kalafiorowa to jem ja 2 dni i nie mam pojecia ile to moze miec kalorii ale pewnie nie duzo czasem zapisuje w telefonie ile zjadlam pozniej sprawdzam kalorie i tak na wyrywki kontroluje wiem ze sa produkty ktorych musze unikac ale reszty sobie nie odmawiam w ciagu mojej diety nie bylam nigdy glodna mam nadzieje ze jak bede chciala przestac chudnac to mi ten spadek wagi sie zatrzyma bo nie usmiecha mi sie wygladac jak anorektyk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha mam fiola na punkcie siemienia lnianego dodaje czasem nawet do zupy:P do platkow :P przygotowuje kleik mam ten w ziarenkach 2 min w mikroweli i gotowe tyle sie o nim naczytalam :) herbaty pije wszelkie zielone z wanilia , z cytryna z kardamonu czerwone ziola mnicha na odchudzanie z cynamonem i gingerem mam tu duzy wybor egzotycznych mieszanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po powrocie do domu zrobialm pyszna salatke z calego kalafiora i oczywiscie zjadla mz wielkim apettem. A potem jeszczez pol kilo czeresni:-) Nie jest zle:;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietko slim fast niestety to nie aukcja na allegro, auto oglądałąm już wcześnej więc nie da się, tu wygrana licytacja oznacza podpisaną umowę, mam znajomą prawniczkę któa zajmuje się prawem handlowym i tez powiedziała, ze nic z tego. Ta cena którą wylicytowałąm też nie jest złą, ale jak sobie pomyślę, że mogłam zaoszczędzić 1700 zł to cholera mnie bierze. Przez głupie wciśnięcie nie tego przycisku. Nie chce już o tym nawet myśleć, bo dzisiaj to aż mnie w klatce piersiowej bolało i ściskało, że myślałąm, że jakiegoś zawału dostanę. Odnośnie diety to gdzieś wyczytałam (ale sprawdzę to jeszcze), że 7000 kcal to 1 kg eięc skoro do normalnego funkcjonowania kobieta potrzebuje ok 2000 kcal, to skoro my jemy ok 10000 kcal to w ciągu 7 dni powinno nam spadać 1 kg. Ja zapisuję sobie ile zaoszczędziłam kalorii i zobaczymy czy to się pokrywa z teorią. Zaoszczędziłam już ok 3640 kalorii i powinnam mieć jakieś pół kilograma mniej. Myslę, że jakostak będzie. Rano dokładnie się zważę. Dietko jutro już na spokojnie wyślę Ci zdjęcia, jako bonusa pokaże Ci swoje szkraby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Pizzerianka skoro Musisz go kupic -zaplacic to nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem -wiem wiem latwo mowic ale skoro juz nie mozesz sie wycofac to nic nie mozesz zrobic Czekam w takim razie na zdjecia :) Milego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pizzerianka mialam dokladnie Taka figure jak ty!!! No moje dawne uda!! Bez kitu Mysle za urode tez mamy podobna-mam brazowe oczy I ciemne wlosy hehe Dzieciaczki cudne!!! Moim zdaniem kilka cm I bedziesz najlepsza dupa we wsi :) Daje ci 2 miesiace I zobaczysz jaka Zmiana :) dzieciaki udane :) lubie patrzec na usmiechniete mordki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was przy porannej kawce :) Pizzerinko, ale może nie ma tego złego z tym samochodem. Zamierzasz nim jeździć? I w ogóle zamierzałas kupić jakies auto? Bo jak tak, to na pewno się przyda. Mąż zły? O tych 7000 kcal też czytałam i brzmi logicznie i jak kiedys sie odchudzałam bez ćwiczeń to chudłam dokładnie 1 kg na tydzień, więc sprawdzone :) U mnie dziś dzień pomiarów i ważenia, no i 0,5 kg na +, i 3 cm brzuch na +, reszta bez zmian, ale za 2 dni będę miała okres i tłumaczę sobie, że to przez to, tak więc stopki nie zmieniam, za tydzień. Muszę chyba jakoś ostrzej zacząć ćwiczyć. Wzbraniałam się przed steperem, ale zakupię. Nawet jeszcze dziś. ja nie wiem Dietko, jak to robisz, że Tobie cały czas te cm spadają jak szalone......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam;-) U mnie kilo mniej ale to pewnie woda... Wlasnie pije kawe i jem sniadanie- pol grahamki, plaster sera, szynki i pomidor. Do zobaczeniapozniej i milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×