Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madlen50

Dieta 1000 kcal:)2 miesiące 10kg!NO TO OGARNIAMY!!!:)

Polecane posty

Pyska, u mnie też wokół wszyscy mięsożerni (oprócz mojego dziecka) i ciężko mi czasem z tym, bo jestem wg. nich dziwadłem, ale generalnie znajomi już wiedzą, że nie jadam mięsa i zawsze jak idziemy gdzieś na imprezę czy grilla jest danie specjalnie z myślą o mnie, co jest bardzo miłe, więc ja też staram się przygotowywać coś mięsnego dla gości (w międzyczasie odrzuca mnie i mdli, no ale czasem trzeba się poświęcić). Jak długo jesteś wege? Mi też mąż mówi, żebym się nie odchudzała, no ale sama wiem jak czuję się najlepiej. Chcę zrzucić łydki (to będzie najgorsze), uda i brzuch. Biodra niech zostaną. Dietko, mój mail: fragolina1@o2.pl Ja po 3 kanapkach i kawce. teraz popijam wodę. dziś w planach 40 min. hula hop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska, u mnie też wokół wszyscy mięsożerni (oprócz mojego dziecka) i ciężko mi czasem z tym, bo jestem wg. nich dziwadłem, ale generalnie znajomi już wiedzą, że nie jadam mięsa i zawsze jak idziemy gdzieś na imprezę czy grilla jest danie specjalnie z myślą o mnie, co jest bardzo miłe, więc ja też staram się przygotowywać coś mięsnego dla gości (w międzyczasie odrzuca mnie i mdli, no ale czasem trzeba się poświęcić). Jak długo jesteś wege? Mi też mąż mówi, żebym się nie odchudzała, no ale sama wiem jak czuję się najlepiej. Chcę zrzucić łydki (to będzie najgorsze), uda i brzuch. Biodra niech zostaną. Dietko, mój mail: fragolina1@o2.pl Ja po 3 kanapkach i kawce. teraz popijam wodę. dziś w planach 40 min. hula hop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska, u mnie też wokół wszyscy mięsożerni (oprócz mojego dziecka) i ciężko mi czasem z tym, bo jestem wg. nich dziwadłem, ale generalnie znajomi już wiedzą, że nie jadam mięsa i zawsze jak idziemy gdzieś na imprezę czy grilla jest danie specjalnie z myślą o mnie, co jest bardzo miłe, więc ja też staram się przygotowywać coś mięsnego dla gości (w międzyczasie odrzuca mnie i mdli, no ale czasem trzeba się poświęcić). Jak długo jesteś wege? Mi też mąż mówi, żebym się nie odchudzała, no ale sama wiem jak czuję się najlepiej. Chcę zrzucić łydki (to będzie najgorsze), uda i brzuch. Biodra niech zostaną. Dietko, mój mail: fragolina1@o2.pl Ja po 3 kanapkach i kawce. teraz popijam wodę. dziś w planach 40 min. hula hop :) Wzrost 168 cm, 28.06. - 55,3 kg 05.07. - ?? Wymiary: łydka: 35,5__udo: 53,5__biodra: 89__pas: 80__talia: 69 Cel: mniej w obwodach i 52 kg na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Witajcie Dziewczyny! Dieta-odpowiadając na Twoje wczorajsze pytanie-waże 62 kg.To wynik dzisiejszego ważenia. Startowałam z 65 więc nareszcie coś ruszylo. Brzuch mi spadł. Wiem już,że tylko trwała zmiana nawyków żywieniowych pozwoli utrzymać wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolina no u mnie w rodzinue roznie bywa bo czasami jest dla mnie np troche salatki bez jakiejs szynki a czasem o mnie zapominaja :p no ale trudno:p moja babcia sie tylko ciagle pyta kiedy zaczne jesc mieso :) ja jestem wege juz jakies 15lat :p a mam 19 :p dieta slim fast cwicze cwicze ;p i bede cwiczyla tak dlugo az osiagne to co zamierzam !:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka21
Witam a ja po wczorajszych rolkach sie rozchorowalam wiec pozostalo mi dzisiaj lezenie w lozku :( zjadlam sobie 3 chlebki waza z pasta jajeczna pozniej jakas zupka. Brak ochoty na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane stare i nowe współodchudzaczki 🌻 wczoraj tak dałam czadu z ćwiczeniami,że dziś czuje nawet mieśnie nad kolanem;) do tego popsuła mi się waga i nie mam jak sie zwazyć:P moźe to i lepiej...będe patrzec po obwodach, a jak ładnie spadna o 2 cm chociaż jeszcze to kupie sobie wage w nagrode;) Dietko slim- jaka z Ciebie super laska!!!! Gratuluję i jestem pełna podziwu dla Ciebie!! Z przyjemnościa tez pochwale się swoimi fotami jak juz zakończe proces spalania tłuszczu;) u mnie dziś na śwniadanie jedna kromka ciemnego chleba z białym serem, kawa z mlekiem, serek homo 0% tłuszczu i arbuz. Zgrzeszyłam też 3 kostami ciemnej czekolady, no ale to nie pół tabliczki;) na obiad grilowana piers z kury i kalafior. kolacja- pewno sałatka z mixem sałat, pomidorem i ogórkiem. tysiac rzadzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja:) U mnie dzis od rana buleczka razowa z wedlina ,kalafior i ...3 delicje:( No ale jakos nie potarfie nie zjesc w ciagu dnia czegos slodkiego,pozatym lekarz powiedzial,ze nie moge wykluczyc cukrow z zycia bo padne:) Jak by nie bylo cukier to energia i kazdy wie ,ze niski oznacza klopoty:) Wczoraj z moim M poltorej godzinki spacerowlaismy a po powrocie zrobilam jeszcze 500 skokow ,100 brzuszkow,100 nozyc i 200 rowerkow:):) Takze mysle,ze codzienne cwiczenia spalaj te male obzartswa :) Dzis jeszcze tylko buleczka z gotowanym pulpetem i koniec :) Pozatym wypijam ok 2 litrow wody dziennie plus soki ,wiecej nie dam rady,bo lekarz mowi ,ze powinnam ok 3:/ ale mysle,ze jak tyle pije to tez zle nie jest:) U mnie waga na poziomie 52 kg i stoi....po drastycznej diecie zaczelam sobie folgwac i juz nie chce w dol spadac....ale mysle,ze dam rade i jeszce dobije do upragnionej 50:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dietko slim fast mozesz byc z siebie dumna i ze mnie tez ;) wzielam sie w garsc ;) takze narazie 30min skakanki, godzina hula hop, a6w, cwiczenia na uda ;)) jestem zadowolona ;p wieczorem tez pocwicze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysko jestem dumna bo wiem ze Dasz rade :) Sumeja 50 kg to malutko :) ja bym chciala dojsc do Twojej obecnej wagi I ani grama mniej Lilma gratuluje spadku :) 3kg to duzo :) Mirabelko co narobilas na tych rolkach? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka21
dlugo jezdzilam i mnie przewialo i od razu jakies chorobsko sie przyplatalo ;/ mozecie mi ocenic tak mniej wiecej ile zjadlam kalorii ? wiec tak 3 chlebki waza z pasta jajeczna, zupa grysikowa na smietanie banan jogurt 0 z platkami i bulka kajzerka z wedlina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez okolo 800kcal ;) teraz tak.chodzilam do kuchni,zagladalam do lodowki ale przypomnialam sobie o jaki cel walcze i ze zjedzenie czegos zwlaszcza jak nie jestem glodna a ze zwyczajnego lakomstwa mi w niczym nie pomoze, zrobilam sobie wode z cytryna i juz mi przeszla chec buszowania po kuchni ;) cwiczenia zaliczone, dieta wporzadku ;)) nareszcie sie udaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Cześć! Moje I śn. 2 kanapki razowca z wędliną,ogórkiem,pomidorem. II śn. mała miseczka musli z mlekiem. Na obiad planuję kalafiora i jajko sadzone. Wczoraj miałam trochę stresów i dorwalam się do ciastek.Dziś obiecuję poprawę. Marzę o tym,żeby dobrze wyglądać w dżinsach.Kupiłam jakieś 3 lata temu i nie nachodzilam się w nich bo niedługo po tym zaszłam w ciążę.Potem nie mieściłam się w nie.Teraz wchodzą mi ale wygląda to niedobrze.Są bardzo opięte na pupie i udach.A górą wylewa się fałda tłuszczu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę, bo dziś mam urwanie głowy w pracy. wczorajszy dzień super udany. Dieta OK i ćwiczyłam. Dziś podjadłam kilka cukierków, ale wieczorem będę biegała, więc nie stresuję się, bo na pewno spalę. Lilma, nie przejmuj się ciastkową wpadką, tylko dziś już rób swoje i będzie dobrze :) Dietko, widziałam foty. Jej, ale Ty masz brzuch dziewczyno!!! Moje marzenie, zazdroszczę. Wygladasz swietnie i jak dla mnie mogłabyś już się nie odchudzać, bo wszystko proporcjonalne i na swoim miejscu :) Ale zmotywowałas mnie naprawdę tym brzuchem i nieważne, że taki po prostu masz. Generalnie w życiu bym nie powiedziała, że byłaś w ciąży kiedykolwiek. Uciekam do zajęć. Trzymajcie się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Fragolina dzieki :) Moja corka pojechala dzis grac w golfa ale zapowiada sie na deszcz wiec chyba im sie wycieczka nie uda :( Caly tydzien grzalo I jak zwykle na weekend sie pogoda pogorszyla heh Dzis na wadze 53 kg. udo ok 50.5 cm biodra ok 90.5 Zrobie jeden dzien beztreningowy zeby za bardzo nie tracic wagi :) rzezbie teraz cialo bo 11lipca urlop! Jeszcze tylko 7dni pracy :) Milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietko slim te Twoje wymiary to dla mnie marzenie:) Dziewczyny dziś dałam czadu znowu z ćwiczeniami, zobaczymy jakie jutro będę miała zakwasy;) Dale walczę z udami , bo niestety sa genetycznie niezgrabne:( nie mogę zbić tych centymentrów piekielnych! Udo nadal 54 cm! nad kolanem nadal 39 cm! wrrrrrrrrrrrrrrrrrr talia 65, idealnie, biodra 90 też ok. ale te udziska!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
villlemo ja uda ok 60cm mialam cale zycie-prawie cale ale zawsze byly ''pelne'' jak zaczynalam odchudzanie i zobaczylam w stopce u jakiejs dziewczyny udo 49cm to byla to dla mnie magia a teraz? phi zaraz bede miala 48 :) tobie tez sie uda-kazda z nas ma taka magiczna granice-na wadze badz w obwodzie ja mialam 55 kg hehe nie moglam zejsc ponizej mialam zastoj juz myslalam ze nie pokonam organizmu ktory sie broni-ale jednak gdy spadlam ponizej 55 kg odzyskalam nadzieje :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Diewczyny kochane-kiedy robimy ważenie podsumowujące miesiąc czerwiec? Dziś się zważylam.Jeśli przełożymy to na jutro to jutro znów się zważę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilma i jak efekty??:) szlak mi trafił ta moja wagę:( musze na gwałt zamawiać nowa!! dietko slim- dziękuje za słowa pocieszenia : * Nie poddaję się, kupiłam dziś nowy balsam wyszczuplający, zapasy wody i zdrowe jedzenie;) walczę dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane:) Ja wczoraj podjadlam za duzo ,ale wieczorkiem pocwiczylam ,takze mysle ,ze w 1000 sie zmiescilam:) Dzis za to od rana 2 chlebki Wasa ale obiad na miescie,takze troszke kalorii nalape,w sumie moze i nie...wezme steka z grlla z zemniaczkami takze nie bedzie tlusto....dzis moja 30:) Takze moge sobie pozwolic:) Szpile zakupione i wieczorkiem idziemy z M na balety...wiec dzis cwiczenia odpuszczam ,na parkiecie beda zastepcze:) Aha wczoraj zrobilam z kalafiora kotleciki...pyszne:) Juz mi tez bokiem wychodzi dlatego poeksperymentowalam i powiem Wam,ze super wyszly:) Powodzenia dla walczacych z kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumeja- sto lat sto lat!!:):) I pamiętaj,że 30-stka to dopiero początek:):D BUZIAKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villemo dziekuje kochana:) No podobno zycie zaczyna sie po 30:) Takze mam nadzieje ,ze i dla mnie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Villlemo-przez cały miesiąc schudlam 3 kg.Wiem,że nie tylko tłuszcz ale i woda zleciala. Sumeja-wszystkiego dobrego Ci życzę,spełnienia marzeń i realizacji planów-także tych związanych z odchudzaniem! Dziś możesz pofolgować z dietą,przecież to Twoje święto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LILMA zalezy czy to twoja pierwsza dieta w ostatanim czasie-jesli nie to prawdopodobnie wode stracilas juz wczesniej :) tak czy siak 3 kg to dobry wynik moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pusciutko chyba sie dziewczyny opalacie??? Ja tez:) mam nowy cel za miesiąc mam zamiar wyjść w mini:) zostało 30 dni. I robie to dla siebie. Miesiąc na zabicie tłuszczu: głownie z nadkolan i ud. Bedzie ciezko ale co tam.obiecuje za miesiąc posyłać foto sprzed i po diecie.trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zyczenia:) No pofolgowalam troszke,ale spalilam na parkiecie:)A dzis powrot do rzeczywistosci,warzywka,buleczki razowe i kolacja do 18:) No i cwiczenia:( Villemo Wy sie w Pl mozecie oplacac:) U mnie deszcz,wiatr na zmian ei zimno jak jesien:( Ale juz za 2 tygodnie jade na calutki miesiac do Pl :) ;) Takze mam nadzieje,ze pogoda bedzie i wreszcie wygrzeje dupke :) :) :) Ale Wam zazdroszzce tej pogody !!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×