Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madlen50

Dieta 1000 kcal:)2 miesiące 10kg!NO TO OGARNIAMY!!!:)

Polecane posty

Gość ważnedlamnie
Sumeja----> masz piękny cytat w stopce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja miesiac zakończyłam na 64,4 kg czyli schudłam tylko 2 kg, a miało być 5...hehe, mam nadzieje że przez lipiec zleci choć 4 i bede już czuła sie ok z waga 60 kg ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumeja i ode mnie najlepsze, choć spóźnione zyczenia urodzinowe. I mnie czeka 30-stka za kilka dni :) Jestem trochę przerażona... Lilma, 3 kg to ładny wynik na miesiąc, na pewno bezpieczny. Tak trzymaj :) Dietko, ale poszłaś! Zazdroszczę Ci bardzo! Naprawdę na wysokości pępka masz 58 cm???? Kurcze, ja mam 80 :( To w talii masz pewnie ze 40. Albo ja nie odróżniam pomiarów pasa od talii. Za miesiąc mam imprezę rodzinną i chciałabym się pokazać w czymś fajnym i obcisłym, więc walczę. Weekend zaliczam na +. Dieta w miarę OK, ale w każdy dzień coś poćwiczyłam, więc się cieszę. Dziś się zmierzyłam i odrobinkę spadło, ale tak mini mini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Poniedzialek :) nowy tydzien I znowu stracimy po kilka centymetrow I kilogramow lub gramow :) Tak Fragolina w pasie -na wysokosci pepka man 58 cm :) Musze uwazac zeby teraz za chudo nie wygladac ;) jeszcze tylko po 2 cm z ud I bioder I wracam do normalnego zywienia :) juz wrocilam hehe na sniadanie wafelek musli I deserek Korona :) mam allergie I nie mam apetytu przez katar :) Dzis w pracy do 5.30 a od Jutra juz normalna Zmiana uff meczy mnie to W sobote kupilam sandalki na koturnie I 2 krotkie sukienki-obcisle I pod sama dupe :) bede na urlopie nosic na plazy .z10 lat takiej dlugosci nie nosilam w tamtym roku na wczasach krotkie spodenki I rybaczki ;) Nawet jak wiatr mi he podwieje to bedzie mi widac Tylek -ladny sexowny ksztaltny Tylek a nie obwisle posladki jak u starszej pani Stepper jest idealny do rzezbienia nog!! Buciki na koturnie I mam ksztaltne Lydki jakich jeszcze nie mialam ! A zyje juz 30 lat -wczesniej moje nogi byly kolkowate ! I to sa te motywatory dla ktorych warto nie zjesc kotleta czy fast fooda I isc picwiczyc :) Badzcie zadowolone ze swoich cial jak ja teraz jestem :) Juz niedlugo dziewczyny :) Kiecki na dupe ;) I pelen lans na ulicy :) Czujmy sie dobrze w naszych cialach bo na to zaslugujemy :) nalezy nam sie jak psu buda Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, to może zamówię stepper. Dieto SF, podasz linka do takiego jak Ty masz? No i powiedz, czy bardzo ciężko jest ćwiczyć? Czy to hałasuje? Nigdy nie miałam, dlatego tak wypytuję. Mąż pewnie zachwycony z przemiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ten swing http://m.tesco.com/mt/www.tesco.com/direct/one-body-side-swing-stepper-with-computer-and-bungee-cords/100-3838.prd Wczesniej mialam z prostymi pedalami Halasuje! Niestety ja cwicze w garazu a jak meza nie ma to w domu Bez obciazenia cwiczy sie lekko I przyjemnie :) jak wpadniesz w rytm to podkrecaj srube I nie bedziesz wiedziala kiedy bedziesz na najwiekszym obciazeniu :) Maz bardzo zadowolony-mialam wczesniej 59 cm w udzie a teraz mam tyle w pasie hehe Jestem szczuplejsza niz gdy sie poznalismy Teraz jest bardziej zazdrosny ;) Na stepperze cwicze godzine 6 razy w tygodniu ok 6000-7000 stepow zaleznie od obciazenia to ok -1000 kcl wlaczam jakis film na ipadzie I ogladam-czesto dlaczego ja lub trudne sprawy :) jeden odcinek ok 45 min Ze steppera nigdy nie zrezygnuje :) bede cwiczyc chocby 2-3razy w tyg bo widze efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem ok 1500 kcl Stepper spala mi 1000 kcal :) Jezdze na rowerze do pracy -godzina dziennie Moge jesc nawet 1800 a I tak bede chudla :) Lepsze niz glodzenie sie na 500-600 kcal a Bilans ten Sam Nie wypadaja mi wlosy ,paznokcie mocne skora ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Dieta-jak Ty potrafisz zachęcić do odchudzania! Zazdroszczę Ci figury,Twoje wymiary są imponujące. Nigdy więcej piwa!Wczoraj wypiłam i tak mi podkręciło apetyt,że nie chcę nawet liczyć ile kalorii pochłonęłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilma ale piwko bylo wczoraj a dzis jest nowy lepszy dzien :) Wymiary bedziesz zaraz miala podobne:) jak nie lepsze :) Ale bedziemy wylaszczone dziewczyny ;) !!! Wakacje wakacjami ale jakie efekty na jesien beda!! Zamszowe Kozaczki obcisle krotkie kiecki I jesien jest nasza!!! Doszlifujemy ciala I na sylwestra nikt nas nie pozna !! Ja mam postanowienie ze jak juz moje nogi beda pieknie wyrzezbione to ide kupic brazowe kazaki za 200 funtow Kozaki u nas sa w sprzedazy od sierpnia :) wyczaje Jakies a za ta cene to juz sa konkretne :) w zeszlym roku kupilam Czarne yeti boots hehe teraz postawie na elegancje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja! Wazne dla mnie- tez mi sie podoba:) Fragolina podobno zycie zaczyna sie po 30,takze nie ma sie czego bac:) Ja swietowalam cala para...i zamierzamy sobie chociaz raz w miesiacy robic takie wypady,i nie tylko takie...planujemy wakacje juz na przyszly rok,teraz Wracajac z Pl spedzimy jeden dzien w Paryzu,Chcemy jechac do Amsterdamu ehhh...marzyciele znas heheh...Nie no powaznie...ale co z tych planow wyjdzie okaze sie:) U mnie waga na tym samym poziomie,dzis malo zjadlam bo rano o 9 bulke razowa i dopiero ok 14 tosta :/ I ok 17 troszke makaronu z sosem pieczarkowym ,wszystko bylo by ok ...to mnie pokusilo na batona:( No ale jeszcze na kolacje buleczka razowa lub juz nic nie bede jesc,,,,zobacze do 18.30 jak nie zglodniej to juz be zkolacji bedzie.... Co do steppera to ja mam juz zamowiony ...nie taki jak na zdjeciu ale podobn,chce Wam tylko pokazac jak mniej wiecej wyglada....jest stepper i rowerek takze wszystko czego mi potrzeba i raczki beda pracowac to i moze biuscik cos skoczy w gore hehhee:) http://www.google.com/imgres?hl=en&client=opera&hs=qAQ&sa=X&rls=en&channel=suggest&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=eY1Z6hul27ThdM:&imgrefurl=http://www.pik.ba/artikal/815077/steper-/&docid=AhS90GirWGKODM&imgurl=http://static.pik.ba/galerija/2010-12/slika-142682-2010-12-1292765852-default.jpg&w=300&h=300&ei=Z87xT6nqDom80QWI9_iQDg&zoom=1&iact=hc&vpx=751&vpy=12&dur=369&hovh=225&hovw=225&tx=112&ty=92&sig=100439068083940966319&page=2&tbnh=151&tbnw=155&start=50&ndsp=60&ved=1t:429,r:3,s:50,i:243&biw=1887&bih=989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuudzie
Dieta slim fast spadaj z kafeterii grubasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, czy można do Was dołączyć? Ja już nie wiem jaką dietę stosować, żeby schudnąć, kiedyś udało mi się 18 kg teraz przytyłam 3 i moja waga jest okropna. Mam 165 cm i ważę 62 kg marzy mi się 55. Skąd bierzecie przelicznik kcal. Chodzi mi o gotowe dania np dzisiaj zrobiłąm leczo bez rfama tłyszczu z pulpetami z piersi indyka (ugotowałąm je najpierw) ile takie danie może mieć kcal? Bardzo zależy mi na wsparciu bo już coraz mniej mam siły przyjmiecie mnie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mnie tez przygerniecie??? jestem bardzo zmobilizowana i chce schudnac za wszelka cene!!! oj kochana jak mnie sie mazy Twoja waga :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakim czasie tyle schudlas?? ja mam problem nie umiem liczyc kcal ale staram sie jesc duzo warzyw i owocow unikam tlustych i smażonych potraw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pizzzerinka, iwonka- witamy nowe koleżanki:) dołączcie do nas , będziemy się wspólnie motywować! :) Dietko slim- a wiesz,ze mój mąż też się zrobił jakby bardziej zazdrosny od kiedy lepiej wyglądam??;) zazdrosny zresztą był zawsze ale teraz widzę,że podoba mu się efekt, który się wyłania powoli;) na mojej diecie niestety włosy lecą mi okrutnie. Nie wiem czy to od tego ,że mniej jem, czy od tego,że tabletki odstawiłam jakiś czas temu. Fragolinko kiedy świętujemy Twoje urodziny??:) wirtualnie najpijemy się szampana za nowy etap życia, podobno najlepszy:D sumeja, lilma, pyska,juuujuuuu 🌻 ja dziś zwlekłam się rano pomimo upału i idę ćwiczyć, na po południu do roboty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pizzerinka, Iwonka, dołaczajcie i zostańcie z nami jak najdłużej. Co do liczenia kcal to mi bardzo pomaga stronka ilewazy.pl, no i waga kuchenna, gdzie odmierzam, a raczej odmierzałam przy poprzednim odchudzaniu każdą potrawę, albo składniki potrawy. Wiem, że brzmi strasznie, ale po miesiącu już wiedziałam ile co waży na oko i ile ma kcal. Vilelmo szampana pijemy w połowie lipca :) Wstałam dziś o 5 i biegałam :D Super się czuję. Wczoraj dieta OK, nie ćwiczyłam niestety, ale dziś jeszcze w planach rower, więc nadrobię :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dziś mi zadzwonił budzik o tej 5 to tak mi się nie chciało wstać, ale uwaga uwaga, przypomniałam sobie fotę Twojego brzucha Dietko i od razu wyskoczyłam jak rakieta na bieganie ;D Naprawdę potrafisz zmotywować. I dalej nie mogę uwierzyć jak możesz mieć tylko 58 cm w obwodzie... Kurcze, nigdy nie pozbędę sie tego cholernego pociążowego brzuszyska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane chudzielce ;) o matko wstac o 5? :p i to z wlasnej woli.... podziwiam ;p mi sie teraz wstac nie chce :p a ja teraz nie cwiczylam...cho.lerny okres i chol.erny bol kregoslupa... ale dzis nadrobie to.. muszee... ;)) milego dnia wszystkim;) aaa no i mega spoznione zyczenia naszym solenizantkom ;) ;*;* ! oby wasze marzenia sie spelnily ;* !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Cześć Dziewczyny! Upał nieziemski.Jedyny plus to taki,że popijam dużo wody. Sumeja-stepper pierwsza klasa.:) Ja mam podobny do tego jaki ma Dieta SF,tylko zbyt rzadko go używam. Wczoraj poćwiczyłam,mam nadzieję że dziś wieczorem również się zmobilizuję. Witam nowe Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nie pisałam wcześniej bo jestem w pracy i mam straszne urwanie głowy Podziwiam, że chciało Ci się o 5 rano wstać, ale ja mam też postanowienie, że jak znajoma wraca z urlopu to będziemy przed pracą chodzić na kijki, nigdy tego nie robiłam, ale wydaje się lepsze jak bieganie. Ja nie cierpię ćwiczyć Wczoraj już trochę zjadłam mniej jak w weekend i dziś na wadzę trochę lepiej ale dalej szok 61,6 Mam nadzieję, że jak się lepiej poznamy to też dostanę fotkę z motywacją od diety slim fast :) ja w rewanżu odeślę oczywiście swoją Jestem też na innym temacie z dziewczynami od kilku ładnych miesięcy (ok roku) i też wysyłałyśmy sobie swoje zdjęcia, swoich dzieci itd. Na początek napisze kilka słów o sobie. Mam 30 lat - dokładnie na jesień kończę. Mam 3 dzieci i 1 męża :) Od 1,5 roku odchudzam się cały czas z mniejszymi bądź większymi przerwami. Teraz postanowiłam znowu wziąć się porządnie za siebie bo jest mi bardzo źle w wadze z 6 z przodu Mam nadzieję, że będzie mi z Wami łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym moim bieganiem to jest też troszkę z braku czasu po południu. Po pracy odbieram dziecko ze żłobka, później jakiś obiad, zabawa, kąpiel, usypianie ok. 20-21, no i szykowanie na następny dzień, więc na bieganie za wiele czasu nie ma. Dlatego postanowiłam zrezygnować z tej godzinki snu i wstać wcześniej i bez żadnych zaniedbań rodziny mogę spokojnie sobie pobiegać. Żeby nie było, mąż mi pomaga, ale szkoda mi nie pobyć z dzieckiem tych kilku godz. dziennie i staram się jakoś wynagrodzić mu ten żłobek. No i wieczorem 2 razy w tyg. chodzę na basen, a to zajmuje mi z dojazdem jakieś 2 godz., więc w pozostałe dni muszę się jakoś zorganizować. Nie wiem jak Wy, dzieciate dziewczyny, znajdujecie czas na ćwiczenia. Mi jest ciężko, ale staram się codziennie cokolwiek porobić, bo naprawdę efekt widac. Pizzerinka, ja od przyszłego tygodnia zaczynam kijki, żeby odciążyć kolana, więc możemy dzielić się wrażeniami. Widze tu spory klubik 30-stek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, co jest na spisie tematów widzę, że ostatni wpis jest o jakoś po 14 (minut już nie pamiętam) a jak wchodzę to jest mój wpis ostatni o godz 13.30 - jakoś tak Chyba coś mi kafe szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez kafe szwankuje Fragolina ja po pracy szybko na rowerze ok30 min do szkoly po dzieciaka Pozniej obiadki sradki ;) Zadania domowe ma raz w tyg na szczescie :) Pozniej corka lata po ogrodzie naszym badz sasiadow :P a ja IDE do garazu cwiczyc Jak zaczynalam skakac to po 21 jak ja kladlam ale teraz jest cieplej to wiecej czasu spedza poza domem Jak garazu nie przewietrze to mam tam mini saune :P Za chwilke koncze prace. Dzis fryzjer! Mialam wlosy prawie do pasa-za lokcie I scinam je bo po cwiczeniach Musze myc codziennie Na kolejnych zdj zobaczycie coz mi to fryzjerka zaproponuje ;) Nie mialam krotkich wlosow od podstawowki :) Ciekawe ile sobie policzy -ale IDE do Polki bo angielskim fryzjerom nie ufam maybe next time Ps.mam nadzieje ze nie skonczy sie placzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolina u mnie z tymi ćwiczeniami jest też ciężko ze względu na czas, ja mam troje dzieci i z czasem tragedia, jeszcze praca. Moje dzieci mają najstarszy synek ma 6 lat a 2 to bliźniaki 2 latka - teraz są w takim wieku, że dużo potrzebują uwagi, chciałabym ich nie zaniedbywać a i dla siebie coś znaleźć, ta znajoma z którą mam chodzić na kijki jeździ do pracy ok 6 rano więc też zostaje nam 5 rano, ale psychicznie jestem już naszykowana. Basen mi się marzy i mam 5 min na piechotkę a samochodem chyba z pół minuty, ale tak ciężko mi się zmobilizować. Ale powiem Wam jak bardzo zaskoczył mnie ostatnio mój mąż. Pojechaliśmy w weekend nad jezioro na kilka godzin i ja mu cały czas marudziłam jakie tu są laski a on do mnie mówi, że ja mu pokazuje jakieś 16 latki i że ciekawe jak one będą wyglądały w moim wieku po 3 dzieci, ale, że porównuję się z nimi i dążę do tego żeby tak wyglądać, to mimo ciąż i wieku (jeszcze nie tak starego zresztą :) ) to tak dobrze wyglądam - to chyba najlepszy komplement jaki mogłam od niego dostać. Niestety te komplementy źle na mnie działają. Zabierają mi dużo motywacji bo jak już nie mam siły na odchudzanie to myślę sobie, że i tak się mężowi podobam, ale na szczęście z drugiej strony stoi taki aniołek i szepce mi do ucha, że jak nie będę o siebie dbać to i mężowi się przestanę podobać. Dziewczyny, czy Wy też macie takie dylematy? Bo mi się wydaje, że te diety całą mną zawładnęły i o niczym innym nie myślę, ani niestety dla mojego otoczenia o niczym innym też nie mówię. Mam nadzieje, że Was nie zamęczam swoimi wywodami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta slim fast - jesteś pewna swojej decyzji? bo włosy tak wolno rosną Ja teraz zapuszczam, teraz mam takie do ramion, a do pasa marzą mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×