Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pamela84

Faceci pozowaliscie kiedyś nago np. na ASP?

Polecane posty

Gość gośćbarnaba
A ile studentek srednio jest na takich zajeciach?U mnie ma byc pierwszy rok,no to dziewczyny po 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćbarnaba dziś średnio około 20-30 osób. Nie tylko studentek. Ale moje doświadczenia były takie, że jak faceci widzieli, że jest model - to dawali dyla. Gościu z 2016.11.04 - trochę z Ciebie mitoman, bo w akcie nie o to chodzi, żeby chuj Ci nie nabrzmiał, a wytrzymanie w stanie, o którym mówisz przez 2-3 godziny to abstrakcja. Zwłaszcza, kiedy są złośliwe bestie i symulują Ci ustami i dłonią, że robią loda. Trzyma się c***a klapniętego. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś pozowałem nago dla studentów,było to dla mnie przyjemne zajęcie mimo zmęczenia nieruchomej pozycji.Byłem tylko na zastępstwo i bylo krótko.Chće znowu pozowac ale najchetniej dla studentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozowanie
Nie ma problemu. Pozowałem wiele razy i mogę zapozować. Proszę pisać: pozowanie@10g.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie mi kontakt gdzie moge pozować przed dziewczynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eo
Pozowałem nago przez większą część roku akademickiego kiedyś na ASP.normalna sprawa dla mnie,praca jak praca,nie miałem żadnyh sensacji.mogę jeszcze pozować zarobkowo:altinao@wp.pl jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też pozowałem, nie raz i jest OK, ciekawe doświadczenie, wolność i dużo czasu na różne przemyślenia :) Polecam się na przyszłość - Trójmiasto robert39ipol@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belpher
Witam. Pozowałem już wiele razy nago do malarstwa, rzeźby i rysunku dla studentów i indywidualnych artystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozowałem w ASP wiele razy. Atmosfera bardzo przyjazna, szacunek ze strony prowadzących jak i studentów dla osoby pozującej nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozuje również dla indywidualnych osób nago jeśli chcą rysować czy malować AKT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Model Gdańsk
Pozowałem setki razy na zajęciach z rysunku jak i fotografii w pełnym akcie, jak i stringach dla mniejszej jak całkiem sporej grupy studentów. Dla mnie nie ma to znaczenia. Praca jak każda inna. Gdyby ktoś potrzebował doświadczonego modela do pracowni rysunku w Trójmieście to zapraszam: model-zbyszek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozował ktoś jeszcze do aktu, panowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja malowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pozowałem ale mam znajomą która to robiła. Opowiadała mi. Tylko nie chciała powiedzieć ile kasy za to wzięła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belpher
Witam. Ja pozuję nago w ASP i nie tylko w ASP i nie widzę w tym niczego dziwnego. Nie czuję się skrepowany byciem nago wśród młodych pań ponieważ jestem TYLKO obiektem do malowania na płótnie. Podczas pozowania w innych miejscach do rzeźby i do rysunku tez jestem nago całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie ma w tym niczego dziwnego, że mężczyźni tacy jak ja pozują całkowicie nago nie tylko w ASP. Ja pozuję przez 4 lata i nigdy nie zdarzyło się nic ani ze strony malujących mnie studentek ani z mojej strony co byłoby nieładne czy niekulturalne. Ciało jest TYLKO obiektem do malowania tak jak martwa natura. W pozowaniu chodzi tylko o to aby MODEL był nieruchomo przez 45 minut gdy malujący uchwycają odpowiednie cienie i światła na ciele modela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
A kobiety tez pozują nago bez oporów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety niektóre nie maja z tym problemów ale sa takie, szczególnie starsze (znam takie), które nie chcą pozować do AKT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do fatumseparatum: "Zwłaszcza, kiedy są złośliwe bestie i symulują Ci ustami i dłonią, że robią loda. Trzyma się c***a klapniętego. I tyle. " - możesz napisać coś bardziej szczegółowo na ten temat? Inni panowie też tak mieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Warto zobaczyć w GOOGLE artykuł " Pozują do AKT w ASP naTemat" i tam jest artykuł o pozowaniu moim - modela i modelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Warto zobaczyć w GOOGLE artykuł " Pozują do AKT w ASP naTemat" i tam jest artykuł o pozowaniu moim - modela i modelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie boicie się erekcji podczas pozowania? Opisujcie sytuacje kiedy się zdarzyła lub byliście o krok od erekcji... Jakie bodźce, jakie sytuacje na Was podziałały? Opiszcie szczegółowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi robila sesje moja kolezanka fotogral w samych bokserka ch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Nie pozowałem ale kiedyś dostałem propozycję nie na ASP tylko prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zzgodziłeś prywatnie? Mnie proponowała kuzynka niedawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PaweI23333 2013.07.08 rozmiar czlonka nie ma nic do rzeczy jak sie chce pozowac sam pozowalem nago , najgorzej to utrzymac penisa zeby nie stal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 8.51 Które momenty są najtrudniejsze w utrzymaniu penisa aby nie stał? Naoisz coś szerzej jak pozowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czesto zaraz na poczatku mialem najwieksze problemy zeby mi nie stal , ale w czasie tez jak czujesz na nim wzrok kobiety, kobiet . Na szczescie najczesciej wszyscy byli wyrozumiali nawet jak stanąl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze do tego samego Gościa:) : możesz się odezwać na: catanzaro@poczta.fm ? Chciałem jeszcze o coś zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×