Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alfa centauri

coś o męskiej psychice - pytanie

Polecane posty

to nie jest kółko wzajemnej adoracji tylko topic o męskiej psychice- zs- pokazujesz brak poszanowania dla innych, czy to główna cecha męskiego ego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty pleciesz gizmo???? bardzo szanuje czizas, naprawde bardzo a teraz idz sie czyms zajmij, nie wiem, przegladaniem gazetek z lidla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojechalas do konca z breaking bad? jeszcze nie, nie wiem jak twoja doba ale moja jest stanowczo zbyt krotka :) że nie będzie umiał odważyć się na zaczęcie nie umiem zdecydowac miedzy grymasem bolu, a smiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze klub babochlopow sie powieksza :-) gizmo, polecam ci nastepujace nicki na forum: kadarka ike bialyje rozy zuzanna amelia mysle, ze masz szanse na prawdziwa przyjazn rozpoczeta w necie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poszukuję przyjaźni, bawi mnie jak inni toczą pianę, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak twoja doba ale moja jest stanowczo zbyt krotka wiesz, postanowilem ja sobie wydluzyc, wyslalem petycje, czekam na odpowiedz jak stworze precedens to ci odstapie sciezke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze szczery zachowujesz się niegrzecznie-przyszedłeś do czyjejś piaskownicy jako gość i jeszcze wypraszasz innych... oj nie ładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak stworze precedens to ci odstapie sciezke lubie kiedy mezczyzna odwala czarna robote :) no ale pozywiom uwidim! zelaju uspiechow, a siejczas paka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerka to mi umknelo
[zgłoś do usunięcia] zawsze szczery naiwna, nie przeszkadzaj, nie widzisz, ze rozmawiam z czizas?? to Oni razem nie rozmawaili z bieda ciagle naiwna :( no tak to nie w ich stylu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerka to mi umknelo
czytam tylko to co potrafie przyswoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×