Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alfa centauri

coś o męskiej psychice - pytanie

Polecane posty

Gość pytajaccy dzenntellmannn
jak było w MOPS-ie? utalilismy juz ze rozumowanie to nie jest twoja mocna strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak było w MOPS-ie?
odpowiadanie na tzw. okrętkę jasno obrazuje, jak ciężko jest Ci przyznać, że z powodu "lack of balls", jedna wspaniała posiadaczka piersi tak dała Ci popalić, że teraz musisz przesiadywać na forum kobiecym i wylewać jad, pod pozorem przekazywania "nieocenionych mądrości" :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 28
Pytajacy - a gdzie mozesz zniknac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak było w MOPS-ie?
ale nie przejmuj się tak, pytający- tutaj jesteś jednym z wielu pseudomężczyzn, wykastrowanych przez kobiety oferm, którym nie pozostało nic innego, jak wyzłaszczać się wirtualnie na kobietkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
Zuzanna Amelia & 28 z tego forum i w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa centauri
:( chyba juz nie ma co liczyć na jakąś merytoryczną rozmowę tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak było w MOPS-ie?
uu, i teraz wszyscy winni jak jeden mąż przejąć się wyjątkowo ordynarną sugestią samobójstwa pytającego :D :D zapamiętaj sobie: prawdziwi samobójcy nie zapowiadają tego kroku, offciu. no ale zuzka pewnie się przejmie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 28
Pytajacy -- z tego forum sie nie znika. najwyzej robi sie przerwe lub zmienia nick. Alfa - napisalam Ci co mysle. Czytalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
alfa centauri Ale mozna, tylko trzeba podac konkretne zagadnienie Slucham, co Cie gnebi w psychice facetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
Zuzanna Amelia & 28 Znika sie znika, kilka przypadkow jest tego dowodem. Ciekawi mnie co chcialas mi napisac na osobnosci, oj nie badz taka i zdradz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 28
Chcialam Ci napisac , ze wirtual to swiat tekstwow na ekranie Twojego kompa i tylko tak nalezy to traktowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
Zuzanna Amelia & 28 mozesz jasniej, to chcialas mi napisac na osobnosci, nie zartuj ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak było w MOPS-ie?
pytający, z Ciebie nie da się nie żartować. jesteś idealnym celem wszelakich żartów, ironii, i po prostu- kpin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak było w MOPS-ie?
Nie trzeba byc uprawiac seks by sie wypowiadac o seksie" A JEDNAK, trzeba. mówienie o seksie "na sucho" jest jak opowiadanie o smaku cukierka, widzianego przez sklepową szybę. no ale mentalne prawiczki mają swoje osobliwe teorie na temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
jak było w MOPS-ie? Nie trzeba, tak samo jak nie trzeba rodzic dzieci by byc swietnym ginekologiem jestes za ograniczony by to zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pytajacego dzentelmena
Gdzie mieszkasz? Bo fajnie by bylo sie z toba spotkac na zywo. Naprawde madrze piszesz. A dookola mnie malo inteligentnych mezczyzn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak było w MOPS-ie?
a jednak, trzeba. skoro nie uprawiałeś seksu, nie możesz wiedzieć, jak to jest. z ginekologiem jest zupełnie inna sprawa, prawiku. nie musisz mieć macicy, żeby wiedzieć, jak funkcjonuje. ALE musisz pokochać, żeby wiedzieć, co to miłość. pozdrawiam kobietę, która Cię wykastrowała! :D i jeszcze jedno- jestem kobietą. tak, też kastruję mężczyzn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
jestem na etapie tuz przed przeprowadzka, mozemy sie spotkac w stolicy naszego pieknego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pytajacego dzentelmena
to szkoda bo ja mieszkam w stolicy ale dawnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
jak było w MOPS-ie? Nie trzeba uprawiac seksu by sie znac na seksie, nie trzeba grac w pilke by sie znac na pilce, nie trzeba byc ptakiem by sie znac na ptakach, nie trzeba byc chorym na grype, by moc dobrze leczyc osoby chorujacy na grype jestes za ograniczona by to zrozumiec, przykre to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
do pytajacego dzentelmena dawnej? Gniezno albo Krakow. W tym drugim miescie spedzilem wiekszo swoich ostatnich lat, w Krakowie bede w czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak było w MOPS-ie?
"nie trzeba znać się na seksie, zeby uprawiać seks"- powiedział prawiczek z Kafe :classic_cool: a żyj sobie w ty przeświadczeniu, cóż Ci zostało :D ja idę właśnie uprawiać seks, a Ty sobie tu teoretyzuj! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
ja idę właśnie uprawiać seks, jakos ci nie zazdroszcze, jesli juz to wspolczuje partnerowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak było w MOPS-ie?
ja współczuję Twojej ręce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
ja współczuję Twojej ręce nie mierz wszystkich swoja miara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pytajacy dzentelmen
Krakow. To moze sie spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
Mozemy sie spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, z rana :) Alfa, merytorycznych odpowiedzi na Twoje pytanie już tu kilka padło, więc teraz dochodzi do pyskówek zupełnie poza tematem. Może podrzucisz coś nowego , albo rozwiniesz temat o szerszy kontekst, może wtedy odpowiedzi będziesz miała więcej i bardziej konkretnych :) Gentelman, kilkakrotnie powtarzane przez Ciebie porównania kim to można być są bez sensu... życie uczy, że aby w czymś być dobrym nie wystarczy teoria ale i doświadczenie. Owszem nie trzeba mieć waginy czy macicy aby być ginekologiem, ale trzeba zrobić specjalizację polegającą na praktykowaniu pod okiem doświadczonego lekarza... Nie trzeba przechodzić grypy aby ja leczyć, ale już na pewno nie będzie się znało odczuć pacjenta który tę grypę przechodzi, że już nie wspomnę przykładu z ptakiem który jest kuriozalny. Skąd we wszelkich rekrutacjach taki nacisk na doświadczenie i problemy studentów bez doświadczenia w znalezieniu pracy ... Dziwne jakieś teorie tutaj głosisz i życzę Ci powodzenia w kontaktach ze specjalistami, z wiedzą bez doświadczenia ...może jakiś neurochirurg teoretyk,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 żonaty.. muszę przyznać ,że bardzo fajnie tłumaczysz wiele spraw:) kilka drobiazgów o których wspomniałeś..pozwolę sobie wykorzystać:) choć to o czym piszesz jest oczywiste-to czasem zapominam ,że rzeczy najprostsze-bywają najtrudniejsze..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×