Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alfa centauri

coś o męskiej psychice - pytanie

Polecane posty

pytający.. bawi Cię to prawda?to podgrzewanie atmosfery;)że masz z kim podyskutować.bo wiesz ,że większość ma rację-ale Ty pisząc na przekór -masz z kim porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
czy się znam czy nie-mnie sprawia OGROMNĄ frajdę uprawianie seksu Gdybym byl kobieta pisalbym ponownie, ale jestem facetom. Ktos musi zapracowac by ktos mial tak dobrze, taka ogromna frajde. Medal ma zawsze 2 strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
.bo wiesz ,że większość ma rację- Dokladnie na odwrot, wiekszosc zazwyczaj sie mysli. Na swiecie jest wiecej ludzi glupich niz madrych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
zonaty58 Ale o czym Ty do mnie piszesz? Ja napisalem tylko, ze nie trzeba sie uprawiac seks by sie na nim znac! Nigdzie nie napisalem natomiast, ze trzeba sie znac na seksie, by go uprawiac! Uprawiajcie sobie seks, ja wam tego nie bronie, tylko probuje udowodnic, ze piszecie brednie piszac ze trzeba uprawiac seks by sie na nim znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
Tak to natura zorganizowała że nie trzeba się na tym znać a mimo to jest to na tyle przyjemne aby napędzać przetrwanie gatunku. Przyjmne jak dla kogo, dla jednych bardziej, dla innych mniej. Juz pomijam kwestie zmeczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto napisał trzeba uprawiać seks żeby się na nim znać"? konfabulujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytający.. widzisz-seks to nie leżenie w łóżku jednego na drugim i czekanie na trzęsienie ziemi seks to delikatny uśmiech,miłe słowa,pożądliwe spojrzenie,czuły dotyk,ciepły oddech na policzku,przytulenie,otarcie o drugą osobę.......... a czasem nawet klaps..;)..i miliony innych drobiazgów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
ciągle naiwna Nie musisz mi pisac co to jest seks. Wiem co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nagonka nie na osobę tylko na teorie nie z tej ziemi :) oczywiście że do uprawiania zawodu ginekologa nie trzeba miec kompetencji z zakresu uprawiania sexu, ale nie wystarcza teoretyczna wiedza o ginekologii ... przytaczasz jakieś poronione -nomen omen- porównania co do ginekologów i seksuologów masz rację to wszystko biorący doświadczenie z nieba prawiczki :) ...a najlepsze kwalifikacje do wychowywania dzieci maja księża katoliccy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
Oczywiscie ze seks zaczyna sie w glowie, zwlaszcza u kobiet. To oczywista oczywistosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
co do ginekologów i seksuologów masz rację to wszystko biorący doświadczenie z nieba prawiczk Nadal nie rozumiesz i nie myslisz. Nie trzeba byc swietnym kochankiem, by sie byc swietnym seksuologiem! Ba nie trzeba byc w ogole kochankiem. Nie wiem jak ograniczonym trzeba byc, by tego nie rozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytająccy- a wiesz, że Kopernik była kobietą? wyluzuj, uśmiechnij się trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
przytaczasz jakieś poronione -nomen omen- porównania Chlopie, zacznij myslec! Przeciez porowananie ginekologa odnosila sie do praktyki, a nie do samego seksu? Az taki ogranicozny jestes? Zalamujecie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
zonaty58 Zapendowska nie musi sama swietnie spiewac, by byc specjalistka od emisji glosu i uczyc gwiazdy jak nalezy spiewac! Rozumiesz czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pomysł- przyznajmy pytającemu WSZYSCY rację, powiedzmy jaki jest wspaniały i mądry- może wyluzuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfdsdsada
Dyskusja z wami nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
Wasze ograniczenie jest porazajce, naprawde. Daj tak wymowne przyklady, ilustracje a Wy nadal swoje, nie rozumiecie na czym polega problem. Mozna sie zalamac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA!! PYTAJACY
KTOŚ TU SIĘ ZAPOMNIAŁ PRZELOGOWAĆ HAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i znowu demagogia :) oczywiście że jednostek wybitnych jest mniej, stąd demokracja wcale nie jest najdoskonalszym systemem :) ale to że większość wymaga doświadczenia w poszukiwaniu obsady stanowisk ma racjonalne przesłanki...więc dywagowanie nad głupotą większości nie ma tu odniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
UWAGA!! PYTAJACY Zrobiles podszywa pod kogos i sie smiejesz. Zalosny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przyznałam się publicznie jaka jestem ograniczona,egoistka,nie rozumiejąca podstawowych problemów,uprawiająca seks-którego nie umiem i nie znam się na nim i jeszcze mi z tym wszystkim dobrze....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
zonaty58 Czy Ty zaczniesz w koncu myslec czy nie? Chlopie, zalamujesz mnie po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA!! PYTAJACY
PODSZYWEM TO JEST TO COŚ W TWOJEJ GŁOWIE, CO MA UDAWAC MÓZG :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×