Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alfa centauri

coś o męskiej psychice - pytanie

Polecane posty

Gość pytajaccy dzenntellmannn
BBBRRRRRRR tak, tak, ja sie nie znam na czym, ale wy sie znacie na wszystkim niech ta bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojdana35
Kobiety ma o wiele wrazliwasza skore, ma 7 razy wiecej stref erogennych, lechtaczka jest 2 razy wrazliwsza niz penis itd. Takie sa fakty ok ,takie są fakty ,ale jak trafi na faceta fajtułapę to ta umiejętność nie jest przydatna:) i jeszcze jeden fakt ,kobiety są emocjonalne,humorzaste ,więc jesli coś nie gra w związku to w seksie takze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
Z kąd wiesz jak odczuwa seks kobieta skoro jestes mężczyzną . Dlaczego uważasz że one mają większy fuuun z seksu niż my Pozatym doznania jakimi obdarzyła mnie natura wystarczają mi i nie jestem zazdrosny o płeć przeciwną i następny mit facet też może mieć orazm wielokrotny należy jedynie nie dopuścić do wytrysku a już pozycje - chłopie szkoda mi ciebie że uważasz że kobieta męczy sie jedynie w pozycji na jeźdzca:) odlot - chyba znasz tylko kilka pozycji co potwierdza twoje braki w doświadczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
kobiety są emocjonalne,humorzaste ,więc jesli coś nie gra w związku to w seksie takze. no co ty nie powiesz, nie wiedzialem o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
pie szkoda mi ciebie że uważasz że kobieta męczy sie jedynie w pozycji na jeźdzca w roznych odmianach tej pozycji We wszystkich innych to facet jest strona ktora sie meczy zdecydowanie bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
następny mit facet też może mieć orazm wielokrotny należy jedynie nie dopuścić do wytrysku hahaha, 1 kwietnia byl pare tygodni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojdana35
Z kąd wiesz jak odczuwa seks kobieta skoro jestes mężczyzną pomijając ten błąd,to trafne stwierdzenie.Nie masz pojęcia co czują kobiety,co lubią kobiety itd,ale (uwaga)powinieneś znać swoją kobietę na tyle ,by wiedzieć jak ją zadowolić ,co lubi a czego nie. jesli ktoś mówi ze się zna na wszystkim,wie wszystko to znaczy ze tak naprawdę gówno wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
Z kąd wiesz jak odczuwa seks kobieta skoro jestes mężczyzną Nie musze nyc ptakiem by sie znac na ptakach/ Nie musze byc kobieta by wiedziec ze jezeli walna ja z calej sily to ja bedzie bardziej bolalo, niz gdybym walnala z calej sily boksera. ale jestescie ograniczni, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
dziwny jest ten świat prawda szczery? chcesz sie bić co:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
Zawsze robiłem błędy no cóż taka moja ułomność czasami nie chce mi sie poprawiać- wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojdana35
następny mit facet też może mieć orazm wielokrotny należy jedynie nie dopuścić do wytrysku i z czego matołku się śmiejesz:) oczywiście ze moze wystarczy nie dopuścić do ejakulacji. poczytaj pare książek ,artykułów na rózne tematy ,a potem dyskutuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....no pytający wie co czuje kobieta bo przecież przeczytał :) Wiesz na Twoim miejscu to faktycznie najlepiej czułbyś się u kamedułów, reguła milczenia... bo z rozmów same problemy, nie musiałbyś uprawiać seksu bo meczący i mało satysfakcjonujący ...żyć nie umierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha co prawda autorka topik zaniedbuje, ale jest zabawa :) jak to czasem troll potrafi przysporzyć rozrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojdana35
teraz to pytający googluje haha ,dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA!! PYTAJACY
nie pracka, a wizyta w MOPS-ie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojdana35
hahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×