Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mamusia1990

Starania o dzidziusia od Czerwiec 2012

Polecane posty

Gość Lola1983
A dodam jeszcze, ze moj poprzedni lekarz stwierdzil, ze skoro jajniki nie reaguja na clo to narazie mam sobie odpuscic i dac im odpoczac i zebym wrocila we wrzesniu a narazie mam nie brac zadnych lekow i nie myslec o laparoskopi...szczerze?! Poczulam sie totalnie zlana przez niego... Lekarz z kliniki leczenia nieplodnosci zas zlecil mi mnostwo badan w nastepnym cyklu a w kolejnym mialabym miec badanie droznosci jajowodow... Powiedzial,ze to pierwsze co w mojej sytuacji powinno sie zrobic, zwlaszcza,ze kilka lat temu bylam w ciazy pozamacicznej... :/ taka to historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
No hej Karolowa:) tak mnie nosi bez powodu:( moj mąż powiedział mi ,że lepiej żebym była w ciąży bo jak nie to dłuuuugo będe musiała go przepraszać za dzisiejsze zachowanie:) Lola Kochana, ty sie sie smuć i nie załamuj, ja znam mnóstwo podobnych przypadków do Twojego i uwierz mi są to szczęśliwe mamy, jedna to nawet dwójki dzieci. poza tym rok to niedużo, wiec tym bardziej nie powinnas się martwic. moja koleżanka wczoraj oznajmiła mi, że jest w ciąży podwóch i pół roku starań, ale ona nie leczyla się niczym. próbowała do oporu i w końcu jest:) Ty też zostań z nami, wpisz się do tabelki i głowa do gory:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lolu :) cieszymy sie z Twojej obecnosci i trzymam mocno za Ciebie rowniez kciuki Kochana, musi byc, musi! Dagratka, oszczedz troche tego biedaka :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
heheh łatwopowiedziećjak tylko on pod ręka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zaczynasz mieć burzę hormonów :) słuchajcie wskoczyła mi jakaś dziwna ciemna plama na policzku :( z czego to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja też zaczynam starania, jutro zaczynają mi sie dni płodne i trzeba walczyć, słyszałam, że pozycja na pieska jest nie za dobra do zajścia w ciąże, ale nie wiem co o tym myśleć, może wiecie coś na ten temat? właściwie od lutego nie miałam okresu, zatrzymał mi się, i tak latałam po tych lekarzach i buliłam kase a zaden nie mogl mi pomoc, wkoncu jednak trafiłam na dobrego i okres wrocil 24 maja a skonczył się 29 , wiec mysle ze jakos od jutra zaczna mi sie dni płodne, juz nie moge się doczekać !! jutro lece do apteki po costagnus i wisiołek słyszałam ze pomaga , może i mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola1983
:) tez was witam kochane, mysle,ze dzieki takiej "wspolmocie" ;) latwiej bedzie przejsc przez kazdy kolejny cykl staran :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
wiesz Haniu słyszałam,że w ciąży robią się przebarwienia na udach lub pośladkachale mojej koleżance wyskoczyła taka plama na brodzie:) może i Tobie się coś wykluwa:) sandzia witamy w naszym gronie....tabelka czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, ja również zaczynam starania w tym miesiącu. Mam już córeczkę ośmiolatkę wiec czas najwyższy na drugie dziecko :) Od dwóch miesięcy jem kwas foliowy i takie ogólne witaminy. Dni płodne będę miała około 21 czerwca.Mam nadzieję, że się uda. Za rok mam komunię córeczki i chciałabym aby maleństwo było już na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
witaj Kamola:) to jestes najbardziej doświadczona z nas wszystkich, może z czasem posłużysz nam jakąś radą:) dopisz się do naszej tabelki i zaglądaj tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołaczam się do tabeli. Mam nadzieję, żę pózniej zmajstrujemy tabelkę dot ciąży ;) pseudonim......wiek.....mc starań......tydzień ciąży....płeć......poród przyszła_mamusia1990..21........1...........0........ ......0...............0 starania 201333....26.........0..........0..........0..................0.... dargatka85.........27....1.....0.....0......0.... nuś27...............27.........2..............0......... . mała56.................25.......1.................0..... .......0........ ewuss185..............23........2..............0......... ....0....... *****kamola*****......27.........0................0............-............-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się, doświadczenie mam dzięki córci, co prawda wszystko pozapominałam , ale myślę, że w praktyce się przypomni:) Czy robiłyście jakieś badania przed rozpoczęciem starań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się, doświadczenie mam dzięki córci, co prawda wszystko pozapominałam , ale myślę, że w praktyce się przypomni:) Czy robiłyście jakieś badania przed rozpoczęciem starań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
ja nie:) bo to taki spontan był:) weź Kochana tabelkę ze str 10 bo nam dwie koleżanki wypadly:) narazie to nie wiemy co wyjdzie bo czekamy dopiero od 27 maja, ale gdyby nie wyszło to w czerwcu będzie intensywnieeee....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie robiłam żadnych badań, ale myśle czy by nie zrobić, musze sobie kupić te tabletki, moze one pomogą hehe, kurcze bede najmłodsza w tej tabeli i pewnie mnie tu zlinczujecie ale trudno, raz kozie śmierć pseudonim......wiek.....mc starań......tydzień ciąży....płeć......poród przyszła_mamusia1990..21........1...........0........ ......0...............0 starania 201333....26.........0..........0..........0................ ..0.... dargatka85.........27....1.....0.....0......0.... nuś27...............27.........2..............0......... . mała56.................25.......1.................0..... .......0........ ewuss185..............23........2..............0......... ....0....... *****kamola*****......27.........0................0...... ......-............- sandziia...........18...........1..................0...............0..............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ,że ja do tego się jeszcze odchudzam, mój facet przeżywa istny armagedon, chodze taka zła, że bez kija nie podchodź, jak nie ma nic co mi nie pasuje to sama sobie coś znajde żeby pokrzyczeć hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wklejam prawidłową, w pełnym składzie, tabelkę ;) pseudonim......wiek.....mc starań......tydzień ciąży....płeć......poród przyszła_mamusia1990..21........1...........0........ ......0...............0 starania 201333....26.....0....0.....0.....0.... dargatka85.........27....1.....0.....0......0.... nuś27...............27.........2..............0......... . mała56.................25.......1.................0..... .......0........ ewuss185..............23........2..............0......... ....0....... karolowa..............26.........0.............0......... ....0............0 Hania_85_05.........27............2................0...............0.............0 *****kamola*****.......27.............0..............0..............0..............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
spokojnie sandzia:) twój wiek to twoja prywatna sprawa i żadna z Naszych cie nie zlinczuje:) a jeśli chodzi o armageddon w domu to wiem o czym mowisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
ja już uciekam, wpadne jutro zobaczyć co u Was słychać:) dobrej nocy wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale nas przybyło witam was wszystkie...Widze nie jestem jedna tez pocielam sie z moim mezem teraz go nie bedzie do konca tygodnia a mnie juz wkurza ta sytuacja ze tacy niepogodzeni sie rozstaliśmy na ten tydzien... Dargatka robiłaś test? jestem bardzo ciekawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak samopoczucia dzisiaj? Ja sie mecze z @ jest tak bolesna jak nigdy ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś na śląsku smętna pogoda, masakra, zaraz trzeba się ubrać i lecieć na praktyki, na szczęście nastrój troche lepszy, a u was jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim......wiek.....mc starań......tydzień ciąży....płeć......poród przyszła_mamusia1990..21........1...........0........ ......0...............0 starania 201333....26.....0....0.....0.....0.... dargatka85.........27....1.....0.....0......0.... nuś27...............27.........2..............0......... . mała56.................25.......1.................0..... .......0........ ewuss185..............23........2..............0......... ....0....... karolowa..............26.........0.............0......... ....0............0 Hania_85_05.........27............2................0..... ..........0.............0 *****kamola*****.......27.............0..............0... ...........0..............0 sandziia ..........18..................1...............0.................0.............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allen.
Najgorsze jest to, że te, które nie mogą zajść w ciążę, się starają. A tu taka nastolatka raz się puknie, i już lata z wózkiem, bez jakichkolwiek starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam znajomą własnie taką, pukneła się, jest w 5 miesiącu ciąży ostatnio dni Dąbrowy były, a dziewczyna papieros w ustach, piwo w ręce, nie mówiąc ze niedawno wyszła ze szpitala bo jej się łożysko odklejało !! tak mi szkoda tego dzieciątka, że masakra ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×