Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mamusia1990

Starania o dzidziusia od Czerwiec 2012

Polecane posty

Gość madzia1609
hej dziendobry ja juz wstalam ;) jejku juz nie moge sie doczekac 21 czerwca ak pode na usg jajnikow owulacja i do dziela ;) normalnie odliczam na kalendarzu dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madziu:) a ja juz przestałam wierzyc,że nam sie udało, bo czuje sie tak jakbym miała @ dostać za chwile. smutno troszkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1609
ale w ciazy chyba na poczatku boli brzuch tak jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1609
a w ktorym dniu cyklu probowaliscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio miałam @ 18.05, próbowaliśmy 27.05 i 29.05, cykle mam 26-28 dni. teoretycznie było to na dzień-dwa przed ow. ale chyba z prób nici:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chyba nici. Napaliłam jakiś tydzień temu, bo choć miałam owulację, gdzie zwykle czuję się kwitnąco, mało jem etc., ja pochłaniałam jedzenie jak odkurzacz, bolały mnie piersi, brzuch jak przed miesiączką i wszystko mnie wnerwiało. Niestety dziś już piersi mnie nie bolą i przez chwilę czułam, jakbym miała dostać za 2-3 dni okres. Normalnie mam miesiączkować w najbliższy weekend, wg moich obliczeń w piątek, a gwoli przypomnienia mam cykle 26-27-dniowe, a kochaliśmy się 5,7 i 9 dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia16094
ja mialam miesiaczke 8 czerwca wiec 21 owulacja ja mam tak ze strzal i ciaza jestem bardzooo plodna ide podejrzec moja owulacje do ginekologa zeby miec pewnosc ;) nie mozesz sie tak nastawiac ze nic nie bedzie bo sie zablokujesz psychicznie trzeba byc nastawionym pozytywnie tak mowia psychiatrzy jak chodzi o starania o dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moim zdaniem nie powinnyście się zadręczać, że tu was boli tu was kłuje tu jecie, każda ma inne objawy , jedna może nie mieć wcale a jedna książkowe, w taki sposób tyko w paranoje sie wpędzicie, poczekajcie do terminu miesiączki , jak nie przyjdzie to zrobcie test ewentualnie hcg bo wiecie co ? przez te stresy też wam sie może spóźnić ! :) ja już postanowiłam sie nie zadręczać, wiadomo , myśle i wg o tym, ale nie wmawiam sobie , ze jest albo nie ma, bd co bd , może sie tam właśnie '' urządza '' wam bobasek, a może poprostu woli przyjść na świat 2,3 miesiące pozniej i miec urodziny w maju na wiosne jak zakwitna bzy ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z sandziia 🖐️ a siusiu w ciazy chodzi sie czesciej po 6 tygodniu gdzies ciazy, predzej to chyba zaden objaw, ale moze sie myle ja wczoraj bylam u gina i uspokoilam sie, cytologie mi zrobila, wyniki beda za niecaly miesiac, pozatym pokazala mi plyn co znaczylo ze niedawno mialam jajeczkowanie - a wedlug wiedzy ksiazkowej powinnam je miec 30 maja :p moze wlasnie nerwy zrobily swoje ;) ale jajeczkowalam i to chcialam uslyszec, powiedziala mi tez ze tabsy ktore ja bralam nie maja wplywu ani na ciaze ani na staranka, zadnych witamin nie mam brac tylko sie dobrze odzywiac (z tym moze byc trudno :p ), procz kwasu foliowego, witaminy sie bierze od drugiego trymestru, i zachodzic tylko, a zglosic sie teraz mam jak nie dostane miesiaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolowa ja wizytę mam w czwartek potem we wtorek usg i mam nadzieję, że mnie to też uspokoi. a tak z innej beczki mam pytanie bo mój mąż pojechał w delegację na tydzień z pracy, a że nie pojechał sam i jest euro to wieczorami z chłopakami piwko i się zastanawiam bo za tydzień mam owu (chyba ?) czy to jego piwo nam nie popsuje starań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam pojęcia, ale wydaje mi się piwo nie ma wypływu na to , ale moge sie mylić, ale sie najadłam, grzech ! a wy jak tam ? jak nastroje ? u mnie nawet dobrze chociaż miałam sie uczyć a mój facet sie do meczu szykuje i jeszcze sprzatać musze , wyobrazacie sobie ? udusze ich kiedys !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Podgladam was od kilku dni i chcialabym do was dolaczyc, ale jeszcze nie moge. 3tyg. temu poronilam w 6tyg mojego aniolka i powinnam troche poczekac ze staraniami. To takie ciezkie, chociaz mam odczucie,ze kolejna ciaza szybko mnie zaskoczy ;-) Milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim......wiek.....mc starań......tydzień ciąży....płeć......poród przyszła_mamusia1990..21........1...........0........ ......0...............0 starania 201333....26.....0....0.....0.....0.... dargatka85.........27....2.....0.....0......0.... nuś27...............27.........2..............0......... . mała56.................25.......1.................0..... .......0........ ewuss185..............23........2..............0......... ....0....... karolowa..............26.........0.............0......... ....0............0 Hania_85_05.........27............3................0..... ..........0.............0 *****kamola*****.......27.............0..............0... ...........0..............0 sandziia ..........18..................1...............0............. ....0.............0 Lola1983..........29.....13...................0.......... .......0...........0 metafora . .......26......1...................0..................0..... .......0 a buuuuuuuuuuu :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) czytam Was czasmi :) też sie staram o bobaska :) ale jestem na całkiem innym forum :) ja to juz w sumie 9 cykl....właśnie wczoraj bylam u gina na monitoringu :) jestem juz w II fazie cyklu :) a owu miaąłm miedzy 14 a 17 dc :) starania były dnia 15 wiec jest szanasa :) ale póki co sie nie nastawiam...pozdrawiam i trzymam kciuki za każdą z Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.... mam czas wiec pisze... u mnie @ za 2 do 3 dni ale wszystko na to wskazuje ze przyjdzie piersi bola po bokach brzuszek co prawda delikatnie pobolewa od kilku dni ale tez na @ wiec wszystko sie okaże już niedługo dargatka ty dostalas@ I Witam nowe staraczki bardzo mi miło ze nasze grono sie powiększa :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragatka85
tak, dzisiaj rano-co do dnia tak jak wyliczałam:(:( ale dółłłlll:( ja nie mam maleństwa a Wy milonów w totolotka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się wkurzyłam,że zadzwoniłam do gin. i idę 26 sprawdzic czy z owu jest wszystko ok. oczywiście nie zaniecham starań do tego czasu:) ale najbardziej mi przykro było jak zobaczyłam minę mojego skarba jak wyszłam z łazienki:( ehhhh... mam nadzieję,że u pozostałych z Nas będzie inaczej i ktoraś dla udowodnienia, ze te zachodzenie nie jest wcale takie trudne, zrobi nam psikusa i zajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeszcze czekam kilka dni u mnie cykle to 27-30 (obserwacja z roku) najwiecej jednak jest cykli po 28 dni u mnie to wtedy @ wypada na jutro ale czuje sie jak przed @ wiec raczej zlapie dola za kilka godzin napisze oczywiście jak u mnie jutro.... sama jestem ciekawa czuje sie jak na @ ale mam małaą nadzieje zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja będę miła nadzieję za ciebie, bo moja własna dziś sie skończyła:( chciałabym, żeby moja lekarka powiedziala mi, ze wszystko ok i moge działac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież którejś musi się udać, ja jużodpadłam ztej konkurencji, lola chyba niestety też wiec już niewiele Nas zostało, może akurat padnie na Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest pierwszy miesiac staran cieszmy sie tym czasem ahhhh łatwo sie mówi jak mysle o jutrze to mnie skreca ale co nic na to nie poradze jak bedzie @ to bedzie i sie zdołuję i wypije wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba dzis to zrobię:( wyobraź sobie jaką miałam minę jak dziś zobaczyłam, że się nie udało, ostatni cykl miałam 26 dni wieć wczoraj wypadł ten 26-nie dostałam, więc pomyslałam sobie "a może jednak", dzis nad ranem wstałam z ogromnym bólem brzucha i wszystko się rozjaśniło:( ale nie ma co się poddawać, jeszcze kilka dni się posmucę, a potem znowu do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×