Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mamusia1990

Starania o dzidziusia od Czerwiec 2012

Polecane posty

dagratka to super ja co jakis czas zapale ale rzadko dobrze ze teraz bede zajeta to nie bede myslala o tym wszystkim:P ale caly czas sie zastanawiam nad beta ale moge ja zrobic tylko dzis bo nie bede miala czasu w tygodniu a za ile sa wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam:) nie gniewam sie:) ja sobie właśnie czytałam na forum o testach i kiedy wykrywały u innych ciężarnych, to bardzoooo różnie. czyli i tak trzeba na@ czekać. a testy na betę to czytałam,że robia jak tylko zobaczą dwie krechy. bo tak to w sumie szkoda kasy. to jest pełnopłatne badanie, chyba z 20 zł, ale biorąc pod uwage,że zaczynamy sie dopiero starać to można majątek wydac. lepiej chyba poczekac na wynik testu "domowego" a potem tylko potwierdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy tylko we dwie a reszta śpi? hehe może dołączą do nas... Piersi bola mnie całe jak na okres wiec chyba w tym cyklu sie nie udało zawsaze tak mnie bolą wiec nie nastawiam się już....ale staram sie tym tez nie przejmować fajnie ze moge popisać tu te wszystkie glupotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz sobie tak z mężem rozmawiam, że w czerwcu to dopiero zaszalejemy:) wtedy musi nam wyjść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z siusianiem jakis odchyleń nie ma,jest tak jak zawsze:) mam, jak juz wcześniej pisałam utrzymujący się stan podgorączkowy, bol piersi i brzucha, nastrój do d...., i strasznie jestem głodna po przebudzeniu. dodam, że nigdy nie jadałam śniadań tylko kawa i goł do pracy, a teraz musze coś zjeść, choćby jogurt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moge sie dopisac ?? wlasnie od wczoraj zaczyelismy starania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy macie mieć @? Ja w najbliższy weekend, jak do niedzieli nie będzie, to w poniedziałek testuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1609
witam dziewczyny czy moge sie do was przylaczyc ? ;D z mezem zaczynamy starania 21 czerwca ide na monitoring owulacji i do dziela ;) juz nie moge sie doczekac ale sie tez boje jestem po 3 poronieniach mam corke 5 letnia poronilam ostatnia ciaze w 18 tyg 5 miesiac urodzilam sama w domu zywe dzieciatko dlatego strach mnie ogarnia rok temu to bylo odczekalam juz troche w czwartek mam jeszcze wizyte u psychiatry mopjego zeby mnie wsparl i zebym sie nie bala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj boże madziuuuu!!! ty i tak jestes silna, ogromnie ci współczuję, ale też podziwiam!!!. witamy Cie u nas sedecznie!! tu na pewno otrzymasz dużo wsparcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1609
dziekuje ;) za cieple przywitanie jestem silna bo wierze ze ten ostatni raz sie uda lekarz powiedzial ze w tej ciazy bede musiala brac zastrzyki w brzuch z heparyny zeby lozysko dobrze funkcjonowalo zeby skrzepy sie nie robily ostatni raz spruboje bo na wicej sil mi nie starczy ale chce wierzyc ze sie uda ;D bede prosic o to Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Madziu serdecznie, kochana podziwiam Cię za wytrwałość i za siłę, jesteś mega silna. Dasz radę :) Ja dziś wieczorkiem na prywatną wizytę lecę, dzwoniłam ale położna nic nie wie - i to wszystko co usłyszałam jak się pytałam czy mam przyjechać, czy będą potrzebna jakieś badania... zobaczymy czy tylko Dzień dobry nie idę powiedzieć, ale będę spokojniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1609
cos mnie dzisiaj glowa strasznie boli chyba przez ta pogode apap wzielam i nic nie pomaga eh mam tez niskie cisnienie pewnie dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ! ja dziś jak cień człowieka, poszłam spać specjalnie o 22 żeby na 4 sie wyspać bo o 7 już w szkole musiałam być na praktykach, jak na złość ! spać nie mogłam, do tego mój zdolny kotek postanowił udekorować pokój i zerwał pół firanki ! mało tego mój jak na złość chrapał jak by rozumy postradał, uwierzcie w takim momencie mam ochote ukatrupić gada, a jak już przysnełam o północy to co ? ktoś pomylił numery i dzwonił ! i tak oto spałam 3 godziny na czujce, a potem 6 godzin na nogach obcinania i farbowania, swoja droga przefarbowałam włosy, miałam platyne ale już patrzeć nie mogłam na to i mam taki matowy blond ciemny , podoba mi się nawet, wiecie co ? farbowałam koleżanke co w maju córe urodziła, dziewczyna tak zmęczona dzieciątkiem jest, że ja ją farbowałam, szarpałam a ona mi spała, opowiadała , że mała ma kolki to płacze 3 godziny bez przerwy, wy też tak macie, że odkąd chcecie dzidzie to wam sie w oczach mnożą kobitki z brzuszkami ? a może to jakiś okres rozrodu ? tyle kobitek chodzi z brzuszkami , zazdrość mnie normalnie pożera ! do tego odwiedziła mnie koleżanka w 4 miesiacu, opowiadala mi to wszystko , tak jej zazdrościłam, masakra , O MATKO ale sie rozpisałam a mam jeszcze tyyle do powiedzenia, no nic, ide odgonić mojego od meczu niech mi zrobi omleta i wpadne do was zoabczyć czy jesteście za jakąś godzinke, jakoś dziś mi sie buzia nie zamyka powiem wam , już nikt mnie słuchać nie chce hahah, do potem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandzia ty to jesteś agregatka :) normalnie jakiegoś bloga powinnaś pisać takie masz fajne pióro. a co do ciężarówek to faktycznie po zimowo-korzuchowym okresie wszędzie tylko brzuszki i wózki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja, choć chyba już od tygodnia sobie obiecuję, że kończę z myśleniem o ciąży i wchodzeniem na to forum, to nie mogę przestać i zaglądam tu kilkanaście razy dziennie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki :) a ja jak zwykle wieczorem sama, misiek jeszcze w firmie (mam nadzieje,ze w firmie a nie u jakiejs kochanki ;) ) a ja siedze i patrze na wino a ono patrzy na mnie :) i prosi bym sie napila ;) ale nie wiem czy to dobry pomysl... Kurde niby dostalam okres w piatek (chyba) i na dobra sprawe to trwal tylko jeden dzien, no powiedzmy dwa ale drugi dzien to juz bylo tylko brazowe plamienie. MArtwie sie troche,ze to jakies zaburzenia hormonalne :( i,ze nie mam co w tym miesiacu liczyc na normalny cykl :( chyba dopiero w lipcu bedzie kolejna szansa na zaciazenie, o ile mozliwe jest by w tym samym cyklu w ktorym bylo HSG zajsc w ciaze... No dobra koniec marudzenia. Ja oficjalnie witam wszystkie nowe dziewczyny, fajnie,ze coraz nas wiecej :) bedzie wiecej powodow do radochy jak zaczniemy juz zachodzic w ciaze ;) Madzia1609 Ty sie nic nie martw, to forum musi byc szczesliwe i to tylko kwestia czasu jak wszystkie po kolei zaczniemy wrzucac fotki testow ciazowych z 2 kreskami :) I I o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiego tam bloga, wczoraj jakoś miałam taką ' wenę ' , kurcze coś na bezsenność cierpie ostatnio, która z was często siusia ? mowiła mi wczoraj znajoma, że oprocz braku okresu latała co troche do wc, ja postanowiłam sobie nic nie wkręcać, wiecie co ? zaczyna mnie poważnie odrzucać od papierosów, pare buchów i już do połowy na siłe pale i wyrzucam, w sumie to dobrze, chociaż jakaś uzależniona od papierosów nie jestem, w każdej chwili moge przestać, dziś mam tyle zdawania , że masakra, w szkole do 14.30 , odpuszcze sobie wf, mój facet coraz powazniej o dziecku myśli bo chodzi zły, że niektóre panienki raz sie puszczą i z brzuchem chodza, a szcześliwi ludzie musza sie stresowac, liczyć, mierzyć, paranoja ! buziaki, do potem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×