Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotniczkaona

nie umiem pracowac w grupie jaka praca dla mnie?

Polecane posty

Gość samotniczkaona

jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denerwujący świat
mam podobnie, niestety ciężko o jakąkolwiek pracę bez "młodych", "dynamicznych", "umiejących współpracować" czytaj integrować się w grupie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shpila
mnie też wkurza "zespołowa" praca :/ czy ja taka dziwna jestem?? czy to coś złego, że lubię działać sama dla siebie, bez uzgadniania co drugiego mojego ruchu z bandą zarozumiałych i wszystkowiedzących ambicjuszy? jestem samotnicą i nie będę się na siłę zmieniać po to by się dopasować do bandy karierowiczów :) to by było na tyle miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Roman
Drwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotniczkaona
wlasnie ciezko o taka prace niezespolowa. nie oszukujmy sie praca zespolowa nie wyglada na wspolnych celach i dazenia do osiagniec w firmie. wyglada to zazwyczaj tak ze ludzie sie opierdalaja zbiora sie w grupe obrabiaja dupe firmie i przy okazji innym wspolpracownikom.denerwuje mnie to bo ja nie potrzebuje plot tylko kasy, a bedac z kims na zmianie nie moge sie skupic a jak juz sie skupie to zaraz uznawana jestem za dziwaczke bo zamiast obrabiac dupe innym, plotkowac posmiac sie z demotywatorow itp ja poprostu robie co do mnie nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DobraKoleżanka
Latarnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela789
Może to nie jest wina twojej osobowości, ale tego, że nie potrafisz wizualnie myśleć. Tutaj http://dorotakostowska.pl/myslenie-wizualne/ jest ciekawe szkolenie, dzięki któremu można nauczyć się wizualnego myślenia, która pomaga właśnie w pracy w grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×