Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebuję pomocy

gdzie w Krakowie kupię strój kąpielowy - w miarę tani - dla XL

Polecane posty

Gość potrzebuję pomocy

witajcie za tydzień w piątek lecę do Egiptu z kilkumiesięcznym synkiem i mężem mam stroje kąpielowe ale wszystkie sprzed ciąży i sprzed kuracji hormonalnej słowem przed ciążą waga 56 kg - s po ciążu i kuracji 74 kg - było gorzej 98 kg... i zastanawiam się gdzie ja kupię? ten strój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
Sklep Dobrana (Powstańców Wielkopolsklch 18), Intimo4You na Dietla, Marcille na Długiej. Tam moze nie będą ceny jak z sieciówek, za to na pewno będzie profesjonalna pomoc, porządne marki i szeroka rozmiarówka (XL to nie jest rozmiar dla kostiumu, dobry kostium ma rozmiary jak biustonosz: 65GG, 70FF,80J etc.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidia456
duży wybór mają na Krupniczej 9, sklep Rontil, w dodatku świetnie potrafią doradzić, kupuje tam od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3109
sklep ze strojami kąpielowymi LAVEL http://sklep.lavel.pl/ sklep posiada bardzo dużo modeli strojów kąpielowych skierowanych do różnych typów sylwetki. Ja kupiłam kilka miesięcy temu i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena45
Polecam sklep na Krupniczej 9, wchodzi się do podworca, mają ogromny wybór kostiumów plażowych i basenowych. Ceny konkurencyjne. Obsługa miła i fachowa, no i zainteresowana klientem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA OLCZYK
Po dwuczęściowy kostium kąpielowy zawsze chodzę na Krupniczą 9. Łatwo przeoczyć ten sklep bo słabą reklamę mają w dodatku trzeba wejść w bramę, ale tam maja największy wybór kostiumów plażowych w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×