Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Anitka90 co do wózka widziałam taki model ,,na żywo" ostatnio i fajny tylko ja mam zamiar wybrać tak na normalnych pompowanych kółkach, bardziej taki jak ten,który moje konto wskazuje: http://allegro.pl/wozek-klasyczny-3w1-tutek-s ilver-turran-gratisy-i2779763856.html tak jakoś mi się dziwnie jeździło z tymi ruchomymi kołami. Ale wózek ogólnie fajny. Słuchajcie macie jakieś swoje sposoby na podwyższenie poziomu hemoglobiny spadła mi troszeczkę i tak się zastanawiam co tu zrobić by to poprawić. Jutro skonsultuję to z lekarzem ale jakbyście miały jakieś pomysły to chętnie poczytam. moje konto ale tą najnowszą wersję oglądałaś; zastanawiałam się nad pójściem do kina polecasz??? Książki niestety nie przeczytałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunek-jesli nie bierzesz zelaza w tabletkach,to powinnas tez jesc produkty z duza zawartoscia wit.C lub soki z wit.C.W kazdym razie ta akurat witamina wspomaga wchlanianie zelaza,utrudnia natomiast nabial i kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o to,ze jak np.jesz obiad,dajmy na to wolowine(ma duzo zelaza),to powinnas rownoczesnie dostarczac sobie wieksze ilosci wit.c,zeby sie zelazo lepiej wchlanialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunek - ja staram się jeść chociaż raz w tygodniu wołowinę lub cielęcinę, sporo buraków też jem, hemoglobinę jeszcze mam dobrą :) dużo żelaza ma również sałata, brokuły, szpinak, fasola szparagowa, warzywa strączkowe..no i wątróbka :) ale mi się ostatnio dziwnie śpi, pocę się strasznie.. nie wiem czy to przez przyrost wagi czy może przez to, że mój układ krążenia musi pracować o wiele wydajniej niż dotąd.. też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też ostatnio się źle śpi... jakoś ułożyć się nie mogę... wcześniej spałam na boku z jedną nogą podwiniętą do góry i zarzuconą albo na mojego m albo na poduchę i było ok... teraz niewygodnie mi... kręcę się i wierce :P lunek a oglądałam ta wersję z Keira Knightley czyli ta nowszą ale nie wiem czy nie lepsza była poprzednia... może dlatego że tamtą oglądałam już kilka razy :P my w niedziele jedziemy odebrać łóżeczko to może zaznę jakieś zakupy dalsze robić, kuchnia już czeka na fronty tylko i będziemy może ją składać za jakieś 2 tygodnie :) cały czas łudzę się że wyrobimy się do świąt.... ale zobaczymy :) miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mogę sie za nic ulozyc...jakos mi zle po chwili sie lezy i caly czas sie wierce. Co do lózeczka to rowniez jestem tego zdania zeby bylo razem przy obydwu rodzicach i aby jakos w miare mozliwosci podzielic obowiazki. Dobra ja uciekam jesc gołąbki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza wizyta u diabetologa za mną. Oczywiście wyprawa na cały dzien i czekanie 3 godz. w kolejce. Dostałam glukometr i zostałam przeszkolona jak go uzywac no i jaka dieta. Dziś jestem juz po trzecim pomiarze cukru i wszystko ok. Mieszczę się w normach. Mam nadzieję, że tak zostanie. Ponadto muszę cały czas obserwować ruchy malutkiej, chyba po prostu kupie detektor tętna żeby być spokojną Kolejna wizyta za dwa tygodnie już z usg i ktg. Co do pieluch juz się wypowiadałam ale powtórzę - tetra to porazka - używałam jeden dzień po powrocie do domu i dałam spokój - pampery sa the best. Ja tez zaczynam gorzej sypiać, a już jak się przebudzę to nie moge ponownie zasnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bayer Lev Dziękuję za rady tak też zrobię, już piję więcej soków i jem szpinak. Wołowiny, cielęciny a tym bardziej wątróbki nie tknę ale buraczki i szpinak tak; lekarz nie widzi problemu może to ja przesadzam. Po wizycie ok chociaż nie miałam usg:( w sumie nie nalegałam zasugerował żeby nie robić jak wszystko w badaniu będzie ok i tak było, szyjka twarda,dłuuuga brzuszek obmacał, posłuchał. Ale mam taki niedosyt, że małego nie widziałam, na następnej wizycie mam 3D więc się napatrzę może nawet mój mąż wreszcie ze mną pójdzie. Dzisiaj wyobraźcie sobie, że zawiózł mnie do lekarza a jak zapytałam czy idzie powiedział, że następnym razem.....ach Ci faceci. Iskierka dasz radę zobaczysz, ja sobie często sprawdzam glukometrem poziom bo mam w domu dobra sprawa, nie denerwuję się a co do detektora też zastanawiam się nad kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Lunek-a nie byl z toba maz wczesniej na wizycie czy akurat teraz nie chcial wejsc?Buraczki jak najbardziej,oczywiscie bez octu.Ja sobie wlasnie tak podbilam niezle zelazo,dostarczajac wit.c dodatkowo.Watrobki tez nie tykam. *Iskierko-dobrze,ze juz jestes pod dobra opieka.Ja z tym spaniem to tez tak roznie,wlasciwie brzuch mi nie przeszkadza sam w sobie,tylko jak poloze sie na boku,to maly zaczyna kopac w tym miejscu jakbym go zgniatala:o I to mnie w sumie tak wytraca z rytmu,mam wrazenie,ze on sie rozpanoszyl w calym moim brzuchu,u gory,na dole,po bokach tez,a na plecach jak leze,to raz,ze nie moge dobrze oddychac,dwa-on tez wtedy zaczyna szalec i tak w kolko. 🌼 Zamowilam dzis na ebayu dwa przscieradla dla malego,w weekend jedziemy kupic szafe i pomalu mam coraz krotsza liste rzeczy niezbednych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja-@@@@@
dziewczynki jak u was z ruchami dziecka?????? liczycie sprawdzacie ja mam 26 tydz do tej pory moja mała była bardzo aktywna nawet za bardzo , kopniaki, ruchy, dosłownie szalała zawsze przed sniadaniem gdy byłam głodna, po obiedzie , po kazdej słodkiej rezczy i od ok. 20 .00 juz 2 dzien zauwazyłam spadek jej aktywnosci mało ruchów, mało kopniaków rano prawie w ogole i kilka wieczorem natomiast w ciagu dnia zero jest 19.00 a ostatni raz czułam ruchy w porze obiadowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie licze ruchow,bo nie ma sensu w moim przypadku,mlody jak tylko sie obudze zaczyna sie przeciagac i jest aktywny caly dzien z malymi przerwami,najbardziej od 20 do 23.Czasem miewa dni,kiedy sie mniej rusza,wiadomo,ale i tak fika sporo.Kati,sprobuj sie polozyc na plecach i poloz reke na brzuchu,powinna sie odezwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja-@@@@@
dzieki bayer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja - mi się wydaje, że odczuwanie ruchów zależy tez od tego gdzie masz łożysko, ja mam na przedniej ścianie i dnie macicy i przez to odczuwam ruchy słabiej niż jakbym miała na tylnej ścianie macicy, ale miewam tez dni, że moja córa fika niezłe koziołki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wasze opinie o pieluszkach tetrowych a pampersach. Też myślałam tylko o pampersach, ale jak zaczęli mi mówić o tych bioderkach to wolałam się was poradzić, tym bardziej że nie mam w tym żadnego doświadczenia, bo to moje pierwsze dziecko ;) Jeśli chodzi o ruchy, to mój Filipek też raz rusza się więcej, raz mniej, ale to normalne. To tak jak z nami - jednego dnia jesteśmy bardziej aktywne i mamy więcej energii, a drugiego mamy lenia ;) Bayer Lev - ja też jak leżę na boku to mały zaczyna się rozpychać i kopać akurat w tym miejscu gdzie jest najciaśniej - czyli tam gdzie mój brzuszek leży już na łóżku Tak samo jak wam coraz gorzej mi się śpi. Nie mogę za długo leżeć na jednym boku, bo zaczyna mnie boleć cały bok, jakby drętwieć i muszę się przerzucić na drugi bok, ale za chwilę jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. moje konto.........24.01.2013..........27.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........31...........CH..........N iemcy kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Ratea...............03.02.2013..........31...........DZ.. .......Bydgoszcz izmaizma..........04.02.2013............................. .......Inowrocław goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo kati=)..............10.02.2013............25.. .........CH........Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........28..........CH..........Warszawa lidsta..................11.02.2013........28. .... CH..........Poznań Roosa .............11.02.2013..............28.........DZ ...... ..Kraków green-grass......12.02.2013............27............CH .......Bochnia kasienka.m.........12.02.2013...........25..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........28...........CH...... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........25...........CH.. ........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........26 ...........DZ ........Szczecin BetiGl...............15.02.2013......................... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............27...........CH .......Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............24..........DZ........Cz-w a Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa wrzesniowa mama...22.02.2013........19...........................UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............24..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013.......22.02.2013...........25..........DZ.... ..Skierniewi ce Lusesitaaa.........22.02.2013............27...........DZ. ........Wrocław księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.. .....Wrocław malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...........CH........Wieluń kaja-@@@@@...25-02-2013.............26............DZ..... .. ...Elblag sysia09.............27.02.2013.............24..........CH .......Końskowola Kasia-Angel........28.02.2013............27..........CH.. ...Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013.............26...........DZ... ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... .........23...........DZ .........Rawicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny i ja sie dołaczam do problemu z zasypianiem i bolem pleców najgorsze ze co raz czesciej bola mnie tez w nocy dzis jest rowne 3 miesiace do rozwiazania;) kaja u Nas w dzien raczej spokojnie dopiero wieczorem zaczyna byc bardzo aktywnie i w nocy przez co czesto nie moge zasnasc;) ale nie licze ruchow bo roznie jest iskierka pierwsze koty za ploty;) moje konto trzymam kciuki za przeprowadzke moze Wam sie uda ;) lutesistaaaa super ze u Ws wszystko w porzadku;)Zobaczysz corcia jeszcze nie raz sie zmieni;);) Anitka narzekaj ile sie da ;) ja mam odwrotnie mogla bym cały dzien lezec i nic nie robic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. moje konto.........24.01.2013..........27.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........31...........CH..........N iemcy kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Ratea...............03.02.2013..........31...........DZ.. .......Bydgoszcz izmaizma..........04.02.2013............................. .......Inowrocław goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo kati=)..............10.02.2013............25.. .........CH........Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........28..........CH..........Warszawa lidsta..................11.02.2013........28. .... CH..........Poznań Roosa .............11.02.2013..............28.........DZ ...... ..Kraków green-grass......12.02.2013............27............CH .......Bochnia kasienka.m.........12.02.2013...........25..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........28...........CH...... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........25...........CH.. ........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........26 ...........DZ ........Szczecin BetiGl...............15.02.2013......................... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............27...........CH .......Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............24..........DZ........Cz-w a Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa wrzesniowa mama...22.02.2013........27...........................UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............24..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013.......22.02.2013...........25..........DZ.... ..Skierniewi ce Lusesitaaa.........22.02.2013............27...........DZ. ........Wrocław księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.. .....Wrocław malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...........CH........Wieluń kaja-@@@@@...25-02-2013.............26............DZ..... .. ...Elblag sysia09.............27.02.2013.............24..........CH .......Końskowola Kasia-Angel........28.02.2013............27..........CH.. ...Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013.............26...........DZ... ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... .........23...........DZ .........Rawicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam zaległości... Witam nowe dziewczyny i współczuje tym, które maja problemy. Trzymam kciuki aby wszystko skończyło sie OK! Ja mam wizytę dzisiaj i tez sie dowiem co i jak, no i najważniejsze ze zobaczę Mała, powinna już ok. 1 kg mieć :) SZYJKA - tak jak dziewczyny pisały lekarz bada ja "ręcznie" i wpisuje wynik w kartę ciazy, wyglada to tak np. 2-0-0 lub 2/0/0. Gdzie pierwsza cyfra to dl szyjki a dwie pozostałe to rozwarcie! Ostatnio badał jeszcze szyjke przez USG dopochwowe to miałam prawie 4... Powiedział, ze jest długa, twarda i piękna ;) OPIEKA NAD DZIECKIEM - zobaczę jak to będzie po porodzie, bo moze sie okazać ze mała będzie aniołkiem i nie będzie tak często budzić swoich rodziców. Ale w przypadku gdy będę musiała wstawać np. 8 razy to tez dam 'wolne' tacie aby mógł wyspany chodzić do pracy. On i tak jej piersi nie da, a ktoś musi zarabiać na rodzine;) Ale to jest moje zdanie!!! Każdy moze mieć inne:) SEX - ja go unikam jak ognia, ale nie dlatego ze nie mam ochoty, ale ze względu na blokadę psychiczna... Boje sie o Mała :) Mąż tez dba o córkę i swoje potrzeby odstawil na boczny tor! Po tych moich jednodniowych plamieniach wole uważać! PAMPERSY I KOSMETYKI - co do pieluch tetrowych to ja dziękuje bardzo! Trzeba sobie ułatwiać a nie utrudniać ;) O pieluszkach z biedronki są rożne opinie, ale znajomi którzy maja chłopców mówili ze przeciekaja, dla dziewczynek są ok, choć u kilku znajomych skończyło sie na uczuleniu, odparzeniu itd. W szkole rodzenia dostałam bardzo dużo próbek kosmetyków dla dziecka i położna mowila aby nic nie kupować bo dzieci bardzo często maja uczulenia i kosmetyki trzeba dobrać po porodzie. Słyszałam ze kosmetyki Musteli są bardzo dobre, ja np używam ich na rozstepy i jak zamawialam to dostałam 3 próbki dla dziecka, jak będą OK to zakupie już normalne opakowanie. fakt, ze są drogie, ale ponoć starczaja na bardzo dluuuugo. ZEL POLOZNICZY - na ostatnich zajęciach położna dała nam ulotkę o zelu polozniczym, ponoć w Pl jest rzadko stosowany, ale w Europie już tak. Pomaga wyjść dziecku na świat, ponoć skraca poród o ok. 30% i mniejsze jest prawdopodobieństwo pęknięcia/naciecia. Jedyny minus to cena... ok. 400 zł. Ale jak ma pomoc to ja już dzisiaj daje te cztery stowki ;) Co o tym sądzicie??? MEBELKI - kupiliśmy szafę, komode i łóżeczko, ale będziemy mieć dopiero na początku grudnia. Kupiliśmy je z wystawy sklepowej, w ogóle niezniszczone a cena ok. 1000 zł taniej! Dlatego taka szybka decyzja i zaliczka wplacona. Meble firmy Drewex Duck ( słodka kaczuszka). To chyba wszystko co chciałam Wam napisać, jak mi sie coś przypomni to sie odezwę! Dużo zdrowka życzę!!! Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja juz w domu, porobili mi badania i wyszly dobrze, mialam krwawienie, mam krotka szyjke i mialam skurcze, na szczescie juz wszystko sie unormowalao, mialam robione zastrzyki w pupe i codziennie 2 kroplowki, i oczywiscie IGLY IGLY IGLY.... mam juz dosc.... jakby sie cos dzialo to mam wracac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. moje konto.........24.01.2013..........27.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........31...........CH..........N iemcy kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Ratea...............03.02.2013..........31...........DZ.. .......Bydgoszcz izmaizma..........04.02.2013............................. .......Inowrocław goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo kati=)..............10.02.2013............25.. .........CH........Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........28..........CH..........Warszawa lidsta..................11.02.2013........28. .... CH..........Poznań Roosa .............11.02.2013..............28.........DZ ...... ..Kraków green-grass......12.02.2013............27............CH .......Bochnia kasienka.m.........12.02.2013...........25..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........29...........CH...... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........25...........CH.. ........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........26 ...........DZ ........Szczecin BetiGl...............15.02.2013......................... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............27...........CH .......Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............24..........DZ........Cz-w a Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa wrzesniowa mama...22.02.2013........27...........................UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............24..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013.......22.02.2013...........25..........DZ.... ..Skierniewi ce Lusesitaaa.........22.02.2013............27...........DZ. ........Wrocław księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.. .....Wrocław malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...........CH........Wieluń kaja-@@@@@...25-02-2013.............26............DZ..... .. ...Elblag sysia09.............27.02.2013.............24..........CH .......Końskowola Kasia-Angel........28.02.2013............27..........CH.. ...Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013.............26...........DZ... ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... .........23...........DZ .........Rawicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaluty to dobrze że już w domku jesteś... wiem że szpital to igły itp ale lepiej tam być pod kontrolą jak cosik się niepokojącego dzieje :) co do żelu położniczego to mi na ostatniej wizycie lekarz o nim wspomniał... pytałam się o znieczulenie i niestety u nas w szpitalu nie ma :/ i on właśnie wspomniał że teraz coraz więcej kobiet używa tego żelu, powiedział że skraca poród itp... zastanowię się nad nim... bo skoro nie ma znieczulenia to ja nie wiem.... boję się strasznie tego wszytskiego... może będę spokojniejsza z żelem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto - u mnie jest znieczulenie, ale to lekarz dopiero podczas porodu może stwierdzić czy mi się nalezy czy nie... więc pewnie różnie to wygląda... Oczywiście mowa tutaj o ZZO. Bo inne znieczulenia: domięśniowe i np. gazem rozweselającym są dla każdego + mozliwosć zastosowania zelu !!! Dzisiaj mam wizyte u gin to moze dowiem się więcej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja-@@@@@
hello mamaluty coraz wiecej nas ze skróconą szyjką a wiesz może ile długości twoja ma ??? moja obecnie po wtorkowej wizycie 2,49 cm. to nie za dużo. ale na szczescie jeszcze bez wskazania do szycia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki:) Bayer Lev mój mąż nie był ze mną nigdy na wizycie:( nie wiem może się wstydzi wchodzić do ginekologa; 18 grudnia mam usg 3d więc go tam zaciągnę siłą,to on zawsze chciał dziecka ja ciągle decyzję odwlekałam a teraz niby się cieszy ale jakby był mimo wszystko obok taki ,,sttereotyp tatusia lat 80-tych". Kati=) ja wczoraj dokładnie o te ruchy się lekarza wypytałam; u mnie dopiero od 2 tyg je odczuwam z tego co mówił to zaczyna się liczyć ruchy dopiero w 30 tyg kiedy są one już unormowane(w jednym z poradników wyczytałam, że można liczyć od 28 tyg.) wcześniej może być różnie. Raz jest dziecko bardziej aktywne raz mniej i taka już jego natura biorąc pod uwagę, że ma jeszcze dużo miejsca do pływania nie zawsze ruchy odczuwamy. Ponadto powiedział, że gdybym wogóle nie czuła przez dwa dni nic tj. kopniaków, pływania, ucisku to trzeba działać; uspokoił mnie. Co do spania to to też nie mogę długo na jednym boku spać bo czuje kłucia, czasami kopniaki więc wiercę się jakbym owsiki miała.O tym żelu mówiła mi koleżanka, która też jest w ciąży.I ja powoli sklepy dla dzieciaków odwiedzam widziałam super wózek http://allegro.pl/wozek-roan-kortina-gleb-spac-fotelik-gratis-i2793111907.html na allegro tańszy o ok 300zł niż w sklepie na moje wertepy taki model jest idealny cały czas się zastanawiam chociaż myślałam o czymś tańszym.Może teściowie i moi rodzice się dorzucą; fajnie byłoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od gin, niby wszystko w normie, powiedział, że mam się niczym nie martwić. Ale powiedzcie mi jak tu się nie martwić jak rozwarcie mam na 0,5 cm???!!! Szyjka OK, Mała wszystkie parametry OK, waży 1,2 kg, moje wyniki krwi super, moczu tak samo (ostatnio miałam kilka leukocytow)... TYLKO to rozwarcie !!! CO O TYM MYŚLICIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta367
Dziewczyny, 3 grudnia jest dzień darmowej dostawy. Za zakupy zrobione tego dnia w sklepach biorących udział w tej akcji nie płaci się za przesyłkę. Na liście znalazłam coś na ciążę: http://sklep.brzuchatki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja-@@@@@
Ninka Jest rozwarcie a szyjka sie nie skraca? Ja mam szyjkę 2,49cm i rozwarcie 0,44cm Ostatnio miałam szyjkę 2,76cm ale rozwarcie na prawie 1cm Mam oszczędny tryb życia , luteina dop.2 x dziennie, magnez, zelazo, nospe Mimo to brzuch nadal spina mi sie ok 10 razy dziennie Boję sie przedwczesnego porodu. W 32tyg podadza mi zastrzyki na rozwoj pluc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama luty no to dobrze że już jesteś w domku, uważaj na was i dużo odpoczywaj jeszcze tylko :D 3 m-ce i będziemy już trzymać maleństwo, odejdą jedne stresy a przyjdą następne, ale takie życie i musimy to wytrzymać dla naszych kruszynek. To pewnie obie szczęśliwe że mama wróciła, i pewnie na zakupy się zaraz wybieracie :D 🌻 Ninka u mnie też położna mówiła o tym żelu, bo niestety nie ma od 3 lat zzo i że podobno fajny bo właśnie dobrze nawilża i uelastycznia i poród łatwiejszy no ale cena, z drugiej lepiej dać 300/400 zł i sobie ułatwić życie i dzieciątku wyjście na świat. A podawała ci jakiś konkretny?? U mnie położna wypożycza TENS , łągodzący ból, bo w tym szpitalu to w zasadzie hu...a jest żeby złagodzić ból kobiecie, dlatego powoli zaczynam się zastanawiać czy jednak nie rodzić w Bytomiu choć mam tam 90 km bo tam i basen jest, i gaz rozweselający i tens wszystko na miejscu. Zobaczymy :D 🌻 Co do spania mnie na szczęście omija na ten problem jak większość ciążowych "od pukać", ostatnio oglądaliśmy "baby sa jakieś inne, polewkę mieliśmy niezłą i M się śmiał że ja jak o tych babach w filmie ziewne i już śpi taka :D 🌻 Miłego dnia kobitki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×