Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dziewczyny nie ma co się martwić .... Moja Lala będzie z większych bo w 33t ważyła już 2kg ale się tym nie przejmuje ważne żeby była zdrowa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusessita reakcja mojego lekarza była podobna, ale mimo tego trochę mnie ta waga martwi.... W końcu niedługo poród a Mała tak mało waży.... Oby donosić do końca to moze te 3 kg uzbiera :) Lekarz odstawil mi luteine i tym bardziej martwię sie ze mogę urodzić wcześniej. Ale wczoraj sprawdzał i mówił ze szyjka długa i twarda, rozwarcia brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) U nas zima zima i jeden wielki paraliz szkoly pozamykane ;) A my sie nie mozemy nacieszyc ;P Wczoraj zrobilam w koncu pierwsze prasowanie dzis jeszcze jedno i na razie koniec została mi jeszcze torba do spakowania tez musze juz na dniach w wtorek wizyta u poloznej zobaczymy czy dzidzia sie przekreciła ,ale wydaje mi sie ze nie ;( zobaczymy co mi powie Dziewczyny bardzo dobrze Was rozumiem teraz najgorszy okres przed nami wszystko boli ciagnie zgaga ale juz nie długo finito ;|) Ja nie mam tego badania kurcze mam nadzeje ze bedzie wszystko ok.... Jesli chodzi o odwiedziny to pewnie przyjada znajomi gdzies po paru dni niestety rodzina daleko wiec bedziemy sie cieszyc w małym gronie;;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wydaje mi się że na wagę trzeba brać poprawkę bo to zawsze pomyłka jest tak mniej więcej +/- 500g. U mnie w 32 tc ważyła 2070g a jak poprosiłam żeby sprawdziła ile może ważyć na koniec to powiedziała że nie więcej niż 3300g, zobaczymy jak jej się to sprawdzi. W środę mam ktg u mojego gina to poproszę żeby sprawdził ile waży :D, to zobaczymy ile przybrała. :D 🌻 Mam pytanie czy miewacie takie bóle w podbrzuszu jak na okres (ala takie rozpierające), miałam tak ze 4 razy od czwartku ale brzuch się nie napinał i nie wiem co to może być?? U mnie szyjka miękka ale ma 3 cm i jest zamknięta. Lekarz powiedział że ok 🌻 Ciekawe jak tam Bayer Lav po cc?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie za na wagę trzeba brac poprawkę przecież urządzenia mylą się tak +/- 500g więc nie wiadomo jak będzie na koniec. Moja w 32tc ważyła 2070g a jak poprosiłam lekarkę żeby wyliczyła na koniec ile może warzyć to powiedziała że nie więcej niż 3300g więc duża nie będzie chyba :D. Co do szyjki moja jest miękka ale ma 3 cm i jest zamknięta, biorę na to chyba luteinę i magnes. Ja już nie mogę się doczekać tego końca tak 1 lutego już bym mogła iść do szpitala :D 🌻 Mam pytanie do was, czy macie takie bóle w podbrzuszu jak na okres (takie rozpierające), bo ja tak miałam parę razy od czwartku i nie wiem co to może być, choć brzuszek mi się nie spinał?? 🌻 Ciekawe jak tam Bayer Lav po cc?? 🌻 Ja dzisiaj chyba naszykuje młodej łóżeczko bo coraz mniej siły mam w weekend, a w tygodniu po pracy to już mi się nie chce. Nawet M już zaczął myśleć że ten moment się zbliża, bo wczoraj pytał gdzie mam torbę do szpitala jakby mnie złapało w pracy :D, a ja mu mówię że spoko że jeszcze do domu wrócę się wykąpać, a on panika w oczach :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Długo się nie odzywałam, czytałam Was codziennie z telefonu, bo w ogóle nie wstawałam z łóżka. Jestem chora:( Mam okropny katar, ból gardła i jestem słaba. Złapało mnie w środę i jeszcze trzyma. Kontaktowałam się z lekarzem, jeżeli nie mam gorączki to mam się leczyć domowymi sposobami. Mam nadzieję, że to coś pomoże. Wczoraj wpadłam w panikę, bo dzieciątko w ogóle się nie ruszało, jedynie kiedy położyłam ręce na brzuchu czułam bardzo słabe ruchy. Dzisiaj już nawet miało czkawkę, więc może po prostu miało spokojniejsze dni. Już nie pamiętam która z Was pisała o luteinie - ja też mam ją już odstawić. A z takich przyjemniejszych rzeczy - w czwartek z M. zamówiliśmy wózek, trzeba uzbroić w cierpliwość, bo na przesyłkę możemy czekać do 22 dni. Do tego zamówiliśmy komplet pościeli i rożek:):) za tą cenę aż żal było by czegoś nie zamówić. Zobaczcie same: http://allegro.pl/komplet-3-el-piekne-wzory-w-super-cenie-od-emka-i2947006117.html Nigdzie nie znalazłam niższej ceny. Życzę Wam dziewczyny przyjemnego i spokojnego weekendu. Trzymajcie się cieplutko:):) Dużo zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia jak zamawiałam łóżeczko dostałam taką pościel i rożek :D wybrałam niebieskie misie na drabince :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia to ja pisałam o tym, ze odstawiam luteine. I moja dzidzia tez od kilku dni jest spokojniejsza ale czytałam ze w zaawansowanej ciąży tak może być! Ostatnio strasznie mnie stresuje ta ciąża (stawianie brzucha, mała waga płodu itd) i chciałabym już tulic swojego babelka i aby wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninkaa86 Mój lekarz powiedział że po prostu będzie drobny, jest zdrowy, więc to nie przeszkadza. To mogą być geny. Ja urodziłam się z wagą 2450g. Mój mężuś też był drobny. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Gusia09 Ja też miewam takie bóle jak na miesiączkę. Z każdym tygodniem częściej. Jest coraz bliżej porodu, więc to dlatego. Ostatnio mam częste napinanie się brzucha, więc lekarz sprawdził mi długość szyjki i też mam 3.1 cm, mówił że to ok. Ja też dziś naszykowałam małemu łóżeczko i przykryłam kocykiem żeby się nie zakurzyło ;) Nie dałam rady na jeden raz - założyłam poszewkę na kołdrę i odpoczynek ;) ;) Ochraniacze na szczebelki i odpoczynek. Sapałam, ale w końcu dałam radę hi ;) Spakowałam tez walizkę do szpitala, ledwo, ledwo weszło... Ale mam małą walizkę a jeszcze później muszę zmieścić kapcie i pewnie kilka drobiazgów mi się przypomni. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Mój maluszek już nie ma spokojniejszych dni, codziennie czuję tak samo intensywnie i po mimo lekkiego dyskomfortu i bólu cieszę się z każdego ruchu ;) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Marysia2013 Fajny zestaw, tylko czemu teraz te ochraniacze wszystkie robią takie krótkie, tylko na główkę i rączki, a przecież nóżkami jak zacznie wiercić. Ja mam od koleżanki na całą długość i szerokość łóżeczka. Łóżeczko mam koło swojego, więc zostawiłam tylko kawałek miejsca przy główce żebym widziała czy śpi, czy się rusza bez wstawania. Dziwne że już takich nie ma. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ja od tygodnia biorę Luteinę, żeby jeszcze dzidziuś posiedział w brzuszku. Może na następnej wizycie za 2 tygodnie też mi odstawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skonvzyam sprzatac ózeczko tez juz gotowe teraz leze i ciesze sie spokojem mój m z córk pojechali do dziadków na pomoc przy skadaniu mebli .Ja bym sie tam na duzo nie przudaa;) Moja maa tez mao ruchliea w dzien na noc zawsze sie jej zbiera na fikoki choc zawsze byla leniwa;) Juz nie moge sie diczekac 22 stycznia bo ma miec usg jestem ciekawa ile juz wazy bo poprzrdnie mialam pod koniec listopada wiec juz troche mineo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka86 - myślę, że nasze dzieciątka podrosną do 3 kg i będą śliczne i zdrowe :) tez mam szyjkę ok, więc damy jeszcze radę. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Marysia2013 - powrotu do zdrowia! a ta pościel śliczna, chyba zamówię nr 6. beżowe misie :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxx mi zostało jeszcze jedno pranie (kocyki i rożki) i tez muszę ubrać łóżeczko :) niby jeszcze 3 tygodnie, ale wolę być już przygotowana :) dobrej nocki mamuśki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia-Aangel - DZIĘKI PRZEOGRONNE za to, że podzieliłaś się linkiem :)))))) Jestem po lekturze książki Karpa "najszczęśliwsze niemowlę w okolicy" . Nie mogłam męża zmusić do jej przeczytania ale już wiem, że film obejrzy :)))) obejrzymy razem :)))) , prześlę go babciom mojego dziecięcia i koleżankom w ciąży i tym co mają paluszki :)) Ściskam Cie mocno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewuszki :) widzę że temat wagi maleństw... moja mala na usg na początku grudnia ważyła 2100 no tak około oczywiście a 8 stycznia urodziła się 3630 więc w ciągu miesiąca sporo przybrała, ale wiecie te wagi z usg to są orientacyjne :) ważne żeby dzieciaczki zdrowe były :) pościel śliczna:) ja też planowałam że jak dostane boli to się wykąpie, ogole itp :P no ale mi wody odeszły i wszytsko się tak szybko działo... dobrez że goliłam się dzien wcześniej :P teraz jak zaczniecie rodzić to jedna po drugiej :) moja mała śpi... napatrzeć się na nią nie moge :) miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja w zasadzie tak mam od 32 tyg 28.12 miałam wizytę, kolejną 11.01, kolejna ale chyba tylko ktg mam mieć 23.01, kolejna 01.02 więc tak wychodzi :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja-@@@@@
Moje konto Mam pytanie, nie wiem czy o tym cos pisalas a mianowicie o ilości wod Czy gdy odeszly bylo ich duzo?czy to chlusniecie czy saczenie ? Ja mam wizytę we wtorek, od ponad tyg mam dosyc wodniste ... Hmm uplawy? Wkładkę muszę zmieniać kilka razy w ciągu dnia i raz w nocy , jest ona poproatu mokra jakvy oblana woda. Mam juz rozwarcie wiec chyba mozliwe ze cos tam ucieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja u mnie było tak że jak poszłam do łazienki to coś tam poleciało ale nie za dużo, jak się wytarłam to papier miałam różowy... założyłam wkladkę i jak poszłam po paru minutach do wc to była mokra a ja jak usiadłam to wtedy chlupnęło jak by szklankę wody ktoś wylał, a później podpaska w 3 minuty mokra... są jakieś papierki czy bibułki w aptece do sprawdzania czy to są upławy czy sączące wody płodowe, Ale powiem Ci że jak wcześniej jakieś 2 tygodnie też miałam wrażenie że mam mokro, miałam pytać się na wizycie co i jak ale nie dotrwałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Nie było mnie tu kilka dni, a tu widzę, że forum wrze :) miałam co czytać :) Parę z Was pisało o badaniach na paciorkowca - również dostałam skierowanie na to badanie. W ubiegłym tygodniu robiłam sam wymaz z pochwy (koszt 25 zł) i teraz czekam na wyniki, czas oczekiwania do 5 dni. Wczoraj zaczęłam 35tc, w czwartek mam wizytę u lekarza, więc trochę po podglądam sobie swoją córusię :) Jestem ciekawa ile waży, bo jak byłam 3 tygodnie temu, to miała już 2 380 g. Oczywiście, standardowo jak przed każdą wizytą, trochę się stresuję:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nie wiem jak Wy ,ale ja miałam dzis tragiczna noc poszłam spac o godz 22 a zasnełam dopiero gdzies o 4 na zadnym boku nie mogłam spac plecy bola mnie do tej pory jestem wykonczona ;( Bayer lew czekamy na wiadosmosci;) Moje konto a mam pytanie jak sie czujesz po cc teraz cicie sprawia Ci klopot w opiece nad dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza tu.... mi zostało już tylko 8 dni :) za tydzień już będę leżeć w szpitalu... jakoś to do mnie nie dociera jeszcze :) oby wszystko poszło ładnie.... bez komplikacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no jakos tu cicho... U nas nic nowego dalej bez zmian jeszcze minimum dwa tyg beda nas trzymac w szpitalu... Ale juz 3tyg za nami tak wiec blizej niz dalej...:) trzeba sie jakos pocieszac bo czlowiek by zwariowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no jakos tu cicho... U nas nic nowego dalej bez zmian jeszcze minimum dwa tyg beda nas trzymac w szpitalu... Ale juz 3tyg za nami tak wiec blizej niz dalej...:) trzeba sie jakos pocieszac bo czlowiek by zwariowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) ja dziś od 4 na nogach :( chyba skończyło się spanie ;/ Mała dokazuje w brzuchu tak że sprawia mi to ból ;/ byłam rano na badaniach a wizyta o 17. Mniw zostało 36 dni ale nie wiem czy nie chciałabym w okolicach 38 tc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, Goska to już niedługo.... Ja sie stresuje a mam jeszcze 4 tyg do terminu, ale kto wie mogę w każdym momencie urodzić ;) Dzisiaj zle sie czuje, nie chce mi sie jeść i ciagle mam wrażenie ze zaraz zwymiotuje albo coś mi zaszkodziło albo sie przepadłam wczoraj u babci ;) Mała tez sie mało rusza, chyba odczuwa moje zle samopoczucie ... Jutro jadę na usg zobaczyć jak tam mała, i dowiem sie jak to jest z tymi wizytami, bo ja mam termin dopiero na 8 lutego! A faktycznie czytałam , ze teraz powinnam częściej odwiedzać lekarza... Wczoraj tez odczuwalam bóle jakby na miesiaczke :/ Oby to nie zbliżający sie poród! Jeszcze mam czas :) Ja robiłam paciorkowca - wymaz z pochwy i odbytu a wynik był po 10 min. Test wyglądał jak zwykły test ciazowy. Ale zapłaciłam za to 70 zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do grona nieprzesypiających nocy; masakra jeszcze jakoś udało się zasnąć ale z uwagi na infekcję pęcherza biegam co godzinę do wc i koniec spania. Rano wszystko mnie bolało. RAAAAAAAAATUNKU!!!!!!!!!!!! Wiecie częściej odczuwam bóle jak na @ i trochę się martwię, ja mam dopiero termin na marzec ale ciągle mi się śni, że urodzę wcześniej. Kasia-Angel link do filmiku super razem z M oglądaliśmy:) Sysia już niedługo podziwiam, że tyle musisz w tym szpitalu zostać.Trzymaj się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja odpukać od kilku nocy dobrze sypiam, tzn wstaję do wc ale wracam i zasypiam i nie wstaję z żadnymi bólami pleców jakiś cud! może Mały coś mi wcześniej uciskał, oby już teraz było do końca dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ostatnio śpię lepiej, już nie wstaje co godzinę do wc, a nawet tylko raz w nocy :) plecy nie bolą, ciężko mi się oddycha to fakt, ale wreszcie się wysypiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×