Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

anetka opieka ogólnie ok ale wszystko zależy od zmiany.... niestety :) jeśli chodzi o poród rodzinny to nie mam pojęcia czy to się wcześniej gdzieś zgłasza, w sumie nie wiadomo kiedy Cię złapie, no wiem że jak my już byliśmy na tej sali porodowej to przyszła para która chciała rodzić razem i ich odesłali, nie wiem czy tam tylko jedna sala jest i akurat my ją zajęliśmy czy może przez tą grypę, powiedzieli żeby spróbowali na Józefowie, no co do grypy to wiszą karteczki że od dnia 7 stycznia do odwołania zakaz wizyt i serio przestrzegają tego, nikogo nie wpuszczają nawet na chwilę, jak wychodziłam z małą chciałam żeby mąż przyszedł wziął ode mnie trochę rzeczy to nie pozwolili, szłam na raty i raz mi jakaś pielęgniarka pomogła :) sala porodowa jest jednoosobowa, jest drabinka, worek sako, prysznic (dla mnie był zbawienny godzinka mi szybko minęła i skurcze jakieś znośne były :) ), rodzi się z położną, nawet fajna babka była, na lekarzy też trafiłam fajnych jak już nie miałam siły to nawet raz udało mu się mnie rozśmieszyć :P co do opieki to ja byłam po cesrce to wstałam dopiero po 12 godzinach więc w tym czasie położna ją nakarmiła ze 3 razy i zmieniła pampersa, jak już wstałam to wszystko jest na zasadzie jest pani chodząca to i przy dziecku wszystko trzeba zrobić, raz poprosiłam żeby mi zmieniły pampersa i pokazały co z tym pępuszkiem robić czy pod czy na pieluszkę, no i tak jak mówię zależy od zmiany, niektóre same przychodzą i się pytają czy czegoś nie potrzeba, jak mała itp... a niektóre... szkoda gadać... ja chciałam karmić piersią ale na początku mleka nie mialam prawie więc mała wisiała przy cycku i głodna była, jak prosiłam o mleko to mówiły że nie, że nie potrzeba, że mleko sztuczne niezdrowe itp, dopiero po interwencji pediatry jak mała spadła na wadze dawały normalnie, chociaż ja ją butlą tylko 2 razy dokarmiłam a tak starałam się jak najwięcej piersią :) ogólnie opieka ok, oddział też ok :) sale są 2 osobowe, w każdej jest łazienka z prysznicem :) na pewno będzie lepiej jak będa odwiedziny, nawet ktoś ci pomoże przy dziecku albo nawet pomoże się umyć bo ja miałam problem z tym niestey:/ jak coś to pytaj :) moja mała już najedzona i śpi :) bayer trzymam kciuki jak coś dawaj znać jak będziesz mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje konto - dziękuję bardzo:* bardzo mi pomogłaś i teraz nie wydaje mi się to takie straszne hehe... Ja nigdy nie byłam w szpitalu, więc może też dlatego boję się samego pobytu tam... Ale musi być dobrze:) Kurczę, mam tylko nadzieję, że jak mnie złapie to będzie już mozliwość porodu rodzinnego, trochę nie wyobrażam sobie być wtedy sama:( Aczkolwiek nastawiam się też na to, że jednak ta epidemia może trochę potrwać... Jednak trzeba być sobrej myśli... Coś mi się przypomni to napiszę... jeszcze raz dzięki bardzo;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 ja jeszcze zyje w dwupaku ale niemam siły jakoś na pisanie czegokolwiek. pozdrawiam i zycze zdrowia w tym grypowym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, no coz..moj wielki dzien dopiero jutro:) Dzis spedzilam trzy godziny w szpitalu na badaniach,rozmowach z lekarzami i anestozjologiem,nasluchalam sie o wszystkich mozliwych powiklaniach i jestem teraz w domku,ostatnie godziny w dwupaku.Maly ma sie swietnie i wcale mu sie nie spieszy,a tu jutro go wyciagna brutalnie z ciepelka;) Oczywiscie dam znac co i jak,ale to juz raczej w poniedzialek jak mnie wypuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam mamusie? Mi nadal napina się brzuch przez cały dzień pomimo brania luteiny i magnezu. I coraz częściej czuję ból podbrzusza jak na miesiączkę. Kłucia w okolicach jajników i duszności. Niech Filipek jeszcze trochę wytrzymała, chociaż do końca stycznia. A jak wasze samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bayer Lev Z jednej strony bardzo Ci zazdroszczę - wiesz kiedy to będzie, jesteś na to przygotowana i już jutro zobaczysz swoją kruszynkę ;) Ale wiem że cierpliwość jest wynagradzana, więc niech mój bobas jeszcze posiedzi w brzuszku. Powodzenia i napisz jak wyjdziesz i będziemy czekać na zdjęcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki :) bayer lev - powodzenia jutro! cudnie że już wszystko masz tak zaplanowane, pewno masz ostatnie godziny pełne emocji :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx moje konto - wiem, że już Ci to pisano, ale Twoja Marysia jest taka śliczna, jak laleczka:)) jeszcze raz gratuluję xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ja tez rzadko ostatnio sie odzywam, jakoś brak weny... ciekawe jak tam mamaluty, dawno się nie odzywała xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Kaja i Marysia - trzymam kciuki aby udało Wam się jeszcze trochę wytrwać w dwupaku, będzie dobrze! :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ja mam jutro wizytę u dr, robiłam wyniki i warto łykać te żelazo bo mam piękna hemoglobinę 12,5 ;) brzuch cały czas mam spięty mimo tego fenoterolu, mam wrażenie jakby młodej miejsca brakowało tak się przeciąga...kończę 35 t.c., może jutro z dr ustalę już jakiś wstępny termin cesarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Bayer Lev...........26-01-2013...........39...........CH.......... . Niemcy kaziorek84..........01.02.2013..........20..............C H ..... .Rzeszów Martituska81.........02.02.2013..........24...........CH. ........Plymouth Ratea...............03.02.2013...........34...........DZ. . .......Bydgoszcz izmaizma........04.02.2013...........34.dwie dziewczynki..Inowrocław goska986...........05.02.2013............37............CH ........Brodnica __aga__.............05.02.2013..........34...........DZ.. ..Londyn/Radom Inspektor1.........07.02.2013............................ .....Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013.............20........CH.. .. .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo kati=)..............10.02.2013...............35.. .........CH........Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........37..........CH..........Warszawa lidsta...............11.02.2013.................36. ...... CH..........Poznań LutowaNiki........11.02.2013.............36.............C H.. . ...Szczecin green-grass.......12.02.2013.................37.......... CH .......Bochnia kasienka.m.........14.02.2013...........35..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........35..............CH... ... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........36..............C H..........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........35 ..........DZ ...........Szczecin BetiGl...............15.02.2013............30........... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............27...........CH ........Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............34..........DZ............ ..Cz-w a justylda.............20.02.2013...........35.......... DZ.......... Mikołów wrzesniowa mama..........22.02.2013........35......................... UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............34..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013......22.02.2013............34..........DZ... ....Skierniewice Lusesitaaaa........22.02.2013...........35............DZ. ........Wrocław ANIKM83...........22.02.2013.............32............CH . ... ......Gliwice Nuss ...............24.02.2013................35............CH... .... ...K oło malenstwo@interia.pl. .......25-02-2013.....32...........CH........Wieluń kaja-@@@@@...18-02-2013................35............DZ.. ... .. ...Elblag iza87..............28.02.2013...........34..........CH.. .......Jelenia Góra sysia09.............27.02.2013............33..........CH .......Końskowola Kasia-Angel........28.02.2013...........34..........CH.. ......Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013...............33...........DZ. .. ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... ............27...........DZ .........Rawicz ania01985........28-02-2013.............34.............DZ .. ........Kraków Lunek...............10.03.213..............25............ .CH. ..........Lublin Marzena1704.......26.02.2013...........33......... DZ.............Kraków MAMUSIE: Roosa .....11.02.2013...ur.07.01.2013....w.35.tc......DZ ..Kraków w..2400 dł moje konto...24.01.2013...ur.08.01.2013...w.38.tc....DZ...Radom w.. 3630 dł.54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczynki :) Bayer lev - powodzenia dzisiaj! będę o Tobie myślała i wyczekiwała wieści :) xxxxxxxxxxxxxxx A my jesteśmy po wizycie :) Synuś w 36 tyg + 5 dni waży ok. 3 kg. Około ponieważ główkę tak głęboko w kanał rodny wstawił, że nie sposób było ją dokładnie zmierzyć (okazało się, że to właśnie za sprawą jego główki tak mnie miednica naparza). I dziwne uczucie uwypuklania się czegoś w pochwie (o którym chyba dotychczas nie pisałam), to właśnie czubek główki mojego potomka mega dziwne uczucie, aż czasem uda zaciskam. Za to, na pocieszkę, usłyszałam dziś zaletę mojego dyskomfortu jak mi wody odejdą nie ma obawy, że wysunie się pępowina albo kończyna, więc mogę nie gnać do szpitala, bo główka będzie nadal ładnie blokowała kanał. Szyjka nie wiem jak długa ale wystarczyła mi info, że jest ok. :) W końcu miałam pobrany wymaz w kierunku paciorkowca mam nadzieję, że go nie mam. W ostatnie 2 tyg przytyłam pół kilo, czyli razem, od przed ciążą, 10 kg :) jest dobrze :) Przyznaję się bez bicia, że tak naprawdę dopiero dzisiaj przysiadłam do pakowania torby do szpitala i okazało się, że w jedną (małą walizeczkę na kółkach) się nie pomieściłam ups :( Sam szlafrok, 2 ręczniki (mały + duży), 2 wody z dziubkiem i klapki, zajęły ponad pół walizki, aaaaa gdzie reszta? OMG!! muszę coś wymyśleć żebyśmy objuczeni wieloma torbami/siatami przez szpital się nie tarabanili. Nie wiem czy którejś z Was przyda się taka informacja ale jeśli jesteście w sytuacji podobnej do mojej, czyli wymyśliłyście sobie poród na drugim końcu świata, a będziecie czuły, że „chyba coś jest nie tak i nie będziecie pewne co się dzieje, a będziecie się martwiły tym, że wybrany szpital jest daleko, zawsze można podjechać do najbliższego. Tam sprawdzą kondycję maleństwa i naszą i gdyby się okazało, że jednak „to już, a nie jesteśmy w fazie aktywniej, czyli jeszcze mamy trochę czasu, możemy UPRZEJMIE PODZIĘKOWAĆ hi hi i powiedzieć, że jedziemy gdzieś indziej (oczywiście po upewnieniu się, że zdążymy). Zapytałam dziś o to mojego położnika, bo bałam się, że mogę nie wiedzieć czegoś i narazić się na nieprzyjemności lub, co gorsza, przykre konsekwencji, ale powiedział jak opisałam wyżej. Z innej beczki samochodem mogę nadal jeździć, byle w pasach :) .kto by pomyślał :) ale na szczęście ślubny dziś się uparł, że ze złamanym kulaskiem spróbuje prowadzić (bałam się tego i denerwowałam) ale ku naszemu zaskoczeniu próba na pustym parkingu wypadła pomyślnie, łącznie z gwałtownymi hamowaniami żeby sprawdzić czy przy takiej akcji noga nie zacznie boleć pełen sukces (jak by co nie jesteśmy idiotami lekarz zalecił ćwiczyć i robić wszystko do granicy bólu). No to uf :) Jutro sam jedzie do pracy traala :) xxxxxxxxxxxxxxx A z innej beczki: czy któraś z Was będzie podbierała krew pępowinową? Ja miałam tego nie robić ale znowu zaczęłam się zastanawiać szukam informacji i mam mętlik w głowie Poszukuję stanowisk zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Będę wdzięczna jeśli się ze mną podzielicie. xxxxxxxxxxxxxxx Spać mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bayer Lev trzymam kciuki!! :) 🌼 LutowaNiki ja bym chciała pobrać krew pępowinową, ale niestety jest to droga inwestycja... 🌼 u mnie "super" noc... tak mnie nawalają plecy eh... ale +14kg to się nie ma co dziwić, że kręgosłup nie daje rady... a chciałam przytyć max. 12... u mnie wczoraj wizyta u gina w przychodni bez usg, szyjka zamknięta, wszystko ok, nic nie wskazuje, że lada dzień się zacznie no i wczoraj zamówiliśmy wózek Jedo Fyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bayer Lev trzymam kciuki:) LutowaNiki ostatnio w szkole rodzenia była babka z banku komórek macierzystych i opowiadała o tym. Ja się już wcześniej zastanawiałam ale powiem szczerze troszkę mnie wydatki odstraszają wiem, że zdrowie jest bezcenne i jeżeli można to trzeba korzystać z nowości ale opłata wstępna 600zł, opłata właściwa płatna w ciągu 2 tyg od podpisania umowy 1650zł no i opłata roczna 450zł. Niby dużo i niedużo......plusy są ale tak dyskutowaliśmy i okazało się że do końca nie wiadomo jak długo można przechowywać krew, niby w USA 50 lat gwarantują ale czy ja bym tak ufała to nie do końca.Może się okazać, że pępowina jest krótka i będzie mniej tej krwi więc nie będzie możliwe jej przechowanie albo położna źle ją pobrała. Plus taki, że w można z krwi korzystać przy zgodności 4 czynników jakiś tam(szpik 9), przeszczepy się przyjmują , no i metoda jest bezinwazyjna...To tak w skrócie ale poczytaj sobie o tym. Wiem, że jest kilka banków w całej Polsce jeżeli chcesz to mogę Ci namiar dać do kogoś z okolic Szczecina bo w tej broszurce którą mam jest cała Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja tylko na chwilke zameldowac sie podczytuje Was ale za bardzo nie mam czasu bo przez ostatnie dwa dni R mial wolne wiec sprzatalismy mieszkanko i szykowalismy rzeczy dla dzidzi jedno pranie za mna juz za raz wstawaim drugie miedzy czasie prasowanie lozeczko juz stoji jeszcze tylko musze dokupic pare drobiazgów i moge rodzic ;) Bayer lew trzymamy mocno kciuki za Was;) czekamy na wiesci;P milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! ja wlasnie wyszlam ze szpitala i nadal w dwupaku :) maly 9 stycznia wazyl 3300g na wizycie u lekarza a w szpitalu 2700g, wiec jest 0.5kg roznicy hehe, nasluchalam sie strasznie w szpitalu tych porodow... tez bym juz chciala rodzic.... mam krotka szyjke i rozwacie na jeden palec... dzis zaczynam 37tc :) mam leki na nadcisnienie i musze brac co 8h, no ale juz nie dlugo :) kolezanki z sali urodzily dzieci a pozniej szlam do nich w odwiedziny, te dzieciatka sa takie malutkie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! ja wlasnie wyszlam ze szpitala i nadal w dwupaku :) maly 9 stycznia wazyl 3300g na wizycie u lekarza a w szpitalu 2700g, wiec jest 0.5kg roznicy hehe, nasluchalam sie strasznie w szpitalu tych porodow... tez bym juz chciala rodzic.... mam krotka szyjke i rozwacie na jeden palec... dzis zaczynam 37tc :) mam leki na nadcisnienie i musze brac co 8h, no ale juz nie dlugo :) kolezanki z sali urodzily dzieci a pozniej szlam do nich w odwiedziny, te dzieciatka sa takie malutkie!! :) ciezko bedzie Was nadrobic.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Bayer Lev...........26-01-2013...........39...........CH.......... . Niemcy kaziorek84..........01.02.2013..........20..............C H ..... .Rzeszów Martituska81.........02.02.2013..........24...........CH. ........Plymouth Ratea...............03.02.2013...........34...........DZ. . .......Bydgoszcz izmaizma........04.02.2013...........34.dwie dziewczynki..Inowrocław goska986...........05.02.2013............37............CH ........Brodnica __aga__.............05.02.2013..........34...........DZ.. ..Londyn/Radom Inspektor1.........07.02.2013............................ .....Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013.............20........CH.. .. .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo kati=)..............10.02.2013...............35.. .........CH........Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........37..........CH..........Warszawa lidsta...............11.02.2013.................36. ...... CH..........Poznań LutowaNiki........11.02.2013.............36.............C H.. . ...Szczecin green-grass.......12.02.2013.................37.......... CH .......Bochnia kasienka.m.........14.02.2013...........35..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........37..............CH... ... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........36..............C H..........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........35 ..........DZ ...........Szczecin BetiGl...............15.02.2013............30........... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............27...........CH ........Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............34..........DZ............ ..Cz-w a justylda.............20.02.2013...........35.......... DZ.......... Mikołów wrzesniowa mama..........22.02.2013........35......................... UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............34..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013......22.02.2013............34..........DZ... ....Skierniewice Lusesitaaaa........22.02.2013...........35............DZ. ........Wrocław ANIKM83...........22.02.2013.............32............CH . ... ......Gliwice Nuss ...............24.02.2013................35............CH... .... ...K oło malenstwo@interia.pl. .......25-02-2013.....32...........CH........Wieluń kaja-@@@@@...18-02-2013................35............DZ.. ... .. ...Elblag iza87..............28.02.2013...........34..........CH.. .......Jelenia Góra sysia09.............27.02.2013............33..........CH .......Końskowola Kasia-Angel........28.02.2013...........34..........CH.. ......Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013...............33...........DZ. .. ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... ............27...........DZ .........Rawicz ania01985........28-02-2013.............34.............DZ .. ........Kraków Lunek...............10.03.213..............25............ .CH. ..........Lublin Marzena1704.......26.02.2013...........33......... DZ.............Kraków MAMUSIE: Roosa .....11.02.2013...ur.07.01.2013....w.35.tc......DZ ..Kraków w..2400 dł moje konto...24.01.2013...ur.08.01.2013...w.38.tc....DZ...Radom w.. 3630 dł.54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki Bayer Lev Mama Luty witaj :) właśnie tak mówią że odchył jest 500g jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Nie wiem, czy któraś z Was jeszcze mnie pamięta. Cały czas Was podczytuje, ale nigdy nie mam czasu napisać. Ciągle wyskakują jakieś sprawy z mieszkaniem, remontem. Moje maleństwo ostatnio dało mi dużo stresu... W zeszłą sobotę i niedzielę w ogóle nie czułam ruchów, więc z mężem pojechaliśmy na usg do pierwszego lepszego ginekologa. Okazało się, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, ale również, że zamiast chłopca, urodzę dziewczynkę! Od 15 tygodnia mój gin był przekonany, że będzie chłopak, wiele razy nam pokazywał, a tu w 36 tygodniu okazuję się, że siurek odpadł :) Następnego dnia mój gin potwierdził, że będzie dziewczynka, i aż mu głupio się zrobiło, że się tak pomylił :-) Wszystko przygotowane na chłopaka, pokoik pomalowany na niebiesko, ciuszki dla chłopca... Ale muszę Wam powiedzieć, że przeczuwałam, przez ostatni miesiąc cały czas śniło mi się, że urodzę dziewczynkę. A moja mama śmieje się, że wdała się we mnie, bo ja też przez całą ciążę miałam być chłopcem i przy porodzie dopiero się moi rodzice dowiedzieli :) Cieszę się, że teraz to wyszło, bo jak się dowiedziałam to byłam w szoku cały dzień i całą noc, z jednej strony chciało mi się płakać, z drugiej śmiać, nawet trochę podłamana byłam, ale następnego dnia wszystko minęło i już się tylko cieszyłam, że zdrowa jest :) Kaja, na usg u mnie też wychodzi, że córcia będzie maleńka. W niedziele miałam jedno usg i wyszło, że ma 2,395 kg, a w poniedziałek 2,111 kg - dwa różne urządzenia, a w pomiarach różnił się tylko obwód brzuszka - o 2,3 cm. Obwód główki 30 cm, obwód brzuszka 27,7 lub 30 cm, kość udowa 6,5 cm. 4 tygodnie temu ważyła 1,721 kg, a miesiąc wcześniej 980 gram. Ale lekarz mnie uspokoił, powiedział, że wszystko jest w porządku, że wiele dzieci rodzi się w granicy do 3kg, no i trzeba brać poprawkę na urządzenia, bo mogą źle mierzyć. U mnie z dnia na dzień usg i różnica 300 gram to dość sporo, a na niektórych urządzeniach jest napisane +/- 600 gram. No i lekarz powiedział, też żebym się cieszyła, bo będę miała w miarę lekki poród. Główka już nie wiele rośnie w ostatnich tygodniach ciąży :) Roosa, moje konto GRATULACJE! :) Zazdroszczę Wam, że już macie Wasze skarby w objęciach :) Bayer Lev powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Bayer Lev...........26-01-2013...........39...........CH.......... . Niemcy kaziorek84..........01.02.2013..........20..............C H ..... .Rzeszów Martituska81.........02.02.2013..........24...........CH. ........Plymouth Ratea...............03.02.2013...........34...........DZ. . .......Bydgoszcz izmaizma........04.02.2013...........34.dwie dziewczynki..Inowrocław goska986...........05.02.2013............37............CH ........Brodnica __aga__.............05.02.2013..........34...........DZ.. ..Londyn/Radom Inspektor1.........07.02.2013............................ .....Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013.............20........CH.. .. .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo kati=)..............10.02.2013...............35.. .........CH........Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........37..........CH..........Warszawa lidsta...............11.02.2013.................36. ...... CH..........Poznań LutowaNiki........11.02.2013.............36.............C H.. . ...Szczecin green-grass.......12.02.2013.................37.......... CH .......Bochnia kasienka.m.........14.02.2013...........35..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........37..............CH... ... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........36..............C H..........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........35 ..........DZ ...........Szczecin BetiGl...............15.02.2013............30........... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............36...........DZ ........Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............34..........DZ............ ..Cz-w a justylda.............20.02.2013...........35.......... DZ.......... Mikołów wrzesniowa mama..........22.02.2013........35......................... UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............34..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013......22.02.2013............34..........DZ... ....Skierniewice Lusesitaaaa........22.02.2013...........35............DZ. ........Wrocław ANIKM83...........22.02.2013.............32............CH . ... ......Gliwice Nuss ...............24.02.2013................35............CH... .... ...K oło malenstwo@interia.pl. .......25-02-2013.....32...........CH........Wieluń kaja-@@@@@...18-02-2013................35............DZ.. ... .. ...Elblag iza87..............28.02.2013...........34..........CH.. .......Jelenia Góra sysia09.............27.02.2013............33..........CH .......Końskowola Kasia-Angel........28.02.2013...........34..........CH.. ......Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013...............33...........DZ. .. ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... ............27...........DZ .........Rawicz ania01985........28-02-2013.............34.............DZ .. ........Kraków Lunek...............10.03.213..............25............ .CH. ..........Lublin Marzena1704.......26.02.2013...........33......... DZ.............Kraków MAMUSIE: Roosa .....11.02.2013...ur.07.01.2013....w.35.tc......DZ ..Kraków w..2400 dł moje konto...24.01.2013...ur.08.01.2013...w.38.tc....DZ...Radom w.. 3630 dł.54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusesitaaaa Mi Pani w aptece nie sprzedała żelaza bo powiedziała że mam się zapytać lekarza czy muszę brać, bo jeśli będę brała a nie mam niedoboru to wyjdzie mi to na złe. I faktycznie - lekarz mi zabronił brać, bo nie mam niedoboru i jakbym brała to mogą się pojawić skutki uboczne wynikające z nadmiaru żelaza w organizmie i mogę mieć zatwardzenia, osłabienie, zmęczenie a nawet choroby, dlatego z żelazem trzeba bardzo ostroznie i w rozsądnych dawkach. Możesz sobie poczytać w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo@interia.pl
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Bayer Lev...........26-01-2013...........39...........CH.......... . Niemcy kaziorek84..........01.02.2013..........20..............C H ..... .Rzeszów Martituska81.........02.02.2013..........24...........CH. ........Plymouth Ratea...............03.02.2013...........34...........DZ. . .......Bydgoszcz izmaizma........04.02.2013...........34.dwie dziewczynki..Inowrocław goska986...........05.02.2013............37............CH ........Brodnica __aga__.............05.02.2013..........34...........DZ.. ..Londyn/Radom Inspektor1.........07.02.2013............................ .....Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013.............20........CH.. .. .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo kati=)..............10.02.2013...............35.. .........CH........Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........37..........CH..........Warszawa lidsta...............11.02.2013.................36. ...... CH..........Poznań LutowaNiki........11.02.2013.............36.............C H.. . ...Szczecin green-grass.......12.02.2013.................37.......... CH .......Bochnia kasienka.m.........14.02.2013...........35..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........37..............CH... ... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........36..............C H..........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........35 ..........DZ ...........Szczecin BetiGl...............15.02.2013............30........... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............36...........DZ ........Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............34..........DZ............ ..Cz-w a justylda.............20.02.2013...........35.......... DZ.......... Mikołów wrzesniowa mama..........22.02.2013........35......................... UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............34..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013......22.02.2013............34..........DZ... ....Skierniewice Lusesitaaaa........22.02.2013...........35............DZ. ........Wrocław ANIKM83...........22.02.2013.............32............CH . ... ......Gliwice Nuss ...............24.02.2013................35............CH... .... ...K oło malenstwo@interia.pl.....25-02-2013.....34...........CH........Wieluń kaja-@@@@@...18-02-2013................35............DZ.. ... .. ...Elblag iza87..............28.02.2013...........34..........CH.. .......Jelenia Góra sysia09.............27.02.2013............33..........CH .......Końskowola Kasia-Angel........28.02.2013...........34..........CH.. ......Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013...............33...........DZ. .. ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... ............27...........DZ .........Rawicz ania01985........28-02-2013.............34.............DZ .. ........Kraków Lunek...............10.03.213..............25............ .CH. ..........Lublin Marzena1704.......26.02.2013...........33......... DZ.............Kraków MAMUSIE: Roosa .....11.02.2013...ur.07.01.2013....w.35.tc......DZ ..Kraków w..2400 dł moje konto...24.01.2013...ur.08.01.2013...w.38.tc....DZ...Radom w.. 3630 dł.54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aclerya wow... ale wieści wiesz, ja też się tak ostatnio zastanawiam czy nikt się nie pomylił hihi wiadomo, że najważniejsze, by zdrowe było, ale jakieś tam nastawienie jest teraz na najbliższym usg muszę się zapytać czy nadal potwierdza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy macie takie ładne brzuszki a ja od 2 tygodni się sypię z rozstępami ;( Do końca grudnia nie miałam ani jednego a teraz się mnożą i mnożą mimo smarowania ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Bayer Lev...........26-01-2013...........39...........CH.......... . Niemcy kaziorek84..........01.02.2013..........20..............C H ..... .Rzeszów Martituska81.........02.02.2013..........24...........CH. ........Plymouth Ratea...............03.02.2013...........34...........DZ. . .......Bydgoszcz izmaizma........04.02.2013...........34.dwie dziewczynki..Inowrocław goska986...........05.02.2013............37............CH ........Brodnica __aga__.............05.02.2013..........34...........DZ.. ..Londyn/Radom Inspektor1.........07.02.2013............................ .....Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013.............20........CH.. .. .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo kati=)..............10.02.2013...............35.. .........CH........Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........37..........CH..........Warszawa lidsta...............11.02.2013.................36. ...... CH..........Poznań LutowaNiki........11.02.2013.............36.............C H.. . ...Szczecin green-grass.......12.02.2013.................37.......... CH .......Bochnia kasienka.m.........14.02.2013...........35..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........37..............CH... ... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........36..............C H..........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........35 ..........DZ ...........Szczecin BetiGl...............15.02.2013............30........... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............36...........DZ ........Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............34..........DZ............ ..Cz-w a justylda.............20.02.2013...........35.......... DZ.......... Mikołów wrzesniowa mama..........22.02.2013........35......................... UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............34..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013......22.02.2013............34..........DZ... ....Skierniewice Lusesitaaaa........22.02.2013...........35............DZ. ........Wrocław ANIKM83...........22.02.2013.............32............CH . ... ......Gliwice Nuss ...............24.02.2013................35............CH... .... ...K oło malenstwo@interia.pl. ....25-02-2013.....34...........CH........Wieluń kaja-@@@@@...18-02-2013................35............DZ.. ... .. ...Elblag iza87..............28.02.2013...........34..........CH.. .......Jelenia Góra sysia09.............27.02.2013............33..........CH .......Końskowola Kasia-Angel........28.02.2013...........35..........CH.. ......Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013...............33...........DZ. .. ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... ............27...........DZ .........Rawicz ania01985........28-02-2013.............34.............DZ .. ........Kraków Lunek...............10.03.213..............25............ .CH. ..........Lublin Marzena1704.......26.02.2013...........33......... DZ.............Kraków MAMUSIE: Roosa .....11.02.2013...ur.07.01.2013....w.35.tc......DZ ..Kraków w..2400 dł moje konto...24.01.2013...ur.08.01.2013...w.38.tc....DZ...Radom w.. 3630 dł.54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczoraj miałam kiepski dzień miałam jakiegoś doła ,dziś już lepiej .M wziął wolne i byliśmy na większych zakupach pooglądać wózki itp wózków jako tAko nie było dużo tylko parę modeli choć w jednym sklepie był fajna promocja bo likwidacja sklepu wózek firmy coneco fajnie się prowadził ALE MUSZĘ JESZCZĘ O nim poczytać już prawie wszystko mamy dziś kupiliśmy wanienkę i materacyk i ręsztę rzeczy do torby . ojej jakby mi się teraz okazało że zamiast dziewczynki chłopczyk by był a tu większość różowych ciuszków hehe . z tym żelazem to racja tylko w niedoborze jest wskazane go brać ja od początku go biorę bo bez niego zaraz mam złe wyniki i jestem osłabiona a jeszcze co do torby to te z was które się nie mieszczą do jednej ja też tak mam to dobrym pomysłem jest spakować jedną dla siebie i dziecka drugą w razie czego nie trzeba wywalać wszystkiego jak się coś potrzeba bo wiadomo która torba nasza czy odwrotnie .bayer powodzenia . chwilkę jeszczę odpocznę i czeka mnie prasowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Bayer Lev...........26-01-2013...........39...........CH.......... . Niemcy kaziorek84..........01.02.2013..........20..............C H ..... .Rzeszów Martituska81.........02.02.2013..........24...........CH. ........Plymouth Ratea...............03.02.2013...........34...........DZ. . .......Bydgoszcz izmaizma........04.02.2013...........34.dwie dziewczynki..Inowrocław goska986...........05.02.2013............37............CH ........Brodnica __aga__.............05.02.2013..........34...........DZ.. ..Londyn/Radom Inspektor1.........07.02.2013............................ .....Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013.............20........CH.. .. .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo kati=)..............10.02.2013...............35.. .........CH........Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........37..........CH..........Warszawa lidsta...............11.02.2013.................36. ...... CH..........Poznań LutowaNiki........11.02.2013.............36.............C H.. . ...Szczecin green-grass.......12.02.2013.................37.......... CH .......Bochnia kasienka.m.........14.02.2013...........35..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........37..............CH... ... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........36..............C H..........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........35 ..........DZ ...........Szczecin BetiGl...............15.02.2013............30........... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............36...........DZ ........Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............34..........DZ............ ..Cz-w a justylda.............20.02.2013...........35.......... DZ.......... Mikołów wrzesniowa mama..........22.02.2013........35......................... UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............34..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013......22.02.2013............34..........DZ... ....Skierniewice Lusesitaaaa........22.02.2013...........35............DZ. ........Wrocław ANIKM83...........22.02.2013.............32............CH . ... ......Gliwice Nuss ...............24.02.2013................35............CH... .... ...K oło malenstwo@interia.pl. ....25-02-2013.....34...........CH........Wieluń kaja-@@@@@...18-02-2013................35............DZ.. ... .. ...Elblag iza87..............28.02.2013...........34..........CH.. .......Jelenia Góra sysia09.............27.02.2013............33..........CH .......Końskowola Kasia-Angel........28.02.2013...........35..........CH.. ......Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013...............35...........DZ. .. ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... ............27...........DZ .........Rawicz ania01985........28-02-2013.............34.............DZ .. ........Kraków Lunek...............10.03.213..............25............ .CH. ..........Lublin Marzena1704.......26.02.2013...........33......... DZ.............Kraków MAMUSIE: Roosa .....11.02.2013...ur.07.01.2013....w.35.tc......DZ ..Kraków w..2400 dł moje konto...24.01.2013...ur.08.01.2013...w.38.tc....DZ...Radom w.. 3630 dł.54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Angel - mi lekarz kazał brac żelazo, bo miałam anemię, także słucham się go ;) mamaluty - fajnie, że już wyszłaś ze szpitala, i tyle doświadczeń pewno tam zebrałaś :) ja za godzinę mam wizytę, trzymajcie kciuki żeby było wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Bayer Lev...........26-01-2013...........39...........CH.......... . Niemcy kaziorek84..........01.02.2013..........20..............C H ..... .Rzeszów Martituska81.........02.02.2013..........24...........CH. ........Plymouth Ratea...............03.02.2013...........34...........DZ. . .......Bydgoszcz izmaizma........04.02.2013...........34.dwie dziewczynki..Inowrocław goska986...........05.02.2013............37............CH ........Brodnica __aga__.............05.02.2013..........34...........DZ.. ..Londyn/Radom Inspektor1.........07.02.2013............................ .....Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013.............20........CH.. .. .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo kati=)..............10.02.2013...............35.. .........CH........Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........37..........CH..........Warszawa lidsta...............11.02.2013.................36. ...... CH..........Poznań LutowaNiki........11.02.2013.............36.............C H.. . ...Szczecin green-grass.......12.02.2013.................37.......... CH .......Bochnia kasienka.m.........14.02.2013...........35..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........37..............CH... ... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........36..............C H..........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........35 ..........DZ ...........Szczecin BetiGl...............15.02.2013............30........... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............36...........DZ ........Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............34..........DZ............ ..Cz-w a justylda.............20.02.2013...........35.......... DZ.......... Mikołów wrzesniowa mama..........22.02.2013........35......................... UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............34..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013......22.02.2013............34..........DZ... ....Skierniewice Lusesitaaaa........22.02.2013...........35............DZ. ........Wrocław ANIKM83...........22.02.2013.............32............CH . ... ......Gliwice Nuss ...............24.02.2013................35............CH... .... ...K oło malenstwo@interia.pl. ....25-02-2013.....34...........CH........Wieluń kaja-@@@@@...18-02-2013................35............DZ.. ... .. ...Elblag iza87..............28.02.2013...........34..........CH.. .......Jelenia Góra sysia09.............27.02.2013............33..........CH .......Końskowola Kasia-Angel........28.02.2013...........35..........CH.. ......Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013...............35...........DZ. .. ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... ............27...........DZ .........Rawicz ania01985........28-02-2013.............34.............DZ .. ........Kraków Lunek...............10.03.213..............25............ .CH. ..........Lublin Marzena1704.......26.02.2013...........33......... DZ.............Kraków MAMUSIE: Roosa .....11.02.2013...ur.07.01.2013....w.35.tc......DZ ..Kraków w..2400 dł moje konto...24.01.2013...ur.08.01.2013...w.38.tc....DZ...Radom w.. 3630 dł.54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Bayer Lev...........26-01-2013...........39...........CH.......... . Niemcy kaziorek84..........01.02.2013..........20..............C H ..... .Rzeszów Martituska81.........02.02.2013..........24...........CH. ........Plymouth Ratea...............03.02.2013...........34...........DZ. . .......Bydgoszcz izmaizma........04.02.2013...........34.dwie dziewczynki..Inowrocław goska986...........05.02.2013............37............CH ........Brodnica __aga__.............05.02.2013..........34...........DZ.. ..Londyn/Radom Inspektor1.........07.02.2013............................ .....Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013.............20........CH.. .. .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo kati=)..............10.02.2013...............35.. .........CH........Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........37..........CH..........Warszawa lidsta...............11.02.2013.................36. ...... CH..........Poznań LutowaNiki........11.02.2013.............36.............C H.. . ...Szczecin green-grass.......12.02.2013.................37.......... CH .......Bochnia kasienka.m.........14.02.2013...........35..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........37..............CH... ... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........36..............C H..........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........35 ..........DZ ...........Szczecin BetiGl...............15.02.2013............30........... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............36...........DZ ........Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............34..........DZ............ ..Cz-w a justylda.............20.02.2013...........35.......... DZ.......... Mikołów wrzesniowa mama..........22.02.2013........35......................... UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............34..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013......22.02.2013............34..........DZ... ....Skierniewice Lusesitaaaa........22.02.2013...........35............DZ. ........Wrocław ANIKM83...........22.02.2013.............32............CH . ... ......Gliwice Nuss ...............24.02.2013................35............CH... .... ...K oło malenstwo@interia.pl. ....25-02-2013.....34...........CH........Wieluń kaja-@@@@@...18-02-2013................35............DZ.. ... .. ...Elblag iza87..............28.02.2013...........34..........CH.. .......Jelenia Góra sysia09.............27.02.2013............33..........CH .......Końskowola Kasia-Angel........28.02.2013...........35..........CH.. ......Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013...............33...........DZ. .. ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... ............27...........DZ .........Rawicz ania01985........28-02-2013.............34.............DZ .. ........Kraków Lunek...............10.03.213..............25............ .CH. ..........Lublin Marzena1704.......26.02.2013...........33......... DZ.............Kraków MAMUSIE: Roosa .....11.02.2013...ur.07.01.2013....w.35.tc......DZ ..Kraków w..2400 dł moje konto...24.01.2013...ur.08.01.2013...w.38.tc....DZ...Radom w.. 3630 dł.54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×