Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość kati =)
Tak sobie wlasnie pomyslalałm ze to moze byc od dluzszego siedzenia, bo z tych nudów czesto siedze na kompie i ogladam filmy...teraz staram sie robic przerwy i wstawac poruszac i dalej film.. tak, oszczedzam sie teraz, najadlam sie strachu wystarczy , nie poradzilabym sobie chyba ze strata :( jeszcze niewiem kto siedzi w brzuszku ale juz kocham ta istotke i ciesze sie kazdym wspolnym dniem z nia,nic nie jest dla mnie wtym momencie wazniejsze od tego aby donosci ciaze szczesliwie. czytałam o muzyce powaznej, ze mamy sluchac uspokaja itp i dzieciaczki lubią, wiec slucham :) http://www.youtube.com/watch?v=GRxofEmo3HA&feature=related i powiem wam ze calkiem przyjemnie sie tego slucha, chodz o dziwo nie jestem fanka tego gatunku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green-grass
Dziewczyny chciałam zapytać czy macie już widoczne brzuszki? Mój już jest okrągły, przestałam się mieścić we wszystkie spodnie oprócz dresowych :D pasują na mnie jedynie spódnice ze streczem i kilka sukienek. Chociaż jestem szczupła to od zawsze zbierała mi się oponka na brzuchu a teraz jeszcze przybrałam w biodrach (przytyłam 3kg). Przyszły mi dziś zamówione w ubiegłym tyg. 2 pasy ciążowe, przymierzyłam je do obcisłych jeansów i wygląda to fajnie :D nie widać że spodnie są odpięte, nie przebija guzik, jak bluzka się podniesie to nie wystaje goły brzuszek, więc nie będę się czuć skrępowana. Pasy są z podwójnie złożonego materiału więc nie nadają się na upał, ale może w końcu się ochłodzi. Kupiłam takie za 9 zł: http://allegro.pl/pas-ciazowy-uniwersalny-najtaniej-na-allegro-i2563476483.html Mam jeszcze jedno pytanie. Używacie już jakieś kremy na rozstępy? Jakie polecacie? Ja na razie masuje brzuch i biodra zwykłą oliwką bambino Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judka-ja mam juz spory brzuch,taki,ze ludzie w autobusie juz mi ustepuja miejsca:p Kupilam sobie dzis cztery pary spodni dresowych,ale rozmiar taki jak nosze 34,tylko z przodu maja sznurek,wiec moge sobie dopasowac w talii.Ja mieszcze sie w dzinsy biodrowki,brzuch wystaje,ale biodrowki sa ok,tylko wole wygodniejsze spodnie ogolnie,szczegolnie jak ide z corka na plac zabaw czy gdzies na spacer.W poprzedniej ciazy tez latalam w spodniach dresowych i bylo okay. Fajny ten pas z twojego linku,niezly patent na przykrotkie juz koszulki;) Kati-ciesze sie,ze z dzieckiem wszystko dobrze.Ja w poprzedniej ciazy mialam w 27tc niewielkie krwawienie,wiec moge sobie wyobrazic twoj strach,bo swoj pamietam bardzo dobrze,mimo,ze minely juz prawie cztery lata. Moja corka zaczela uczeszczac do przedszkola od poniedzialku,dzis chciala juz zostac sama i bylo swietnie podobno,ale ja jakos dziwnie sie czulam zostawiajac mojego dzielnego"dzidziusia"samego wsrod obcych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha,ja uzywam olejku dla ciezarnych do smarowania piersi,ud,brzucha i pupy i licze bardzo,ze i w tej ciazy mnie omina rozstepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati=)
Mi juz widać ładnie brzuszek, choc co prawda czekam na "typowy" ale jak narazie jest ok. za szybko tez niech nie rosnie bo na koniec będe bambaryłką:D ja smaruję Perfektą Mama na rozstępy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam brzuszek juz od dawna zaokraglony i rosnie :) a samruje oliwka bambino i mam sobie wlasnie zamiar kupic jakis krem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bayer lev - dziekuję, że opisałaś relacje z twoją córeczką. Mój synek ostatnio ma troche gorszy okres, myslę też, że może przyczyniać sie do tego ten remot u nas w domu - on generalnie nie lubi zmian, nawet jak przyjeżdzaja do nas goście na kilka dni to juz jest nieswój. Od września wraca do przedszkola, chociaż twierdzi, że nie chce ale myslę, że powrót do kolegów jednak go zachwyci. Jak dotąd od sobotniego incydentu spokój,. kati - oj, najadłaś sie strachu. Pobyt w szpitalu nie należy do przyjemnych ale zawsze jest się prześwietlonym ze wszystkich stron i to jest duży plus. Ja w 33 tc wylądowałam w szpitalu bo opuchły mi łydki i kostki a okazało się, że zaczęła mi się rozwierać szyjka i rozpoczynały się skurcze. Do dziś mnie ciarki przechodzą, gdy pomyślę, co by było gdybym nie pojechała do szpitala. Spędziłam tam pod scisłą opieką 3 tyg. Wczoraj miałam wizytę - wszystko w porządku, wyniki dobre, przybrałam wreszcie 0,5 kg i troche mam w końcu wyższe ciśnienie 110/55. Dzidzia rosnie i ruchliwa jest. Nie zrobiłam jednak tego usg genetycznego. Będzie co ma być. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja-@@@@@
witajcie wczoraj byłam na wizycie , przezierność karkowa - 0, 19 maleństwo spało sobie i nie zamierzało fikać koziołków jak ostatnio. co do brzucha to byłam pewna że będe od początku wielka jak wieloryb. przed ciaża ważyłam 38,5 kg nastpenie do 8 tygodnia ciazy 36,5 kg a od 9 tygodnia ciąży do tej chwili cały czas 37,2 kg i nawet waga nie drgnie o dziwo nawet gdy sie najem waże tyle samo. brzuszek jest malusi , wtajemniczeni widza go, reszta nie. ja smaruje sie oliwka z NIVEA , dla kobiet w ciazy i dzieci mam po niej bardzo miekkie i delikatne ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka 9876
Kati=) Ja też o tym czytałam, że trzeba dziecku puszczać muzykę i słuchać z dzieckiem muzyki, ale dopiero od 5 miesiąca bo wtedy dziecko zaczyna słyszeć głosy z poza brzucha, więc czekam jeszcze 3 tygodnie i zamierzam kupić parę płyt też dziecięcych i będę już śpiewać z moją dzidzią i nawet będę czytać bajki:) Green-Grass Co do brzuszka to mam już trochę widoczny i zdecydowanie nie mieszczę się już w żadne spodnie i została mi niestety tylko jedna spódnica, która się nadaje na teraz. Ale mam dużo sukienek i tunik więc powinno wystarczyć. NA razie kupiłam sobie 2 pary spodni w H&M na dziale dla mam od razu z pasami na brzuch, więc luz i są bardzo fajne:) i wygodne. Ale ten pas co Ty kupiłaś też chyba sobie zamówię:) A co do kremów na rozstępy to w 1 i 2 miesiącu używałam Mustelli, a teraz i już do końca ciąży będę używała oliwki dla dzieci w żelu, bo wszystkie moje znajome powiedziały, że używały własnie oliwek i były najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) natta współczuje tesciowej..brawa dla meza ;) green gress od ostatnich wymiotow jest spokoj moze to juz byly juz te ostatnie Piłam mleko w pierwszej ciazy pomaglo ale tylko do czasu potem musialam brac tabletki teraz mam tylko od czasu do czasu i mleko wystarczy zobaczymy pozniej iskierka wszystko okaze sie z czasem jak zareaguja nasze pociechy teraz nam tylko pozostaje tlumaczyc i miec nadzeje ze bedzie dobrze ;) kati wspóluczuje przezyc ciesze sie ze z dzidzia wszystko w porzadku ;) Uwazaj na siebie i duzo odpoczywaj Jesli chodzi o bole to moze masz rwe kulszowa bardzo czesto sie zdarza w ciazy Ja w pierwszej ciazy na poczatku mialam bole ale w krzyzu bardzo mocne wtedy strasznie sie balam ale lekarz stwierdzil ze taka moja natura i mam duzo nie siedziec w jednej pozycj teraz zdarzaja sie od czasu do czasu puszkunieokruszku Ty to biedna sie wymeczysz czy ten lekarz nie moze Ci przepisac jakich czopków na te wymioty ? Malinka Ty tez dbaj o siebie ;) Jejku co sie dzeje dziewczyny ze az tyle z Nas ma jakies problemy dbamy o siebie i w ogole a i tak zdarzaja sie jakies przykre sytuacje .... greens grass u mnie juz sie odznacza brzuszek :) bayerlev masz dzielna coreczke ;) A u mnie malowanie scian praktycznie z dnia na dzien moj R wpad na ten pomysł na razie mam pomalowana kuchnie i salon zostal jeszcze korytarz i duzy balagan...:( Pocieszam sie ze jeszcze pare dni i bedzie koniec ..... milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również używam oliwni i z tego co wiem od znajomych to jest ona o niebo lepsza od kremów. Jednak jak mają pojawić się rozstępy to i tak się pojawią bez względu na to czym będziemy się smarować. Również nie mieszczę się już w większość rzeczy, mam 2 pary spodni sporo przydużych i na razie w nich śmigam. Poza tym kupiłam 2 pary takich ciążowych i mąż się szarpnął na spódnicę ciążową. Pasy też mam 2 jeden gładki, a drugi z serduszkiem na środku brzucha. Co do bluzek to mam sporo tunik więc na razie się mieszczę ;) Brzuszek na razie mam większy ale nie jest jeszcze okrągły. Mam 2 oponki i resztki tali. Wygląda to dość zabawnie z boku. I jak na złość nie chce się zlać w jedną całość. U mnie niestety ból pleców nie wyniósł się, więc pewnie będzie mi towarzyszył już do końca. Najgorzej jest po dłuższej jeździe samochodem, a nie daj boże wycieczce komunikacją miejską. Jazda autobusem lub tramwajem kończy się zawsze mega bólem pleców :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka_1991
u mnie jeszcze brzuszka nie widać za bardzo.. Jedyne co wieczorem tak jakoś mnie "wywala" i wtedy widać:) Myślałam, że u mnie brzuszek będzie bardzo widoczny bo jestem szczupła, a tu widocznie nie od tego to zależy:) Jak narazie mieszczę się jeszcze w swoje ciuszki... Mam po poprstu spodnie na gumkę a jak nie te to biodrówki więc na razie nie mam problemu.... Chociaż myślę, że trzeba się juz zacząć rozglądać za ciążowymi ciuszkami:) Dziewczyny macie już coś dla maleństw? Ja ciągle jak wejdę do sklepów to mnie korci, ale narazie się powstrzymuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dla maluszka tez bym najchetniej juz wszystko kupila, ale ponoc "nie wolno" jakis przesad, porod mam wyznaczony na luty, ale roznie z tym moze byc, wiec zakupy bede robila pewnie grudzien/styczen i juz sie nie moge doczekac :) a jezeli chodzi o ubrania to wogole w spodniach nie chodze i przed ciaza tez nie chodzilam. zawsze chodzilam w legginsach i tunica lub spodniczki i sukienki, teraz sie tylko zmienilo to ze nie chodze w spodniczkach bo sa juz "male" i niektore sukienki tez sa male, natomiast kupilam sobie ostatnio kilka par legginsow i kilka tunik zeby mi bylo wygodnie :) a jezeli chodzi o smarowanie brzuszka to jak mowilam smaruje oliwka bambino i z Waszych opini chyba wywnioskowalam ze nie ma po co kupowac kremow drogich skoro oliwka jest "lepsza" nie wiem sama. Jutro mam wizyte i juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green-grass
Dziewczyny dzięki za odp, zostaje przy oliwce :P wypróbuje jeszcze oliwkę w żelu, może faktycznie bardziej mi będzie pasować. Mogę wam jeszcze z czystym sercem polecić olejek do kąpieli i masażu ze starej mydlarni ( np. czekoladowy :) ) najlepiej wlać trochę do wanny pod sumień ciepłej wody, rozgrzana skóra fajnie wchłania kosmetyk. wrzesniowa mama- jakie brałaś tabletki na wymioty? Jakieś ziołowe? Ja chwile brałam tabletki ze sproszkowanym korzeniem imbiru, ale nic mi nie pomagały, wydawało mi się, że nawet nasilały mdłości. Ja miałam najtragiczniejszy 12 tc, zwracałam praktycznie wszystko co zjadłam. Mąż zaczął panikować, że coś nam się stanie i zapakował mnie do samochodu i pojechaliśmy szukać ginekologa (mój był wtedy na urlopie). Dostałam receptę na 2 opakowania Torecanu 2x1, wykupiłam a po przeczytaniu ulotki myślałam, że padne „Nie przeprowadzono odpowiednich badań, które potwierdziłyby lub wykluczyły teratogenne lub toksyczne działanie na płód, nie można jednak wykluczyć ryzyka zagrożenia dla płodu. Nie należy stosować leku w czasie ciąży. Lek może być stosowany jedynie w przypadku gdy potencjalne korzyści dla zdrowia matki przeważają nad zagrożeniem dla płodu. Nie założyłam ani jednego chociaż poczytałam, że lekarze faktycznie przepisują je ciężarnym. Od 13tc już wymiotuje 1-2x więc daje rade wytrzymać. Mój gin powiedział, że faktycznie lepiej nic nie brać, chyba że kobieta się odwodni i bardzo traci na wadze bo warto poświęcić się dla zdrowia dziecka. Szczerze mam już dość tych dolegliwości więc jak znasz jakieś łagodne i skuteczne tabletki dla ciężarnych to proszę podziel się ze mną tą wiedzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green-grass - ja Ci niestety nie moge pomoc, poniewaz ja sie dobrze czuje i wogole ani rtazu nie wymiotowalam ufff, natoiasto ostatnio coraz czescie zaczyna mi dokuczac (nie wiem czemu) jakby bol nerki glownie lewej, chociaz wczoraj strasznie zaczela bolec prawa, myslalam ze pojade do szpitala bo tak bolala ze zaczelo mnie podbrzusze bolec, polezalam chwile i potem poszlam po no-spe do apteki i przeszlo, teraz boli mnie lewa, nie wiem czemu, jutro sie zapytam lekaza, moze poprostu boli bo miednica sie rozrasta i uciska, sama nie wiem... mam dosc szpitali lezalam juz dwa razy, raz za pierwszym 4 dni a za drugim 14 dni i wyszlam miesiac temu i tak nie chcieli mnie zbytnio wypuscic ale udalo sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja-@@@@@
a ja chciałam się spytać o wasze zdanie , a może doświadczenia z farbowaniem, ścinaniem lub pasemkami na włosach w ciazy !!!!! otóż pracuje jako urzędasssssss i wymagane jest odemnie stosowne ubranie jak i wygląd przed ciaza zawsze farbowałam włosy na brąz, ale ostatnim razem w maju pokusiłam sie na inny odcień i zamiast brąz wyszedł czarny teraz po tych ponad 3 miesiach kolor juz jest bardziej brązowy niż czarnyale z natury moje włosy sa koloru mysiego tak wiec odrosty na czubku głowy w stosunku do malowanych wyglądaja jakbym miała siwiznę!!! tragicznie!! wyglądam jak zaniedbana kobieta chciałabym pomalować włosy, ale takze zejsc z tego ciemnego koloru moja koleżanka zamaist dekoloryzacji wybrała pasemka, przez co po 2 takich zabiegach zeszła z tego ciemnego i tu pytanie czy moge robić pasemka w ciąży ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green-grass
kaja- tez przed ciążą pracowałam w urzędzie :P koleżka z pokoju nie farbowała włosów całą ciąże, ale szybko poszła na zwolnienie więc w domu jakoś wytrzymała z odrostami do porodu. Ja czytałam, że nie powinno się farbować do 3 miesiąca i lepiej stosować farby bez amoniaku. Sama rozjaśniałam włosy z czarnego przez robienie pasemek, i efekt był fajny. Jak fryzjer nałoży rozjaśniacz troszkę dalej od skóry to uważam, że nic się nie stanie. takakala- Mam skrzywienie kręgosłupa w odcinku lędźwiowym i właśnie u mnie tak wyglądają bóle jak opisałaś. Ja czuje jakby ktoś mi ściskał w imadle nerkę, i boli mnie przy tym pachwina i podbrzusze, dodam że miałam usg nerek i jamy brzusznej, konsultacje urologiczna i nie wykazały żadnych nieprawidłowości. A dałabym sobie rękę odciąć ze to kamienie na nerce a nie kręgosłup. Miałaś dobre wyniki moczu? Przy chorych nerkach może boleć przy sikaniu i częściej odwiedza się toaletę (w ciąży dziecko naciska na pęcherz, wiec tez się częściej siusia). Ja brałam właśnie no-spe żeby rozluźnić mięśnie wokół kręgosłupa i zwykle pomagało. W ciąży ciało się zmienia, miednica rozrasta się, kręgosłup się wygina, zmienia się środek ciężkości co może powodować takie dolegliwości więc nie denerwuj się na zapas nerkami. Domyślam się, że przez problemy ze zdrowiem na początku ciąży teraz się bardzo martwisz, ale musisz myśleć pozytywnie i nie dołować się! Trzymam za ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatika93
Kaja,farbuj włosy i starymi przesądami się nie przejmuj! To ściema. :) Jestem w 16tc i ostatnio pofarbowałam włosy na odważny kolor, który przyjął się świetnie. Powodzenia ;D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 91malutka
Hej dziewczyny dołacze się do was ja jestem w 3 miesiacu juz termin mam na 24 lutego. Od poczatku ciaży wymiotowałam moze z 6 razy a tak poza tym to wcale, na rozstepy moge polecic oliwke bambino taka dla dzieci moja siostra uzywala i mówiła ze jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........Data mies..Cykl.....Termin por...... tydz. ...... miejsc. Martituska81. 28.04......29........02.02.2013................Plumouth Inspektor1......30.04.....30........07.02.2013...... .......Tychy/Jastrz puszeknieokruszek..05.05....31...09.02.2013......7....... ..Rzeszów netta2..........04.05......26........11.02.2013 ..............Warszawa Anitka90.......08.05.......28........15.02.2013......... .....Kraków lista...............8.05.......28.......11.02.2013...... 8. ...... Poznań. moje konto....17.04.......28....... 24.01.2013................ Radom Bayer Lev.......24.04.................29-01-2013....18...........N iemcy qociakwawa...12.05.......28........15.02.2013............ .. Warszawa Ninkaa86......12.05......32..........15.02.2013.....11/12 .... ..Szczecin goska986......01.05........28.........5.02.2013.....8.... .....Brodnica BetiGl.........11.05........27.......15.02.2013....... .. .......Gliwice księżniczka...18.05.......26..........25.02.2013....9.. . ......Wrocław wrzesniowa mama...23.05...30......22.02.2013....13......UK Judka9876............15.05....28......22.02.2013......... ... Warszawa izmaizma...........28.04.....31.......04.02.2013........ ... ..Inowrocław kati=) ..............???.........??.........12.02.2013.....13/14.. ...Rzeszów green-grass...05.05.......30.............12.02.2013.....1 4.....Bochnia anetka_1991...21.05......28............28.02.2013.....12. .....Radom kaja-@@@@@...11.05.....35............25-02-2013......13.. ....Elblag takakala........10.05.......28............14-02-2013.... .15......Rzeszów *Iskierka*.......21.05.......27.............28-02-2013... ..13......Rawicz WPISZ SIE W TABELKE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 91malutka
NICK........Data mies..Cykl.....Termin por...... tydz. ...... miejsc. Martituska81. 28.04......29........02.02.2013................Plumouth Inspektor1......30.04.....30........07.02.2013...... .......Tychy/Jastrz puszeknieokruszek..05.05....31...09.02.2013......7....... ..Rzeszów netta2..........04.05......26........11.02.2013 ..............Warszawa Anitka90.......08.05.......28........15.02.2013......... .....Kraków lista...............8.05.......28.......11.02.2013...... 8. ...... Poznań. moje konto....17.04.......28....... 24.01.2013................ Radom Bayer Lev.......24.04.................29-01-2013....18...........N iemcy qociakwawa...12.05.......28........15.02.2013............ .. Warszawa Ninkaa86......12.05......32..........15.02.2013.....11/12 .... ..Szczecin goska986......01.05........28.........5.02.2013.....8.... .....Brodnica BetiGl.........11.05........27.......15.02.2013....... .. .......Gliwice księżniczka...18.05.......26..........25.02.2013....9.. . ......Wrocław wrzesniowa mama...23.05...30......22.02.2013....13......UK Judka9876............15.05....28......22.02.2013......... ... Warszawa izmaizma...........28.04.....31.......04.02.2013........ ... ..Inowrocław kati=) ..............???.........??.........12.02.2013.....13/14.. ...Rzeszów green-grass...05.05.......30.............12.02.2013.....1 4.....Bochnia anetka_1991...21.05......28............28.02.2013.....12. .....Radom kaja-@@@@@...11.05.....35............25-02-2013......13.. ....Elblag takakala........10.05.......28............14-02-2013.... .15......Rzeszów *Iskierka*.......21.05.......27.............28-02-2013... ..13......Rawicz 91malutka.......21.05.......???.............24-02-2013......12.....Wieluń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór chciałabym do Was dołączyć :) mam termin na 17.02.13 czy mogłybyście mi polecić jakiegoś dobrego lekarza i niedrogiego z Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........Data mies..Cykl.....Termin por...... tydz. ...... miejsc. Martituska81. 28.04......29........02.02.2013................Plumouth Inspektor1......30.04.....30........07.02.2013...... .......Tychy/Jastrz puszeknieokruszek..05.05....31...09.02.2013......7....... ..Rzeszów netta2..........04.05......26........11.02.2013 ..............Warszawa Anitka90.......08.05.......28........15.02.2013......... .....Kraków lista...............8.05.......28.......11.02.2013...... 8. ...... Poznań. moje konto....17.04.......28....... 24.01.2013................ Radom Bayer Lev.......24.04.................29-01-2013....18...........N iemcy qociakwawa...12.05.......28........15.02.2013............ .. Warszawa Ninkaa86......12.05......32..........15.02.2013.....11/12 .... ..Szczecin goska986......01.05........28.........5.02.2013.....8.... .....Brodnica BetiGl.........11.05........27.......15.02.2013....... .. .......Gliwice księżniczka...18.05.......26..........25.02.2013....9.. . ......Wrocław wrzesniowa mama...23.05...30......22.02.2013....13......UK Judka9876............15.05....28......22.02.2013......... ... Warszawa izmaizma...........28.04.....31.......04.02.2013........ ... ..Inowrocław kati=) ..............???.........??.........12.02.2013.....13/14.. ...Rzeszów green-grass...05.05.......30.............12.02.2013.....1 4.....Bochnia anetka_1991...21.05......28............28.02.2013.....12. .....Radom kaja-@@@@@...11.05.....35............25-02-2013......13.. ....Elblag takakala........10.05.......28............14-02-2013.... .15......Rzeszów *Iskierka*.......21.05.......27.............28-02-2013... ..13......Rawicz 91malutka.......21.05.......???.............24-02-2013... ...12.....Wieluń Ewuskaaa.......13.05.......33.............17.02.2013.......14....ok/Wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello laseczki, dawno nie odzywałam się na tym naszym wspólnym forum, ale muszę się podzielić z wami wspaniałą nowiną. Byłam dzisiaj na usg w 3d i poprosiłam lekarza, żeby spróbował choć zobaczyć czy spodziewam się córeczki czy synka, i chociaż info jest jeszcze niepewne w 100%, to pan doktor na 70% powiedział, że będziemy mieli córkę! Popłakałam się tam, w tym gabinecie, ze szczęścia. Wymyśliłam nawet ze starszym synkiem imię Hania i już nie mogę się doczekać kolejnego Usg! Co do rozstępów, też nie kupiłam nic oprócz zwykłej oliwki, zresztą jedyne z którymi sie borykałam w pierwszej ciązy były na piersiach i biodrach, brzuch został oszczędzony. I też myślę o tym pasie ciążowym, kupię ze dwa, trzy w jakimś ładnym kolorze i jakieś jedne spodnie jeansowe ciążowe, bo nie wyobrażam sobie w samych leginsach pomykać w czasie zimy, nawet jeśli byłyby ocieplane. Zastanawiam się tez jaką sprawić sobie kurtkę na zimę, żeby chodzić w niej też po porodzie... Grunt, że na razie wszystko jest w porządku z moją malutką. Pozdrawiam i uzupełniam tabelę NICK........Data mies..Cykl.....Termin por...... tydz. ...... miejsc. Martituska81. 28.04......29........02.02.2013................Plumouth Inspektor1......30.04.....30........07.02.2013...... .......Tychy/Jastrz puszeknieokruszek..05.05....31...09.02.2013......7....... ..Rzeszów netta2..........04.05......26........11.02.2013 ..............Warszawa Anitka90.......08.05.......28........15.02.2013......... .....Kraków lista...............8.05.......28.......11.02.2013...... 8. ...... Poznań. moje konto....17.04.......28....... 24.01.2013................ Radom Bayer Lev.......24.04.................29-01-2013....18...........N iemcy qociakwawa...12.05.......28........15.02.2013............ .. Warszawa Ninkaa86......12.05......32..........15.02.2013.....11/12 .... ..Szczecin goska986......01.05........28.........5.02.2013.....8.... .....Brodnica BetiGl.........11.05........27.......15.02.2013....... .. .......Gliwice księżniczka...18.05.......26..........25.02.2013....14.. . ......Wrocław wrzesniowa mama...23.05...30......22.02.2013....13......UK Judka9876............15.05....28......22.02.2013......... ... Warszawa izmaizma...........28.04.....31.......04.02.2013........ ... ..Inowrocław kati=) ..............???.........??.........12.02.2013.....13/14.. ...Rzeszów green-grass...05.05.......30.............12.02.2013.....1 4.....Bochnia anetka_1991...21.05......28............28.02.2013.....12. .....Radom kaja-@@@@@...11.05.....35............25-02-2013......13.. ....Elblag takakala........10.05.......28............14-02-2013.... .15......Rzeszów *Iskierka*.......21.05.......27.............28-02-2013... ..13......Rawicz 91malutka.......21.05.......???.............24-02-2013... ...12.....Wieluń Ewuskaaa.......13.05.......33.............17.02.2013..... ..14....ok/Wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :) wpdłam tylko powiedzieć, że u nas wszystko dobrze. Byłam na usg genetycznym i będziemy mieli CHŁOPAKA :) w sumie chciałam dziewczynkę ale najważniejsze żeby było zdrowe :) Jestem według wzrostu dziecka w 13 tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pisałam już na forum ale dopiero teraz dopisuję się do listy NICK........Data mies..Cykl.....Termin por...... tydz. ...... miejsc. Martituska81. 28.04......29........02.02.2013................Plumouth Inspektor1......30.04.....30........07.02.2013...... .......Tychy/Jastrz puszeknieokruszek..05.05....31...09.02.2013......7....... ..Rzeszów netta2..........04.05......26........11.02.2013 ..............Warszawa Anitka90.......08.05.......28........15.02.2013......... .....Kraków lista...............8.05.......28.......11.02.2013...... 8. ...... Poznań. moje konto....17.04.......28....... 24.01.2013................ Radom Bayer Lev.......24.04.................29-01-2013....18...........N iemcy qociakwawa...12.05.......28........15.02.2013............ .. Warszawa Ninkaa86......12.05......32..........15.02.2013.....11/12 .... ..Szczecin goska986......01.05........28.........5.02.2013.....8.... .....Brodnica BetiGl.........11.05........27.......15.02.2013....... .. .......Gliwice księżniczka...18.05.......26..........25.02.2013....14. . . ......Wrocław wrzesniowa mama...23.05...30......22.02.2013....13......UK Judka9876............15.05....28......22.02.2013......... ... Warszawa izmaizma...........28.04.....31.......04.02.2013........ ... ..Inowrocław kati=) ..............???.........??.........12.02.2013.....13/14.. ...Rzeszów green-grass...05.05.......30.............12.02.2013.....1 4.....Bochnia anetka_1991...21.05......28............28.02.2013.....12. .....Radom kaja-@@@@@...11.05.....35............25-02-2013......13.. ....Elblag takakala........10.05.......28............14-02-2013.... .15......Rzeszów *Iskierka*.......21.05.......27.............28-02-2013... ..13......Rawicz 91malutka.......21.05.......???.............24-02-2013... ...12.....Wieluń Ewuskaaa.......13.05.......33.............17.02.2013.......14....ok/Wawy Gusia09.......17.05.......26..........18.02.2013....14. .....Częstochowa Kaja też uważam że niemożność farbowania to brednie i stare przesądy, sama w 8 tyg robiłam pasemka i jest wszystko ok, i z pasemkami i z maleństwem :D,zresztą sama fryzjerka powiedziała ze najlepiej zrobić ostatnie farbowanie przed porodem niż zaraz po urodzeniu, bo wtedy organizm jest osłabiony i takie tam. Dlatego nie martw się i idź do fryzjera w końcu mamusia też musi mieć dobre samopoczucie. :D A u nas po pierwszym badaniu prenatalnym wyszło może nie na 100 % ale że będziemy mieli "Alunie", M się bardzo cieszy zresztą cała rodzina chce miec dziewczynkę :D, i wszystko jest na miejscu i nie ma żadnych wad moja kruszynka. Po wczorajszym badaniu ma 8,5 cm i 91 g i nawet mam zdjęcie rączki z pięcioma paluszkami :D Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam od lekarza, dzidzius ma prawie 10 cm :) strasznie fika i ledwo dal sie zmierzyc :) plci jeszcze nie znam bo bylo starszego typu usg ale juz 5 wrzesnia ide do lekarza do innego gabinetu gdzie ma lepsze usg i moze bede wiedziec, bedzie to juz 17-18 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) green gres ja nie brałam zadnych jakos daje rade bez w pierwszej pilam tylko herbate imbirowa i pomagalo moja siostra brala jakies tabletki na wymioty bo z toalety nie wychodzila wiem ze troche jej pomogly nie pamietam nazwy a teraz to poprostu przeczekuje mdlosci i wymioty albo ide sie polozyc jak mam mozliwosc od ostatniego razu jest na razie ok kaja ja juz farbowalam wlosy i wszystko w porzadku ;) ja tylko to mialo by poprawic Twoje samopoczucie to mysle ze nie ma przeciwskazan szczesliwa mama najwazniejsze;) malutka witaj ;) gratuluje;) widze ze pochodzisz z Wielunia ja jestem z Szczercowa ;) ewuskaaa witaj;)nie pomoge bo ja w ogole nie z tych okolic ... ksiezniczka gratuluje coreczki ;) zonacka super ze z dzidzia wszystko w porzadku;) wydaje mi sie ze mozesz jeszcze miec duze szanse na dziewczynke bo w 13 tyg ciezko dokladnie okreslic plec i wszystko jest jeszcze mozliwe ;) gusia witam spowrotem fajnie ze sie odezwalas i u Was wszystko w porzadku duza dzidzie masz;P Ja dziewczyny tez zostaje przy oliwce jakos nie wierze w kremy wydaje mi sie ze rozstepy maja sie pojawic to i tak sie pojawia ... u mnie ciag dalszy malowania mam juz dosc ale na szczescie co raz blizej konca dzis przyjedzie kolezanka pomoc mi bo R idzie juz do pracy i zostaje sama z mala a roboty jeszcze sporo mam nadzeje ze do niedzieli ogarnimy sie ;) milego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati =)
jejjuu jak ja Wam zazdroszcze ,ze znacie juz plec swoich maleństw... ja tez bym chciała, wizyte mam dokładnie za tydzień...oj jak bym chciała juz poznać płeć..myślicie ,ze mam szanse (to bedzie 18 tydz wg OM, a 16 tp)? A jesli chodzi o farbowanie , ja rowniez farbowalam i czytalam juz tyle artykułow ze nie mam watpliowsci ze mozna, po za tym tak jak wspomnialam jestem fryzjerka i mase mam farbowalo wlosy...jesli nie ma zadnych ran na glowie to nie ma sie czego bac, farba nie przedostanie sie do krwiobiegu. No bo i jak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati =)
NICK........Data mies..Cykl.....Termin por...... tydz. ...... miejsc. Martituska81. 28.04......29........02.02.2013................Plumouth Inspektor1......30.04.....30........07.02.2013...... .......Tychy/Jastrz puszeknieokruszek..05.05....31...09.02.2013......7....... ..Rzeszów netta2..........04.05......26........11.02.2013 ..............Warszawa Anitka90.......08.05.......28........15.02.2013......... .....Kraków lista...............8.05.......28.......11.02.2013...... 8. ...... Poznań. moje konto....17.04.......28....... 24.01.2013................ Radom Bayer Lev.......24.04.................29-01-2013....18...........N iemcy qociakwawa...12.05.......28........15.02.2013............ .. Warszawa Ninkaa86......12.05......32..........15.02.2013.....11/12 .... ..Szczecin goska986......01.05........28.........5.02.2013.....8.... .....Brodnica BetiGl.........11.05........27.......15.02.2013....... .. .......Gliwice księżniczka...18.05.......26..........25.02.2013....9.. . ......Wrocław wrzesniowa mama...23.05...30......22.02.2013....13......UK Judka9876............15.05....28......22.02.2013......... ... Warszawa izmaizma...........28.04.....31.......04.02.2013........ ... ..Inowrocław kati=) ..............5.05.........30.........12.02.2013.....17.. ...Rzeszów green-grass...05.05.......30.............12.02.2013.....1 4.....Bochnia anetka_1991...21.05......28............28.02.2013.....12. .....Radom kaja-@@@@@...11.05.....35............25-02-2013......13.. ....Elblag takakala........10.05.......28............14-02-2013.... .15......Rzeszów *Iskierka*.......21.05.......27.............28-02-2013... ..13......Rawicz 91malutka.......21.05.......???.............24-02-2013... ...12.....Wieluń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×