Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Cześć dziewczyny! U mnie 12 tc. i w sumie wymiotow brak, mdłości sporadycznie. Tylko ciagle zmęczona jestem i osłabiona... A jak to wyglada u Was? Brzuszek - nie wiem jak to możliwe ale juz sie pojawił! Nie za wcześnie? W sumie to 3 m-ce i jestem bardzo szczupła wiec może dlatego juz jest! W sumie mnie to cieszy ale w mojej najbliższej rodzinie urodziło sie teraz dziecko prawie 5 kg!!! Wiec może być cieżko przy porodzie;) ale to jeszcze pól roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj.... napisałam się tylei mi zjado :/ izmaizma... gratuluje podwójnego szczęścia... super :) lunek witaj :) ja ostatnie usg miałam w 13 tygodniu dopochwowo... terazn idę 14 sierpnia to moze przez brzuch będzie :P ja narazie nic nie kupuje... byłam koleżance parę ciuszków kupić i jest tyle pięknych rzeczy...jak bym znała płeć to pewnie z pustymi rękami bym nie wyszła :P pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green-grass
Witam wszystkie przyszłe mamusie :) Cieszę się bardzo, że znalazłam wasze forum. Mój termin porodu to 12.02.2013r. jednak już teraz wiem, że będę mieć niestety cc wiec pewnie to nastąpi troszkę szybciej. Miałam badanie usg 03.08, dzidziuś cały czas się ruszał, nawet pan dr żartował ze macha do rodziców :)jest zdrowy i cudowny. Niestety nadal wymiotuje minimum raz dziennie, mam nadzieje że z czasem będzie lepiej. Pozdrawiam serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green-grass
NICK........Data mies..Cykl.....Termin por...... tydz. ...... miejsc. Martituska81. 28.04......29........02.02.2013................Plumouth Inspektor1......30.04.....30........07.02.2013...... .......Tychy/Jastrz puszeknieokruszek..05.05....31...09.02.2013......7....... ..Rzeszów netta2..........04.05......26........11.02.2013 ..............Warszawa Anitka90.......08.05.......28........15.02.2013......... .....Kraków lista...............8.05.......28.......11.02.2013...... 8. ...... Poznań. moje konto....17.04.......28....... 24.01.2013................ Radom Bayer Lev.......24.04.................29-01-2013....15...........N iemcy qociakwawa...12.05.......28........15.02.2013............ .. Warszawa Ninkaa86......12.05......32..........15.02.2013.....9.... . ..Szczecin goska986......01.05........28.........5.02.2013.....8.... .....Brodnica BetiGl.........11.05........27.......15.02.2013....... .. .......Gliwice księżniczka...18.05.......26..........25.02.2013....9.. . ......Wrocław wrzesniowa mama...23.05...30......28.02.2013................UK Judka9876............15.05....28......22.02.2013......... ... Warszawa green-grass.......05.05.....30........12.02.2013.....14........Bochnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidsta
cześć dziewczyny :) Ninkaa86- u mnie 13 tydz i brzuszek mi się tez już pojawił a przed ciążą byłam szczupła. A ile przybrałaś już kg od początku? Bo ja 2,5 kg :( Ogólnie też już się czuje dobrze :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieżko mi sie określić z waga... Bo trochę schudlam przez mdłości i wymioty. Przed ciąża wazylam 56 kg potem zgubilam ok. 2-3 kg. A teraz waga pokazuje 55 kg. Ale od kilku dni mam wilczy apetyt :) mogłabym ciagle jeść... na szczęście jest lato i duuzo sezonowych owoców !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidsta
To podobnie jak u mnie ja przed ciąża miałam 50 kg a teraz mam 52,5 :) na razie wchodzę we wszystkie ciuchy jakie mam jedynie obcisłe bluzki schowałam bo zrobiły się krótkie przez brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) . Ja mam termin na 1 lutego dokładnie dzisiaj mam 14 tydzień i 2 dzień. Brzuszek mam już całkiem spory, 13 sierpnia mam kolejną wizytę, ale jakoś nie liczę tak szybko, że poznam płeć :) . Modlę się tylko o to by było wszystko dobrze z maleństwem :) . Jakoś od tygodnia już trochę lepiej czuję, wymioty ustąpiły, poranne mdłości się zdarzają, pierwsze co robię jak wstaję to muszę zjeść :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziia91 z tym jedzeniem jak u mnie, ledwo otworze oczy a już czuje, że muszę zjeść :D z tym ze u mnie to 12 tydzień :) izmaizma gratuluje podwójnego szczęścia :) szkoda ,że mi się nie udało :( lunek witaj :) na pewno będzie dobrze, czasem zmiana lekarza jest ważna, bo niektórzy wpadają w rutynę :/ dobrze że na 28 lutrgo a nie 29 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati =)
Hej wszytskim :) dziewczyny tonę....od namiaru słonca, upały są straszne. Daja mi w kosc niestety. Nie mam na nic sil...fatalnie sie czuje...ehh... ja wizyte mam teraz 31 mam nadzieje ze dowiem sie plci..bardzo chcialabym juz znac, puki co mam zdjecie, jest tak wyrazne ze az nie do uwierzenia...caluje je kilka razy dziennie :P hehe nadal objadam sie słodkim, czuje sie jak opętana... jesli wierzyc zabobonom bylaby dziewczynka...i tak mi sie marzy...ale nie chce sie nakręcac... dziewczyny czy ktoras z was łyka moze prenatal? i jakie opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati ja brałam pranatal DHA bo mało ryb jem, ale już skończyłam brać:) a to jakos źle się można po nich czuc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Też napady wilczego głody miewam, o różnych porach doby ;) Na słodkie początkowo nie miałam ochoty a teraz coraz większą :) Pranatalu nie znam, nie brałam. A słyszałyście lub bierzecie coś takiego, jak PROVAG? lEKARZ mi ostatnio powiedział, że jak chcę korzystać z kąpieli w jeziorach i basenach to dobrze sobie wzmocnić florę bakteryjna i brać je jako ochronę. Nie miałam nigdy żadnych infekcji ale mimo to zaproponował. Można brać np. w postaci kapsułek do połykania. Co o tym myślicie? Jeśli chodzi o samopoczucie to najgorszy jest dla mnie ten ciągły ból głowy.. pewnie przez pogodę i zmieniające się ciśnienie... Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........Data mies..Cykl.....Termin por...... tydz. ...... miejsc. Martituska81. 28.04......29........02.02.2013................Plumouth Inspektor1......30.04.....30........07.02.2013...... .......Tychy/Jastrz puszeknieokruszek..05.05....31...09.02.2013......7....... ..Rzeszów netta2..........04.05......26........11.02.2013 ..............Warszawa Anitka90.......08.05.......28........15.02.2013......... .....Kraków lista...............8.05.......28.......11.02.2013...... 8. ...... Poznań. moje konto....17.04.......28....... 24.01.2013................ Radom Bayer Lev.......24.04.................29-01-2013....16...........N iemcy qociakwawa...12.05.......28........15.02.2013............ .. Warszawa Ninkaa86......12.05......32..........15.02.2013.....9.... . ..Szczecin goska986......01.05........28.........5.02.2013.....8.... .....Brodnica BetiGl.........11.05........27.......15.02.2013....... .. .......Gliwice księżniczka...18.05.......26..........25.02.2013....9.. . ......Wrocław wrzesniowa mama...23.05...30......28.02.2013................UK Judka9876............15.05....28......22.02.2013......... ... Warszawa green-grass.......05.05.....30........12.02.2013.....14.. ......Bochnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roosa-ja nie znam,ale moze to nieglupi pomysl,jesli faktycznie planujesz jezioro,bo w ciazy jestesmy jednak bardziej narazone na infekcje,a wiadomo jak jest z czystoscia w takich miejscach:oJa bardziej sie boje zapalenia pecherza,bo mam sklonnosci,niestety. green-gras-a z jakiego powodu masz miec cc? Ninka86-ja jestem bardzo szczupla i drobna,a w pierwszej ciazy brzuszek wyskoczyl pozno,w tej szybciej zdecydowanie,wiec zalezy...moze byc,ze widac u ciebie juz w 12tc.Ja waze w tej chwili 49kg,przytylam jakis kilogram,poltora,wlasciwie tylko brzuszek wyskoczyl.W biodrowki wchodze bez problemu,spodnie z wyzszym stanem odpadaja juz. Lunek-trzymam kciuki,zeby krwawienie sie nie powtarzalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green-grass
Roosa- Mój ginekolog też przepisał mi ten PROVAG, ale w formie żelu. Do końca 10 tc brałam luteine dopochwowo i byłam bardzo podrażniona przez nią a żel świetnie się sprawdził i łagodził dolegliwości. Lepiej zapobiegać niż leczyć więc myślę, że powinnaś brać te tabletki :D Bayer Lev- Mam poważny problem ze stawami, i ortopeda i ginekolog stwierdzili, ze nie powinnam ryzykować i rodzic naturalnie bo może się to dla mnie źle skończyć. Nie pozostaje mi nic innego jak ich słuchać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green-grass-rozumiem,ale nie martw sie,ja urodzilam corke cc i czulam sie fantastycznie zaraz po,nie mialam problemow z opieka nad mala,teraz sie ciagle zastanawiam jak rodzic,cc czy normalnie ze znieczuleniem.Przynajmniej bedziesz sie mogla przygotowac psychcznie.Ja mialam nieplanowana cesarke i tez chcialam rodzic naturalnie,ale wyszlo jak wyszlo i nie zaluje..Glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basssia87 termin mam na 11 lutego, ale na USG maluch był większy niż wskazywał termin z @ więc może być i wcześniej. Dziewczyny nacie może jakiś ćwiczenia na obolałe plecy??? Bo chyba mnie wykończą do końca ciąży. Zbyt długo w jednej pozycji i jest masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati =)
hejjj :) zostałam pominięta w tabelce...hmmm ;) jak tam u was? ja dzis mecze sie z mega bolem glowy...cos strasznego....a jak tam wasze brzuszki? bo ja juz mam bardzo okragly az sama jestem w szoku...a jeszcze jak pojem to juz wogole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Widzę nowe koleżanki na forum :) U mnie już dużo lepsze samopoczucie zwłaszcza z rana mam tyle energii, że zabrałam się dziś za generalne porządki : mycie okien, szorowanie podłóg itp. Gorzej wieczorami, nic mi sie nie chce. Bayer lev - ale masz super wagę! Oj kilka lat temu ważyłam 45 kg ale to już 12 kg temu:( przytyłam jak tylko poznałam mojego męża( ale nie z powodu ciąży;)) tak jakos mi przyszło ... green- grass - mój mąż cierpi na RZS więc wyobrażam sobie co możesz przechodzić.... netta - może powinnaś zwrócić się do jakiegoś fizjoterapeuty o stworzenie dla ciebie specjalnego zestawu ćwiczeń, z tego co sie orientuję to niewiele kosztuje. Miałam kiedys przygotowany taki indywidualny program ćwiczeń i byłam bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green-grass
Bayer Lev- właśnie boje się tego, że nie będę w stanie zajmować się dzieciątkiem w domu i będę potrzebować pomocy. Dodałaś mi otuchy :) dziękuje *Iskierka*- mój problem dotyczy akurat stawu biodrowego, już teraz czuje ból od kręgosłupa do pięty, aż się boje pomyśleć co będzie jak się bardziej moje ciało zacznie zmieniać. Ja już przytyłam 3kg (chociaż codziennie wymiotuje) a brzuszek robi się okrąglutki :D Wczoraj odkryłam cudowną piosenkę Janusz Radek - Naprawdę dla mnie jesteś piękna, polecam wysłuchanie jej każdej kobiecie w ciąży! więc kochane ciężaróweczki „cieszymy się tym stanem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati-no,ktos skopiowal niekompletna tabelke,juz poprawiam:) NICK........Data mies..Cykl.....Termin por...... tydz. ...... miejsc. Martituska81. 28.04......29........02.02.2013................Plumouth Inspektor1......30.04.....30........07.02.2013...... .......Tychy/Jastrz puszeknieokruszek..05.05....31...09.02.2013......7....... ..Rzeszów netta2..........04.05......26........11.02.2013 ..............Warszawa Anitka90.......08.05.......28........15.02.2013......... .....Kraków lista...............8.05.......28.......11.02.2013...... 8. ...... Poznań. moje konto....17.04.......28....... 24.01.2013................ Radom Bayer Lev.......24.04.................29-01-2013....16...........N iemcy qociakwawa...12.05.......28........15.02.2013............ .. Warszawa Ninkaa86......12.05......32..........15.02.2013.....11/12 .... ..Szczecin goska986......01.05........28.........5.02.2013.....8.... .....Brodnica BetiGl.........11.05........27.......15.02.2013....... .. .......Gliwice księżniczka...18.05.......26..........25.02.2013....9.. . ......Wrocław wrzesniowa mama...23.05...30......28.02.2013................UK Judka9876............15.05....28......22.02.2013......... ... Warszawa izmaizma............28.04.....31.......04.02.2013..............Inowrocław kati=) ..............???.........??.........12.02.2013.....13/14.. ...Rzeszów zielonazaba.....13.05......(26-32)......20.02.2012.....11.....Rotterdam green-grass...05.05.......30.............12.02.2013.....14.....Bochnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja-@@@@@
cześć laski mam nadzieje ze po najblizszej wizycie wkoncu bede mogła sie wpisac w tabelke i ginekolog powie mi kiedy wkoncu ten termin porodu ja przed chwila sie zmartwiłam i mysle co robic bo moja mama zle sie czuła wczoraj , miała biegunkę myslała ze to po obiedzie który zjadła. ale dzis od rana osłabiona , blada z wymiotami powędrowała do lekarza i okazało sie ze ma wirusa. dostała jakies leki strasznie sie martwie bo mieszkamy razem , co gorsza ostatnie 2 noce spała u mnie w sypialni z uwagi na dom pełen gości. ja dzis czuje sie takze osłabiona , ale narazie nie mam rewolucji jelitowych ani żołądkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny chciałam się pożegnać, bo dziś się dowiedziałam, że 2 tygodnie temu serce maluszka przestało bić, życzę wam wszystkim szczęścia i zdrowych bobasków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja-@@@@@
Zielona żaba Tak mi przykro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielonazaba sciskam cie mozno, przykro mi bardzo:-( kurcze nie mogee pogodzic sie z tym, ze to sie tak czesto zdarza, zbyt czesto:-( jak sobie pomysle, ze to moze spotkac kazda z nas to sie boje, po prostu sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basssia87
zielonazaba przykro mi - trzymaj się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja-@@@@@
Dziewczyny mowilysmy już o kilogramach a powiedzcie jak wyglądają wasze brzuszki? Ja mam 12 tydzień, jak stoje to brzuch wzdety, jak leże to płaski Nue czuję nad spojeniem lonowym żadnej kulki, gulki , wybrzuszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×