Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Marzena1704
Marysia2013 - czułam i nadal czuję się dobrze, więc nie miałam potrzeby wcześniejszego L4, zwłaszcza że mam pracę biurową i przede wszystkim blisko do niej. Gdyby nie szalejąca grypa, to pewnie bym jeszcze z tydzień, dwa dłużej popracowała. Ogólnie każdej życzę takiej ciąży jak ja, bo gdyby nie rosnący brzuch, to nie wiedziałabym, że jestem w ciąży:) albo może nie zwracam uwagi na ciążowe dolegliwości, bo po dwóch poronieniach rozkoszuję się to chwilą. Lunek - wydaje mi się, że wpisałam się do tabelki :) patrząc na twój TP, to masz troszkę więcej czasu ode mnie, a ja dopiero zaczynam sporządzać listę potrzebnych rzeczy do kupienia. Ja cały czas uważam, że jeszcze mam czas, ale wszyscy dookoła mnie uświadamiają, że nie mam racji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roosa GRATULUJE :) Dziewczyny to już zaczyna się .... aaaaaaaaaaaaa też zaczynam się bać ! My po wizycie :) Mała rośnie w 33tc waży 2 kg :) a tak wszystko w porządku :) sysia trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roosa w którym szpitalu rodziłaś ? Marzenka witaj :) widzę że też z Krk i podobny termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena1704
ania01985 - skoro też jesteś z Krk :) to wiesz już w którym szpitalu będziesz rodzić? Masz lekarza, który pracuje w jakimś szpitalu? Oj, chyba się powoli zaczynam stresować tym wszystkim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. moje konto.........24.01.2013..........37.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........38...........CH........... Niemcy kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Ratea...............03.02.2013..........34...........DZ.. .......Bydgoszcz izmaizma..........04.02.2013...........34.dwie dziewczynki..Inowrocław goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica __aga__.............05.02.2013...........34...........DZ. ...Londyn/Radom Inspektor1.........07.02.2013............................ .....Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo kati=)..............10.02.2013............33.. .........CH........Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........35..........CH..........Warszawa lidsta...............11.02.2013............35. ...... CH..........Poznań LutowaNiki........11.02.2013.............33..........CH.. . ...Szczecin green-grass.......12.02.2013.............35..........CH .......Bochnia kasienka.m.........14.02.2013...........29..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........35...........CH...... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........25...........CH.. ........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........34 ..........DZ ........Szczecin BetiGl...............15.02.2013............30........... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............27...........CH .......Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............34..........DZ........Cz-w a justylda..............20.02.2013............34........... DZ.......... Mikołów wrzesniowa mama...22.02.2013........32.........................UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............34..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013......22.02.2013.............34..........DZ.......Skierniewice Lusesitaaaa........22.02.2013...........34............DZ. ........Wrocław ANIKM83...........22.02.2013............32............CH. ... ......Gliwice Nuss ...............24.02.2013............26............CH....... ...K oło malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....32...........CH........Wieluń kaja-@@@@@...18-02-2013.............34............DZ..... .. ...Elblag sysia09.............27.02.2013.............33..........CH .......Końskowola Kasia-Angel........28.02.2013............32..........CH.. ......Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013.............33...........DZ... ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... .........27...........DZ .........Rawicz ania01985........28-02-2013.............32...........DZ.. ........Kraków Lunek...............10.03.213..............25.........CH. ........Lublin Iza87..............28.02.2013..............25.........CH. ........Jelenia Góra Marzena1704......26.02.2013...........33......... DZ........Kraków MAMUSIE: Roosa .......11.02.2013..ur.07.01.2013.........w.35.tc......DZ ..... ..Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi :) faktycznie zadzwonię i się dowiem co i jak Roosa moje gratulacje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam nadzieję, że po wejściu na forum będzie już jakaś wiadomość od Moje konto. Za mną koszmarna noc, każda jest gorsza od poprzedniej. I tak się właśnie zastanawiam czy to co czuję poniżej brzucha to kłucia czy skurcze. Na razie są pojedyńcze, nie trwają stosunkowo długo, ale boję się, że poród przyjdzie przed czasem, a ja dopiero 34 tydzień skończyłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green-grass
Z tego co pamiętam Roosa chyba wybrała szpital na Kopernika. Sama o nim myślałam ale wole nie ryzykować długiego dojazdu, a poza tym będę rodzic przy moim gin, zawsze to lepsza opieka. Bayer Lev- ja ciągle wypatruje pokarmu a tu nadal nic nawet nie kupiłam żadnej butelki bo tak się na naturalne karmienie nastawiłam, ale wydaje mi się ze będzie ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena napisz ile masz lat i ogólnie coś o sobie bo chyba nie pisałaś oczywiście jak masz ochotę. Fakt mam sporo czasu ale jestem panikarą więc wolę wcześniej być przygotowana. Co do karmienia to na razie dostałam butelkę i smoczek, u mnie pokarm się nie pojawił jak na razie; próbuje psychicznie się do karmienia przygotować ale powiem szczerze że mi ciężko......... Dzisiaj w szkole rodzenia mamy uczyć się trzymać dziecko do karmienia położna ma nam obejrzeć piersi sprawdzić czy wszystko z nimi dobrze.Może te zajęcia mi pomogą. Ja obstawiałam, że pierwsza urodzi Bayer Lev a tu niespodziankii dwie:) Sysia kochana jak mus to mus wiem, że pobyt w szpitalu nie należy do najprzyjemniejszych ale z drugiej strony ciągle jesteś pod stałą opieką. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze:) Ściskam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunek ja tez obstawialam ze bayer pierwsza urodzi :) no ale jak widac bywa roznie :) oby tylko wszystko sie skonczylo dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Ciekawe co u moje konto ?:) bayer teraz ty nastepna ;) sysia przykro mi ,ale dobrze ze jestes pod stało opieka widzisz jakie mielismy wczoraj niespodzianki ;) Marzenka witaj ;) green grass nie martw sie znajoma nie miała tez pokarmu do samego porodu a karmiła mala pol roku po tem przestała ale pokarm mowi ze ma jeszcze do dzis a w lutym minie dwa lata od urodzin corki Ja własnie wrociłam od poloznej ogolnie w porzadku tylko dzidzia sie przekrecila i nie moze wyczuc jak jest ułozona nastepna wizyta za dwa tyg i zobaczymy co dalej spodziewalam sie tego bo nie czułam nacisku w dole i mam troche za duzy brzuch jak na ten tydz ciazy ,ale moze przez to ze dzidzia nie jest głowka w dol i sie wypycha na razie mam sie nie martwic tym .... i kazała mi ułozyc plan porodu to mniej wiecje tyle z wizyty ;) miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe,a ja obstawialam,ze pierwsza urodzi Moje konto,nie bralam pod uwage,ze ja moge zaczac;) *Lunek-a dlaczego ciezko ci sie nastawic na karmienie?Nie chcesz czy sie obawiasz,ze nie bedziesz mogla? *Green-grass-nie nastawiaj sie na trudnosci,moze bedziesz zaskoczona i dobrze ci z karmieniem pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa mamo-a kiedy bedziesz miec usg?Czy juz do porodu nic? Tak,ja mam jeszcze 9 dni,duzo sie moze zdarzyc do tego czasu,ale oczywiscie zycze wam wszystkim dotrwania do lutego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bayer Lev mam pytanie czy stosowałaś jakiś krem na blizny po ostatniej cesarce, jak tak to podaj nazwę? A może któraś z was zna jakiś dobry krem na blizny?? Ja w czwartek mam wizytę i będę wiedziała czy synuś się obrócił ale według mnie i męża to główka jest wyczuwalna cały czas do góry wiec powoli się nastawiam na cesarkę ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakaś taka nerwowa jestem od rana... Moze niepotrzebnie czytam o tych porodach... W jednej chwili myśle "dam radę, będzie szybko i bezboleśnie' a zaraz same czarne myśli. Byłam nastawiona na ZZO a sie okazało ze jest podawane TYLKO w dramatycznych sytuacjach... I zostaje tylko znieczulenie dozylne i domiesniowe, które ponoć nie przynosi efektów , tak przynajmniej słyszałam od rodzących koleżanek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze zapomniałam Was spytać: czy któraś kupiła zel polozniczy? Fakt, ze kosztuje ok. 300-400 zł, ale jak moze pomoc to ja wydam te pieniądze już dziś!!! Tylko nie wiem czy jest skuteczny:/ Znacie jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bayer Lev z tym karmieniem to dlatego, że ja zawsze miałam problem z akceptacją swoich piersi. To gdzieś głęboko we mnie siedzi a tu nagle mają stać się ,,głównym" motorem działania. I wszyscy zaczną o nich mówić, wogóle ja trochę zakompleksiona byłam dopiero od kilku lat uczę się być kobietą.....Dochodzi też strach,że sobie nie poradzę ale znam fajną położną która prowadzi pogotowie laktacyjne więc może jednak będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena1704
Lunek każda z nas (pierworódka) ma jakieś obawy związane z dzieckiem. Jedna boi się karmienia, druga trzymania maleństwa, a trzecia wszystkiego na raz. Ja pomimo tego, że mam o 13 lat młodszą siostrę urodzoną w 7 miesiącu (2 kg) i praktycznie wszystko przy niej robiłam, to teraz jak sobie pomyślę, że mam się zajmować swoja kruszynką, to mi ciarki przechodzą. Ale każda z moich znajomych mówi, że obawy przechodzą i instynkt macierzyński podpowiada co ma się robić. Ale się rozpisałam :) To pewnie przez to, że mąż jest w pracy i siedzę sama w mieszkaniu i nie mam się do kogo odezwać :( p.s. kilka słów o sobie - mam 26 lat (jeszcze przez chwilę :P) w ciąży jestem trzeci raz, ale dwie pierwsze niestety poroniłam, więc docierając do tego etapu można powiedzieć, że jestem już spokojna, choć wiadomo trzeba być ostrożnym na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena1704
Lunek każda z nas (pierworódka) ma jakieś obawy związane z dzieckiem. Jedna boi się karmienia, druga trzymania maleństwa, a trzecia wszystkiego na raz. Ja pomimo tego, że mam o 13 lat młodszą siostrę urodzoną w 7 miesiącu (2 kg) i praktycznie wszystko przy niej robiłam, to teraz jak sobie pomyślę, że mam się zajmować swoja kruszynką, to mi ciarki przechodzą. Ale każda z moich znajomych mówi, że obawy przechodzą i instynkt macierzyński podpowiada co ma się robić. Ale się rozpisałam :) To pewnie przez to, że mąż jest w pracy i siedzę sama w mieszkaniu i nie mam się do kogo odezwać :( p.s. kilka słów o sobie - mam 26 lat (jeszcze przez chwilę :P) w ciąży jestem trzeci raz, ale dwie pierwsze niestety poroniłam, więc docierając do tego etapu można powiedzieć, że jestem już spokojna, choć wiadomo trzeba być ostrożnym na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo@interia.pl
Rossa gratuluje Moje Konto życze powodzenia My z M bylismy dzisiaj na zakupach prawie wszystko juz kupione jeszcze dzisiaj zamawiam wózek. A w piatek z mama jedziemy po kolderke i kocyk do łóżeczka. Do kąpieli malego kupilam Oilatum. Moja siostra uzywala i poleca. Jak tak pomyśle że już zaczynamy sie rozpakowywac to zaczynam pankowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green-grass a Ty gdzie będziesz ? Marzenka ja w Żeromskim mam co prawda lekarza ale nie wiem czy się przyda na coś .... okaże się ;) Ja tak jak większość dziewczyn już zwarta i gotowa z wyprawką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena1704
Lunek każda z nas (pierworódka) ma jakieś obawy związane z dzieckiem. Jedna boi się karmienia, druga trzymania maleństwa, a trzecia wszystkiego na raz. Ja pomimo tego, że mam o 13 lat młodszą siostrę urodzoną w 7 miesiącu (2 kg) i praktycznie wszystko przy niej robiłam, to teraz jak sobie pomyślę, że mam się zajmować swoja kruszynką, to mi ciarki przechodzą. Ale każda z moich znajomych mówi, że obawy przechodzą i instynkt macierzyński podpowiada co ma się robić. Ale się rozpisałam :) To pewnie przez to, że mąż jest w pracy i siedzę sama w mieszkaniu i nie mam się do kogo odezwać :( p.s. kilka słów o sobie - mam 26 lat (jeszcze przez chwilę :P) w ciąży jestem trzeci raz, ale dwie pierwsze niestety poroniłam, więc docierając do tego etapu można powiedzieć, że jestem już spokojna, choć wiadomo trzeba być ostrożnym na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena1704
O matkooo! Przepraszam za tyle wpisów o tej samej treści, ale mi sie internet zawiesił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo@interia.pl
Rossa gratuluje Moje Konto życze powodzenia My z M bylismy dzisiaj na zakupach prawie wszystko juz kupione jeszcze dzisiaj zamawiam wózek. A w piatek z mama jedziemy po kolderke i kocyk do łóżeczka. Do kąpieli malego kupilam Oilatum. Moja siostra uzywala i poleca. Jak tak pomyśle że już zaczynamy sie rozpakowywac to zaczynam pankowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena1704
O matkooo! Przepraszam za tyle wpisów o tej samej treści, ale mi sie internet zawiesił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Lidsta-nie uzywalam zadnych masci po cesarce,wiec niestety nie pomoge,ale blizne mam cieniutka i praktycznie niewidoczna,jakos tak szczescie mialam. *Marzena1704-bo to prawda.Jak sie urodzi twoje malenstwo,to bedziesz wiedziala co robic,bo to TWOJE dziecko,tak to jest wlasnie stworzone:) *Lunek-rozumiem.Wiesz,ja kompleksow nigdy nie mialam na tym tle,ale dla mnie karmienie bylo bardzo intymna sprawa,nigdy nie karmilam przy kims(oprocz meza oczywiscie) i nie wdawalam sie w dyskusje na ten temat.Jak ktos pytal czy karmie,odpowiadalam tak,karmie i na tym koniec,wiec w sumie od ciebie zalezy na ile pozwolisz,by ktos sie wypowiadal na temat twoich piersi.Bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justylada
ja już po wizycie to się mój gin nie ucieszył jak zobaczył bakterio mocz mam jakieś tabletki i jakiś antybiotyk do jednorazowego wypicia i za 2 tygodnie następna wizyta i trzeba wymaz na paciorkowca zrobić podobno potrzebne do porodu może już któraś z was miałam robione po 35 tygodniu . Ninkaa ja też się dowiadywałam o znieczulenie i powiedziano mi podobnie że rzadko się je wykonuję ale idzie się dogadać z anestezjologiem i oczywiście zapłacić .Lidsta teraz już tak cesarkę wykonują że malutka blizna zostaję prawie nie widoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* justylada - mam do Ciebie pytanie, podawałaś jakiś czas temu link do strony allegro, na której jest bielizna do karmienia. Czy zamawiałaś już coś od nich? Jesteś zadowolona? Teraz zastanawiam się jaki powinnam zamówić rozmiar?! Przed ciążą miałam 75b i praktycznie tak zostało, nadal chodzę w tych samych biustonoszach co wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* justylada - co do wymazu to ja go będę miała na następnej wizycie tj 15 stycznia, wówczas skończę 35 tydzień ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×