Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Muszę więc dokupić jeszcze kilka rzeczy do szpitala, bo widzę że wy macie jasne kolory... właśnie dlatego pytałam was np o kolory, bo ja podostawałam np body: granatowe i w czarno-białe paski, pajacyk jest np biały w czarne obrazki i nie wiedziałam czy to się nadaje do szpitala, bo koleżanki na zdjęciach ze szpitala mają ubrane maluszki w białe ciuszki, lub lekkie odcienie innych kolorów a ja mam takie ciemne i mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że wysłałam dwa razy wiadomość, ale ta pierwsza mi zniknęła i pisałam od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że troszkę pomogłam:) Kolorami naprawdę się nie przejmuj, skoro masz ciemne to niech takie pozostaną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green-grass
Dziewczyny ja proponuje zadzwonić do szpitala i zapytać położna co potrzeba zabrać. Nie ma sensu brać swoich ubranek skoro można skorzystać ze szpitalnych. W moim szpitalu wymagają tylko pieluszki ,chusteczki nawilżające i ubranko na wyjście. Położna mi powiedziała żeby nawet ubranka na wyjście nie brać ze sobą, tylko poprosić kogoś żeby je zabrał jak po nas będzie jechać do szpitala, żeby ograniczyć ilość bakterii szpitalnych, które weźmiemy ze sobą do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia-Angel ja już to dawno zauważyłam i nawet coś o tym chyba pisałam ;P widocznie musiałaś przeoczyć moją wiadomość :) zdecydowałaś się na poród w Jeleniej czy może Bukowiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza87 A czemu masz w dopisku pod postami datę porodu na 24 lutego? Przesunęła Ci się? Czemu nie zmieniłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia-Angel ja będę rodziła na Bukowcu, mam tutaj bliżej. Co do mojego terminu to się przesunął, ale wydawało mi się, że wszędzie już poprawiłam :) zresztą prawidłową date zna tylko moje maleństwo ;) to on wie kiedy będzie chciał wyskoczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia-Angel uż wiem co odwaliłam heh ostatnio poprawiłam w tabelce a dziś miałam poprawić pod postami, to ja mądra poprawiłam w tabelce na złą heh geniuszem trzeba się urodzić. Za chwilkę poprawię dziękuje, że zwróciłaś uwagę. Zaczynam cierpieć na bezsenność, nie dość, że latam co chwilkę siusiu to jeszcze ten cholerny katar nie daje żyć, do tego dziś doszła zgaga, więc noc z głowy ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia-Angel uż wiem co odwaliłam heh ostatnio poprawiłam w tabelce a dziś miałam poprawić pod postami, to ja mądra poprawiłam w tabelce na złą heh geniuszem trzeba się urodzić. Za chwilkę poprawię dziękuje, że zwróciłaś uwagę. Zaczynam cierpieć na bezsenność, nie dość, że latam co chwilkę siusiu to jeszcze ten cholerny katar nie daje żyć, do tego dziś doszła zgaga, więc noc z głowy ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do szpitalnej kosmetyczki dołożyłam zmywacz do paznokci i pomalowałam pazurki dla lepszego samopoczucia :) sama nie wiem jak tego dokonałam ale u stóp też... :))))) Któraś z Was pytała kilka dni temu czy mamy zajawkę na pójście do fryzjera - ja miałam i poszłam we wtorek - mogę powiedzieć, że siedzenie na fryzjerskim fotelu z małym fighterem w brzuszku było wyzwaniem ;) i później nie miałam siły na nic i że zmęczenia (w połączeniu z obowiązkami domowymi) doła złapałam ....tak, tak, to wtedy tak się żaliłam i do tego sto razy mi się to wkleiło (sorki). Ps. Moja torba nadal nie spakowana, synkowi kilka razy dziennie przypominam, że jesteśmy umówieni na luty ;) Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. moje konto............24.01.2013..........37.............DZ...... ... Radom Bayer Lev...........26-01-2013...........38...........CH.......... . Niemcy kaziorek84..........01.02.2013..........20..............C H ..... .Rzeszów Martituska81.........02.02.2013..........24...........CH. ........Plymouth Ratea...............03.02.2013...........34...........DZ. . .......Bydgoszcz izmaizma........04.02.2013...........34.dwie dziewczynki..Inowrocław goska986...........05.02.2013............37............CH ........Brodnica __aga__.............05.02.2013..........34...........DZ.. ..Londyn/Radom Inspektor1.........07.02.2013............................ .....Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013.............20........CH.. .. .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo kati=)..............10.02.2013...............35.. .........CH........Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........35..........CH..........Warszawa lidsta...............11.02.2013.................35. ...... CH..........Poznań LutowaNiki........11.02.2013.............35.............C H.. . ...Szczecin green-grass.......12.02.2013.................35.......... CH .......Bochnia kasienka.m.........14.02.2013...........29..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........35..............CH... ... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........25..............C H..........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........34 ..........DZ ...........Szczecin BetiGl...............15.02.2013............30........... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............27...........CH ........Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............34..........DZ............ ..Cz-w a justylda.............20.02.2013...........34........... DZ.......... Mikołów wrzesniowa mama..........22.02.2013........32.......................... UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............34..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013......22.02.2013............34..........DZ... ....Skierniewice Lusesitaaaa........22.02.2013...........34............DZ. ........Wrocław ANIKM83...........22.02.2013.............32............CH . ... ......Gliwice Nuss ...............24.02.2013................26............CH... .... ...K oło malenstwo@interia.pl. .......25-02-2013.....32...........CH........Wieluń kaja-@@@@@...18-02-2013................34............DZ.. ... .. ...Elblag. sysia09.............27.02.2013............33..........CH .......Końskowola Kasia-Angel........28.02.2013...........34..........CH.. ......Jelenia Góra iza87...........28.02.2013...........CH.......Jelenia Góraanetka_1991.....28.02.2013...............33...........DZ. .. ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... ............27...........DZ .........Rawicz ania01985........28-02-2013.............33.............DZ .. ........Kraków Lunek...............10.03.213..............25............ .CH. ..........Lublin Marzena1704.......26.02.2013...........33......... DZ.............Kraków MAMUSIE: Roosa .....11.02.2013..ur.07.01.2013.........w.35.tc......DZ ..Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja dokładam swoje trzy grosze w temacie bezsenności.... :( bu, bu, buuu... ...żeby nie mieć zbyt dużego żalu tłumaczę sobie, że to swoisty trening przed nocnymi kamieniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj miałam wizytę, malutka wazy juz 2390g, Pani doktor powiedziała, ze to raczej dużo niż mało jak na ten tydzień a ja się przestraszyłam jak ja przy mojej posturze urodzę większe dziecko (mam 158 wzrostu, waga przed ciąża 43kg i kompletny brak bioder:/)... Aczkolwiek powiedziała, że niektóre dzieci wolniej przybierają na koniec i nie jest powiedziane, ze po porodzie bd duza...:) Co do bezsenności to u mnie jest tak, ze w nocy nie mogę zasnąć, w końcu jak usne, po około 2 godzinach budzę się bardzo wyspana i się błąkam po domu, za to potem muszę odsypiac za dnia... Ciekawe co tam u Roosy i moje konto, moje konto:) często wchodzę na forum żeby sprawdzić czy juz się napisały co u nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, ale napisałam, chciałam napisac, ze moje konto i ja jesteśmy z jednego miasta;) a potem miało być ciekawe czy się odezwały, a potem chyba zmieniła mi się wizja:D chyba jednak jeszcze spis i za wcześnie napisane:D a i jeszcze coś Wam powiem, coś mo sie ubzduralo, ze mi sie brzuch obniżył, a to chyba trochę za wcześnie (33tydz.). Tym bardziej, ze jak zauwazylyscie, ze moje konto obniżył sie brzuszek to za chwile napisała ze jedzie rodzic... A ja teraz sie martwię... Może wrzucę na pocztę zdjęcie a Wy mi powiecie co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justylada
witam z rana ja wczoraj padłam po całym dniu ,ale noc nie przespana po tych moich tabletkach mam biegunkę od 2 dni więc wstawałam co pół godziny . Marzena 1704 ja też o tym urlopie od mojego m szłyszałam więc też nie jestem pewna co do ilości tych dni ,ale tak jak piszesz każdy dzień się liczy . Marysia imię starszej córki to Oliwia juz duża panna bo ma 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green-grass
Jestem kolejna osobą, która nie spała dziś w nocy :( wycieczki do wc co 2 godziny i do tego o 3 wymiotowałam :( czuje się jak 7 nieszczęść, jeszcze do tego od wczoraj pobolewa mnie brzuszek tak jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) ja również po ciężkiej nocy, fatalnie się czuję:( może w ciągu dnia uda mi się złapać malutką drzemkę, choć szczerze w to wątpię, ma przyjść koleżanka, zobaczymy jak długo się zasiedzimy. Życzę Wam miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja co 2 godziny się budziłam :( Za namową znajomych ostatniozdecydowaliśmy się na sesję brzuszkową, która dziś wieczorem ma być ale po kolejnej nieprzespanej nocy wyglądam jak zombi i głowa boli, nie ukryje tego pod żadnym makijażem/kamuflażem. W ciągu dnia się nie zdrzemnę, bo czasu na to nie będzie. Jak odwołam, to już może nie być okazji. Szkoda... Wiem, że to ma się nijak do sytuacji dziewczyn, które są w szpitalach albo bezwzględnie muszą w domkach leżeć i tylko mogą sobie pomarzyć... lecz i tak mi żal.... Do tego głodna już jestem, a w domu nie ma nic do jedzenia :( mąż że złamaną nogą nie pójdziedo sklepu, więc muszę wziąć się w garść i przestać biadolić na kafe. Miłego dnia Wam życzę :) Ps. Oczywiście i ja wyczekuje wiadomości od Moje konto i dziewczynek w szpitalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja co 2 godziny się budziłam :( Za namową znajomych ostatniozdecydowaliśmy się na sesję brzuszkową, która dziś wieczorem ma być ale po kolejnej nieprzespanej nocy wyglądam jak zombi i głowa boli, nie ukryje tego pod żadnym makijażem/kamuflażem. W ciągu dnia się nie zdrzemnę, bo czasu na to nie będzie. Jak odwołam, to już może nie być okazji. Szkoda... Wiem, że to ma się nijak do sytuacji dziewczyn, które są w szpitalach albo bezwzględnie muszą w domkach leżeć i tylko mogą sobie pomarzyć... lecz i tak mi żal.... Do tego głodna już jestem, a w domu nie ma nic do jedzenia :( mąż że złamaną nogą nie pójdziedo sklepu, więc muszę wziąć się w garść i przestać biadolić na kafe. Miłego dnia Wam życzę :) Ps. Oczywiście i ja wyczekuje wiadomości od Moje konto i dziewczynek w szpitalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, dziewczyny jak tak czytam posty o waszych bezsennych nocach, to stwierdzam, że ja to faktycznie mam wymarzoną ciążę. Jutro zaczynam 34tc i w sumie sypiam dobrze. Mam problemy z uśnięciem, bo dziwnym trafem jak ja układam się do snu, to mała zaczyna swoje tańce:) a później w nocy wstaje tylko raz na siku (nawet mam już stała porę sikania :P). Czasem dochodzi zgaga na wieczór i w sumie to tyle. Ale mój organizm chyba wie, że za kilka tygodni zaczną się nieprzespane noce i chce nadrobić trochę godzin snu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LutowaNIKI- ja również zdecydowałam się na sesję brzuszkową, tylko moja odbędzie się dopiero 22 stycznia o godzinie 10. Mam nadzieję, że mój synek nie wpadnie do tego czasu na pomysł, by opuścić swoją mamę :p Marzena1704- normalnie zazdroszczę Tobie, tego że śpisz sobie smacznie w nocy. Chociaż Ty korzystaj z tej możliwości i wysypiaj się za nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka_1991- wrzuć zdjęcie i zaraz będziemy wiedziały czy się obniżył. Pozdraeiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie po wizycie,maly wazy okolo 3kg i wszystko z nim dobrze.Na ktg zero skurczy,dobrze,dobrze,musimy dotrwac razem do czwartku;) *Anetka-nie przejmuj sie zbytnio tym obnizonym brzuchem,mi sie obnizyl juz przed swietami,a szyjka nadal mocno trzyma i nic sie nie dzieje.Moje konto byla wyzej w ciazy niz ty,a poza tym tez niewiadomo jak dawno jej sie brzuch obnizyl. *Marzena-no to sie ciesz tylko,ze sie wysypiasz,ja tak mialam jakos do 36tc,potem juz coraz gorzej i to w sumie nie ze wzgledu na jakies dolegliwosci,tylko na kolowrotek glupich mysli nad ranem:p *Goska-witaj po dlugiej przerwie,fajnie,ze u was wszystko dobrze,duzy ten twoj synek.A czemu masz miec cc? Z jezdzeniem nie mam dylematu,bo mieszkam w duzym miescie,wszedzie stosunkowo blisko,wiec bez obaw,straszna ta historia z ta dziewczyna.Bardzo bolesne masz te skurcze? 🌼 Ja wam nie pomoge z rzeczami dla dziecka,bo u nas nic nie potrzeba brac,na wyjscie przyszykowalam i maz przywiezie jak bedziemy wychodzic.Dla corki tez nic nie mialam ze soba.Co do koloru to ja bym sobie glowy tym nie zawracala. Dla siebie torbe pakowalam przy pomocy tej strony: http://www.ofeminin.pl/ciaza/wyprawka-do-szpitala-torba-do-porodu-f36615.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo@interia.pl
Hej dziewczyny dołacze sie do problemów ze spaniem... Zasniecia przychodzi mi szybko bo przyloze glowe do poduszki i spie, ale za to potrafie wstac o 3 lub 4 i sie snuc po domu jak cien. Moj M nawet na to uwagi nie zwraca... Moge z nim wtedy nawet rozmawiac a rano jak wstanie to nic z tego nie pamieta bo odpowiada mi przez sen. W poniedzialek mam wizyte zobaczymy jak moj maluszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do ciezarowek ;) z RAdomia..... gdzie bedziecie rodzily???? czy slyszalyscie cos o tym ze na tochtermana w tym nowym jest jakis lekarz z gronkowcem???? kurcze nasluchal;am sie i niewiem czy to prawda. wczesniej rodzilam na jozefowie a planowalam w tym nowym teraz. poradzcie cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×