Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

a propo Fridy to ja jeszcze o jej zastosowaniu nie czytałam ale czas sie zainteresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje konto gratuluje, super że już masz swoją kruszynkę po drugiej stronie, też nie mogę się doczekać tej chwili :D A tatuś pewnie przeszczęśliwy :D 🌻 Ja za 2h wizyta zobaczymy jak tam moja Ala urosła wczoraj zaczełam 34tc a 2 tyg temu ważyła 2060g, no i jeszcze okazało się że mam bakerie w moczu a całą ciąże było wszystko ok, miała któraś z was?? Co wam na to przepisali?? 🌻 Co do spania to ja tak jak marzena1704, na szczęście zero problemów przykładam głowę do poduszki i od razu śpię nawet M się śmieje że jak mogę spać jak młoda tak kopie bo on zawsze kładzie rękę na brzuchu a ona jakby wyczuwała i zaraz harce zaczyna, a mnie to kompletnie nie przeszkadza, rano koło 5 pobudka na siku i jeszcze 2h spania i do pracy. :D Mam nadzieję że będzie miała zasypianie i sen po mnie, a długość spania po tatusiu, to będzie idealnie :D 🌻 Idę robić spagetti carbonara 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje konto jeszcze raz gratulacje; dużo zdrówka dla Was:). Jak tylko znajdziesz chwilkę to pisz co u Was, jak sobie wszystko zorganizowałaś. Zazdroszczę Ci ale mam nadzieję że urodzę w terminie. Beybe trzymam mocno kciuki:) musi się udać bądź dobrej myśli. Jeżeli chodzi o Fridę to też słyszałam od mam, że to najlepsze rozwiązanie i pewnie się na nią zdecyduję jeszcze popytam moją przyjaciółkę, która używa ale to jak na ploteczki się spotkamy. Co do tygodni ciąży to ja już zgłupiałam ale liczę tak jak mój lekarz a to kiedy się dzidziuś urodzi to i tak będzie uzależnione od niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beybe29 przede wszystkim nie myśl o ciąży i wyjdź z założenia, że co ma być to będzie, bo na niektóre rzeczy naprawdę nie mamy wpływu ...... przechodziłam 2x, to co ty (zabieg i samoistne), więc doskonale rozumiem twoje obawy wszystkie piszą tu o wadze swoich maluchów, to i ja się pochwalę :P moja córusia na ostatniej wizycie w 32tc ważyła już 2360 i w ciągu 3 tygodni przybrała kilo na wadze, ale to pewnie przez święta :) w sumie lekarz powiedział, że z usg wychodzi, że jest o tydzień starsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dziękujemy za miłe słowa :) co to wód to tak, jak poszłam zrobić siku to na papierze miałam różowe, ale nie jak jakiś śluz tylko jakbym siku różowe zrobiła... za jakiś czas jak poszłam to poszedł mi taki jak skrzep malutki, jak paznokieć i chyba to ten czop śluzowy, a później to już szybciutko poszło, jakaś szklanka wód za 5 minut kolejna i kolejna, a później spokój, dopiero w szpitalu przy badaniu poszły kolejne wody... co do cesarki to trzymają 2 pełne doby od urodzenia, ja wyszłam wczoraj ale minęło zanim się oganęłam w domku i napisałam, u nas podniesli mi łóżko po 6 godzinach a po 12 godzinach od cięcia kazali wstać i przejść kawałek :) baybe gratuluje :) wrzucę zdjęcie zaraz :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) Ja dzis tez sie do Was dolaczam jesli chodzi o noc w sumie o nocki bo bardzo ciezko mi zasnasc chodze spac ok 12 zasypiam dopiero ok 1 po tem pobudka na toalete czasem razy 2 jeszcze corka sie przebudzi i w sumie rano ...;( dzis to miałam ochote nie wstawac z łozka i obudzic sie dopiero jutro.... green niestety wczoraj nie zrobilam prania bo R obiecal ze dzis mi wyciagnie ciuszki bo idzie dopiero na 6 a jak okazalo sie mial na rano i nie ma go cały dzien i cały weeken tez pracuje to pewnie dopiero gdzies w tyg zostalo mi jeszcze 5 tyg mam nadzeje ze nie zaczne wczesniej ;) Dziewczyny z tego co wiem to kazdemu ojcowi nalezy sie urlop opiekunczy nie wazne czy porod naturalny czy cc kuzynki maz brał za kazdym razem i z tego co pamiatam nie musi od razu brac po porodzie ma iles tam czasu ale dokladnie nie pamietam co i jak ... goska fajnie ze u Was wszystko w porzadku;) ciekawe jak u mamay luty? kasia angel ja do szpitala biore body na dlugi rekaw i pajacyki dla mnie najwygodniejsze w zakladaniu kolory mam uniwersalne bo nie znamy plci;) marzenka ja tez jeszcze nie mam wszystkiego;) anetka czekamy na zdjecie;) lutowaniki iza kasia angel mam nadzeje ze pochwalicie sie zdjeciami;);) moje konto super ze sie odezwalas jeszcze raz gratuluje duzo zdrowka dla Was ;)i jak najwiecej przespany nocy zycze;) kasia angel ja wkladalam troszke waty tak było napisane w instrukcji ze nic sie nie przedostało umyłam wysuszyłam i nic nie musialam wymieniac ;) beybe kochana gratulacje bedzie dobrze ;)Duzo zdrowka dla Was;) odzywaj sie czesciej ;) uciekam bo corcia sie obudzila;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*moje konto - słodziutką masz córeczkę:):):) jeszcze raz gratuluję:) *zrobiłam sobie badania, które przepisał mi lekarz, między innymi na zatrucie ciążowe LDH - na szczęście wyniki mam bardzo dobre:). Jeżeli któraś z Was ma podejrzenia co do zatrucia to proponuję zrobić, kosztuje 15zł także niewiele. Już jestem spokojniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa mama To chodzi o dodatkowy 2-tygodniowy urlop poza 2 tygodniami tacierzyńskiego - czy to jedno i to samo? Już zamówiłam fridę ;) Obejrzałam filmiki na youtube jak się to używa - niektóre dzieci tak się usmiechały przy zasysaniu hi ;) beybe29 Gratuluję! Będzie dobrze - napisz jak będziesz wiedziała cos więcej... Kochane jaki macie przewijak - dokupowałyście jakieś zmienne nakrycia które można prać, ceraty itd...? Wczoraj i dziś brałam Luteinę jak lekarz kazał, również magnez a i tak cały czas mi się brzuch napina - a cały dzień siedzę, nic nie robię. Czy siedzenie nie wystarczy, trzeba leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) i u nas ciężka noc :( od 24-4 przespana ;/ a reszta to sufit ... jeszcze tydzień temu spałam po 10-12h ! a tu bach ! jestem nieprzytomna ! Mojekonto gratuluję :) co do przewijaka to ja mam prześcieradełko z flaneli i mam zamiar na to podkładać na początku podkłady ... dostałam je jak zamawiałam łóżeczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto Śliczna dzidzia - to czekamy na więcej zdjęć ;) Idę zrobić ciasto czekoladowe, bo już mnie tyłek boli od siedzenia a ciasto chodzi za mną od tygodnia ;) Miłego wieczoru mamuśki, trzymajcie się zdrowo i ładnie śpijcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do was dwa pytania: -Czy lekarz prowadzący zlecił wam badania na paciorkowca, jak tak to w którym tygodniu? - Czy macie już problem z laktacją, ja od dłuższego czasu się już z tym męczę, używam wkładek laktacyjnych, ale martwie się, że ten najwartościowszy pokarm dla dzidziusia mi ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena1704- jeżeli chcesz podaj swojego meila wyślę Tobie tam login i hasło na naszego meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza mnie zlecił :) mam zrobić w 34tc .. a na necie czytałam że od 33-37 powinno się zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza87 również mam zrobić to badanie w 35tc. Natomiast pierwsza siara pojawiła się u mnie bardzo szybko, bo już pod koniec 5 miesiąca, ale ulewa mi się średnio raz w tygodniu i to zazwyczaj tylko z prawej piersi. I to ja się trochę przejmuję, że mogę mieć po porodzie problem z laktacją :( mój mail to marzena612@wp.pl - DZIĘKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena1704- mi również pojawiła się w 5 miesiącu, tyle że u mnie leci codziennie i coraz więcej, oby zostało coś dla dzidziusia. Wysłałam już Tobie meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena1704 wysłałam meila możesz odebrać i czekamy na fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam od 20 tc siare ... raz miałam taki większy wyciek w nocy ... a śpicie w biustonoszach ? Iza zostanie zostanie ... moja koleżanka miała od początku ciąży a po urodzeniu miała nawał pokarmu ... jej mała ma 4 mies i cały czas ją karmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania01985- ja śpię bez, w biustonoszu chyba nigdy bym nie zasnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justylada
Gusia09 u mnoe w badaniach wyszedl bakterio mocz .dostalam jednorazowo do wypicia antybiotyk furaginum teva. i femisetp uro .mi tez gin przy nastepnej wizycie bedzie pobieral wymaz na paciorkowca. to bedzie po 35 tyg powiedzial ze do porodu lepiej miec to zrobione .moje konto wszystkiego najlepszego dla CIEBIE MALEJ I TATUSIA DUZO ZDROWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo@interia.pl
beybe29 Gratuluje i trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze.... Moje konto jeszcze raz gratuluje a malutka cudna niech sie dobrze chowa... gusia ja mialam bakterie w moczu dostalam antybiotyk jednorazowo do wypicia do tego furaginum i urosept i moj gin kazal mi jesc duzo kwasnego tzn kapusta kiszona i ogorki... Ja ciuszki biore roznokolorowe i jeden komplet w rozmiaze 56 bo wroza mi ze maly sie w tatusia wda i bedzie dlugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green-grass
ktos jeszcze nie śpi? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my Kolejny weekend w szpitalu... Ale mam nadzieje ze tylko do poniedzialku:) moje konto jeszcze raz gratuluje:) juz niedlugo coraz wiecej nas bedzie na tym swiecie:) ja mam nadzieje ze moje malenstwo wytrzyma jeszcze troszke w brzuszku:) a czy ja tez moglabym prosic o dostep do tego maila bo co prawda narazie nie moge nic wrzucic ale z checia was poogladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×