Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

moje konto gratuluję kochana :) beybe29 Tobie również i życzę by tym razem Twoje marzenie się spełniło :) sysia09 współczuję Ci tęsknoty za domkiem i jednocześnie trochę zazdroszczę, nie zrozum mnie źle, od 6 znowu nie śpię, brzuszek spina mi się dosłownie co chwila i wiele bym dała żeby mnie ktoś zbadał i ewentualnie zadziałał u nas taki śnieg spadł, że myśl o pojechaniu gdziekolwiek przyprawi a mnie o gęsią skórę brrrrr Szpital, w którym chcę rodzić jest na drugim końcu miasta, właściwie poza nim, i w taką śnieżycę tam jechać żeby ktoś mnie obejrzał wymagało by nie lada operacji logistycznej (mąż nadal nie może obciążać złamanej nogi, prowadzić nie może; taxi w jedną str by z 200 zł kosztowało itd) A boję się do bliższej kliniki podjechać z obawy, że mnie tam położą i może rodzić bym tam musiała niezły mam teraz zamęt w głowie byle do roztopów chociaż wytrzymać (pomijając to, że jak najdłużej byłoby dobrze, dzisiaj zaczynam 37 tydzień wg OM) Ale oczywiście życzę Tobie żeby był to Twój ostatni weekend w szpitalu przed porodem w terminie ;) iza87 jak przed chwilką pisałam zaczynam dziś 37 tydz i jeszcze nie miałam badania na paciorkowca. kolejną wizytę mam 16 stycznia, może wtedy? dam Ci znać. Dziewczynki, dołączam się do prośby sysi: czy ja również mogę dostać dostęp do maila bo z chęcią Was pooglądam i wrzucę zdjęcie, które wczoraj tata mi zrobił :) mój adres: nik.nik@op.pl [sesję brzuszkową niestety odwołałam, bo padałam z niewyspania. Poza tym i tak nie doszłaby do skutku, bo szczecińskie służby nie poradziły sobie z wczorajszymi opadami śniegu i przez kilka godzin nie można było dostać się z centrum na obrzeża miasta gdzie mieszkam, więc fotograf i tak by nie dojechał; ale może jeszcze zdążę się obfotografować zanim się rozpakuję] Spróbuję jeszcze chwilkę się zdrzemnąć, może mi się uda A Wam wszystkim życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Bayer Lev...........26-01-2013...........38...........CH.......... . Niemcy kaziorek84..........01.02.2013..........20..............C H ..... .Rzeszów Martituska81.........02.02.2013..........24...........CH. ........Plymouth Ratea...............03.02.2013...........34...........DZ. . .......Bydgoszcz izmaizma........04.02.2013...........34.dwie dziewczynki..Inowrocław goska986...........05.02.2013............37............CH ........Brodnica __aga__.............05.02.2013..........34...........DZ.. ..Londyn/Radom Inspektor1.........07.02.2013............................ .....Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013.............20........CH.. .. .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo kati=)..............10.02.2013...............35.. .........CH........Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........35..........CH..........Warszawa lidsta...............11.02.2013.................35. ...... CH..........Poznań LutowaNiki........11.02.2013.............36.............C H.. . ...Szczecin green-grass.......12.02.2013.................35.......... CH .......Bochnia kasienka.m.........14.02.2013...........29..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........35..............CH... ... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........25..............C H..........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........34 ..........DZ ...........Szczecin BetiGl...............15.02.2013............30........... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............27...........CH ........Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............34..........DZ............ ..Cz-w a justylda.............20.02.2013...........34........... DZ.......... Mikołów wrzesniowa mama..........22.02.2013........32.......................... UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............34..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013......22.02.2013............34..........DZ... ....Skierniewice Lusesitaaaa........22.02.2013...........35............DZ. ........Wrocław ANIKM83...........22.02.2013.............32............CH . ... ......Gliwice Nuss ...............24.02.2013................26............CH... .... ...K oło malenstwo@interia.pl. .......25-02-2013.....32...........CH........Wieluń kaja-@@@@@...18-02-2013................34............DZ.. ... .. ...Elblag iza87..............28.02.2013...........34..........CH.. .......Jelenia Góra sysia09.............27.02.2013............33..........CH .......Końskowola Kasia-Angel........28.02.2013...........34..........CH.. ......Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013...............33...........DZ. .. ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... ............27...........DZ .........Rawicz ania01985........28-02-2013.............33.............DZ .. ........Kraków Lunek...............10.03.213..............25............ .CH. ..........Lublin Marzena1704.......26.02.2013...........33......... DZ.............Kraków MAMUSIE: Roosa .....11.02.2013.....ur.07.01.2013......w.35.tc......DZ ..Kraków moje konto...24.01.2013.....ur.08.01.2013....w.38.tc....DZ...Radom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LutowaNIKI ja bym na Twoim miejscu to skontrolowala bo ja wlasnie przez takie cos trafilam do szpitala a Ty juz 37tydz wiec juz w kazdej chwili mozesz urodzic i wtedy nie zdazysz tam dojechac... Mnie przetrzymuja zebym do 36tyg wytrzymala i wtedy niech sie dzieje co chce wiec uwazaj na siebie mam nadzieje ze Cie nie przestraszylam trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D widzę że już dwie się "rozsypały" :D moje konto gratuluję :D cieszę się że jesteś już po :) szkoda że cesarka... dłużej się dochodzi do siebie ale ważne że dzidzia zdrowa :) też miałam cesarkę bo naturalnie nie dałam rady urodzić i miałam podwójny poród :) teraz też cesarka... LutowaNiki tak mi wpadło w oczy że pisałaś o pomalowaniu paznokci od rąk i stóp :) po pierwsze szacun że sięgasz do stóp na tyle że dałaś radę je pomalować :) ale.... chciałam tylko zaznaczyć że położne nie będą na to raczej patrzeć przychylnie... chyba że jest to kolor przeźroczysty... bo do porodu nie powinno się mieć pomalowanych paznokci.... wrazie komplikacji i konieczności robienia cesarki paznokcie są pierwszym sygnałem dla lekarzy że coś jest nie tak... mi ginekolog na każdej wizycie zaznacza że mam śliczne paznokietki ale mam je skrócić (szybko mi rosną ale teraz już trzymam na około milimetr góra dwa) i zapomnieć o malowaniu i zawsze zaznacza jak ważne jest to dla lekarzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Bayer Lev...........26-01-2013...........39...........CH.......... . Niemcy kaziorek84..........01.02.2013..........20..............C H ..... .Rzeszów Martituska81.........02.02.2013..........24...........CH. ........Plymouth Ratea...............03.02.2013...........34...........DZ. . .......Bydgoszcz izmaizma........04.02.2013...........34.dwie dziewczynki..Inowrocław goska986...........05.02.2013............37............CH ........Brodnica __aga__.............05.02.2013..........34...........DZ.. ..Londyn/Radom Inspektor1.........07.02.2013............................ .....Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013.............20........CH.. .. .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo kati=)..............10.02.2013...............35.. .........CH........Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........35..........CH..........Warszawa lidsta...............11.02.2013.................35. ...... CH..........Poznań LutowaNiki........11.02.2013.............36.............C H.. . ...Szczecin green-grass.......12.02.2013.................35.......... CH .......Bochnia kasienka.m.........14.02.2013...........29..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........35..............CH... ... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........25..............C H..........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........34 ..........DZ ...........Szczecin BetiGl...............15.02.2013............30........... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............27...........CH ........Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............34..........DZ............ ..Cz-w a justylda.............20.02.2013...........34........... DZ.......... Mikołów wrzesniowa mama..........22.02.2013........32.......................... UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............34..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013......22.02.2013............34..........DZ... ....Skierniewice Lusesitaaaa........22.02.2013...........35............DZ. ........Wrocław ANIKM83...........22.02.2013.............32............CH . ... ......Gliwice Nuss ...............24.02.2013................26............CH... .... ...K oło malenstwo@interia.pl. .......25-02-2013.....32...........CH........Wieluń kaja-@@@@@...18-02-2013................34............DZ.. ... .. ...Elblag iza87..............28.02.2013...........34..........CH.. .......Jelenia Góra sysia09.............27.02.2013............33..........CH .......Końskowola Kasia-Angel........28.02.2013...........34..........CH.. ......Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013...............33...........DZ. .. ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... ............27...........DZ .........Rawicz ania01985........28-02-2013.............33.............DZ .. ........Kraków Lunek...............10.03.213..............25............ .CH. ..........Lublin Marzena1704.......26.02.2013...........33......... DZ.............Kraków MAMUSIE: Roosa .....11.02.2013.....ur.07.01.2013......w.35.tc......DZ ..Kraków moje konto...24.01.2013.....ur.08.01.2013....w.38.tc....DZ...Rado m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Moje konto-gratuluje kochana.Mala jest sliczna,jakie ma piekne usteczka,ach,zazdroszcze,ze juz jestes po.Jak sie troche ogarniesz,to napisz jak sie czujesz po cc. *Beybe-tobie tez gratuluje i zycze powodzenia. *Iza-ja mialam w pierwszej ciazy pokarm od 5 miesiaca i pewnie dzieki temu od razu po cesarce karmilam i nie mialam zadnego problemu z tym..Teraz tez mam pokarm i sie ciesze z tego,nic sie nie obawiaj,dla dziecka na pewno wystarczy;)I po porodzie i tak bedziesz miala te najwartosciowsze mleko dla niego,tylko nie wolno odciagac teraz! *Lutowa Niki-wyslalam ci haslo. *Sysia-podaj swoj mail. 🌼 A ja dzis nawet niezle spalam,10 godzin.Wczoraj bylam z corka u kolezanki,ostatni raz przed porodem,bo dosc daleko mieszka ode mnie i wrocilam wykonczona jak pies,choc w sumie nic meczacego w tym nie bylo,ale chyba juz pora odpuscic troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justylada
witam ja też poproszę o ten adres do meila jak można mój to justyna057@op.pl u mnie dziś noc o niebo lepiej tylko mój m strasznie się rozpychał i musiałam go przewracać co jakiś czas .teraz po śniadanku i z córką bajkę o księżniczkach oglądam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justylada, lutowaNiki czekamy na wasze zdjęcia... Sysia na Twoje również ,ale to już jak wrócisz do domku :) dużo zdrówka i głowa do góry. Jesteśmy z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justylada
wysłałam zdjęcia jedno brzuszka i starszej pociechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*justylada - jaką masz już dużą córę:) będzie dodatkowa pomoc przy maleństwie:) Planowaliśmy dzisiaj z M. wybrać się na zakupy do miasta, przeszliśmy jakieś 300 - 400 metrów i musieliśmy wracać, nie dałam rady, za duży ucisk czułam. Lepiej nie ryzykować przedwczesnym porodem, będę starała się już nigdzie oprócz lekarza nie wychodzić. Miłej soboty dziewczyny życzę:) Wieczorkiem zajrzę, aby poczytać co napisałyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) u nas lepiej nie gadać ... kolejna noc nieprzespana ;/ a Mała kokosi się w moich żebrach :|że nawet ciężko poleżeć .... U nas piękne słoneczko zachęcające do wyjścia na spacer .... ale niestety tylko przez okno :( zimno i wieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysia09 - dziękuję, że o tym mi napisałaś :* Szczęśliwie po moim ostatnim wpisie zasnęłam jeszcze na 2 godz, wcześniej wzięłam nospę forte i brzusio się uspokoił :) uf uf Ale jak tylko znowu zacznie tak się napinać, to za Twoimi słowami pojadę sprawdzić co się dzieje. Teraz synuś dzielnie puka od środka i się przeciąga ale w mięciutkim brzuszku. Tak fajnie się złożyło, że dziś mąż mógł odwołać pracę i mam zakupki zrobione, więc dziś tylko wypoczywam i w końcu spakuję torbę obiecuję uroczyście He He, że przestanę z tym ściemniać ;p xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx goska986 masz 100% racji co do tego, że powinnyśmy mieć nie pomalowane pazurki, dlatego w tym samym poście napisałam, że do „szpitalnej kosmetyczki dołożyłam zmywacz do paznokci, jeszcze przed pomalowaniem pazurków :) Pomalowałam je tylko do sesji, która się nie odbyła, więc dzisiaj je zmyję :) A co do dosięgania do paluszków u stóp gdybyś mnie widziała, to byś się uśmiała, bo ja sama się podśmiewałam, że umiem w takie chińskie osiem nogi powyginać ale musiałam ekspresowo się z tym uporać, bo mało sobie ze stawów nie powyłamywałam He He ale tak czy siak było warto chociaż na chwilę :))))))) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Weszłam na nasze konto mailowe wszystkie maicie śliczne brzuszki :) Justylda - Twoja Oliwka, to już panna ;) jest urocza :) Moje konto Twoja Malutka jest przesłodka tulić i całować się chce :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Swoje zdjęcie postaram się wrzucić jeszcze dzisiaj. Przepraszam, że nie zrobiłam tego od razu ale okazało się, że po tym jak mi telefon we wtorek spadł na bruk (łudziłam się, że obyło się bez uszczerbku) komputer go nie widzi i nie mogę zrzucić zdjęcia na kompa ale poproszę tatę żeby mi @ przesłał (bo on to zdjęcie ma), to wtedy podzielę się z Wami moim brzusiem. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Marysia2013 dobrze, że się wróciliście. Trzymam kciuki, żeby brzuszek się uspokoił i żebys jeszcze mogła na zakupki pośmigać :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Tym czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania01985 waham się miedzy Żeromskim a Narutowicza, ale bardziej skłaniam się ku Narutowicza. Zobaczę co lekarz mi powie, bo on stwierdził, że to który szpital mi poleci będzie zależało też od tego jakiej opieki będę potrzebować, ponoć każdy szpital ma swoją "specjalizację" Następną wizytę mam 25tego, to dowiem się jakichś konkretów, zwłaszcza, że będę już wysyłana na KTG A ja dzisiaj miałam wyjątkowo dobrą noc. Spałam jak suseł, nawet na sikanie nie stawałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysia09 - dziękuję, że o tym mi napisałaś :* Szczęśliwie po moim ostatnim wpisie zasnęłam jeszcze na 2 godz, wcześniej wzięłam nospę forte i brzusio się uspokoił :) uf uf Ale jak tylko znowu zacznie tak się napinać, to za Twoimi słowami pojadę sprawdzić co się dzieje. Teraz synuś dzielnie puka od środka i się przeciąga ale w mięciutkim brzuszku. Tak fajnie się złożyło, że dziś mąż mógł odwołać pracę i mam zakupki zrobione, więc dziś tylko wypoczywam i w końcu spakuję torbę obiecuję uroczyście He He, że przestanę z tym ściemniać ;p xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx goska986 masz 100% racji co do tego, że powinnyśmy mieć nie pomalowane pazurki, dlatego w tym samym poście napisałam, że do „szpitalnej kosmetyczki dołożyłam zmywacz do paznokci, jeszcze przed pomalowaniem pazurków :) Pomalowałam je tylko do sesji, która się nie odbyła, więc dzisiaj je zmyję :) A co do dosięgania do paluszków u stóp gdybyś mnie widziała, to byś się uśmiała, bo ja sama się podśmiewałam, że umiem w takie chińskie osiem nogi powyginać ale musiałam ekspresowo się z tym uporać, bo mało sobie ze stawów nie powyłamywałam He He ale tak czy siak było warto chociaż na chwilę :))))))) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Weszłam na nasze konto mailowe wszystkie maicie śliczne brzuszki :) Justylda - Twoja Oliwka, to już panna ;) jest urocza :) Moje konto Twoja Malutka jest przesłodka tulić i całować się chce :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Swoje zdjęcie postaram się wrzucić jeszcze dzisiaj. Przepraszam, że nie zrobiłam tego od razu ale okazało się, że po tym jak mi telefon we wtorek spadł na bruk (łudziłam się, że obyło się bez uszczerbku) komputer go nie widzi i nie mogę zrzucić zdjęcia na kompa ale poproszę tatę żeby mi @ przesłał (bo on to zdjęcie ma), to wtedy podzielę się z Wami moim brzusiem. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Marysia2013 dobrze, że się wróciliście. Trzymam kciuki, żeby brzuszek się uspokoił i żebys jeszcze mogła na zakupki pośmigać :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Tym czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam do was pytanie- od jakiegoś czasu słyszę pojedyncze strzyknięcia,pstryknięcia w brzuszku, jakby strzykała kostka.Macie też coś takiego?? Czy może to już ze mną jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) co do nocki to nawet nawet bywało gorzej. Jeżeli chodzi o pokarm to mi się ani razu nie pojawił mam bardzo suche sutki mimo, że je nawilżam. Dzisiaj też mi się brzuszek napinał ale miałam trochę pracy i dopiero teraz odpoczywam a jeszcze ciasto mam zamiar upiec babkę czekoladową może na mojego m poczekam aż z pracy wróci. Moje konto córeczka śliczna:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) moja mala nakrmiona , przebrana i spi a ja leze obok, moge tak na nia patrzec godzinami, u nas dyskusja nad imieniem, bedzie albo hania albo marysia ;) musimy zdecydowac dzisiaj bo bezimienna jest ;) iza ja pod sam koniec mialam tak jak by ktos mi strzelil gumka recepturka od srodka, takie pstrykniecie, uszczypniecie, nie zdazylam zapytac lekarza bo do wizyty nie dotrwalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje konto----> no tak właśnie jakby ktoś z gumki strzelał :p zapytam się przy kolejnej wizycie co to jest takiego. Myślałam już, że to moja wyobraźnia lub coś ze słuchem mam ;) Zazdroszcze Tobie kochana, że masz już swoją malutką przy sobie i coraz bardziej nie mogę już doczekać się swojego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie :) Przepraszam, ze tak malo sie odzywam, regularnie was podczytuje i jestem w miare na biezaco ale sama chodze tak zmeczona i przybita ze nie mam zbyt wielu sil. U mnie juz prawie koncowka, 37 tydz sie zaczyna...wizyte najblizsza mam w piatek takze zobaczymy, termin porodu przesunal mi sie na 5 lutego z 12. szyjka delikatnie skrocona.Mały wazyl 28 grudnia 2400 wiec chyba calkiem fajnie. Teraz ciagle mysle czy bedzie duzy czy mnieszy, mam problem z wyborem ciuszków do szpitala,ale wezme poprostu mniejsze i wieksze i po problemie. U nas w szpitalu daja ubranka, ale niedawno rodzily dwie moje kolezanki i widzialam jak wygladaja te ciuszki, sa strasznie sprane czesto nie kompletne, typu brak zatrzaskow lub cos...wiec nie widze sensu z tego korzystac wole miec swoje :) torbe mam spakowana od swiat i ciagle tylko sprawdzam czy mam wszytsko hehe. Dzis juz chce zapakowac wszytsko na styk. Czuje sie roznie, ogolnie jest bardzo ciezko, najgorzej przy wychodzeniu po schodach (mieszkamy na pietrze u tesciow) sapie wtedy jak parowóz... ;/ z chodzeniem tez nie lepiej, w tym tygodniu zaobserwowalam u siebie dosc dziwne zjawisko i nie daje mi to spokoju...zauwazylam ze na bieliznie ciagle mam odrobine bialego sluzu z wieksza iloscia jakby zwyklej wody dookola. I sama niewiem co to jesdt. Ciagle jakos mi tak mokro...dzis z koleji zauwazylam odrobinke krwi...no i dzis pozwolismy sobie z mezem na sex takze juz calkowicie boje sie ze cos sie zacznie , choc z drugiej strony bym juz chciala :) PS.paskudne rozstepy mi sie pojawily, dolem brzucha troche poplakalam ale co zrobic, moze nie beda bardzo widoczne po ciazy... Pozdrawiam wszystkie cieplutko i trzymam mocno kciuki za samopoczucie!!! juz niewiele nam zostalo!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati nie chcę Cię martwić ale ostatnio położna mówiła o symptomach przepowiadających poród i min mówiła o ttakim śluzie i podbiegnięciach krwawych w śluzie a po sexie różnie może być. Ale nie panikuj wszystko zależy od malucha i Twojego organizmu:) a faktycznie może okazać się, że za jakiś czas dopiero urodzisz:) trzymaj się cieplutko. Mój m nawet o sexie nie chce słyszeć boi się żeby nie zrobić mi krzywdy a j a niekoniecznie mam ochotę więc jest wszystko ok, powiedział że po porodzie sobie odrobi:( ale to ja wtedy pewnie nie będę miała ochoty i siły. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green-grass
Hej. Ja tez słyszę takie pstrykanie w brzuchu, nawet pytałam M czy tez to słyszy ale stwierdził, ze cos mi się wydawało. A jednak cos w tym musi być. Kati jak skracała mi się szyjka to tez miałam takie dziwne śluzy... Tez dziś łapałam doŁa przez te moje rozstępy, nie sa może jakieś tragiczne ale SĄ :( zobaczymy jak to będzie wyglądać po porodzie. Moje konto nie mogę napatrzyć się na twoja śliczna córeczkę. Nie wygląda jak noworodek, wszystkie które widziałam były takie umęczone, pomarszczone a ona wygląda jak mały aniołek. Teraz cały czas się zastanawiam jaki bedzie mój synek :D Jeszcze raz gratuluje :) Dziewczyny jak dajecie sobie rade z depilacja? Ja już ledwo ledwo... dziś jak ogoliłam jedna nogę to myślałam, ze na tym będzie koniec bo na druga już siły nie miałam. Chwila odpoczynku i jakoś dałam rade Obawiam się ze następny raz będzie dopiero przed cc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jestem na etapie wyboru kombinezonu, niby mieliśmy od kogoś dostać, ale jak tak będę czekać to może się okazać, że będzie już za późno i trzeba będzie czegoś szybko szukać. Na pewno chcę kombinezon w rozmiarze 62. Od jednej koleżanki usłyszałam, ze wystarczy jak dziecko zawinę w becik i kocyk. A jakie jest Wasze zdanie? Ja jestem jednak za kupnem kombinezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu mówisz o wyjściu ze szpitala ?? Ja już spakowałam mojemu M pajacyk ciepły kombinezon, ciepłą czapeczkę, gruby kocyk, a myśle jeszcze o spodenkach i bluzie, tylko nie wiem czy to nie za dużo będzie. A jak ona w beciku chce z dzieckiem wyjść ze szpitala ?? i autem jechać trzymając go na rękach?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej dziecko było przewożone w foteliku, ale moja koleżanka rodziła 25 marca gdzie nie było mrozu, a w lutym różnie może być. Muszę się tym zająć w przyszłym tygodniu, może coś na allegro znajdę. Będę spokojniejsza. Już tak niewiele czasu zostało, że nie wiadomo kiedy urodzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu to jak zapięła dziecko w beciku do fotelika?? raczej to jest niemożliwe bo pas musi przejść między nogami. Fajne sa w tesco, byłam wczoraj to były na kombinezoniki duże przeceny z 89 na 49 zł, różne rozmiary ja też kupiłam taki na 62 żeby do maja się zmieściła :D o ile długa się nie urodzi ale się nie zapowiada :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×