Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Bayer Lev z moimi teściami jest akurat różnie. Odkąd zmam męża czyli od 10 lat teść diametralnie się zmienił, delikatnie mówiąc "zdziwaczał". Teściowa zaś w tym roku zaliczyła wylew i niestety nie doszła do siebie do końca. Do tego dochodzą ich notoryczne kłopoty finansowe teściów i wyrzutu sumienia mojego M, że zostawił ich i wyprowadził się za pracą 200 km. Do tego jeszcze pretensje teścia, że zamiast mu pomóc to mój M się ożenił :( Jednym słowem popsułam teściowi jego ambitne plany swoim pojawieniem się. Jednym słowem patowa i niezbyt komfortowa sytuacja. Najgorsze jet to, że nie mam pojęcia co z tym wszystkim zrobić. Jedyny plus teraz jest taki, że teścia ostatni raz widziałam na początku czerwca. A wcześniej tylko raz na jakieś 2 tygodnie podnosił mi na zmianę z moimi dziadkami ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki !! Czytam tak sobie Wasze wypowiedzi odnosnie wymiotow... bardzo mi Was zal zwlaszcza tych ktore musza uporac sie z tym w pracy ale z drugiej strony troche mnie to niepokoi poniewaz ja sie czuje swietnie i nie mam zadnych mdlosci... mam nadzieje, ze jestem po prostu szczesciara i dziecko ma sie dobrze. 23go mam pierwsze usg i juz naprawde chcialabym go/ja zobaczyc.. i byc spokojniejsza. Apetyt w normie, piersi juz dwa rozmiary wieksze, zmeczenie ustaje... 11 tc Pamietajcie kochane ze to wszystko dobiega koncowi i drugi trymestr powinien byc lagodniejszy czego Wam zycze !! Do napisania wkrotce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierka witaj;) zonaacka super ze z dzidzia wszystko w porzadku ;) puszkuniokruszku bardzo Ci wspołczuje tej całej sytuacji domyslam sie ze bardzo Ci ciezko do tego brak zrozumienia w pracy ... Moze idz do lekarza po te czopki przeciwwymiotne skoro jeszcze musisz popracowac moze pomoga ... bayer lev zadroszcze 12 tyg ;) duza juz ta Twoja kruszynka :) maga mam nadzeje ze juz lepiej sie czujesz ;) iskierka ja tez chodze ciągle głodna i cos musze przekąsić bo od razu mnie mdli staram sie jakos kontrolowac bo niestety w pierwszej ciazy przytylam 23 kg;( przy moim niskim wzroscie wygladalam jak kuleczka dopiero nie dawno pozbylam sie resztek kg a mineło prawie dwa lata i niestety moj brzuch juz nie jest taki jak byl została mi wisząca skora na ktora nic nie działało ;( Bayre lev tez licze na chłopca mam juz dziewczynke ,ale co będzie to będzie choc mam przeczucie ze jest siusiak ;) betigi bardzo sie ciesze ze u Was tez wszystko w porzadku ;) netta to faktycznie nie miła sytuacja, teraz mysl o sobie i o dzidzi a tesciami sie nie przejmuj sa dorośli... ninka jak po wizycie;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czuje sie raz lepiej raz gorzej piersi juz mnie nie bola tylko te mdłości i zmęczenie ,ale jakos dajemy rade choc czasem ciezko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdkekdskek
internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą www.lumpik24.pl . . . . internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą www.lumpik24.pl . . . .internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą www.lumpik24.pl . . . .internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą www.lumpik24.pl . . . .internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą www.lumpik24.pl . . . .internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą www.lumpik24.pl . . . .internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą www.lumpik24.pl . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu doczekałam się bijącego serduszka. Strasznie piękny i wzruszający moment :) Fasolka ma 22 mm, odpowiada 8/9 tygodniowej ciąży. Serduszko bije, wszystko OK :) Następna wizyta 04.08. Mdłości dzisiaj mniejsze, ale może dlatego że ciągle mam coś w buzi. Ja na szczęście jestem bardzo szczupła i wysoka więc nie boję się dodatkowych kg. Jak narazie schudłam 1 kg ale to wina wymiotów.... Pani dr powiedziała mi, że jeżeli występowały u mnie w rodzinie jakieś choroby to mogę iść na badania genetyczne. U mnie w bliskiej rodzinie nikt zadnych problemow nie ma. Ale się zaczęłam zastanawiać nad tym. Słyszałyście coś na ten temat ??? Betigl Twoja fasolka jest większa o 3 mm :) Najzabawniejsze jest to, że poród mam wyznaczony na dzień urodzin mojego męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam poród wyznaczony na tzw.spóźnioną walentynkę czyli 15.02 ale wiadomo że to może się wahać we wszystkie strony:) Cieszę się że doczekałąś się bijącego serduszka ,to jest niesamowity widok ehhh można tak patrzec i patrzeć;)co do badań genetycznych,to nic na ten temat nie wiem. Ja sie obudziłam dzis o 3 w nocy tak strasznie głodna jakbym nie jadla z dwa tyg wypilam szklanke mleka bo przeciez nie bede w nocy jesc ale w ogole nie spalam i dzis caly dzien bez mdlosci za to z tak wielkim głodem ze az mi zoładek skrecalo ehh jak nie tak to tak i bądź tu zadowolonym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti,Ninka-swietnie,ze u was wszystko dobrze z maluszkami:) Netta-hm....faktycznie bardzo nieciekawa sprawa z tesciami,ale dobrze chociaz,ze nie mieszkacie blisko siebie i najwazniejsze,zebyscie sie z mezem razem trzymali.Powodzenia. Maurituska-zapewne nalezysz do tych szczesciar,ktore ciaze przechodza bezproblemowo:)Ja tez tak mialam w pierwszej ciazy,zero objawow niefajnych i jakos nie przyszlo mi do glowy,zeby uwazac to za zly objaw;)Zreszta w tej ciazy tez nie moge specjalnie narzekac.Mnie tez jakos w 10/11tc zaczela mijac sennosc. Wrzesniowa mama-no,jutro zaczynamy 13 tydzien,leci tydzien za tygodniem;) Ja tez mam przeczucie,ze bedzie chlopak,ale .. W pierwszej ciazy bylam od poczatku pewna,ze bedzie corka,w ogole nie bralam innej mozliwosci pod uwage i wcale sie nie zdziwilam jak sie okazalo,ze rzeczywiscie dziewczynka. Zmeczenie niedlugo minie,a za kilka tygodni zaczniemy narzekac na brzuchy;) Ninka-hm..ja mam 31 lat,ale nikt mi z tego wzgledu nie proponowal badan genetycznych. Beti-ja tez mam czasem takie napady glodu w nocy i wtedy nie zasne za nic,wiec cos tam zawsze przegryze,jakis jogurt najczesciej. Gdzie jest lato?Kurcze,u nas w sumie nie bylo w tym roku upalow,jest zimno i mokro,zakladamy lekkie kurtki,cholera mnie bierze,polowa lipca,szok.Nie ma nawet jak za bardzo na plac zabaw z mala isc..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas od kilku dni upały zelżały i teraz jest jak dla mnie baaardzo przyjemnie bo ja juz nie dawałam rady.Tak to juz jest z ta pogodą sprawiedliwie że jedni umieraja z upałów inni marzną ale pewnie i do ciebie w końcu dojdzie :) co do tych badan genetycznych to mi tez nikt nie proponowal ani nie wspominal i tez mam skonczone 31 lat jedynie te badanie prenatalne musze zrobic. Mi się z atakami głodu w nocy skończyło za to w dzień jakas masakra jest ,ciągle chodzę glodna a musze uwazać bo sie do sukni slubnej nie zmieszczę :)w styczniu jak wybieralam suknie mialam troszke inne wymiary niz teraz dobrze ze jest gorsetowo wiazana to popusci sie troszkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po wizycie. Wyniki podobno mam książkowe, co zdarza się rzadko. Szkoda tylko, że mnie połamało. Od kilku dni chodzę jak jakaś emerytka, boli mnie krzyż jak diabli i chyba kość ogonowa. Mam spory problem żeby wstać z łóżka. Lekarka w ranach litości dała mi jeszcze 2 tygodnie zwolnienia. Chyba zacznę się modlić żeby puściło przez ten czas, bo nie wyobrażam sobie powrotu do pracy z takim bólem pleców, a mam pracę siedzącą. USG niestety nie miałam dziś robione. Okruszka obejrzę dopiero w przyszłą środę na genetycznym. Mam nadzieję, że wszystko z nim ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidsta
Cześć dziewczyny. A u mnie zaczyna się 10 tydz, jutro mam wizytę u gin. więc trzymajcie kciuki żeby było wszystko ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti-a czemu masz prenatalne badanie zrobic?Moze juz pisalas,ale nie doczytalam. Tak,ja wiem,ze upalow mozna miec dosyc,ale byloby super,gdybym miala szanse je w ogole dosyc miec w tym roku:)Patrzalam na prognozy,nastepne 10 dni ma byc tak do doopy jak teraz,a potem licho wie,pewnie tez,a to juz bedzie koniec lipca i polowa lata za nami,po prostu fantastycznie:o Netta-o,wspolczuje boli,ja mam od lat problemy z kregoslupem,z krzyzem wlasciwie,spadlam kiedys ze schodow i tak sie porobilo,mam szczera nadzieje,ze nie bedzie mi za bardzo dokuczac w pozniejszych miesiacach,z corka jakos sie udalo przetrwac bez wielkich boli,ale wtedy mialam czas,zeby duzo lezec i sie nie przemeczac,a teraz przy trzylatce to raczej trudno bedzie. Zycze poprawy szybkiej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bayer Lev szczerze to nie wiem dlaczego,pani dr.zapytala tylko podczas robienia usg ile mam lat skonczonych wiec od że 31 więc ona na to że trzeba się wybrać na usg3D prenatalne bo sie zaliczamdo tych badan i podala namiary na inna lekarke gdzie robi.Mam zrbić po skonczeniu 12 tyg miedzy 30 lipca a 5 sierpnia i 6 sierpnia do niej przyjsc z wynikami. heh byłam pewna że wszytkie kobitki po 30 maja robione hmm a moze nie:)sama juz nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bayer lev - no to jasne, że Ciebie pamietam:) Ciesze się niezmiernie, że sie znów spotykamy:) Ale ty widzę, że raczej na poczatek lutego sie szykujesz ja mam termin na 28. 02 chociaż usg pokazało 23.02. Zobaczymy, mój synek tak sie śpieszył na świat, że trzy tygodnie wczesniej urodziłam.... zobaczymy jak będzie teraz. Co do zimowych dzieci... jestem jak najbardziej za, do lata względnie odchowane, mozna sie juz wybrac gdzieś na wakacje i pogoda wiosenno -letnia = ciagłe spacery z maluszkiem. Martituska81 - ja w pierwszej ciązy nie miałam praktycznie żadnych objawów aż do 5/6 miesiąca. wrzesniowa mama - strasznie wkurzające jest to uczucie ciagłego głodu, staram się przegryzać raczej owoce bo boję sie tego przyrostu wagi. No i ciagle zuje miętowa gumę... Co do brzucha- mój tez po pierwszej ciązy nie wrócił do normy - "opona macierzyńska pozostała":( BetiGl- ja mam 32 skończone i przypadek poważnej choroby genetycznej w rodzinie mojego męża ( ciąża zakończona z tego powodu poronieniem w 5 mies.) mój gin to wie, i stwierdził, że żadnych badan dodatkowych robic nie trzeba. Napisz proszę ile takie badanie miałoby kosztować, bo chyba nie jest refundowane? Przyjemnego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! Zaniedbałam pisanie ale chciałam się odłączyć 'na chwilę' dopóki nie będę mieć jasności z badaniami.. pomogło! Dziewuszki ciesze się, że u Was wszystko świetnie! Mdłości miną i wymioty też a czego się nie robi dla naszych słodziaków.. Widziałam dzisiaj moją Myszkę na USG! 9 tydzień 2 dzień.. mamy już 20 mm i bije Nam serduszko !!!!!!!! Łezka mi się w oku na wizycie zakręciła :) Jestem mega spokojniejsza.. Nie widać na usg jeszcze rączek i nóżek ale widać śliczne serduszko i kłębuszek taki z mojej dzidzi jest :) jest pęcherzyk żółciowy i ładny maluszek.. ojej jak się ciesze! Dziewczyny wracam do Was, wracam do pisania :) oby wszystkim tak się dobrze wiodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy te badanie jest refundowane czy nie,jezeli jest to pewnie i tak ciezko byloby dostac skierowanie na takie badanie znajac nasza służbę zdrowia.Ja chodzę w ogóle prywatnie do lekarza i też dostalam namiary na prywatna pania dr.ktora robi te badanie i niestety jeszcze nie wiem ile kosztuje cos słyszałam ze ok 200zł.więc troche dużo ;/ Ja sie dowiem wszytkiego jak bede się umawiać na wizyte 30lipca wiec od razu napiszę ile kosztuje. Ja tak wyczytałam że niektorzy lekarze chca aby te badanie było wprowadzane do normalnych badan w okresie ciazy natomiast inny zapieraja sie rekami i nogami w obawie przed ew.aborcją jak nie daj boże cos by było nie tak z maleństwem. Mnie lekarka nawet nie pytala o jakieś przypadki chorób w rodzinie tylko od razu kazała iść na badanie może chcą dodatkowo pieniądze wysępić ;) może to znajome są heh :) no ale nie mam wyjscia kazała mi zrobic i z wynikami do niej przyjść więc trzeba zacząć oszczędzać pieniądze na wizyty i wszystkie badania,mam nadzieję,że nie zbankrutujemy przez te 9 msc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam dziewczynki! Pamietacie mnie jeszcze? :) dawno nie pisalam bo mialam pewne problemy...Ale caly czas na bierzaco Was czytam :) Pod koniec czerwca wyladadowalam w szpitalu z krwotokim. Spedzilam tam 9 dni. Przyczyny nie odnaleziono...zadnego krwiaka...dzidzius natomiast ma sie dobrze ;) w szpitalu bralam luteine 3x2 i inne witaminy oraz nospe. Mialam spokoj tydzien i od soboty znow zaczelam plamic ale na lekko brazowo i w nie duzej ilosci. Wczoraj bylam na wizycie i dzidzius pieknie machal raczkami i bilo mu serduszko! :) cos pieknego! ;) uspokojilam sie od razu. Dzisiaj zaczynam 10 tydzien. Po wyjsciu ze szpitala nadal biore duphaston. Mam nadzieje ze dalej to bedzie juz lepiej. Mdlosci mam rano jak wstane i jestem glodna -ale na szczescie nie wymiotuje. A jak tam u Was? Jak sie czujecie? Mileg dnia kochane mamusie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka9876
Cześć Dziewczynki:) Ja też dawno nie pisałam, ale jakoś czasu nie miałam:( Bardzo się cieszę, że u Was wszystko w porządku. U mnie ogólnie też ok, codziennie mam rano mdłości i raz wymiotuję a raz nie - ale to już standardzik:). Niepokoję się tylko o to, że od kilku dni mam taki biały nieraz żółty śluz, wydaje mi się, że to może nawrót grzybicy, ale nie wiem, dzisiaj chyba zapiszę się do lekarza i niech mi przepisze znowu czopki. Chociaż wyczytałam w książce, że może pojawić się taka wydzielina, a Wy macie? I w ogóle do którego miesiąca macie brać kwas foliowy??? Pozdr:) J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam i nie miałam zadnej wydzieliny więc nawet nie interesowałam sie czy taka jest normalna czy nie wiec Ci nie pomogę. Co do kwasu foliowego to ja mam brac jeszcze do końca 12tyg potem mam sobie wykupić jakies witaminki dla kobiet w ciązy albo prenatal albo FEMIBION NATAL 2 to jest od 13 tyg ciąży az do karmienia piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka9876
No zobaczymy umówiłam się dzisiaj do lekarza na 18:30 i wtedy się dowiem. ale też dobrze, bo idę do innego lekarza, bo moja gin jest na urlopie, więc zobaczymy co powie inny lekarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny! Anitka- oczywiście, że Cię pamiętam. Ciszę się, że napisałaś i że z Maluszkiem dobrze. Musiałaś dużo stresu przeżyć.. Ale najważniejsze, że wszystko jest dobrze:) Słyszałam, że czasami tak jest, że kobieta krwawi... Słyszałam o przypadku krwawienia do 7 m-ca a wszystko było ok. Może macica jest mocno przekrwiona, gdyż się rozrasta.. Nie mam pojęcia.. Pisz często jak tam u Was:):) Judka ja już nie biorę kwasu. Od jakiegoś czasu biorę już tylko witaminy dla kobiet w 1 trymestrze. Mają one 100% dziennej dawki niemal wszystkiego, łącznie z kwasem foliowym. Są i takie witaminy, które mają po 200% dziennej dawki ale takich kategorycznie odmówiłam w aptece, gdyż zjadam owoce i warzywa i wolę nie przesadzić z tym nadmiarem witamin:) Oprócz tego jeszcze tylko luteinę (przez te krwawienia, które miałam). O badaniach genetycznych nikt mi nic nie mówił, ja w tym roku kończę 30.. :/ :/ :/ Tylko o tym USG, które jest takie dokładne i pozwala wykryć różne wady i schorzenia. Moja lekarka mnie uczulała, bym poszła do osoby, która ma certyfikat, mimo, że niemal co drugi lekarz je robi i podała mi namiary na dwie osoby. W sumie to dobrze, gdyż już się przekonałam jakie diagnozy niektórzy "fachowcy" potrafią dawać.. Ale jest ono dość drogie, gdyż ok. 200 zł.. Lidsta jak wizyta?? :) Netta współczuję Ci z tym bólem... I jednocześnie Cię rozumiem... Niestety.. :( Dziewczyny a czy kłuje Was w podbrzuszu? I po stronie dziecka i po drugiej? Mnie przez ostatnie dni mocniej niż zwykle... Szczególnie jak chodzę, takie kłucie... Czy to jest normalne i naturalne? Staram się tłumaczyć sobie, że to przez rozciąganie macicy... Tyle, że jest to mocno uciążliwe... :/ Jutro mam wizytę, już nie mogę się doczekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka9876
Roosa Ja też mam takie kłucia, jak właśnie za dużo chodzę albo się zmęczę:) więc to chyba normalne. Mam wtedy uczucie jakby mnie kolka dopadła:) No ja dzisiaj też podpytam o to wszystko lekarza i zobaczymy co mi inny powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BetiGl - poszperałam w necie i to badanie o którym pisałaś to wychodzi na to, że to badanie przezierności karkowej między 12 -14 tc.w celu wykluczenia zespołu Downa. Właśnie o nie pytałam mojego lekarza a on stwierdził, że owszem robi sie to badanie ale pod warunkiem, że dzidziuś jest poprawnie ułożony tzn. nie buźką do przodu bo nic z tego. Dodał też, że miał ostatnio pacjentkę, która miała niezbyt dobry wynik z tego badania a dzieciątko urodziło się zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa najadlam sie strachu i to nie malo...do szpitala pojechalam z najgorszymi myslami....ale dzieki Bogu jest dobrze ;) Tez miewam takie klucia ja duzo chodze wiec generalnie staram sie oszczedzac. Juz raczej do konca bede na L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja-@@@@@
cześć laski czytam co tu u was słychać mnie troche nie było dzis pojechałam do gienkologa , bo od 4 dni zmagałam sie z pieczeniem n. intymnych a teraz doszły upławy. złapałam jaką infekcję , ale już mam leki i bedzie dobrze. przy okazji widziałam moje maleństwo, serduszko bije i maleństwo rośnie ale.... hmm u mnie zawsze jest jakieś ale , ginegkolog powiedziała , ze ciaza rozwija się prawidłowo a ja dopiero teraz zobaczyłam , że coś mi nie gra ostatnie usg miałam 5 lipca wówczas wg usg byłam 6 tydzien 1 dzien ciazy a zarodek miał 2,7 mm dzis wg usg jestem w 7 tygodniu i 2 dniu ciąży - zarodek 11,7 mm super że rośnie , ale co z tymi tygodniami skoro od 5 do 17 lipca jest 12 dni to jak ciaza może byc większa tylko o tydzien ( 6-7) może zarodek nie rozwija sie prawidłowo ??? choć w dokumentach mam napisane ze PRAWIDŁOWO za 4 tygodnie mam usg prenatalne , ale bedzie wykonywane w szpitalu na bardzo dobrym sprzecie bo to usg nie jest najlepszej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti-no moj lekarz nic na ten temat nie mowil,ale moze tutaj jest inaczej,natomiast moje dziecko jest za kazdym razem ogladane tez w 3d. Iskierka-ja sie szykuje na koniec stycznie wlasciwie,ale nie ma styczniowego topiku,bo sie dziewczyny od razu przeniosly na prywatny,a ja nie chce.Pamietasz,ze luty 2009 tez sie na prywatny przeniosl po jakims czasie i bardzo szybko okazalo sie,ze w sumie pisza moze ze trzy dziewczyny tylko,wiec tym razem zostaje na kafe. Nowincjuszka-a widzisz,ze najlepszym sposobem bylo po prostu cierpliwie zaczekac?Gratuluje zdrowej ciazy.Powiedzialas juz rodzicom? Anitka-oj,dobrze,ze z dzidziolem wszystko dobrze. Judka-ja mam brac kwas na pewno jeszcze trzy miesiace,na tyle dostalam tabletki,a zestawu witamin nie biore,tylko kwas,jod i wit.B.Z tego co czytalam witaminy z tabletek nie wchlaniaja sie tak dobrze jak te z jedzenia,wiec na razie staram sie zdrowo odzywiac po prostu. Roosa-ja takich boli nie mam,moze to znak,ze powinnas wiecej odpoczywac? Kaja-nie doszukuj sie na sile.Jesli lekarz mowi,ze jest okay,to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........Data mies..Cykl.....Termin por...... tydz. ...... miejsc. beybe29........30.04.....26dni.....02.02.2013.....10........ .Zielona G. Martituska81. 28.04......29........02.02.2013................Plumouth Inspektor1......30.04.....30........07.02.2013...... .......Tychy/Jastrz puszeknieokruszek..05.05....31...09.02.2013......7....... ..Rzeszów netta2..........04.05......26........11.02.2013 ..............Warszawa Anitka90.......08.05.......28........12.02.2013......... .....Kraków lista...............8.05.......28.......11.02.2013...... 8. ...... Poznań. moje konto....17.04.......28....... 24.01.2013................ Radom Bayer Lev.......24.04.................29-01-2013....13...........N iemcy qociakwawa...12.05.......28........15.02.2013............ .. Warszawa AlicjaAlaAlicja...22.04.....??.......29.01.2013......8... Piotrków Tryb. Nowicjuszka2000..15.05..28........18.02.2013.....5......B ydg oszcz Ninkaa86......11.05......30..........17.02.2013.....5.... . ..Szczecin goska986......01.05........28.........5.02.2013.....8.... .....Brodnica BetiGl.........11.05........27........??.02.2013......6.. .. .......Gliwice księżniczka...18.05.......26..........22.02.2013....6.. . ......Wrocław wrzesniowa mama...23.05...30......28.02.2013................UK Judka9876............15.05....28......22.02.2013......... ... Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka90 - ja tez miałam podobna sytuację, ale żeby było ciekawiej zdarzyła sie podczas pobytu nad morzem i z plamieniem wylądowałam na oddziale ginekologii w Kołobrzegu :( na szczęście nic złego sie nie działo. Zrobili wszystkie badania i ok. A plamienie mogło byc najprawdopodobniej spowodowane przytulankiem z moim mężem i teraz mamy szlaban:/ kaja - ja tez coś do końca nie rozumiem, będąc w szpitalu miałam 6 tyg 1 dzień a 6 dni poźniej na wizycie u mojego gina 7/8 tydzień. czyli jakby tydzien więcej..... Judka 9876 - ja mam tez ciągle taką żółto - zielonkawą wydzielinę, nie za duzo ale ciagle. Z tym że ja mam nadżerkę i tym to sobie cały czas tłumaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bayer lev- no własnie chciałam Cie o to zapytać, co stało się z tamtym topikiem ale mnie uprzedziłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulację dla przyszłych mam, ja urodziłam 1.02 w tym roku miałam cc planowane bo dziecko się nie przekręciło. Widzę że jest kilka mam z Warszawy, polecam szpital na madalińskiego i przychodnię przyszpitalną. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×