Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość kaja-@@@@@
hejo u mnie brzydka mroźna pogoda no uszka z barszczem to też bym z chęcia zjadła ale wytrzymam do świąt ojjj nie wiem która z Was pytała mnie gdzie kupiłam body okazyjnie u nas przy sklepie Kaufland jest PEPCO i własnie tam extra ceny za body , rajstopki , skarpetki itp... dziś zamówiłam kocyk dla małej taki śliczny i gruby wciaz mysle czy powinnam kupować jeszcze jakies ubranka mam 5 x body krótki rękaw 4x body długi rękaw 4x półśpiochy 4x kaftaniki zapinane z przodu po skosie 3x pajace 3xśpioszki 2xczapeczki rekawiczki rajstopki dresik 1 ciepły sweterek 2sukieneczki welurowe kombinezon wszytsko w rozmiarach od 56-62 , a nawet 68 przy czym 68 jest równe 62 za tydzien będe kupowała łozeczko z pościelą, wanienkę, natomiast wózek dopiero w styczniu przybory kosmetyczne chyba tez w styczniu czy będziecie kupować odrazu butelkę i smoczek ? jaki wybrać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja-@@@@@ yyyyy to do szpitala czy tak ogolnie?? bo sie juz pogubilam, dziecko bedziec przebierala kilka razy dziennie, bo tu zwymiotuje, tu sie osika, a tu pobrudzi mlekiem, albo zbrobi mega kupke az po pachy, ja to mam cala komode ubran, gwarantuje Ci ze minimum 3 razy dziennie bedziesz przebierala dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja smoczek bede kupowala taki 0-6 miesiecy, butelke tez sobie kupie, najlepiej przeciwkolkowa z aventa, smoczki tez avent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja-@@@@@
mamaluty to są rzeczy które mam na start tak ogolnie po porodzie zaczne kupować wiecej i wieksze czekam jeszcze na wyprawke 7 czesciowa i musze zamóiwc jeszcze 3 pajace wszytsko kupowałam nie mam nic uzywanego w rodzinie doradzali aby nie kupowac duzo na ten start, gdyz szybko bedzie rosło a ubranka mozna prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. moje konto.........24.01.2013..........32.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........34...........CH..........N iemcy kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Ratea...............03.02.2013..........31...........DZ.. .......Bydgoszcz izmaizma..........04.02.2013...........32.dwie dziewczynki..Inowrocław goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo kati=)..............10.02.2013............30.. .........CH........Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........31..........CH..........Warszawa lidsta..................11.02.2013........31. .... CH..........Poznań Roosa .............11.02.2013..............31.........DZ ...... ..Kraków green-grass.......12.02.2013.............31..........CH .......Bochnia kasienka.m.........14.02.2013...........29..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........31...........CH...... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........25...........CH.. ........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........26 ...........DZ ........Szczecin BetiGl...............15.02.2013......................... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............27...........CH .......Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............24..........DZ........Cz-w a Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa wrzesniowa mama...22.02.2013........27...........................UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............28..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013.......22.02.2013...........25..........DZ.... ..Skierniewi ce Lusesitaaaa........22.02.2013...........29............DZ. ........Wrocław Nuss ...............24.02.2013............26...........CH......Ko ło księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.. .....Wrocław malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...........CH........Wieluń kaja-@@@@@...25-02-2013.............28............DZ..... .. ...Elblag sysia09.............27.02.2013.............24..........CH .......Końskowola Kasia-Angel........28.02.2013............27..........CH.. ...Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013.............27...........DZ... ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... .........27...........DZ .........Rawicz Lunek...............10.03.213..............25.........CH. ........Lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja-@@@@@ no jak nie ma sie "po kims" to nie jest za fajnie.... ale osobiscie uwazam ze to i tak troszke malo, nawet na start... ja mam to szczescie ze mam mase ubranek od kuzynki, po za tym dostalam tez od znajomych i siostry mi nakupowaly nowe, wiec naprawde mam tego sporo i watpie zebym malego ubrala we wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 29:) a moja siostra jeszcze nie urodzila chociaz dzisiaj jej sie skurcze jakies pojawily ja tez nie rozumiem czemu tak dlugo ja trzymaja przy takim rozwarciu...;/ teraz mam siostrzenca w domu na caly weekend jakby szwagier nagle musial jechac do porodu:) dopiero jutro wieczorem go zabierze ale to kochane dzieciatko i caly czas moge z nim siedziec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. moje konto.........24.01.2013..........32.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........34...........CH..........N iemcy kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Ratea...............03.02.2013..........31...........DZ.. .......Bydgoszcz izmaizma..........04.02.2013...........32.dwie dziewczynki..Inowrocław goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo kati=)..............10.02.2013............30.. .........CH........Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........31..........CH..........Warszawa lidsta..................11.02.2013........31. .... CH..........Poznań Roosa .............11.02.2013..............31.........DZ ...... ..Kraków green-grass.......12.02.2013.............31..........CH .......Bochnia kasienka.m.........14.02.2013...........29..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........31...........CH...... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........25...........CH.. ........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........26 ...........DZ ........Szczecin BetiGl...............15.02.2013......................... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............27...........CH .......Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............24..........DZ........Cz-w a Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa wrzesniowa mama...22.02.2013........27...........................UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............28..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013.......22.02.2013...........25..........DZ.... ..Skierniewi ce Lusesitaaaa........22.02.2013...........29............DZ. ........Wrocław Nuss ...............24.02.2013............26...........CH......Ko ło księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.. .....Wrocław malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...........CH........Wieluń kaja-@@@@@...25-02-2013.............28............DZ..... .. ...Elblag sysia09.............27.02.2013.............29..........CH .......Końskowola Kasia-Angel........28.02.2013............27..........CH.. ...Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013.............27...........DZ... ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... .........27...........DZ .........Rawicz Lunek...............10.03.213..............25.........CH. ........Lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaluty- w szpitalu spotkałam dziewczynę, która do prania pierwszych ciuszków dziecka używa orzechów, takich kupionych w sklepie ekologicznym w woreczkach, które wrzuca się do bębna. Podobno dobrze piorą, nie mają chemii i mają właściwości bakteriobójcze. A poza tym są o wiele tańsze od proszków. Nie mam szału na punkcie ekologii ale mocno zastanawiam się nad zakupem tych orzechów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po piatkowej wizycie ok. Mała rośnie za to ja nie bardzo - przybrałam tylko 400 g. lekarz twierdzi, że na tej diecie mam sie nie spodziewać przyrostów wagi bo będą niewielkie, te 400g.to akurat dla dziecka a ja nie muszę tyć. Niby to prawda ale gdzieś tam sie troche martwię bo mam tylko 4 kg na plusie. Już od 21.12 co tydzień na ktg i niestety do szpitala muszę jeździc mimo, że u mnie w przychodni też jest ktg ale musi zapis zobaczyć mój gin, który jest ordynatorem. Poza tym szyjka twarda, zamknięta.To tyle newsów. Bayer - ja miałam dopiero przygodę z kurierem. Nie było mnie w domu i przerzucił mi paczke przez płot do ogrodu a ja mam młodego psa i całe szczęście, że wróciłam w porę bo niebawem szukałabym części tej paczki i jej zawartości po całym ogrodzie! Ale byłam wkurzona - na szczęście nic nie zniszczył. Ninka - ja dostałam znieczulenie w kroplówce i nie było tak źle. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc po weekendzie:)Troche was podczytywalam,ale u mnie masakra.Zlapal mnie jakis wirus dziadowski i od piatku ledwo zipie.Mialam nawet temperature,ale po wypiciu mleka z miodem i czosnkiem przeszlo,za to gardlo tak mnie boli,ze nie moge w nocy spac,laze po domu bez celu i w zwiazku z tym nastroj nieciekawy.Dobrze choc,ze to weekend byl i maz sie zajal i corka,i obiadem,a ja dogorywalam cale dwa dni w lozku.Akurat tak ladnie zasypalo sniegiem i nie moglam isc z mezem i mala na spacer:( Dzis ide do lekarza po poludniu,niech zajrzy do dzioba co tam sie dzieje,bo cholery juz dostaje. A tu zaraz swieta,trzeba sie brac za przygotowywanie,bo nie zostawie przeciez wszystkiego na ostatnia chwile,choc nie zamierzam szalec w tym roku-to,co sie da kupie po prostu,mam pod nosem polski sklep i takie rzeczy jak uszka czy pierogi z kapusta i grzybami bede kupowac gotowe. Co do prania rzeczy dziecka,to ja juz mam poprane,na biezaco to robie,zeby potem nie utknac przy gorze prasowania 🌼 *Sysia-ja bym sie domagala jakiejs reakcji na miejscu twojej siostry,mam uraz po poprzednim porodzie. *Kaja-spokojnie,w pierwszych tygodniach dziecko sie az tak nie brudzi,to,co masz powinno starczyc,najwyzej wlaczysz pralke czesciej..Ja tez nie mam niewiadomo ilu ubran,ewentualnie spioszki mozesz dokupic jeszcze. *Ninka-ja sie nie wypowiem na temat znieczulenia domiesniowego,natomiast zamierzam wziac ZZO.I nie rozmyslam o porodzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko-to juz w ogole szczyt chamstwa.A kto podpisal odbior?On sam? Nic sie nie martw waga,jak lekarz mowi,ze jest ok,to jest;)Super,ze wszystko dobrze z wami,oby tak dalej i az do terminu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj juz jej dali kroplowke bo wrocil ordynator a to jest jej i moj lekarz prowadzacy i od razu zarzadzil jej dac kroplowke narazie nie mam zadnych wiesci... Mam nadzieje ze po kroplowce juz urodzi:) a a co do gardla to i mnie boli tak ze nie moge lykac... Pije herbate z sokiem malinowym i mleko z miodem i zobaczymy...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. mozna do was dołączyc?? termin mam pomiedzy 26.01 a 5.02 z USG co jest bardziej prawdoodobne. nie bede Wam czesto marudzic bo jeszcze pracuje i wychowuje starsza córke przez co mam czas tylko wieczorami albo w dzien godzinke jak ona spi. Po 3 body do szpitala to starczy ale w domu przydaloby ci sie min 6, moze i nie bedziesz przebierala dzidzi 3 razy codziennie ale zawsze zdazy sie jakis wypadek tzn kupka siuski i co wtedy zrobisz? lepiej sie zabezpieczyc ale tez za duzo niema potrzeby. co do porodow to kazdy lekarz robi inaczej. faktycznie czesto trzymaja z rozwarciem moja kumpela 1,5roku temu chodzila po oddziale tak z 2 dni dopiero jak osuwała sie ze zmeczenia to zrobili jej cesarke. Ja np przy pierwszym porodzie zostalam odesłana do domu jak mi wody odeszły bo nie było rozwarcia ani skurczy. wody mi poszły w nd o 3.50 nad ranem a na wywołanie miałam sie zglosic dopiero w pon o 8 rano czyli ponad 28h po odejsciu wod ale na szczescie jakies bole zaczeły sie o 16, o 19 juz porodowe (bez rozwarcia) a o 22 juz urodziłam. \ wiec moim zdaniem czesto zalezy to od lekarza. pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. mozna do was dołączyc?? termin mam pomiedzy 26.01 a 5.02 z USG co jest bardziej prawdoodobne. nie bede Wam czesto marudzic bo jeszcze pracuje i wychowuje starsza córke przez co mam czas tylko wieczorami albo w dzien godzinke jak ona spi. Po 3 body do szpitala to starczy ale w domu przydaloby ci sie min 6, moze i nie bedziesz przebierala dzidzi 3 razy codziennie ale zawsze zdazy sie jakis wypadek tzn kupka siuski i co wtedy zrobisz? lepiej sie zabezpieczyc ale tez za duzo niema potrzeby. co do porodow to kazdy lekarz robi inaczej. faktycznie czesto trzymaja z rozwarciem moja kumpela 1,5roku temu chodzila po oddziale tak z 2 dni dopiero jak osuwała sie ze zmeczenia to zrobili jej cesarke. Ja np przy pierwszym porodzie zostalam odesłana do domu jak mi wody odeszły bo nie było rozwarcia ani skurczy. wody mi poszły w nd o 3.50 nad ranem a na wywołanie miałam sie zglosic dopiero w pon o 8 rano czyli ponad 28h po odejsciu wod ale na szczescie jakies bole zaczeły sie o 16, o 19 juz porodowe (bez rozwarcia) a o 22 juz urodziłam. \ wiec moim zdaniem czesto zalezy to od lekarza. pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. mozna do was dołączyc?? termin mam pomiedzy 26.01 a 5.02 z USG co jest bardziej prawdoodobne. nie bede Wam czesto marudzic bo jeszcze pracuje i wychowuje starsza córke przez co mam czas tylko wieczorami albo w dzien godzinke jak ona spi. Po 3 body do szpitala to starczy ale w domu przydaloby ci sie min 6, moze i nie bedziesz przebierala dzidzi 3 razy codziennie ale zawsze zdazy sie jakis wypadek tzn kupka siuski i co wtedy zrobisz? lepiej sie zabezpieczyc ale tez za duzo niema potrzeby. co do porodow to kazdy lekarz robi inaczej. faktycznie czesto trzymaja z rozwarciem moja kumpela 1,5roku temu chodzila po oddziale tak z 2 dni dopiero jak osuwała sie ze zmeczenia to zrobili jej cesarke. Ja np przy pierwszym porodzie zostalam odesłana do domu jak mi wody odeszły bo nie było rozwarcia ani skurczy. wody mi poszły w nd o 3.50 nad ranem a na wywołanie miałam sie zglosic dopiero w pon o 8 rano czyli ponad 28h po odejsciu wod ale na szczescie jakies bole zaczeły sie o 16, o 19 juz porodowe (bez rozwarcia) a o 22 juz urodziłam. \ wiec moim zdaniem czesto zalezy to od lekarza. pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. mozna do was dołączyc?? termin mam pomiedzy 26.01 a 5.02 z USG co jest bardziej prawdoodobne. nie bede Wam czesto marudzic bo jeszcze pracuje i wychowuje starsza córke przez co mam czas tylko wieczorami albo w dzien godzinke jak ona spi. Po 3 body do szpitala to starczy ale w domu przydaloby ci sie min 6, moze i nie bedziesz przebierala dzidzi 3 razy codziennie ale zawsze zdazy sie jakis wypadek tzn kupka siuski i co wtedy zrobisz? lepiej sie zabezpieczyc ale tez za duzo niema potrzeby. co do porodow to kazdy lekarz robi inaczej. faktycznie czesto trzymaja z rozwarciem moja kumpela 1,5roku temu chodzila po oddziale tak z 2 dni dopiero jak osuwała sie ze zmeczenia to zrobili jej cesarke. Ja np przy pierwszym porodzie zostalam odesłana do domu jak mi wody odeszły bo nie było rozwarcia ani skurczy. wody mi poszły w nd o 3.50 nad ranem a na wywołanie miałam sie zglosic dopiero w pon o 8 rano czyli ponad 28h po odejsciu wod ale na szczescie jakies bole zaczeły sie o 16, o 19 juz porodowe (bez rozwarcia) a o 22 juz urodziłam. \ wiec moim zdaniem czesto zalezy to od lekarza. pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny! Ale pięknie biało za oknem :) Co sądzicie o takim łóżeczku? http://allegro.pl/sb-lozeczko-turystyczne-pelna-opcja-8-kolorow-prom-i2816740078.html Szukam też takich ręczników kąpielowych cieplutkich. Obawiam się, że na allegro to wszystko ładnie wygląda, ale jak się kupi to może być różnie .. Lusesita a który xlander kupujecie? taż planuję art. higieniczne w tym tyg. kupić, Podkłady z Bella brałaś? A do łóżeczka kupujesz normalny materacyk? Chyba podobne do Twojego rozważamy. Ninka nie wiem, jak to jest z tym znieczuleniem domięśniowym.. Kaja to już masz trochę ubranek. Może jakieś śpioszki lub pajacyki by Ci się jeszcze przydały?Nawet większe można kupić, przydadzą się na dłużej, a i dziecku trochę większe chyba też można ubrać. Iskierka ale miałaś przygodę z tym kurierem. Gratuluję dobrych wyników. Bayer Lev życzę zdrówka. Wiem, że tantum verde na gardło możemy brać. Skuteczny jest też prenatal grip control i syrop prenalen. Może macie coś podobnego u siebie? dla mnie poskutkowało. iii Dziewczyny a używała któraś zWas te dwa wózki? http://www.dzieciecawyspa.pl/index.php?action=showitem&podkategoria=TAKO%20Laret,TAKO&id=141 http://www.swiatwozkow.pl/jedo-fyn-4ds-font-colorblueb2012bfont-maxi-cosi-citi-kolor-228-1szt-p-2582.html Tylko fotelik chcemy inny, z bocznymi zabezpieczeniami i wzmocnieniami chroniącymi przy zderzeniu. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze dziewczyny sorki zasmiecanie!! wyskoczyl mi blad i widze ze za kazdym razem co odswiezylam strone moj post sie dodał a u mnie non stop wyskakiwał błąd z połączeniem! teraz chyba juz mnie nie przegapicie :) przynajmniej ciężko będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Aga-witamy kolejna przyszla i podwojna mame:)Ile lat ma corka i co bedziesz miala tym razem? *Roosa-Tantum verde do gardla u nas jest na recepte,pytalam w aptece,jakas glupota totalna,wiec dzis ide do lekarza,niech mi przepisuje jakies leki,bo naprawde zwariuje niedluge.Ani jesc,ani pic,ani gadac. Lozeczko jest ladne,ale ja jednak zostaje przy szczebelkowym,mozna dziecko za raczke nieraz potrzymac jak potrzebuje mamy;) Z drugiej strony takie na kolkach i lekkie jak w linku jest funkcjonalne,bo je mozna latwo przesuwac.Ja mam turystyczne po corce,ale ono nam faktyczbie sluzylo zawsze tylko do wyjazdow. *Sysia-mam nadzieje,ze cos sie ruszy u siostry.Ja z corka dostalam skurczy po koktajlu(olej rycynowy,sok pomaranczowy i szampan),o 18 mi kazali wypic,a o 20 juz lecialam na porodowke,wiec wszystko siedzi w glowie moim zdaniem. Sok malinowy tez pije,ale niwiele i te domowy sposoby pomagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. moje konto.........24.01.2013..........32.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........34...........CH..........N iemcy kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Ratea...............03.02.2013..........31...........DZ.. .......Bydgoszcz izmaizma..........04.02.2013...........32.dwie dziewczynki..Inowrocław goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica __aga__.............05.02.2013...........27.....................Londyn/Radom Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo kati=)..............10.02.2013............30.. .........CH........Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........31..........CH..........Warszawa lidsta..................11.02.2013........31. .... CH..........Poznań Roosa .............11.02.2013..............31.........DZ ...... ..Kraków green-grass.......12.02.2013.............31..........CH .......Bochnia kasienka.m.........14.02.2013...........29..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........31...........CH...... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........25...........CH.. ........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........26 ...........DZ ........Szczecin BetiGl...............15.02.2013......................... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............27...........CH .......Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............24..........DZ........Cz-w a Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa wrzesniowa mama...22.02.2013........27...........................UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............28..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013.......22.02.2013...........25..........DZ.... ..Skierniewi ce Lusesitaaaa........22.02.2013...........29............DZ. ........Wrocław Nuss ...............24.02.2013............26...........CH......Ko ło księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.. .....Wrocław malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...........CH........Wieluń kaja-@@@@@...25-02-2013.............28............DZ..... .. ...Elblag sysia09.............27.02.2013.............29..........CH .......Końskowola Kasia-Angel........28.02.2013............27..........CH.. ...Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013.............27...........DZ... ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... .........27...........DZ .........Rawicz Lunek...............10.03.213..............25.........CH. ........Lublin Tak wiec dopisuje sie do tabelki ;) dzięki za przyjecie. Starsza córka ma teraz 15 miesiecy więc jest jeszcze stosunkowo mała ;) i tym razem będę miała 2 córcie - będę miała 2 łobuziary ;) oby sie pozniej nie lały o ciuchy a bedzie dobrze. MIeszkam obecnie w Londynie i tu zamierzam tez rodzic ale juz w lipcu postanowiłam zjechac do Polski, wiec zobaczymy jak to bedzie. Jesli chodzi o wyprawke to mam wszystko po starszej corce ale jeszcze pochowane w pudłach nic nie jest naszykowane wiec mnie sie do porodu nie spieszy zamierzam zaczac szykowac po swietach. Łozeczko bardzo ładne ale nie polecałabym jako stałe lozeczko słyszalam wiele opinii złych na temat turystycznych lozeczek, na krotki okres tak ale nie na długo. Co do domowych sposobow na przyspieszenie wiele ich stosowałam i nic nie pomagało jedynie co to urodzilam na drugi dzien od zjedzenia swiezego calego ananasa ale czy to akurat pomogło nie wiem ale tym razem tez bede probowała. Jakby co1 dziecko urodziłam 2 dni przed terminem wiec to bedzie zapewne podobnie. Musze juz spadac bo za chwilke lece do roboty a musze nas jeszcze naszykowac. Zycze wam milego dnia! ps: Bayer Lev 26.01 to twoj termin z USG czy z miesiaczki?? ja mam taki sam ale z miesiaczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. moje konto.........24.01.2013..........32.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........34...........CH..........N iemcy kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Ratea...............03.02.2013..........31...........DZ.. .......Bydgoszcz izmaizma..........04.02.2013...........32.dwie dziewczynki..Inowrocław goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica __aga__.............05.02.2013...........27.....................Londyn/Radom Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo kati=)..............10.02.2013............30.. .........CH........Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........31..........CH..........Warszawa lidsta..................11.02.2013........31. .... CH..........Poznań Roosa .............11.02.2013..............31.........DZ ...... ..Kraków green-grass.......12.02.2013.............31..........CH .......Bochnia kasienka.m.........14.02.2013...........29..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........31...........CH...... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........25...........CH.. ........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........26 ...........DZ ........Szczecin BetiGl...............15.02.2013......................... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............27...........CH .......Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............24..........DZ........Cz-w a Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa wrzesniowa mama...22.02.2013........27...........................UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............28..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013.......22.02.2013...........25..........DZ.... ..Skierniewi ce Lusesitaaaa........22.02.2013...........29............DZ. ........Wrocław Nuss ...............24.02.2013............26...........CH......Ko ło księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.. .....Wrocław malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...........CH........Wieluń kaja-@@@@@...25-02-2013.............28............DZ..... .. ...Elblag sysia09.............27.02.2013.............29..........CH .......Końskowola Kasia-Angel........28.02.2013............27..........CH.. ...Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013.............27...........DZ... ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... .........27...........DZ .........Rawicz Lunek...............10.03.213..............25.........CH. ........Lublin Tak wiec dopisuje sie do tabelki ;) dzięki za przyjecie. Starsza córka ma teraz 15 miesiecy więc jest jeszcze stosunkowo mała ;) i tym razem będę miała 2 córcie - będę miała 2 łobuziary ;) oby sie pozniej nie lały o ciuchy a bedzie dobrze. MIeszkam obecnie w Londynie i tu zamierzam tez rodzic ale juz w lipcu postanowiłam zjechac do Polski, wiec zobaczymy jak to bedzie. Jesli chodzi o wyprawke to mam wszystko po starszej corce ale jeszcze pochowane w pudłach nic nie jest naszykowane wiec mnie sie do porodu nie spieszy zamierzam zaczac szykowac po swietach. Łozeczko bardzo ładne ale nie polecałabym jako stałe lozeczko słyszalam wiele opinii złych na temat turystycznych lozeczek, na krotki okres tak ale nie na długo. Co do domowych sposobow na przyspieszenie wiele ich stosowałam i nic nie pomagało jedynie co to urodzilam na drugi dzien od zjedzenia swiezego calego ananasa ale czy to akurat pomogło nie wiem ale tym razem tez bede probowała. Jakby co1 dziecko urodziłam 2 dni przed terminem wiec to bedzie zapewne podobnie. Musze juz spadac bo za chwilke lece do roboty a musze nas jeszcze naszykowac. Zycze wam milego dnia! ps: Bayer Lev 26.01 to twoj termin z USG czy z miesiaczki?? ja mam taki sam ale z miesiaczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dzwonila do mnie siostra niedawno urodzila nie powiedziala ile wazy i wogole bo mala zaczela krzyczec i pozniej zadzwoni jak bede cos wiedziala to dam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-kurcze,twardzielka z ciebie,ze jeszcze pracujesz;)Oooo,masz mala roznice wieku u dziewczyn,z drugiej strony jeszcze nie zdazylas sie zrobic wygodna jak ja ,niestety;)No i dwie dziewczyny,to sie beda mialy nawzajem cale zycie,ja mam brata i nie jestesmy jakos specjalnie zwiazani ze soba teraz,jak bylismy mali to sie bawilismy swietnie razem(brat jest 4 lata starszy ode mnie),potem tez bylismy blisko,ale w doroslym zyciu juz nie.Prawde mowiac on nawet nie zapyta co u mnie,jak sie czuje,tylko podsyla zdjecia swojej zony i synka do podziwiania:p,a ja jestem tak za to wkurzona,ze mi sie nie chce mu nawet odpisywac i tak to miedzy nami jest:D Chcialabym miec siostre. termin mam z usg na 26.01.,a z OM wychodziloby 29.01.,z tym,ze od poczatku gin trzyma sie tego z usg. Ja corke urodzilam dzien przed terminem.O ananasie tez juz slyszalam,chyba tez bede probowac,mam dosc powoli tego chodzenia w ciazy;) *Sysia-gratuluje.Najwazniejsze,ze malutka zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__aga__ yyyyyy 27tc? cos chyba nie tak.... skoro masz na 5 lutego to nie jestes w 27tc tylko wyzej.... musialas sie pomylic :) 2 dziewuszki!! o matko!! bedzie roboty przy nich :) ale GRATULACJE!! sysia, no to fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja nie słyszałam o domowych sposobach wywołania porodu hehe ciekawe jak to będzie dobrze by było, żeby akurat wtedy m. był w domu kiedy się zacznie u nas po wizycie ok Mały waży ok 1300g, wszystko jest ok a na wadze mam +11kg...hmm...bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×