Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakie macie wykształcenie?

Wasze wykształcenie a wasze zarobki???

Polecane posty

Gość jakie macie wykształcenie?

Technik ekonomista - technikum Technik prac biurowych - szkoła policealna Licencjat: ekonomista i kulturoznawstwa Magister: administracji i dziennikarstwa z komunikacją społeczną Podyplomowe: Marketing i zarządzanie oraz rachunkowość Pracuje w tesco na kasie, mam 1200 złotych na rękę i jestem masakrycznie wk**wiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszka........
No to nieźle :/ Masakra jednym słowem. Spytam o doświadczenie masz jakieś w tych wyuczonych zawodach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matura - 2500 podstawy, ale od kilku miesięcy nie schodzę poniżej 3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile wynosi taki zasilek
wyksztalcenie : liceum ogolnoksztalcące zawód : grafik komputerowy, samouk ;) zarobki: 6-10k pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie macie wykształcenie?
W technikum mialam praktyki w urzedzie skarbowym, w policealnej szkole praktyki w urzedzie pracy. Podobnie na studiach, praktyki w redakcji, w urzedach, w domach kultury. Jedynie praktyki mi zostaja, nic wiecej. Jeszcze dwa staze. Jeden staz na poczcie a drugi jako rejestratorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a więc............
Podstawowe-włascicielka sklepu odzieżowego -3.5-4tyś mies. z/w na wykształcenie nie narzekam mogło byc o wiele gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfregbfrghbfrhb
Średnie, obecnie studiuję zarządzanie.... zarobki oscylują ok 1600 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aplikantka2012
wyższe prawnicze, obecnie jestem na 3 roku aplikacji radcowskiej - pracuje od 5 lat w kancelarii i mam 4 tys plus premie za wygrane sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aplikantka2012
tylko czasami narzekam, np. teraz - zamiast odpoczywac w niedziele, siedze od 6 rano przy kompie, bo na jutro mam mase roboty i musze zdążyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No!!!!!!
Średnie techniczne. Własny biznesik, 8-10 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłamstwo po pierwsze mało kto chwali się własnymi zarobkami po drugie już widzę jak po zawodówce, czy technikum macie więcej niż 2 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No!!!!!!
Punkt widzenia zawsze zależny jest punktu siedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza sokołowa
magda-Ty naiwna jesteś?wiesz ile zarabiają fachowcy?nasz gościu od łazienki wziął 3 500, a pracował 1,5 tygodnia!To sobie policz ile zarabia miesięcznie. Gościu po zawodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
ale jej się wydaje, że jak ma papier "magystra" od spraw zbytecznych to się jej należy jak psu buda ! :D A to, że jak widać pojęcia nie ma bladego o życiu, jak każdy obecny "magyster" oraz dwie lewe ręce, to już tego nie widzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JP2GMD
Wyższe, magister informatyki, od roku w Holandii, 8000 euro miesięcznie. Also nie jestem programistą - zajmuję się packagingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średnie medyczne
pielęgniarka.2700 na rękę .bez dodatkowych dyzurów ,normalna ilość godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średnie medyczne
polska centralna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr filozofii, 1900 netto
140-160h miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średnie medyczne
aha,jestem po 5 letnim liceum medycznym,teraz uzupełniam licencjat za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr filozofii, 1900 netto
p.s. to w pracy, dorabiam 300-1000 miesiecznie dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
Eeee, to zbytnio nie pofilozofujesz za taką "kasiurę" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaka
widać idealnie, że wykształcenie ma się nijak do zarobków. za to tzw życiowe ogarnięcie, jak najbardziej. mozna po technikum miec swój biznesik i zarabiać 10tys, a mozna po studiach magisterskich pracować za 1200zł, jak koleżanka- załozycielka postu. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buszujący w sianie
Bo należy sobie odpowiedzieć też na pytanie do jakiego poziomu zeszło to obecne "wyższe" wykształcenie skoro każdy może je mieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykształcenie dzisiaj
znaczy tyle co nic. Może z małymi wyjątkami jak medycyna czy kilka kierunków inżynierskich. Jakbym miał jeszcze raz wybierać, to bym do zawodówki poszedł, teraz bym bez najomości języków, a z fachem w ręku, kosił pieniądz. Gdybym drugi raz wybierał to zostałbym w budowlance, w której pracowałem po liceum, ale po tym jak podjąłem studia, to nie dało się tego pogodzić. Nie jest najlepiej. Po studiach mgr inż. + różne dodatkowe kursy, znam dwa języki obce, już kilka lat praktyki, duża odpowiedzialność i 1600 zł netto. Dlatego 1 czerwca będzie to mój ostatni dzień w Polsce, przynajmniej na pewen okres czasu. Okaże się, czy to będzie wyjazd na zarobienie pieniędzy na nasz raczkujący biznes, czy zostanę tam na stałe. A do magistrów wyśmiewających ludzi po szkołach zawodowych jak i do ludzi po szkołach zawodowych wyśmiewających magistrów mam dobrę radę - to zły sposób na leczenie kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobranocka123321
Dobry pomysł na biznes : Zapraszam na stronę internetową. www.bksolutions.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy problemy finansowe
magister pedagogiki opiekuńczo wychowawczej podyplomowo psychologia zachowań społecznych praca: urzędnik w policji zarobki: 1300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora7686
srednia szkola bez matury 900 zł 5 dni w tyg i 5 h dziennie.... zyc nie umierac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no aż tak się pomylić
MAGDA ahahahahahah, rozjebałaś mnie dziewczyno, przepraszam, że klnę, ale delikatniej się tego nie da nazwać:D Ty jesteś taka głupia, taka naiwna, czy tylko siedzisz z nosem w książce i nie widzisz co się dookoła dzieje? Oczywiście, nie wszyscy po zawodówce będą zarabiać więcej niż 2 tysiące. Ale większość:D ludzie, którzy mnie otaczają to głównie osoby po zawodówkach, technikach i liceach. I jak tak patrzę na znajomych po studiach i na tych z marnym wykształceniem to nasuwa mi się jeden wniosek- przy zarobkach tych matołów, jak zapewne o nich myślisz, zarobki osób po studiach to napiwki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×