Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paweł32

Mały biust mojej dziewczyny zaczął mi przeszkadzać :(

Polecane posty

Gość miki2244
widze, ale wiesz zastanawiam sie nad miloscia twoja do niej. Dlatego zapytalem za co ja kochasz tzn co w niej kochasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł32
Już chyba nic więcej nie wymyślimy a przez tego idiotę podszywacza tylko śmietnik się w wątku zrobił. Co za człowiek, marnuje swój czas aby swoją głupotą zaśmiecać wątek, który wcale do wesołych nie zależy. Powtarzam się. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł32
Napisałem za co ją kocham. Przede wszystkim pracowitość i porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł32
Dajcie mi jakąś cycoline , bo zaraz zwariuje! 😭 Cycki, duże cyki, tego pragnę, o tak! Gdzie moja cycolina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki2244
zglupiec idzie. Nie wiem juz z kim rozmawiam. Pracowitosc i porzadek? A wesola jest? smiejecie sie czesto? Wszystko sie liczy, daze do tego co jest zrodlem, bo cycki to efekt a nie przyczyna wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł32
miki2244, chyba szkoda naszego czasu, powyższe wypowiedzi znowu są podszywane. Jakiś nolajf znalazł sobie zabawę i widać, że sprawia mu niezłą frajdę. Biedaczek nie ma dziewczyny bo żadna go nie chce to wyzywa się na forum nic sensownego nie wnosząc. Zdania nie zaczyna się zwrotem "no" analfabeto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel32
ten watek nalezy do bardzo bardzo smutnych. placze nad swoja glupoto bezmyslnoscia i tepym zapatrzeniem w cycate blondyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł32
Nie, właśnie nie jest wesoła. Często płacze, ostatnio ciągle na mnie drze się. Ok, raz mi się wyrwało, że mogłaby coś zrobić z biustem, ale ona się obraziła i teraz się na mnie odgrywa. Nie rozumiem takiego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł32
zaczerniłbym się, ale niestety mam niski iloraz inteligencji, który skutkuje nieumiejętnością wykonania tejże czynności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelina12345
wiesz co Pawel- szkoda mi tej twojej Ani :(( co za tepak z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelina12345
haha dobry jestes pawel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japa kapciu śmierdzący
miki2244, chyba szkoda naszego czasu, powyższe wypowiedzi znowu są podszywane. Jakiś nolajf znalazł sobie zabawę i widać, że sprawia mu niezłą frajdę. Biedaczek nie ma dziewczyny bo żadna go nie chce to wyzywa się na forum nic sensownego nie wnosząc. Zdania nie zaczyna się zwrotem "no" analfabeto. CHUJ CI W DUPĘ CWELUCHU. SAM ŻEŚ NOLAJF - CHŁOP I NA BABSKIM FORUM SIEDZI BUAHAHAHAHAHAHAHAHAH. NIE OŚMIESZAJ SIĘ KRETYNIE, BO NIE ZDĄŻYMY SIKAĆ ZE ŚMIECHU NAD TWOJĄ GŁUPOTĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł32
Jesteś miki? Moja jedyna nadziejo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki2244
jesli ja kochasz i dostrzegasz inne jej zalety to sam biust nie stanowilby problemu a jesli stanowi to uwazam, ze przyczyna lezy gdzie indziej, stad moje pytanie odnosnie tego jaki jest wasz zwiazek, udany czy nie? Czy sie lubicie smiejecie czesto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł32
Jestem tępy ale grunt, że dobrze się rucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelina12345
dobrze powiedziane! Pawel wspolczuje twojej ani i mysle ze bedzie dla niej lepiej jak sie rozstaniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł32
japa kapciu śmierdzący - uderz w stół a nożyce się odezwą - idź spać gimbusie nolajfie. W życiu kobiety nago nie widziałeś i pewnie w każdym wątku który zawiera słowo "biust" się udzielasz i śmiecisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł32
No mówię - ja jestem wesoły/ona nie. Tak sobie myślę, że gdyby mnie kochała to zauważyłaby , że coś jest nie tak i chciałaby to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelina12345
Pawel ale powiedz szczerze, dlaczego z nia jestes? bo pracowita?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł32
miki2244, szczerze mówiąc to od pewnego czasu się trochę pogorszyło miedzy nami, ale generalnie raczej jesteśmy wesołą i towarzyską parą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki2244
A nie chce mi się z Tobą Paweł gadać. Ostatnia rada ode mnie: walnij się w ten swój głupi, pusty łeb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japa kapciu śmierdzący
28-LETNI MATOLE WIDZĘ JĄ CODZIENNIE W LUSTRZE. NIE KAŻDY TUTAJ TO IMPOTENT I KRYPTOGEJ JAK TY. JESTEŚ PUSTY I PRZYBITY JAK PACZKA GWOŹDZI. ŻAL MI CIEBIE. ALE NIE - JEDNAK BARDZIEJ ŻAL MI TWOJEJ LASKI. 4 LATA ZMARNOWANE. NOOO WIDAĆ KTO TUTAJ JEST NOLAJF HAHAHA. STARE DURNE CHŁOPISKO PRZESIADUJE NA KAFE. ŻAL.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel32
miki blagam! tylko z toba moge tu powaznie pogadac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł32
Tak, głównie dlatego, że pracowita. To mi odpowiada. Ta jej zaradność, to, że dba o to, by było czysto i schludnie. Lubię wiedzieć co gdzie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł32
japa kapciu śmierdzący - potwierdzasz poziom gimnazjum, a jeśli naprawdę jesteś kobietą to nawet gdybyś miała duży biust to bym wolał swoją Anię. Nie udzielam się na forum tylko wszedłem gdy zaistniała taka potrzeba niedorozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzio-radzio
ale z ciebie ciebie chuj ;/ choć mam nadzieję że to prowo -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki2244
wspolczuje sytuacji, ale mimo wszystko jesli myslisz ze bylbys w stanie zdradzic przez biust to cos mi tu nie gra i wydaje mi sie ze to chyba nie jest jednak szczere i prawdziwe uczucie, ale pogadaj jeszcze z seksuologiem, w koncu fachowiec i moze pomoze ci podjac decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki2244
wiesz ,pracowitosc i schludnosc to wazne. wiesz ile jest dziewczyn brudasow? a jakie jeszcze ma zalety charakteru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japa kapciu śmierdzący
DLA CIEBIE MOGĘ BYĆ NAWET UCZENNICĄ PODSTAWÓWKI, BO ZDANIE TAKIEGO MNIE NIE INTERESUJE. PHI I DOBRZE, I TAK BYŚ NIE MIAŁ SZANS, MOJA AURA NIE PRZYCIĄGA TAKICH ĆWIERĆINTELIGENTÓW JAK TY. NIEDOROZWOJU? BŁAGAM CIĘ, NIE POGRĄŻAJ SIĘ. TWÓJ TEMAT, TY, I CAŁY TEN TOPIK TO JEDEN WIELKI NIEDOROZWÓJ, WIĘC...NO COMMENT. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł32
Dobry pomysł z tym seksuologiem. Wiadome, że będzie to kobieta ze sporym biustem. Już się cieszę na to spotkanie. Dzięki miki, sam bym na to nie wpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×