Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam232

Serwis klimatyzacji Warszawa

Polecane posty

Gość szukam232

Znacie dobry serwis w Wawie gdzie mi od ręki, najlepiej już jutro zrobią przegląd???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w aucie czy stacjonarka?
Stacjonarka to polecam serwis z kleszczowej we włochach, niestety nie pamiętam nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w aucie czy stacjonarka?
A najlepiej napisz do mnie to ci podam anal-bandit@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam232
wypad z tą reklama, to topik z maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, za daleko mam do Warszawy. Edit. Udało mi się znaleźć bardzo fajną firmę, która wykonuje przeglądy i naprawy klimatyzacji. http://www.chlodnictwoklimatyzacjaelk.pl/ serdecznie polecam, bardzo mili fachowcy, którzy w ciągu jednego dnia załatwili to czego inni nie potrafili przez tydzień. Widać, że znają się na klimatyzacjach jak mało kto i wkładają w to dużo serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie na Kolejowej jest serwis Euromaster, można u nich zrobić diagnostykę, sprawdzić klimę, wymienić opony, wszystko miło i fachowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić Ci firmę www.skic.com.pl. Korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić że znają się na rzeczy jak mało kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja serwisuję swoją klimatyzację tam gdzie ją zamówiłem czyli w firmie http://www.jlm.fr.pl/ dwa razy w roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda nie Warszawa, ale jakby ktoś z Katowic potrzebował sprawdzonego serwisu klimatyzacji to polecam www.autogaz.com.pl. Jeżdżę do nich regularnie i z klimatyzacją i z instalacją LPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chao 34
Moim zdaniem klimatyzacja multi split jest lepszym rozwiązaniem , koszt montażu tego typu klimatyzacji może być wyższy ale można dokładnie dobrać moc urządzenia do powierchni domu, agregat klimatyzacji i tak umieszczany jest na zewnątrz domu, sprawdź parametry tej klimatyzacji i zobacz, ja czekam aż mi założą fujitsu http://www.mirtor.com.pl/klimatyzacja-torun/ z sensorem podczerwieni który steruje klimą i kieruje chłodne powietrze na ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamontowaniem klimatyzacji w moim domu w Warszawie zajęła się firma www.klimatyka.com.pl Zajmują się też jej serwisowaniem i robią to bardzo dobrze. Polecam wam się do nich zgłosić jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy od klimatyzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy, która zajmuje się serwisowaniem klimatyzacji na terenie Warszawy i okolic to polecam wam zgłosić się do www.progressklima.com.pl Ich siedziba znajduje się w Łomiankach pod warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zamontowaniem oraz serwisowaniem klimatyzacji w moim domu zajęła się firma www.klimatyka.com.pl z Warszawy. Pracują tam świetni fachowcy znający się na klimatyzacji, na których można polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×