Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NÓŻ

Jestem najgorszym podrywaczem na kafeteri

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia & 29
Cream - ale tobie nikt tu nic nie chce wmawiac a juz na pewno nie to zebys sie zajmowal dziewczynami , ktore uwazasz za puszczalskie. Wrecz przeciwnie. Uwazam , ze powinienes sie od takich trzymac z daleka, w ogole sie z nimi nie zadawac i juz bron boze miec z taka seks. Powinienes poczekac na taka co da dopiero po slubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
Samotnik - ile masz lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cream - nie umiałbyś rozpoznać dziewicy? Dobry jesteś...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty potrafisz po wyglądzie rozpoznac kto jest np prawiczkiem a kto nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chwila, chwalicie się, że po wyglądzie potrafcie rozpoznać "szmatę", a dziewicy nie umiecie? Kiepsko. A propos to właśnie czytam artykuł o 32letnim prawiczku (nowy numer magazynu Love It).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotyczne to jest ze chca
robisz takie artykuly przeciez prawictwa sie nie potwierdzi :classic_cool: no chyba fajna kase mu zaplacili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
Cream - ty jestes z pelnej rodziny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sadzicie o dziewczynie, która dziewictwo straciła w wieku 17 lat a już w wieku 14 lat zaczęła chodzić z facetami. Waszym zdaniem taka dziewczyna jest warta uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic specjalnego, jego dziewczyna opisuje jak się poznali. Facet miał mniej-więcej takie przeżycia jak większość prawiczków tutaj: w szkole żadna go nie chciała, czuł się odrzucony. I nawet jak zaczął się z nią częściej spotykać to dowalił tekstem "bardzo mi się podobasz, ale nic z tego nie będzie, ja zawsze będę sam!". Koniec końców wyszło na to, że to pieprzenie o tym, że "jego przeznaczeniem jest samotność" było tylko po to, żeby uniknąć zawodu miłosnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotyczne to jest ze chca
nie obchodzi mnie to jej brocha jej sprawa , a poza tematem to zalezy ile ty masz lat. Jak dla mnie 17 to jeszcze dziecko i poza obszarem mojego zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotyczne to jest ze chca
ee to kiepski ten artykul pewnie pisany na kolanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reserved+ban
A co sadzicie o dziewczynie, która dziewictwo straciła w wieku 17 lat a już w wieku 14 lat zaczęła chodzić z facetami. Waszym zdaniem taka dziewczyna jest warta uwagi? BSA jesteś pojebany i zakompleksionym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze tak dla mnie ratunek jest jeden musiałbym zaliczyc kilka dziewczyn a potem poszukac kogos na stałe ,problem w tym ze zal mi jest wykorzystywac panny a bycie z jedną i to w dodatku po innych facetach jest gorsze od zycia w samotnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bsa/Germanin - skąd ty w ogóle masz takie pomysły? Kobiety które teraz mają 24lata w wieku 14 to najwyżej w piłkę z kolegami grały (ja tak przynajmniej robiłam...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę nie wiedzieć skąd ty wiesz co robią 14latki... I co jest dziwnego w mieszkaniu z partnerem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
Cream - ty pochodzisz z pelnej rodziny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, myślę, że dobiegający 30 prawiczek mieszkający u mamusi ma specyficzne pojęcie moralności :) Ale dziwne masz pomysły na temat dziewczyn, w wieku 17 lat to ja dopiero zaczęłam na randki chodzić. Trochę ręce opadają, że taki wyposzczony neonazista jak ty nie myśli o niczym innym niż o seksie nastolatek (który i tak, w większości przypadków, w praktyce nie istnieje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland,,o ile kojarze to ty tylko z jednym sie seksiłas więc jestes ok , mozesz nawet mieszkac ze swoim facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**cream**-Gdyby moorland była wolna i chciała z tobą być, to związał byś się z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×