Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NÓŻ

Jestem najgorszym podrywaczem na kafeteri

Polecane posty

Gość reserved+ban
cream zapytaj Moorland czy jest/była puszczalską ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to nie obchodzi moze byc nawet dziwką mnie to nierusza bo tylko tutaj pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
Cream - skoro z toba sie zadna nie puscila to na zadna puszczalska nie trafiles. Jest szansa ze poznasz jakas porzadna co Ci da dopiero po slubie. Powinienes byc szczesliwy. A te puszczalskie zostaw dla tych co takie chca. To ich problem. Ty sie ciesz , ze ciebie te puszczalskie omijaja. Po co ci takie puszczalskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duza większosc to puszczalskie więc wole byc sam niz zyc z jakąs puszczalską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
cream - w takim razie zycze ci aby twoje zyczenie zostalo spelnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno żeby dziewczynę, która na przykład uprawiała seks w wieku 17 lat nie nazwać puszczalską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Germanin - całe szczęście, w takim razie, że byłam pełnoletnia. Uff :D Cream - zależy jak ktoś na to patrzy. Jeżeli dla ciebie to ważne, to szukaj takiej która będzie ci odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Cream - zależy jak ktoś na to patrzy. Jeżeli dla ciebie to ważne, to szukaj takiej która będzie ci odpowiadać. " to nie jest mozliwe bo takich dziewczyn juz nie ma , albo są bardzo brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reserved+ban
ale puszczalstwo to nie dziwka/prostytutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
Cream - ja nie wiem z czego ty robisz problem. Nie chcesz puszczalskich - to sie od nich trzymasz z daleka. Nie chcesz brzydkiej - to tez sie od takich trzymasz z daleka. Powinienes byc szczesliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz napisze po co mi jakis wór na sperme który nie wiadomo ilu facetom dawał ? moze mam jej dawacwsparcie , kochac , szanowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**cream** "to nie jest mozliwe bo takich dziewczyn juz nie ma , albo są bardzo brzydkie" Cream, a co ty możesz wiedzieć o kobietach, skoro masz z nimi tyle wspólnego co twój mózg z prawidłowym funkcjonowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
21:42 [zgłoś do usunięcia] **cream** jeszcze raz napisze po co mi jakis wór na sperme który nie wiadomo ilu facetom dawał ? moze mam jej dawacwsparcie , kochac , szanowac? Cream - ale ty to co chwila piszesz. Skoro to jest oczywiste dla wszystkich to po co tyle razy to powtarzasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reserved+ban
np. kobita była 8 lat w zwiazku i uprawiała seks tylko z jednym facetem to też unikacie od puszczalskiej? porąbani jesteście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream - a każe ci ktoś? Przecież spokojnie możesz być samotny i szukać dziewicy orleańskiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo chce abyscie o ty pamiętali :) " Cream, a co ty możesz wiedzieć o kobietach, skoro masz z nimi tyle wspólnego co twój mózg z prawidłowym funkcjonowaniem? " jeszcze mi wmówisz ze pisze same kłamstwa a kobiety są porządne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem sam od wieków i nikogo nie szukam, ani znajomych a przede wszystkich żadnej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" kobita była 8 lat w zwiazku i uprawiała seks tylko z jednym facetem to też unikacie od puszczalskiej? " myslisz ze ktos jej w to uwierzy:D , zresztą jak bym spotkał dziewice to bym jej tez nie uwierzył bo wy zawsze zanizacie ilosc partnerów seksualnych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**cream** "jeszcze mi wmówisz ze pisze same kłamstwa a kobiety są porządne" Cream, kobiety są różne, tak samo jak mężczyźni, przecież to logiczne. SamotnikXI "Ja jestem sam od wieków..." Niczym Edward Cullen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×