Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NÓŻ

Jestem najgorszym podrywaczem na kafeteri

Polecane posty

Gość bo nikt cie nie zna
zablysnales jak zwykle swoim intelektem 30 letni prawiku :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Albo sam nie bardzo wiesz co piszesz i teraz nie umiesz z tego wybrnac." weź se wreszcie znajdź kogoś kto cię wyrucha bo już naprawdę jesteś męcząca z tym swoim staropanieńskim mendzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
Offerma - jaka masz kielbache ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhgvhg
19:51 [zgłoś do usunięcia] Flavio Biattore "zj** żelek znowu przyleciał - no niestety, i to jeszcze z chaberkiem w łapce, żenujące" :D:D:D:D dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
20:14 [zgłoś do usunięcia] !offerma "Albo sam nie bardzo wiesz co piszesz i teraz nie umiesz z tego wybrnac." weź se wreszcie znajdź kogoś kto cię wyrucha bo już naprawdę jesteś męcząca z tym swoim staropanieńskim mendzeniem. Powiedzial zgorzknialy stary kawaler , ktoremu juz nawet nie staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelus ma jeszcze nadzieje
ze sie spyknie z offerma na male conieco :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgorzkniały to ja jestem, prawda, ale przynajmniej nie jestem taką mendą wiercącą o byle co dziurę w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ram pam pam ciam
offerma ty naprawdę masz coś z tym libido, to dziwne żeby zdrowy facet miał wiecznie sflaczałego kutasa, nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelus ma jeszcze nadzieje
jak dozyjesz do 38 roku to sam sie przekonasz jakie to uczucie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
20:21 [zgłoś do usunięcia] !offerma zgorzkniały to ja jestem, prawda, ale przynajmniej nie jestem taką mendą wiercącą o byle co dziurę w brzuchu. To brzmi prawie jak SM Masz jakies koszmary senne czy obsesje na moim punkcie ze Ci sie tak bez przerwy jawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"offerma ty naprawdę masz coś z tym libido, to dziwne żeby zdrowy facet miał wiecznie sflaczałego kutasa, nie sądzisz? " sądzę że stan mojego kutasa nie powinien być twoim zmartwieniem a już na pewno nie będę się publicznie tłumaczył z powodu twoich urojeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ram pam pam ciam
bo skoro jesteś hetero to powinienes ciągnąć do płci przeciwnej, a ty od nich uciekasz i jeszcze piszesz że ich nie lubisz. może faktycznie coś jest z tobą nie tak, pewnie już nawet się nie masturbujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałbym poruszyc temat bicia kobiet . wczoraj byłem swiadkiem jak szedł koles z panną widac ze byli parą i w pewnym momencie zaczął bic torbą swoją panne ona mu mówiła aby jej nie bił ale on znowu ją bił .oczywiscie koles był przystojny więc uwazam ze jak koles jest przystojny to wolno mu wszystko alaska bedzie sie cieszyc ze z nim jest . po tym jak to zobaczyłem stwierdziłem ze dobrym ruchem było olanie dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i w pewnym momencie zaczął bic torbą swoją panne ona mu mówiła aby jej nie bił ale on znowu ją bił ." no proszę, a za moich młodych lat bywało odwrotnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**cream** - wiesz, z opisu ciężko wywnioskować czy on ją faktycznie bił, czy się z nią drażnił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
Cream - sa takie pary i sa takie sytuacje. Nie zmienisz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream urzekla mnie twoja
historia, kiedy sobie pojdziesz? bo chcemy popisac o powaznych tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz uderzył ją z 6 razy więc raczej sie nie draznił bo mógł to zrobic z 2 razy lekko uderzyc ale on to zrobił 6 razy w tym 2 raqzy po tym jak laska mu powiedziała aby jej nie bił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ram pam pam ciam
cream ale z ciebie imbecyl :O pewnie tylko sobie jaja robili, pomyśl, przecież żaden facet nie biłby swojej laski w biały dzień przy ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przecież żaden facet nie biłby swojej laski w biały dzień przy ludziach." i to jeszcze torebką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream - przesadzasz :) Jak ludzie się dobrze znając to wiedzą kiedy przeginają. Krzywdy jej tą torbą przecież nie zrobił, a jakby chciał ją naprawdę pobić to zrobiłby to skuteczniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pojmuje 30 letniego
faceta i jego "powaznych problemow" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
orange - sa i tacy co bija w bialy dzien i przy swiadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ram pam pam ciam
cream co ty pierdolisz, przecież ty nie chadzasz wieczorami po poznaniu 😴 wtedy już siedzisz grzecznie w pidżamce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ram pam pam ciam
cream co ty pierdolisz, przecież ty nie chadzasz wieczorami po poznaniu 😴 wtedy już siedzisz grzecznie w pidżamce w domowym zaciszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×